op Kaufland.nl
Productafbeelding van BALTICA Excellent Hypoallergeen Droogvoer voor Volwassen Honden, Kleine Rassen, met Zalm - 3 kg
BALTICA Excellent Hypoallergeen Droogvoer voor Volwassen Honden, Kleine Rassen, met Zalm - 3 kg
Gratis bezorging
€ 40,58
Verkoper: Nali
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 12 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 12 kg
Gratis bezorging
€ 95,70
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Baltica Puppy, 3 kg, hypoallergeen droogvoer met lamsvlees, geschikt voor puppy's van alle rassen
Baltica Puppy, 3 kg, hypoallergeen droogvoer met lamsvlees, geschikt voor puppy's van alle rassen
€ 34,36
-13%
€ 29,59
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 3 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 3 kg
€ 32,88
-14%
€ 27,95
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Baltica Adult Hertenvlees met Rijst XS/S, 3 kg. Hypoallergeen droogvoer voor kleine en mini-hondenrassen
Baltica Adult Hertenvlees met Rijst XS/S, 3 kg. Hypoallergeen droogvoer voor kleine en mini-hondenrassen
€ 33,58
-14%
€ 28,72
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Excellent Hypoallergeen Droogvoer voor Volwassen Honden, Kleine Rassen, met Zalm - 9 kg
BALTICA Excellent Hypoallergeen Droogvoer voor Volwassen Honden, Kleine Rassen, met Zalm - 9 kg
Gratis bezorging
€ 169,00
Verkoper: NovaMBSmart
€ 18,78/1kg
Productafbeelding van BALTICA Excellent Sensitive Baltic vis. Droogvoer voor honden, geschikt voor grote en extra grote rassen. 12 kg
BALTICA Excellent Sensitive Baltic vis. Droogvoer voor honden, geschikt voor grote en extra grote rassen. 12 kg
Gratis bezorging
€ 187,00
-€ 5,00
€ 182,00
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów. Medium en grote rassen. Eend met peer – droogvoer voor honden – 12 kg
BALTICA Smaki regionów. Medium en grote rassen. Eend met peer – droogvoer voor honden – 12 kg
Gratis bezorging
€ 104,20
Verkoper: Erksononline1
€ 8,68/1kg
Productafbeelding van BALTICA NATURAL&BALANCE Rundvlees M/L 3kg - Droogvoer voor honden
BALTICA NATURAL&BALANCE Rundvlees M/L 3kg - Droogvoer voor honden
€ 25,89
Verkoper: velmontask
€ 8,63/1kg
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen M Konijn met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen M Konijn met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
€ 20,43
Verkoper: velmontask
€ 19,46/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów. Kleine rassen. Lam met konijn – droogvoer voor honden – 3 kg
BALTICA Smaki regionów. Kleine rassen. Lam met konijn – droogvoer voor honden – 3 kg
€ 31,75
Verkoper: velmontask
€ 10,58/1kg
Productafbeelding van BALTICA Excellent Puppy, zalm, droogvoer voor pups, middelgrote en grote rassen - 3 kg
BALTICA Excellent Puppy, zalm, droogvoer voor pups, middelgrote en grote rassen - 3 kg
€ 40,97
-10%
€ 36,83
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 12 kg. (Geschikt voor kleine en middelgrote rassen)
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 12 kg. (Geschikt voor kleine en middelgrote rassen)
Gratis bezorging
€ 95,70
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Baltica Smaki Regionów Bażant 400g - Natvoer voor gesteriliseerde katten, zonder granen
Baltica Smaki Regionów Bażant 400g - Natvoer voor gesteriliseerde katten, zonder granen
€ 14,39
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Hondensnoepjes BALTICA, regionale smaken, halfzacht, wild, 80g
Hondensnoepjes BALTICA, regionale smaken, halfzacht, wild, 80g
€ 14,69
Verkoper: velmontask
€ 163,22/1kg
Productafbeelding van Baltica Smaki Regionów, Kalkoen 400g, Natvoer zonder granen voor gesteriliseerde katten
Baltica Smaki Regionów, Kalkoen 400g, Natvoer zonder granen voor gesteriliseerde katten
€ 13,78
Verkoper: velmontask
€ 34,45/1kg
Productafbeelding van Baltica Adult hondenvoer met bosvruchten, geschikt voor kleine en mini-rassen, droogvoer zonder granen, 3 kg
Baltica Adult hondenvoer met bosvruchten, geschikt voor kleine en mini-rassen, droogvoer zonder granen, 3 kg
€ 35,42
-6%
€ 33,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Super Premium Startvoeding voor moederhonden en puppy's, maat XS/S - droogvoer voor honden - 1 kg
BALTICA Super Premium Startvoeding voor moederhonden en puppy's, maat XS/S - droogvoer voor honden - 1 kg
€ 23,96
-14%
€ 20,43
Verkoper: velmontask
€ 18,57/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów: Konijn met wortel – Natvoer voor honden – 400g
BALTICA Smaki regionów: Konijn met wortel – Natvoer voor honden – 400g
€ 14,27
Verkoper: velmontask
€ 31,02/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów, Konijn met wortel – Natvoer voor honden – 400g
BALTICA Smaki regionów, Konijn met wortel – Natvoer voor honden – 400g
€ 14,27
Verkoper: velmontask
€ 31,71/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów Eend – natvoer voor katten – 185g
BALTICA Smaki regionów Eend – natvoer voor katten – 185g
€ 12,46
Verkoper: velmontask
€ 56,64/1kg
Productafbeelding van Hondenkoekjes BALTICA, vleesreepjes voor puppy's, kalkoen, 90g
Hondenkoekjes BALTICA, vleesreepjes voor puppy's, kalkoen, 90g
€ 15,59
Verkoper: velmontask
€ 155,90/1kg
Productafbeelding van Baltica Smaken van verschillende regio's. Rundvlees 185g. Natvoer zonder granen voor gecastreerde katten
Baltica Smaken van verschillende regio's. Rundvlees 185g. Natvoer zonder granen voor gecastreerde katten
€ 12,46
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Monoproteïne Hert met prebiotica - Natvoer voor honden - 400g
BALTICA Nutraceutic Monoproteïne Hert met prebiotica - Natvoer voor honden - 400g
€ 14,27
Verkoper: velmontask
€ 31,71/1kg
Productafbeelding van BALTICA Snacks Zalm met bananen - lekkernijen voor honden - 80g
BALTICA Snacks Zalm met bananen - lekkernijen voor honden - 80g
€ 16,22
Verkoper: velmontask
€ 180,22/1kg
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lam met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lam met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
€ 18,63
Verkoper: velmontask
€ 17,25/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów: Geit met kalfs vlees – Natvoer voor honden – 400g
BALTICA Smaki regionów: Geit met kalfs vlees – Natvoer voor honden – 400g
€ 13,17
Verkoper: velmontask
€ 29,27/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów: Lam met konijn – Natvoer voor honden – 400g
BALTICA Smaki regionów: Lam met konijn – Natvoer voor honden – 400g
€ 14,27
Verkoper: velmontask
€ 31,71/1kg
Productafbeelding van BALTICA Snacks, regio Monoproteïne, Hertenvlees – lekkernijen voor honden – 30g
BALTICA Snacks, regio Monoproteïne, Hertenvlees – lekkernijen voor honden – 30g
€ 11,72
Verkoper: velmontask
€ 293,00/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów: Kitten Lam met kalkoen – natvoer voor kittens – 185g
BALTICA Smaki regionów: Kitten Lam met kalkoen – natvoer voor kittens – 185g
€ 12,31
Verkoper: velmontask
€ 55,95/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów: Lam met frambozen – Natvoer voor honden – 400g
BALTICA Smaki regionów: Lam met frambozen – Natvoer voor honden – 400g
€ 13,98
Verkoper: velmontask
€ 34,95/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów: Hert met bosvruchten – Natvoer voor honden – 400g
BALTICA Smaki regionów: Hert met bosvruchten – Natvoer voor honden – 400g
€ 13,98
Verkoper: velmontask
€ 30,39/1kg
Productafbeelding van BALTICA Lekkernijen uit de regio Turkije met bosvruchten – traktaties voor honden – 100g
BALTICA Lekkernijen uit de regio Turkije met bosvruchten – traktaties voor honden – 100g
€ 12,87
Verkoper: velmontask
€ 99,00/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów: Gans met kalkoen – droogvoer voor honden – 400g
BALTICA Smaki regionów: Gans met kalkoen – droogvoer voor honden – 400g
€ 13,98
Verkoper: velmontask
€ 30,39/1kg
Productafbeelding van BALTICA - zalmolie - 200 ml
BALTICA - zalmolie - 200 ml
€ 16,17
Verkoper: velmontask
€ 73,50/1kg
Productafbeelding van Hondenlekkerij BALTICA. Vleesreepjes van lamsvlees, 90g
Hondenlekkerij BALTICA. Vleesreepjes van lamsvlees, 90g
€ 15,59
Verkoper: velmontask
€ 155,90/1kg
Productafbeelding van BALTICA Puppy Rund met zalm - kauwspeeltje voor puppy's - 1 stuk
BALTICA Puppy Rund met zalm - kauwspeeltje voor puppy's - 1 stuk
€ 14,07
Verkoper: velmontask
€ 201,00/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów Turkije – natvoer voor katten – 185g
BALTICA Smaki regionów Turkije – natvoer voor katten – 185g
€ 12,06
Verkoper: velmontask
€ 54,82/1kg
Productafbeelding van BALTICA Snacks, regio Monoproteïne Lam – lekkernijen voor honden – 30g
BALTICA Snacks, regio Monoproteïne Lam – lekkernijen voor honden – 30g
€ 11,72
Verkoper: velmontask
€ 293,00/1kg
Productafbeelding van BALTICA Smaki regionów Lamb – natvoer voor katten – 185g
BALTICA Smaki regionów Lamb – natvoer voor katten – 185g
€ 12,61
Verkoper: velmontask
€ 126,10/1kg