Magene Uchwyt voor Fietslamp L508 L308, Bevestiging voor Zadelpen, Reserveonderdeel

€ 5,26

plus € 6,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Gieters & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Houders voor fietslampen L508 en L308, bevestiging voor zadelpennen
Houders voor fietslampen L508 en L308, bevestiging voor zadelpennen
€ 5,74
Verkoper: ELECTRONICA_4U
Productafbeelding van Fietslamp Magene AT1200 LED, krachtige fietsverlichting
Fietslamp Magene AT1200 LED, krachtige fietsverlichting
€ 57,57
Verkoper: ELECTRONICA_4U
Productafbeelding van Magnetische MagSafe houder, zuignap voor smartphone, Ulanzi MA39
Magnetische MagSafe houder, zuignap voor smartphone, Ulanzi MA39
€ 37,26
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van LED-lamp met lichtzwaardeffect, 15W, buisvormig / Ulanzi B15RGB
LED-lamp met lichtzwaardeffect, 15W, buisvormig / Ulanzi B15RGB
€ 92,69
-5%
€ 87,96
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Statief, houder voor telefoon, MagSafe, magnetisch, Ulanzi / PS01
Statief, houder voor telefoon, MagSafe, magnetisch, Ulanzi / PS01
€ 51,27
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van TXR Zadeltas, 2-in-1
TXR Zadeltas, 2-in-1
€ 78,05
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Magene AT1600 fietslamp, voorzijde, LED, krachtige verlichting voor fietsen
Magene AT1600 fietslamp, voorzijde, LED, krachtige verlichting voor fietsen
€ 74,36
Verkoper: ELECTRONICA_4U
Productafbeelding van ARRMA modelbouwaccessoires
ARRMA modelbouwaccessoires
€ 37,84
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Montagebeugel voor motorruit, geschikt voor GoPro, SJCAM, XIAOMI, DJI, INSTA360 / ZJ846-D
Montagebeugel voor motorruit, geschikt voor GoPro, SJCAM, XIAOMI, DJI, INSTA360 / ZJ846-D
€ 46,29
-7%
€ 43,02
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van GOTEL LD7 NEONLEDENSTRIP 20 meter
GOTEL LD7 NEONLEDENSTRIP 20 meter
€ 43,30
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Objectieflens, polarisatiefilter CPL voor smartphone, 58mm, clip-on / KF15.0024
Objectieflens, polarisatiefilter CPL voor smartphone, 58mm, clip-on / KF15.0024
€ 51,10
-10%
€ 45,90
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Reserveonderdeel Bruder 42766 - Steunen voor 2771
Reserveonderdeel Bruder 42766 - Steunen voor 2771
€ 7,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Fietscomputer met GPS en ANT+ Bluetooth voor fietsen, model MAGENE C706
Fietscomputer met GPS en ANT+ Bluetooth voor fietsen, model MAGENE C706
€ 215,05
Gratis bezorging
Verkoper: ELECTRONICA_4U
Productafbeelding van Zla0680.1: Snelkoppeling voor kabels, type: Connector-1, stuk
Zla0680.1: Snelkoppeling voor kabels, type: Connector-1, stuk
€ 14,88
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Niezłe Ziółko, editie 2026
Niezłe Ziółko, editie 2026
€ 11,56
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Beugelhouder voor omheining, hek, gaas, geschikt voor camera en telefoon, ULANZI CM010
Beugelhouder voor omheining, hek, gaas, geschikt voor camera en telefoon, ULANZI CM010
€ 57,06
-4%
€ 54,29
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Vayox Fietslamp Voor LED VA0153 | 300 lm | USB-C | 6 Modi | Zwart
Vayox Fietslamp Voor LED VA0153 | 300 lm | USB-C | 6 Modi | Zwart
€ 12,05
-4%
€ 11,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van APlastics 2: Modelbouwaccessoires
APlastics 2: Modelbouwaccessoires
€ 13,31
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Ik zou alles voor je doen - Een roman
Ik zou alles voor je doen - Een roman
€ 17,55
-5%
€ 16,67
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Magene Reservebevestiging voor Fietslamp L508 L308 - Bevestiging voor Zadelpen

Bevestiging: op zadelpen

Reservebevestiging voor Magene fietslampen L508 en L308 waarmee u uw verlichting snel en gemakkelijk tussen verschillende fietsen kunt verplaatsen, zonder de bevestiging steeds opnieuw te hoeven demonteren.

Dankzij de stabiele bevestiging blijft de lamp in de juiste positie, zelfs tijdens het rijden op oneffen wegen en in het terrein, waardoor de lichtbundel correct is gericht.

Het snelle montagesysteem maakt eenvoudige installatie en vervanging van de versleten bevestiging mogelijk, waardoor u de hele lamp niet hoeft te vervangen.

De bevestiging is compatibel met Magene lampen L508 en L308 en past op verschillende zadelpennen, waardoor u veel flexibiliteit heeft bij de montage.

Waarom deze bevestiging kiezen?

️ Verplaats de lamp tussen fietsen in enkele seconden – de extra bevestiging maakt het mogelijk om de Magene L508 of L308 lamp snel te verplaatsen zonder de bevestiging steeds opnieuw te hoeven demonteren.

️ U bent verzekerd van een stabiele bevestiging – de bevestiging houdt de lamp in de juiste positie, waardoor de lichtbundel correct is gericht, zowel op de weg als in het terrein.

️ Bespaar tijd tijdens de montage – het snelle Quick Install ontwerp maakt het monteren en demonteren van de bevestiging eenvoudig en vereist geen ingewikkelde handelingen.

️ U hoeft de hele lamp niet te vervangen – wanneer de huidige bevestiging versleten is, kunt u eenvoudig alleen de bevestiging vervangen, zodat u uw bestaande verlichting kunt blijven gebruiken.

️ U krijgt meer flexibiliteit in het gebruik – de compatibiliteit met verschillende zadelpennen maakt het gemakkelijk om de bevestiging op uw fiets te monteren of een tweede fiets voor te bereiden voor een snelle montage van de lamp.

️ Specificaties:

  • Merk: Magene
  • Producttype: Reservebevestiging voor fietslamp
  • Compatibiliteit: Magene L508, Magene L308
  • Montageplaats: Zadelpen

️ Inhoud van de verpakking:

  • 1x Bevestiging voor Magene L508/L308 fietslamp voor zadelpen
  • 3x Rubberen bevestigingsband
  • 1x Ophanghaak
EAN
6971606841813
Fabrikant
Magene

EAN
6971606841813
Fabrikant
Magene
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Domoticasysteem NICE Yubii Home - 301616040301
Domoticasysteem NICE Yubii Home - 301616040301
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 155,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van GELI stookoliekan 10 liter, antracietkleur
GELI stookoliekan 10 liter, antracietkleur
€ 3,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,32
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van TS Collection - Waterkan, ontworpen door Lammie - 14x38x26
TS Collection - Waterkan, ontworpen door Lammie - 14x38x26
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,95
Gratis bezorging
Verkoper: Potonline
Productafbeelding van Angarden gieter met rozenmotief, 12 liter, gieter, metaal
Angarden gieter met rozenmotief, 12 liter, gieter, metaal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,39
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Waterkan van roestvrij staal, 1 liter, gepolijst. Geschikt voor het gieten van bloemen en planten. Watergift voor planten en bloemen
Waterkan van roestvrij staal, 1 liter, gepolijst. Geschikt voor het gieten van bloemen en planten. Watergift voor planten en bloemen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
€ 0,54/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,62
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van BigDean gieter van 10 liter, antracietkleurig, voor huis en tuin - gemaakt van duurzaam kunststof - tuingietkan met afneembare sproeikop - voor eenvoudige irrigatie
BigDean gieter van 10 liter, antracietkleurig, voor huis en tuin - gemaakt van duurzaam kunststof - tuingietkan met afneembare sproeikop - voor eenvoudige irrigatie
€ 1,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,43
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Vintage - Ovale Geëmailleerde metalen gieter – Retro Plantengieter -  70 x 20 x 32 cm - Groen
Vintage - Ovale Geëmailleerde metalen gieter – Retro Plantengieter - 70 x 20 x 32 cm - Groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Productafbeelding van EDA 022180 NA CX4 Gietkan, FUCHSIA, 1,5 liter, transparant
EDA 022180 NA CX4 Gietkan, FUCHSIA, 1,5 liter, transparant
€ 24,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,66
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
€ 14,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Zinken gieter met sproeikop, zilverkleurig - 5 liter - Bloemkan voor binnen en buiten
Zinken gieter met sproeikop, zilverkleurig - 5 liter - Bloemkan voor binnen en buiten
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: antraciet
Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: antraciet
€ 0,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 5,95
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
€ 3,01/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Ruzica Kovotvar, na de stoet, Zn
Ruzica Kovotvar, na de stoet, Zn
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,27
-53%
€ 7,11
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Esschert Design gieter, katvorm, 3,138 liter, polyethyleen, zwart
Esschert Design gieter, katvorm, 3,138 liter, polyethyleen, zwart
€ 9,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,99
-19%
€ 29,69
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
€ 1,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Zinkgießkanne Kanne Gießkanne Zinkkanne Blechkanne Metallkanne Garten 10 Liter
Waterkan, blikken kan, metalen kan, gieter, tuin, verzinkt, 10 liter
€ 2,75/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,48
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Fiskars Ebert - De irrigatiesystemen kunnen tot 10 liter groen creëren
Fiskars Ebert - De irrigatiesystemen kunnen tot 10 liter groen creëren
€ 2,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,62
-27%
€ 21,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PLASTIA s.r.o. Konvička, Pilea, 1,8 liter, beige
PLASTIA s.r.o. Konvička, Pilea, 1,8 liter, beige
€ 24,29/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l
neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l
€ 0,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 3,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Prosperplast gieter, 10 liter, groen, model "Spring"
Prosperplast gieter, 10 liter, groen, model "Spring"
€ 0,66/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 6,60
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van KOTARBAU® Gieter - Kunststof - 4,5 L - Antraciet - Plantengieter - Afneembare Broes - Voor Binnen En Buiten - Bloemengieter - Gieter voor Binnen - Ergonomisch Ontwerp
KOTARBAU® Gieter - Kunststof - 4,5 L - Antraciet - Plantengieter - Afneembare Broes - Voor Binnen En Buiten - Bloemengieter - Gieter voor Binnen - Ergonomisch Ontwerp
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,78
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Waterkan olifant, 2 liter, roze/groen, afmetingen 29x11x20 cm
Waterkan olifant, 2 liter, roze/groen, afmetingen 29x11x20 cm
€ 7,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,02
-35%
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Waterkan - rood, metaal
Waterkan - rood, metaal
€ 15,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Konva Strend Pro, 1,7 liter, drinkbeker, roze, kunststof, 27,5 x 11 x 15 cm
Konva Strend Pro, 1,7 liter, drinkbeker, roze, kunststof, 27,5 x 11 x 15 cm
€ 1,72
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
€ 0,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,58
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Respana Tuinsieve - Zwart - Pp-Isik400 C
Respana Tuinsieve - Zwart - Pp-Isik400 C
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,60
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Konev tuingebruik AGRI, 7,5 liter - kleur: zwart
Konev tuingebruik AGRI, 7,5 liter - kleur: zwart
€ 1,48/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 11,13
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, metaal met poedercoating, roze
Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, metaal met poedercoating, roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,79
-56%
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 17,68/1l
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 14,99/1l
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 17,99/1l
Productafbeelding van Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WT150 Turbo
Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WT150 Turbo
€ 19,51
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WR125, dubbele rij
Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WR125, dubbele rij
€ 12,96
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC230
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC230
€ 13,83
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Turbo Procraft DT230
Diamantzaagblad Turbo Procraft DT230
€ 10,86
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Stroomkabel (3,5 mm) (15 meter), type PROCRAFT ZI-3.5/15
Stroomkabel (3,5 mm) (15 meter), type PROCRAFT ZI-3.5/15
€ 2,71
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Touchscreen-handschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat L, Procraft GL-3T9
Touchscreen-handschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat L, Procraft GL-3T9
€ 0,94
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Touchscreen werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-3T10
Touchscreen werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-3T10
€ 0,94
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat M, Procraft GL-WPU8
Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat M, Procraft GL-WPU8
€ 0,69
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-WPU10
Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-WPU10
€ 0,69
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Turbo Procraft DT180
Diamantzaagblad Turbo Procraft DT180
€ 7,86
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Struikmaaierdraad (4 mm) (15 meter), ster vorm, merk PROCRAFT, model ZI-4/15
Struikmaaierdraad (4 mm) (15 meter), ster vorm, merk PROCRAFT, model ZI-4/15
€ 3,66
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC180
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC180
€ 9,50
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Combinatie handschoenen, leer, maat XL, Procraft GL-L11
Combinatie handschoenen, leer, maat XL, Procraft GL-L11
€ 2,30
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC150
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC150
€ 7,03
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC125
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC125
€ 5,10
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Veiligheidsbril (geel) PROCRAFT
Veiligheidsbril (geel) PROCRAFT
€ 1,76
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Latex gedompelde werkhandschoenen, model M Procraft GL-LW8
Latex gedompelde werkhandschoenen, model M Procraft GL-LW8
€ 0,94
Verkoper: Procraft