CASABEL Pellet- & Houtkorrelbrander, 50cm, 7kg, Dik Ruw Staal
€ 65,99
€ 11,00 / 1kg
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Houtpellets & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Eurocatch rookhout - beukenhoutvlokken - 4 liter - 1 kg
€ 7,99/1kg
€ 7,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl

Barbecook 223.9801.98
€ 53,23/1kg
€ 16,50
Verkoper: Feuerkorb-shop

BBQ-Toro Pruimenhout pellets, 100% pruimenhout, 1 kg, houtpellets, hardhout, grillpellets
€ 12,95/1kg
€ 12,95
Verkoper: CS-Trading

Barbecook Rookvlokken, Hickory (Carya)
€ 53,23/1kg
€ 32,89
-49%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,50
Verkoper: Feuerkorb-shop

0,85 kg beukenhoutrookvlokken, grof, 6-12 mm
€ 2,69/1kg
€ 2,29
Verkoper: MC-Sell-GmbH

5 kg beukenhoutrookvlokken met kruidnagel, grof gesneden, 6-12 mm
€ 3,72/1kg
€ 18,62
Verkoper: MC-Sell-GmbH

Barbecook 223.9802.98
€ 46,74/1kg
€ 16,50
Verkoper: Feuerkorb-shop

Pelletschep 1 l - voor 700 g pellets - zwart, 11,8 x 15,8 x 18,2 cm
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon

Tepro Rookhoutpellets, esdoorn, 1 kg
€ 15,28/1kg
€ 23,99
-36%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 15,28
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

15 kg rookwulf van beukenhout, fijn, 0,5 - 1 mm
€ 1,92/1kg
€ 28,74
Verkoper: MC-Sell-GmbH

Ooni Premium houtskoolpellets, 10 kg
€ 4,64/1kg
€ 46,42
Gratis bezorging
Verkoper: UNIVERS-CLUB

Axtschlag Rookpoeder, Zaagselmagie Rundvlees, Hout, 240 g
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Peetz rookoven
€ 299,99
Verkoper: Askari

Weber 100% natuurlijke hardhoutpellets van appelhout - 8 kg,gecertificeerd
€ 17,97
Verkoper: amilano

Rösle Rookvlokken, beukenhout, 750 g
€ 51,43/1kg
€ 38,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

CCMoore Pellets (Bloedworm)
€ 39.990,00/1kg
€ 42,99
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 39,99
Verkoper: Askari

1 kg beukenhoutrookvlokken met fijngehakte jeneverbes, korrelgrootte 0,75 - 2 mm
€ 4,36/1kg
€ 4,36
Verkoper: MC-Sell-GmbH

Weber 100% natuurlijke houtpellets van es, 8 kg,gecertificeerd
€ 17,97
Verkoper: amilano

BBQ-Toro pelletset van 100% fruitboomhout, 4 soorten à 1 kg, rookpellets voor de grill, grillpellets
€ 8,74/1kg
€ 34,95
Verkoper: CS-Trading

TRAEGER Pellets EUROPE, gecertificeerd met hetkeurmerk
€ 55,82
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 54,57
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De CASABEL pellet- en houtkorrelbrander van 50 cm maakt het eenvoudig en efficiënt om de warmte van pellets in een geschikte vuurplaats te benutten.
De open structuur bevordert de luchtcirculatie voor geoptimaliseerde verbranding en een betere warmteverdeling. Handgemaakt van zeer dik en sterk ruw staal, met een hoogwaardige constructie die bestand is tegen hitte en regelmatig gebruik.
Met een capaciteit tot 7 kg pellets is hij geschikt voor een open haard, inzethaard of geschikte houtkachel. De geoptimaliseerde verbranding helpt de warmte van pellets beter te benutten en zuinig te verwarmen.
Hij is eenvoudig in de vuurplaats te plaatsen en na afkoeling snel te verwijderen en schoon te maken. Met afmetingen van 50 x 18 x 18 cm, het grote formaat is bijzonder geschikt voor ruime vuurplaatsen.
Ruw staal kan door hitte en verbranding op natuurlijke wijze een patina ontwikkelen.
- Afmetingen
- 50x18x18
- Gewicht
- 6000 g
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 4895267193178
- MPN (Manufacturer Part Number)
- CA00144
- Fabrikant
- Casabel
- Afmetingen
- 50x18x18
- Gewicht
- 6000 g
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 4895267193178
- MPN (Manufacturer Part Number)
- CA00144
- Fabrikant
- Casabel
Gaat ook goed samen met

2,5 kg beukenhout rookvlokken, fijn, 0,5 - 1 mm
€ 3,31/1kg
€ 8,27
Verkoper: MC-Sell-GmbH

BBQ-Toro pelletset, gemaakt van 100% hout | Selectie van 9 soorten, elk 1 kg
€ 3,88/1kg
€ 34,95
Verkoper: CS-Trading

Weber SmokeFire Houtskoolpellets, Appel, 8 kg
€ 2,00/1kg
€ 15,99
Verkoper: amilano

BBQ-Toro Whisky-rookvlokken | 400 g | Gemaakt van 100% whisky-eikenhouten vaten
€ 19,87/1kg
€ 7,95
Verkoper: CS-Trading
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.