Gewicht:

440 g

Karma voor hond, MONO Paka Zwierzaka, Seventh Heaven, konijn, bosbes, 400 g

€ 13,01

€ 29,57 / 1kg

plus € 9,50 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STUZZY Brokken met ham - natvoer voor honden - 100 gram
STUZZY Brokken met ham - natvoer voor honden - 100 gram
€ 12,09/1kg
€ 1,33
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Karma Mokra voor Hond, Teo, met veel rundvlees, 415 gram
Karma Mokra voor Hond, Teo, met veel rundvlees, 415 gram
€ 3,55/1kg
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teo Karma voor honden, rundvlees smaak, 2,7 kg
Teo Karma voor honden, rundvlees smaak, 2,7 kg
€ 2,40/1kg
€ 6,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van STUZZY Sfilaccetti Kip met ham – Natvoer voor honden – 100 g
STUZZY Sfilaccetti Kip met ham – Natvoer voor honden – 100 g
€ 11,64/1kg
€ 1,28
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Carnilove natvoer voor honden, met zalm en kalkoen, 400 gram
Carnilove natvoer voor honden, met zalm en kalkoen, 400 gram
€ 6,20/1kg
€ 17,98
Verkoper: Vrijetijdwinkel
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Puppy Monoproteïne Lam - natvoer voor puppy's - 400g
WIEJSKA ZAGRODA Puppy Monoproteïne Lam - natvoer voor puppy's - 400g
€ 27,33/1kg
€ 12,30
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van STUZZY Monoproteïne Varkensvlees - natvoer voor honden - 800 gram
STUZZY Monoproteïne Varkensvlees - natvoer voor honden - 800 gram
€ 7,86/1kg
€ 7,47
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi met rundvlees - natvoer voor honden - 300g
DOLINA NOTECI Rafi met rundvlees - natvoer voor honden - 300g
€ 5,29/1kg
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dolina Noteci droogvoer voor honden met wildvlees - 800g
Dolina Noteci droogvoer voor honden met wildvlees - 800g
€ 4,15/1kg
€ 3,49
-4%
€ 3,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konzerva Drax Adult voor volwassen honden, met rundvlees en gevogelte, 1240g
Konzerva Drax Adult voor volwassen honden, met rundvlees en gevogelte, 1240g
€ 3,51/1kg
€ 3,99
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van STUZZY Monoproteïne Rundvlees – Natvoer voor honden – 800 gram
STUZZY Monoproteïne Rundvlees – Natvoer voor honden – 800 gram
€ 8,39/1kg
€ 7,47
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BULT - Rijk aan eendenvlees - Droogvoer voor honden - 800 g
BULT - Rijk aan eendenvlees - Droogvoer voor honden - 800 g
€ 5,45/1l
€ 4,59
-5%
€ 4,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ANIMONDA GranCarno Adult Kalkoen - natvoer voor honden - 400g
ANIMONDA GranCarno Adult Kalkoen - natvoer voor honden - 400g
€ 8,80/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Yarrah Hond Pate Met Kip  (400 gr)
Yarrah Hond Pate Met Kip (400 gr)
€ 6,92/1kg
€ 3,65
-24%
€ 2,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yarrah Hond Brokjes Kip In Saus  (820 gr)
Yarrah Hond Brokjes Kip In Saus (820 gr)
€ 5,38/1kg
€ 5,86
-24%
€ 4,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Monge Dog Fresh Paté Rundvlees, Volwassen hond, Alle rassen, Rundvlees, 100 g
Monge Dog Fresh Paté Rundvlees, Volwassen hond, Alle rassen, Rundvlees, 100 g
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Karma Sucha voor Hond, Teo, Rijk aan Kip, 1 kg
Karma Sucha voor Hond, Teo, Rijk aan Kip, 1 kg
€ 2,44/1kg
€ 2,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Friskies in saus - Natvoer voor honden - 24 x 85 gram
PURINA Friskies in saus - Natvoer voor honden - 24 x 85 gram
€ 10,09/1kg
€ 20,59
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Konzerva Drax Adult voor volwassen katten, met lams- en kippenvlees, 1240g
Konzerva Drax Adult voor volwassen katten, met lams- en kippenvlees, 1240g
€ 3,51/1kg
€ 3,99
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium: Rijk aan wild – Natvoer voor honden – 400 g
DOLINA NOTECI Premium: Rijk aan wild – Natvoer voor honden – 400 g
€ 0,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,70
-4%
€ 4,47
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Natte hondenvoeding met konijn en bosbessen – een smakelijke en voedzame maaltijd

Een unieke combinatie van smaken stimuleert de hond om te eten en verrijkt het dagelijkse dieet. Het milde konijn in combinatie met de aromatische bosbessen creëert een samenstelling die zelfs veeleisende viervoeters zal aanspreken.

Een bron van hoogwaardige eiwitten ondersteunt de juiste werking van het lichaam en helpt de hond in goede conditie te blijven. Konijnvlees wordt gewaardeerd om zijn zachtheid en verteerbaarheid, waardoor dit voer een aantrekkelijk onderdeel kan vormen van een uitgebalanceerd dieet.

Een natuurlijke aanvulling op het dieet zorgt ervoor dat de maaltijd niet alleen een smakelijke ervaring biedt, maar ook waardevolle ingrediënten levert afkomstig van fruit. Bosbessen verrijken de samenstelling en geven het een uniek karakter.

De aantrekkelijke consistentie van de natte voeding maakt het gemakkelijk om te serveren en helpt om de hoeveelheid vocht die samen met de maaltijd wordt ingenomen te verhogen. Dit is een praktische keuze voor eigenaren die hun hond graag elke dag een smakelijke en voedzame maaltijd willen geven.

Ingrediënten:

Konijn 96,7% (waaronder 50% konijnvlees, 18% konijnorganen, 28,7% konijn bouillon), bosbessen 2%, vitaminen en mineralen 1%, zalmolie 0,2%, Nieuw-Zeelandse mossel 0,1%.

Analytische bestanddelen / per droge stof:

Ruwe eiwitten 8,9% / 52,35%

Ruwe vetten 4,0% / 23,53%

Ruwe as 1,4% / 8,24%

Ruwe vezels 0,6% / 3,53%

Vocht 83% / -

Calcium 0,23% / 1,35%

Fosfor 0,17% / 1,00%

Energie: 72,4 kcal/100 g.

Voedingsadditieven:

Vitamine D3 (3a671) 250 IU, Vitamine E (3a700) 40 mg, Koper (3b405) 0,5 mg, Jodium (3b201) 0,5 mg, Mangaan (3b503) 2 mg, Zink (3b605) 22 mg.

Specificaties:

Gewicht
440 g
Type diervoeder
Natvoer
EAN
5904266540797
Fabrikant
Paka Zwierzaka
Registratienummer
nie dotyczy

Gewicht
440 g
Type diervoeder
Natvoer
EAN
5904266540797
Fabrikant
Paka Zwierzaka
Registratienummer
nie dotyczy
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van RAFI volwaardig hondenvoer, natvoer, glutenvrij, 16x500g, mix van smaken. Dolina Noteci hondenvoer, natvoer
RAFI volwaardig hondenvoer, natvoer, glutenvrij, 16x500g, mix van smaken. Dolina Noteci hondenvoer, natvoer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: FonderhillSp
Bestseller
Productafbeelding van PETREPUBLIC Mega Pack: Kip met kalfsvlees, eend, kalkoen en rundvlees - natvoer voor katten - 40x100g
PETREPUBLIC Mega Pack: Kip met kalfsvlees, eend, kalkoen en rundvlees - natvoer voor katten - 40x100g
€ 4,68/1kg
€ 20,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi met rundvlees - natvoer voor honden - 500g
DOLINA NOTECI Rafi met rundvlees - natvoer voor honden - 500g
€ 4,10/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium, rijk aan vlees - Natvoer voor honden - 800 g
DOLINA NOTECI Premium, rijk aan vlees - Natvoer voor honden - 800 g
€ 13,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,29
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ANIMAL ISLAND Dagelijks Rundvlees: Kip, kalkoen en witte visfilet in bouillon - natvoer voor katten - 40 x 85g
ANIMAL ISLAND Dagelijks Rundvlees: Kip, kalkoen en witte visfilet in bouillon - natvoer voor katten - 40 x 85g
€ 36,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,50
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Karma voor volwassen honden, met rundvlees, 1,24 kg
Karma voor volwassen honden, met rundvlees, 1,24 kg
€ 1,68/1kg
€ 2,46
-4%
€ 2,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pedigree 40x 100g - Volwaardige voeding voor volwassen honden, in saus
Pedigree 40x 100g - Volwaardige voeding voor volwassen honden, in saus
€ 6,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,57
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BULT: Rijk aan kabeljauw - Droogvoer voor honden - 800 g
BULT: Rijk aan kabeljauw - Droogvoer voor honden - 800 g
€ 5,45/1l
€ 4,59
-5%
€ 4,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in saus - Natvoer voor puppy's - 12 x 85g
ROYAL CANIN SHN Mini Puppy in saus - Natvoer voor puppy's - 12 x 85g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Animonda Gran Carno Adult Rund, puur, 800 gram
Animonda Gran Carno Adult Rund, puur, 800 gram
€ 6,19/1kg
€ 5,19
-4%
€ 4,95
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Carnilove natvoer voor honden, met zalm en kalkoen, 400 gram
Carnilove natvoer voor honden, met zalm en kalkoen, 400 gram
€ 6,20/1kg
€ 17,98
Verkoper: Vrijetijdwinkel
Productafbeelding van FARMINA Vet Life Hypoallergeen Varkensvlees & Aardappel - Natvoer voor honden - 300 g
FARMINA Vet Life Hypoallergeen Varkensvlees & Aardappel - Natvoer voor honden - 300 g
€ 51,09/1kg
€ 17,37
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Royal Canin Gastro-intestinal | 12 x 200 gram | voor honden
Royal Canin Gastro-intestinal | 12 x 200 gram | voor honden
€ 30,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Rafi - Natvoer voor honden, 16 blikken à 400 gram, 8 verschillende smaken | Natvoer voor honden | Natvoer
Rafi - Natvoer voor honden, 16 blikken à 400 gram, 8 verschillende smaken | Natvoer voor honden | Natvoer
€ 4,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,04
Gratis bezorging
Verkoper: FonderhillSp
Productafbeelding van RAFI volwaardig hondenvoer, natvoer, glutenvrij, 32x400g, mix van smaken. Dolina Noteci | Natvoer voor honden | Hondenvoer
RAFI volwaardig hondenvoer, natvoer, glutenvrij, 32x400g, mix van smaken. Dolina Noteci | Natvoer voor honden | Hondenvoer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 54,49
Gratis bezorging
Verkoper: FonderhillSp
Productafbeelding van Volwaardig hondenvoer voor volwassen honden met gevogelte, 1,24 kg
Volwaardig hondenvoer voor volwassen honden met gevogelte, 1,24 kg
€ 1,89/1kg
€ 2,46
-4%
€ 2,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ROYAL CANIN Mini Adult - natvoer voor honden - 12 x 85 gram
ROYAL CANIN Mini Adult - natvoer voor honden - 12 x 85 gram
€ 27,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium: hoogwaardig hondenvoer met veel rundvlees - natvoer - 800g
DOLINA NOTECI Premium: hoogwaardig hondenvoer met veel rundvlees - natvoer - 800g
€ 14,11/1kg
€ 12,70
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Animonda Gran Carno Adult Rundvlees + Lam, 800 gram
Animonda Gran Carno Adult Rundvlees + Lam, 800 gram
€ 15,22/1kg
€ 12,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ANIMONDA GranCarno Adult met kalkoen - natvoer voor honden - 800g
ANIMONDA GranCarno Adult met kalkoen - natvoer voor honden - 800g
€ 15,39/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dolina Noteci Rafi, natvoer voor honden met rundvlees, veenbessen en bosbessen - 400g
Dolina Noteci Rafi, natvoer voor honden met rundvlees, veenbessen en bosbessen - 400g
€ 4,62/1kg
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ANIMONDA GranCarno Adult met hartjes - natvoer voor honden - 800g
ANIMONDA GranCarno Adult met hartjes - natvoer voor honden - 800g
€ 5,50/1kg
€ 4,95
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dolina Noteci droogvoer voor honden met rundvlees, bosbessen en veenbessen - 800g
Dolina Noteci droogvoer voor honden met rundvlees, bosbessen en veenbessen - 800g
€ 3,62/1kg
€ 3,43
-4%
€ 3,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi met kwartel - Natvoer voor honden - 400 g
DOLINA NOTECI Rafi met kwartel - Natvoer voor honden - 400 g
€ 3,96/1kg
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,87
-4%
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dolina Noteci Rafi, Volwassen dier, Elk ras, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Extra..., Speelgoed, Wild, 400 g
Dolina Noteci Rafi, Volwassen dier, Elk ras, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Extra..., Speelgoed, Wild, 400 g
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,91
-5%
€ 1,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dolina Noteci droogvoer voor honden met wildvlees - 800g
Dolina Noteci droogvoer voor honden met wildvlees - 800g
€ 4,15/1kg
€ 3,49
-4%
€ 3,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dolina Noteci voeding voor konijnen, met konijn, bosbessen en veenbessen - 800g
Dolina Noteci voeding voor konijnen, met konijn, bosbessen en veenbessen - 800g
€ 4,29/1kg
€ 11,70
-70%
€ 3,43
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.