70 liter zelfreinigende kattenbak, met app-bediening en 8 sensoren, geurcontrole, stille werking, open model, geschikt voor katten van 1,5-20 kg, met een 14 liter reservoir

€ 187,39

€ 24,66 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kattenbakken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
€ 249,97
Gratis bezorging
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
€ 350,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 20,00/1kg
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
€ 280,82
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
€ 17,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Kattenbak zelfreinigend - Luxe editie - Automatische kattenbak - Zelfreinigende kattenbak - Elektrische - Reiniger
Kattenbak zelfreinigend - Luxe editie - Automatische kattenbak - Zelfreinigende kattenbak - Elektrische - Reiniger
€ 21,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kattoilette
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
€ 172,69
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 70L Zelfreinigende Kattenbak, App & 8 Sensoren, Geurcontrole, Stil, Open Ontwerp, voor Meerderen Katten, 1,5-20kg
70L Zelfreinigende Kattenbak, App & 8 Sensoren, Geurcontrole, Stil, Open Ontwerp, voor Meerderen Katten, 1,5-20kg
€ 26,31/1kg
€ 220,57
-€ 20,58
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
€ 271,38
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Garvee kattenbak, zelfreinigend, 66 liter, automatisch, verbeterd model, met app-bediening
Garvee kattenbak, zelfreinigend, 66 liter, automatisch, verbeterd model, met app-bediening
€ 424,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Triumphkey zelfreinigende kattenbak, bediening via app, grote capaciteit (90 liter)
Triumphkey zelfreinigende kattenbak, bediening via app, grote capaciteit (90 liter)
€ 333,03
-€ 17,47
€ 315,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Automatische kattenbak, zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 65 liter + 9 liter, grote capaciteit
Automatische kattenbak, zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 65 liter + 9 liter, grote capaciteit
€ 30,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 387,40
-€ 87,41
€ 299,99
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Garvee zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak voor katten
Garvee zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak voor katten
€ 266,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Garvee zelfreinigende kattenbak, groot, 13 liter, met open ontwerp en veiligheidssysteem
Garvee zelfreinigende kattenbak, groot, 13 liter, met open ontwerp en veiligheidssysteem
€ 22,95/1kg
€ 344,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FANTASK: Zelfreinigende kattenbak, automatische kattenbak met app-bediening
FANTASK: Zelfreinigende kattenbak, automatische kattenbak met app-bediening
€ 356,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Crigge MINI-C automatische kattenbak met app-bediening, 35 dB geluidsniveau, 15 liter afvalbak, open ontwerp
Crigge MINI-C automatische kattenbak met app-bediening, 35 dB geluidsniveau, 15 liter afvalbak, open ontwerp
€ 14,60/1l
€ 219,00
Gratis bezorging
Verkoper: DeinDeal
Productafbeelding van PawHut zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 80 liter, geurbestrijding
PawHut zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 80 liter, geurbestrijding
€ 29,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 339,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Scoopfree: Zelfreinigende kattenbak, open model
Scoopfree: Zelfreinigende kattenbak, open model
€ 26,15/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 253,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De zelfreinigende kattenbak elimineert het dagelijkse handmatig verschonen. Na elk gebruik detecteert het systeem de activiteit en start na een veilige periode het reinigingsproces. De Tuya-app maakt het mogelijk om de kattenbak op afstand te bedienen, de status te controleren, reinigingsgegevens te bekijken en het gewicht van de kat te volgen.

Met 8 veiligheidssensoren, geurcontrole, stille werking en een uitneembare bak is deze kattenbak ideaal voor huishoudens met meerdere katten.

Automatische reiniging – Detecteert gebruik en start de reiniging na een veilige periode. Geschikt voor katten van 1,5-20 kg. Geen dagelijks verschonen meer.

App & Monitoring – Bediening via de Tuya-app. Status, historie, gewicht en operationele status altijd beschikbaar. Ideaal voor drukke eigenaren, reizigers en huishoudens met meerdere katten.

8 veiligheidssensoren – Gewichtdetectie, aanwezigheidssensor, infraroodbescherming. Reiniging alleen onder veilige omstandigheden – maximale veiligheid.

Geurcontrole – Deodoratiesysteem met geurdoosje en actieve kool. Vermindert onaangename geuren.

Stille werking – Stoort katten en eigenaren niet.

14L bak – Capaciteit voor ongeveer 14 dagen voor één kat, ongeveer 7-10 dagen voor twee tot drie katten. Minder vaak legen, meer gemak.

Specificaties: 518 x 519 x 444 mm | 7,6 kg | 5W (DC 12V/2A) | PP + POM | WiFi 2,4 GHz | App Tuya | 0-50°C

Inhoud: Hoofdunit, afvalbak, geurdoosje, zakje voor kattenzand, 4 poten, handleiding.

️ Alleen WiFi 2,4 GHz. Geschikt voor katten van 1,5-20 kg.

Gewicht
7.6 kg
EAN
9317422987057
Fabrikant
SERBASIC

Gewicht
7.6 kg
EAN
9317422987057
Fabrikant
SERBASIC
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
€ 17,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
Zelfreinigende kattenbak, open model, automatische kattenbak met app-bediening, 8 veiligheidssensoren en een geurneutralisatiesysteem
€ 172,69
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
€ 1,93/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 20,00/1kg
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Tafelventilator Bravo B-5020
Tafelventilator Bravo B-5020
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,19
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van Dressoir Vicco Leon Wit 35 x 84 cm, Model 29455
Dressoir Vicco Leon Wit 35 x 84 cm, Model 29455
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 210,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 131,08
-€ 10,10
€ 120,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mini airconditioner 4-in-1, draagbare en stille airconditioner, ventilator met waterkoeling, 2 modi, 3 snelheden, timer, RGB-verlichting voor kamers en kamperen, grijs
Mini airconditioner 4-in-1, draagbare en stille airconditioner, ventilator met waterkoeling, 2 modi, 3 snelheden, timer, RGB-verlichting voor kamers en kamperen, grijs
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 78,99
3% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van DEWINNER matras, 180 x 200, schuimmatras van 30 cm en traagschuimmatras, biedt perfecte ondersteuning, is zeer duurzaam en ultra-ademend
DEWINNER matras, 180 x 200, schuimmatras van 30 cm en traagschuimmatras, biedt perfecte ondersteuning, is zeer duurzaam en ultra-ademend
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: AIgroup
Productafbeelding van 7M LED-lichtslinger voor binnen en buiten, kerstdecoratie, kerstboom, lichtslingers, batterijbediend, met timer, dimbaar, met afstandsbediening
7M LED-lichtslinger voor binnen en buiten, kerstdecoratie, kerstboom, lichtslingers, batterijbediend, met timer, dimbaar, met afstandsbediening
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Salontafel Gerd met decoratief motief van boomranden, in de kleur wildeik, met een metalen X-frame, groot opbergvlak, afmetingen 110x60 cm
Salontafel Gerd met decoratief motief van boomranden, in de kleur wildeik, met een metalen X-frame, groot opbergvlak, afmetingen 110x60 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 152,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenbakhuizen Nestor, wit/grijs
Kattenbakhuizen Nestor, wit/grijs
€ 10,97/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Buitenverlichting, zonnepaneellamp, hanglamp, IP65, waterdichte tuinlamp met 2 lampen en afstandsbediening, warm wit licht
Buitenverlichting, zonnepaneellamp, hanglamp, IP65, waterdichte tuinlamp met 2 lampen en afstandsbediening, warm wit licht
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 35,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Klassering van A++ tot E
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Vactidy V9 Pro, draadloze accustofzuiger, 40000Pa zuigkracht, 45 minuten gebruiksduur, 8-in-1 stofzuiger, inclusief handstuk en verlengstuk, geschikt voor mensen met allergieën en gezinnen met huisdieren
Vactidy V9 Pro, draadloze accustofzuiger, 40000Pa zuigkracht, 45 minuten gebruiksduur, 8-in-1 stofzuiger, inclusief handstuk en verlengstuk, geschikt voor mensen met allergieën en gezinnen met huisdieren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: VactidyDE
Productafbeelding van LED-lichtpaal, zelfbouw, sterrenpatroon, staande lamp, 103 cm, kleurveranderend, voor zelfmontage
LED-lichtpaal, zelfbouw, sterrenpatroon, staande lamp, 103 cm, kleurveranderend, voor zelfmontage
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 35,88
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van BESTWAY Steel Pro Max zwembad, 366x100 cm + accessoires
BESTWAY Steel Pro Max zwembad, 366x100 cm + accessoires
€ 601,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van 2x Draadloze wandlamp, zwart, voor binnen, 10000mAh oplaadbaar, 100 cm, met dimfunctie, moderne batterijlamp met schakelaar, geschikt voor woonkamer en slaapkamer
2x Draadloze wandlamp, zwart, voor binnen, 10000mAh oplaadbaar, 100 cm, met dimfunctie, moderne batterijlamp met schakelaar, geschikt voor woonkamer en slaapkamer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 77,03
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van 70L Zelfreinigende Kattenbak, App & 8 Sensoren, Geurcontrole, Stil, Open Ontwerp, voor Meerderen Katten, 1,5-20kg
70L Zelfreinigende Kattenbak, App & 8 Sensoren, Geurcontrole, Stil, Open Ontwerp, voor Meerderen Katten, 1,5-20kg
€ 26,31/1kg
€ 220,57
-€ 20,58
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van LED kerststerren, raamverlichting, 2 stuks, warmwit LED, sterren, lichtjes, raamsterren, hanglampen, op batterijen, kerstdecoratie, voor de deur, huis, feest, decoratie
LED kerststerren, raamverlichting, 2 stuks, warmwit LED, sterren, lichtjes, raamsterren, hanglampen, op batterijen, kerstdecoratie, voor de deur, huis, feest, decoratie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Tuin-trampoline van 140 cm met veiligheidsnet - geschikt voor kinderen van 3 tot 6 jaar
Tuin-trampoline van 140 cm met veiligheidsnet - geschikt voor kinderen van 3 tot 6 jaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 89,90
-11%
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van E27 Stille ventilator, diameter 52 cm. Plafondventilator met licht en afstandsbediening, 40W, RGB, Bluetooth-luidspreker. 3 ventilatorsnelheden, lamp met ventilator, geschikt voor de slaapkamer
E27 Stille ventilator, diameter 52 cm. Plafondventilator met licht en afstandsbediening, 40W, RGB, Bluetooth-luidspreker. 3 ventilatorsnelheden, lamp met ventilator, geschikt voor de slaapkamer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,88
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van TEENO Eetkamerstoelen, keukenstoelen, Scandinavisch design, retrostijl met rugleuning, beklede zitplaats van massief beuken (wit, set van 4)
TEENO Eetkamerstoelen, keukenstoelen, Scandinavisch design, retrostijl met rugleuning, beklede zitplaats van massief beuken (wit, set van 4)
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: AIgroup
Productafbeelding van ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 114
Gebruikt
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van 100 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, warmwit
100 meter LED-lichtketting, stroomaangedreven, waterdicht, 8 lichtmodi, PVC-lichtslang, geschikt voor tuin, balkon, feestdecoratie, warmwit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 42,53
3% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
€ 249,97
Gratis bezorging
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, AI-gegenereerde afbeelding
Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 60,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 5,54/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 20,65/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm, AI-gegenereerde afbeelding
WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 28,52/1kg
Productafbeelding van Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
€ 350,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 47,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 18,56/1kg
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak met deksel, katten toilet, kattenwc, afgesloten kattenbak, geschikt voor binnen en buiten, wit
Bingopaw kattenbak met deksel, katten toilet, kattenwc, afgesloten kattenbak, geschikt voor binnen en buiten, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 2,66/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 37,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 17,22/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 13,91/1kg
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
€ 20,00/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 1,93/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 117,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 26,20/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 111,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,87/1kg
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
€ 280,82
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
€ 104,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 17,63/1kg
Productafbeelding van Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
€ 271,38
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 61,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 18,87/1kg
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
€ 73,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 22,39/1kg
Productafbeelding van Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,96/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 12,28/1kg