70L Zelfreinigende Kattenbak, App & 8 Sensoren, Geurcontrole, Stil, Open Ontwerp, voor Meerderen Katten, 1,5-20kg

€ 220,57

€ 199,99€-20,58

€ 26,31 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kattenbakken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
€ 249,97
Gratis bezorging
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
€ 350,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 20,00/1kg
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
€ 280,82
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
€ 172,69
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
€ 17,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Triumphkey zelfreinigende kattenbak, bediening via app, grote capaciteit (90 liter)
Triumphkey zelfreinigende kattenbak, bediening via app, grote capaciteit (90 liter)
€ 333,03
-€ 17,47
€ 315,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 70 liter zelfreinigende kattenbak, met app-bediening en 8 sensoren, geurcontrole, stille werking, open model, geschikt voor katten van 1,5-20 kg, met een 14 liter reservoir
70 liter zelfreinigende kattenbak, met app-bediening en 8 sensoren, geurcontrole, stille werking, open model, geschikt voor katten van 1,5-20 kg, met een 14 liter reservoir
€ 24,66/1kg
€ 187,39
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Automatische kattenbak, zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 65 liter + 9 liter, grote capaciteit
Automatische kattenbak, zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 65 liter + 9 liter, grote capaciteit
€ 30,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 387,40
-€ 87,41
€ 299,99
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Garvee zelfreinigende kattenbak met bovenin een ingang, intelligent ontwerp
Garvee zelfreinigende kattenbak met bovenin een ingang, intelligent ontwerp
€ 23,56/1kg
€ 261,10
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FANTASK: Zelfreinigende kattenbak, automatische kattenbak met app-bediening
FANTASK: Zelfreinigende kattenbak, automatische kattenbak met app-bediening
€ 356,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Garvee zelfreinigende kattenbak, groot, 13 liter, met open ontwerp en veiligheidssysteem
Garvee zelfreinigende kattenbak, groot, 13 liter, met open ontwerp en veiligheidssysteem
€ 22,95/1kg
€ 344,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 80 liter inhoud, geurverwijdering, geschikt voor meerdere katten
Zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 80 liter inhoud, geurverwijdering, geschikt voor meerdere katten
€ 358,42
Gratis bezorging
Verkoper: thetopmark
Productafbeelding van Automatische kattenbak met grote capaciteit – zelfreinigende kattenbak
Automatische kattenbak met grote capaciteit – zelfreinigende kattenbak
€ 306,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met open ontwerp, bediening via app en veiligheidssysteem om te voorkomen dat katten bekneld raken
Zelfreinigende kattenbak met open ontwerp, bediening via app en veiligheidssysteem om te voorkomen dat katten bekneld raken
€ 366,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FANTASK kattenbak, 50x50x59 cm, kattenbak met elektronische geurbestrijding
FANTASK kattenbak, 50x50x59 cm, kattenbak met elektronische geurbestrijding
€ 3,84/1l
€ 241,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PetPivot: Zelfreinigende kattenbak met open ontwerp, automatische en handmatige bediening
PetPivot: Zelfreinigende kattenbak met open ontwerp, automatische en handmatige bediening
€ 297,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Automatische kattenbak – App, 8 sensoren, geurcontrole

Automatische reiniging – Detecteert gebruik door de kat en start de reiniging na een veilige periode. Geschikt voor katten van 1,5-20 kg. Geen dagelijkse handmatige reiniging meer.

App & Monitoring – Bediening via de Tuya-app. Status, geschiedenis, gewicht en operationele status altijd beschikbaar. Ideaal voor reizigers en huishoudens met meerdere katten.

8 veiligheidsfuncties – Gewichtdetectie, aanwezigheidssensor en infraroodbescherming. Reiniging alleen onder veilige omstandigheden – maximale veiligheid.

Geurcontrole – Deodorizersysteem met geurdoosje en actieve kool. Vermindert onaangename geuren en houdt de omgeving fris.

Stil & compact – Stil in gebruik, stoort niet. App met bediening met één druk op de knop.

Afmetingen: 518 x 519 x 444 mm | Gewicht: 7,6 kg | Vermogen: 5W (DC 12V/2A) | Materiaal: PP + POM | WiFi: 2,4 GHz

Inhoud: Hoofdunit, afvalbak, geurdoosje, zak voor kattenzand, 4 voetjes, handleiding.

️ Alleen WiFi 2,4 GHz. Aanbevolen voor katten van 1,5-20 kg.

Gewicht
7.6 kg
EAN
9317422987040
Fabrikant
Laybasic

Gewicht
7.6 kg
EAN
9317422987040
Fabrikant
Laybasic
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
€ 172,69
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
€ 17,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Relaxdays verhoogde kattenbak, voerbakken, set van 3, elk 600 ml, keramiek, vaatwasmachinebestendig, bamboe standaard, naturel/wit
Relaxdays verhoogde kattenbak, voerbakken, set van 3, elk 600 ml, keramiek, vaatwasmachinebestendig, bamboe standaard, naturel/wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10045870, 1 stuk
Relaxdays 10045870, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 161,19
-€ 59,00
€ 102,19
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van COSTWAY Kraboom, 64 cm, klein, kattenboom met comfortabele hangmat, groot platform en pluisbal, krabpaal, klimboom, grijs
COSTWAY Kraboom, 64 cm, klein, kattenboom met comfortabele hangmat, groot platform en pluisbal, krabpaal, klimboom, grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Kattenmeubel met rustplaats en krabpaal, model D30-368GY, lichtgrijs, 40 x 40 x 57 cm
Kattenmeubel met rustplaats en krabpaal, model D30-368GY, lichtgrijs, 40 x 40 x 57 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,43
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
€ 1,93/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Tafelventilator Bravo B-5020
Tafelventilator Bravo B-5020
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,19
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van MD11475 (zwart)
MD11475 (zwart)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 124,99
-€ 36,55
€ 88,44
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van ROTHO Bailey kattenbak met deksel, zwart
ROTHO Bailey kattenbak met deksel, zwart
€ 14,10/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 17,77
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van 70 liter zelfreinigende kattenbak, met app-bediening en 8 sensoren, geurcontrole, stille werking, open model, geschikt voor katten van 1,5-20 kg, met een 14 liter reservoir
70 liter zelfreinigende kattenbak, met app-bediening en 8 sensoren, geurcontrole, stille werking, open model, geschikt voor katten van 1,5-20 kg, met een 14 liter reservoir
€ 24,66/1kg
€ 187,39
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 76,63
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Verduisteringsrolgordijn 45x130 cm, zwart. Thermorolgordijn, raamrolgordijn, eenvoudig te bevestigen zonder boren, zijtrekrolgordijn. Zonwering, warmtebescherming, privacy. Rolgordijn
Verduisteringsrolgordijn 45x130 cm, zwart. Thermorolgordijn, raamrolgordijn, eenvoudig te bevestigen zonder boren, zijtrekrolgordijn. Zonwering, warmtebescherming, privacy. Rolgordijn
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 404
€ 13,99
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom, 115 cm, volledig omwikkeld met sisal, kleur beige
FEANDREA Kraboom, 115 cm, volledig omwikkeld met sisal, kleur beige
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 90,86
-6%
€ 84,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 20,00/1kg
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Verduisteringsrolgordijn 40x130 cm, zwart. Thermorolgordijn, raamrolgordijn, eenvoudig te bevestigen zonder boren, zijtrekrolgordijn. Zonwering, warmtebescherming, privacy. Rolgordijn
Verduisteringsrolgordijn 40x130 cm, zwart. Thermorolgordijn, raamrolgordijn, eenvoudig te bevestigen zonder boren, zijtrekrolgordijn. Zonwering, warmtebescherming, privacy. Rolgordijn
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 404
€ 13,29
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 724
€ 299,00
-€ 71,90
€ 227,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
€ 249,97
Gratis bezorging
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, AI-gegenereerde afbeelding
Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 60,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 5,54/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 20,65/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm, AI-gegenereerde afbeelding
WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 28,52/1kg
Productafbeelding van Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
€ 350,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 47,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 18,56/1kg
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak met deksel, katten toilet, kattenwc, afgesloten kattenbak, geschikt voor binnen en buiten, wit
Bingopaw kattenbak met deksel, katten toilet, kattenwc, afgesloten kattenbak, geschikt voor binnen en buiten, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 2,66/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 37,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 17,22/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 13,91/1kg
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
€ 20,00/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 1,93/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 117,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 26,20/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 111,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,87/1kg
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
€ 280,82
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
€ 104,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 17,63/1kg
Productafbeelding van Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
€ 271,38
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 61,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 18,87/1kg
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
€ 73,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 22,39/1kg
Productafbeelding van Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,96/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 12,28/1kg