YOPE op Kaufland.nl

Categorieën van YOPE
Populaire categorieën van YOPE
Intieme verzorging
Haarolie
Verzorgingsolie
Afwasmiddelen
Make-upsets
Eau de Soin
YOPE op Kaufland.nl
Productafbeelding van Beschermende serum voor de haarpunten, met kamelia-olie, 50 ml
Beschermende serum voor de haarpunten, met kamelia-olie, 50 ml
€ 14,10
Verkoper: somnia24
€ 282,00/1l
Productafbeelding van Yope Hydrofiele olie-gebaseerde reinigingsgel voor intieme hygiëne, "Zachte Gladheid", 250 ml
Yope Hydrofiele olie-gebaseerde reinigingsgel voor intieme hygiëne, "Zachte Gladheid", 250 ml
€ 12,60
-38%
€ 7,74
Verkoper: Katomix
€ 30,96/1l
Productafbeelding van YOPE Intieme verzorgingsolie TENDER TOUCH 50 ml
YOPE Intieme verzorgingsolie TENDER TOUCH 50 ml
€ 13,21
-31%
€ 9,02
Verkoper: Katomix
€ 180,40/1l
Productafbeelding van Yope Vochtgevende vloeibare zeep, ijzerkruid, 500 ml
Yope Vochtgevende vloeibare zeep, ijzerkruid, 500 ml
€ 13,79
Verkoper: somnia24
€ 27,58/1l
Productafbeelding van YOPE Fresh Grass Shampoo, 300 ml. Reiniging
YOPE Fresh Grass Shampoo, 300 ml. Reiniging
€ 13,38
Verkoper: somnia24
€ 41,81/1kg
Productafbeelding van Yope Douchegel Guajakboom, Mirre en Tonkaboon, 400 ml
Yope Douchegel Guajakboom, Mirre en Tonkaboon, 400 ml
€ 12,52
-35%
€ 8,04
Verkoper: Katomix
€ 17,87/1kg
Productafbeelding van Yope Natuurlijke Stimulerende Douchegel met Cederhout en Jeneverbes
Yope Natuurlijke Stimulerende Douchegel met Cederhout en Jeneverbes
€ 13,02
Verkoper: somnia24
€ 32,55/1l
Productafbeelding van Yope Natuurlijke verzorgende douchegel met roos en wierook, 400 ml
Yope Natuurlijke verzorgende douchegel met roos en wierook, 400 ml
€ 13,32
Verkoper: somnia24
€ 33,30/1l
Productafbeelding van Yope Serum V-collageen, spray voor het lichaam, Creamy Amber, 150 ml
Yope Serum V-collageen, spray voor het lichaam, Creamy Amber, 150 ml
€ 12,47
Verkoper: somnia24
€ 62,35/1kg
Productafbeelding van YOPE Navulverpakking handzeep Verbena – vegane vloeibare zeep, 500 ml, hydraterend
YOPE Navulverpakking handzeep Verbena – vegane vloeibare zeep, 500 ml, hydraterend
€ 13,30
-5%
€ 12,53
Verkoper: somnia24
€ 23,42/1kg
Productafbeelding van Vloeibare handzeep met vijgengeur, navulverpakking, Yope, 0,5 liter, 1 stuk.
Vloeibare handzeep met vijgengeur, navulverpakking, Yope, 0,5 liter, 1 stuk.
€ 13,31
Verkoper: somnia24
€ 22,18/1kg
Productafbeelding van YOPE Natuurlijke intieme reinigingsgel, Geranium-cranberry, 300 ml
YOPE Natuurlijke intieme reinigingsgel, Geranium-cranberry, 300 ml
€ 13,36
Verkoper: somnia24
€ 44,53/1l
Productafbeelding van Yope, Milde Shampoo met Peptide voor Intensieve Hydratatie van een Droge Hoofdhuid, 300 ml
Yope, Milde Shampoo met Peptide voor Intensieve Hydratatie van een Droge Hoofdhuid, 300 ml
€ 15,05
Verkoper: somnia24
€ 50,17/1l
Productafbeelding van Milde shampoo voor vet haar - Reinigt en brengt de taluitleiding in balans, 300 ml
Milde shampoo voor vet haar - Reinigt en brengt de taluitleiding in balans, 300 ml
€ 15,01
Verkoper: somnia24
€ 50,03/1l
Productafbeelding van YOPE Verbena, Lotion, voor dames, hydraterend, regenererend, kalmerend, voor droge huid, voor gevoelige huid, 300 ml, met aloë vera, kokosnoot en ijzerkruid
YOPE Verbena, Lotion, voor dames, hydraterend, regenererend, kalmerend, voor droge huid, voor gevoelige huid, 300 ml, met aloë vera, kokosnoot en ijzerkruid
€ 12,97
Verkoper: somnia24
€ 43,23/1l
Productafbeelding van Yope Skin Progress - Reinigingsgel voor het gezicht met een verzurende werking, 150 ml
Yope Skin Progress - Reinigingsgel voor het gezicht met een verzurende werking, 150 ml
€ 13,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yope Groeimiddel voor het haar, Shampoo - Tegen haaruitval, 300 ml
Yope Groeimiddel voor het haar, Shampoo - Tegen haaruitval, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,70
Verkoper: somnia24
€ 52,33/1l
Productafbeelding van Yope Haargroeiserum voor dun en zwak haar, 300 ml
Yope Haargroeiserum voor dun en zwak haar, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,45
Verkoper: somnia24
€ 51,50/1l
Productafbeelding van Yope Verfrissende Voetcrème "Rustgevende voeten", 75 ml
Yope Verfrissende Voetcrème "Rustgevende voeten", 75 ml
€ 11,98
Verkoper: somnia24
€ 159,73/1l
Productafbeelding van Yope, Intensief hydraterende conditioner voor het haar - 150 ml
Yope, Intensief hydraterende conditioner voor het haar - 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,60
Verkoper: somnia24
€ 90,67/1l
Productafbeelding van YOPE Natuurlijke Voedende Body Butter, Rozen en Witte Mirre, 200 ml
YOPE Natuurlijke Voedende Body Butter, Rozen en Witte Mirre, 200 ml
€ 13,12
Verkoper: Katomix
€ 65,60/1l
Productafbeelding van Vloeibare zeep met vanille- en kaneelgeur, navulverpakking, Yope, 0,5 liter, 1 stuk.
Vloeibare zeep met vanille- en kaneelgeur, navulverpakking, Yope, 0,5 liter, 1 stuk.
€ 13,32
Verkoper: somnia24
€ 26,64/1l
Productafbeelding van Milde, intieme gel met aloë vera en zwarte zaden, 300 ml
Milde, intieme gel met aloë vera en zwarte zaden, 300 ml
€ 13,35
Verkoper: somnia24
€ 44,50/1l
Productafbeelding van Verzorgende conditioner met verse grasextract, 170 ml
Verzorgende conditioner met verse grasextract, 170 ml
€ 12,91
Verkoper: somnia24
€ 75,94/1l
Productafbeelding van YOPE Gel, 400 ml
YOPE Gel, 400 ml
€ 13,29
Verkoper: somnia24
€ 31,64/1kg
Productafbeelding van Zachte getoonde spray voor blond en gestreepte haar - Ametyst 99% - 100 ml
Zachte getoonde spray voor blond en gestreepte haar - Ametyst 99% - 100 ml
€ 13,52
Verkoper: somnia24
€ 135,20/1l
Productafbeelding van Yope Blonde, verzorgende serum voor blond en licht haar, 50 ml - Intensief voedende formule voor stralend en glanzend haar
Yope Blonde, verzorgende serum voor blond en licht haar, 50 ml - Intensief voedende formule voor stralend en glanzend haar
€ 11,92
Verkoper: somnia24
€ 238,40/1l
Productafbeelding van YOPE Vijgenboom, Lotion, voor dames, hydraterend, regenererend, voor normale huid, 300 ml, met macadamia-olie
YOPE Vijgenboom, Lotion, voor dames, hydraterend, regenererend, voor normale huid, 300 ml, met macadamia-olie
€ 12,70
Verkoper: somnia24
€ 42,33/1l
Productafbeelding van Yope, probiotische reinigingspasta, 160 gram
Yope, probiotische reinigingspasta, 160 gram
€ 11,35
-65%
€ 3,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van YOPE Vloeibare zeep met lindenbloesem, 500 ml (met TGA-formule)
YOPE Vloeibare zeep met lindenbloesem, 500 ml (met TGA-formule)
€ 9,01
Verkoper: Katomix
€ 18,02/1l
Productafbeelding van Yope Men, Regenererende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
Yope Men, Regenererende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
€ 18,56
Verkoper: somnia24
€ 185,60/1kg
Productafbeelding van Crèmige douchegel met de geur van muskus, voor hydratatie van de huid, 200 ml. - Van Yope
Crèmige douchegel met de geur van muskus, voor hydratatie van de huid, 200 ml. - Van Yope
€ 11,57
Verkoper: somnia24
€ 57,85/1l
Productafbeelding van YOPE Balance haarserum, 150 ml
YOPE Balance haarserum, 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,60
Verkoper: somnia24
€ 97,33/1l
Productafbeelding van YOPE Super Glanzende Shampoo met Lijnzaad, 97%, 300 ml
YOPE Super Glanzende Shampoo met Lijnzaad, 97%, 300 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,54
Verkoper: somnia24
€ 45,13/1l
Productafbeelding van Yope Blonde shampoo, voor het accentueren van blonde haarkleuren, 300 ml
Yope Blonde shampoo, voor het accentueren van blonde haarkleuren, 300 ml
€ 13,51
Verkoper: somnia24
€ 45,03/1l
Productafbeelding van Yope Crème voor de handen, Creamy Amber, 50 ml - Een hydraterende crème voor de handen met een delicate ambergeur. Verfrissende verzorging voor zachte en soepele handen.
Yope Crème voor de handen, Creamy Amber, 50 ml - Een hydraterende crème voor de handen met een delicate ambergeur. Verfrissende verzorging voor zachte en soepele handen.
€ 10,55
Verkoper: somnia24
€ 211,00/1l
Productafbeelding van YOPE Hydraterend masker voor droog haar, 250 ml
YOPE Hydraterend masker voor droog haar, 250 ml
€ 14,99
Verkoper: somnia24
€ 59,96/1l
Productafbeelding van Yope, Milde Shampoo voor een Gevoelige Hoofdhuid, 300 ml
Yope, Milde Shampoo voor een Gevoelige Hoofdhuid, 300 ml
€ 15,26
Verkoper: somnia24
€ 50,87/1l
Productafbeelding van YOPE Havermelsap - Conditioner die het kammen vergemakkelijkt
YOPE Havermelsap - Conditioner die het kammen vergemakkelijkt
€ 12,97
Verkoper: somnia24
€ 64,85/1kg
Productafbeelding van YOPE Natuurlijke haarspoeling, Oriental Garden, 170 ml
YOPE Natuurlijke haarspoeling, Oriental Garden, 170 ml
€ 12,98
Verkoper: somnia24
€ 76,35/1kg