Gewicht:

3000 g
  • 3000 g
  • 12000 g
    Beschikbare opties weergeven

Aantal stuks:

1
  • 1
  • 12
    Beschikbare opties weergeven
  • 12000
    Beschikbare opties weergeven

Baltica Adult Hertenvlees met Rijst XS/S, 3 kg. Hypoallergeen droogvoer voor kleine en mini-hondenrassen

€ 33,58

€ 28,72-14%

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 3 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 3 kg
€ 32,88
-14%
€ 27,95
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutisch, hypoallergeen, voor kleine rassen, herten met rijst - droogvoer voor honden - 12 kg
BALTICA Nutraceutisch, hypoallergeen, voor kleine rassen, herten met rijst - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 98,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van JOSERA JosiDog Mini - Droogvoer voor honden - 10 kg
JOSERA JosiDog Mini - Droogvoer voor honden - 10 kg
€ 5,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,70
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van PAN MIĘSKO: Kalfsvlees met fazant, formaat XS – droogvoer voor puppy's – 9 kg
PAN MIĘSKO: Kalfsvlees met fazant, formaat XS – droogvoer voor puppy's – 9 kg
€ 47,86/1kg
€ 47,86
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lam met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lam met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
€ 17,25/1kg
€ 18,63
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen M Konijn met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen M Konijn met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
€ 19,46/1kg
€ 20,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Belcando 556415, voor volwassen honden, alle rassen, middelgroot (11-25 kg), klein (5-10 kg), mini (≤4 kg), met krilloil, lam, gevogelte, 4 kg
Belcando 556415, voor volwassen honden, alle rassen, middelgroot (11-25 kg), klein (5-10 kg), mini (≤4 kg), met krilloil, lam, gevogelte, 4 kg
€ 10,84/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 43,34
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 3 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 3 kg
€ 9,32/1kg
€ 27,95
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Hondenvoer IAMS Adult voor kleine en middelgrote rassen, kip, 12 kg
Hondenvoer IAMS Adult voor kleine en middelgrote rassen, kip, 12 kg
€ 4,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,27
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Puppy, monoproteïne lam met rijst - droogvoer voor puppy's - 12 kg
BALTICA Nutraceutic Puppy, monoproteïne lam met rijst - droogvoer voor puppy's - 12 kg
€ 15,08/1kg
€ 181,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Meeresfische Crunchy M - Droogvoer voor honden - 9 kg
WIEJSKA ZAGRODA Meeresfische Crunchy M - Droogvoer voor honden - 9 kg
€ 9,71/1kg
€ 87,42
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUKANUBA Adult met Kip, 12 kg. Droogvoer voor volwassen kleine en middelgrote honden, zonder granen
EUKANUBA Adult met Kip, 12 kg. Droogvoer voor volwassen kleine en middelgrote honden, zonder granen
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BIOFEED Hondenkoekjes Adult, medium en groot, rundvlees - droogvoer voor honden - 10 kg
BIOFEED Hondenkoekjes Adult, medium en groot, rundvlees - droogvoer voor honden - 10 kg
€ 2,31/1kg
€ 23,30
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wiejska Zagroda: Droogvoer voor honden, monoproteïnisch, rundvlees, volwassen honden, 6 kg
Wiejska Zagroda: Droogvoer voor honden, monoproteïnisch, rundvlees, volwassen honden, 6 kg
€ 8,33/1kg
€ 54,73
-7%
€ 50,37
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi met lam - Droogvoer voor honden - 10 kg
DOLINA NOTECI Rafi met lam - Droogvoer voor honden - 10 kg
€ 56,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Baltica Adult hondenvoer met bosvruchten, geschikt voor kleine en mini-rassen, droogvoer zonder granen, 3 kg
Baltica Adult hondenvoer met bosvruchten, geschikt voor kleine en mini-rassen, droogvoer zonder granen, 3 kg
€ 35,42
-6%
€ 33,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Eukanuba ADULT, Volwassen, Klein (5-10 kilogrammen), Kip, Kalkoen, 15 kg
Eukanuba ADULT, Volwassen, Klein (5-10 kilogrammen), Kip, Kalkoen, 15 kg
€ 10,13/1kg
€ 152,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gemon volwaardig droogvoer voor kleine volwassen honden, met kip en rijst, 3 kg
Gemon volwaardig droogvoer voor kleine volwassen honden, met kip en rijst, 3 kg
€ 36,99
-2%
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met lam – Droogvoer voor honden – 20 kg
WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met lam – Droogvoer voor honden – 20 kg
€ 128,72/1kg
€ 128,72
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Yarrah Adult Hondenvoer Met Kip  Msc (2000 gr)
Yarrah Adult Hondenvoer Met Kip Msc (2000 gr)
€ 7,76/1kg
€ 21,14
-26%
€ 15,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Baltica Adult Wild Game met rijst XS/S 3kg Hypoallergeen droogvoer
Voor kleine en mini-honden

Hypoallergeen voer samengesteld op basis van gedroogd wild vlees en gemakkelijk verteerbare rijst. Het voer is verrijkt met een uitzonderlijke combinatie van kruiden en voedingsstoffen met grote gezondheidsvoordelen. Geschikt voor kieskeurige kleine en mini-honden met spijsverteringsproblemen of voedselintoleranties. Bevat geen gluten, kippenvlees of peulvruchten. Zorgt voor een langer gevoel van verzadiging en is geschikt voor dieren die de neiging hebben om overgewicht te ontwikkelen.

Ingrediënten: gedroogd wild vlees* (35%), rijst, erwten, varkensvet (8%), bietenpulp, appel (6%), vlierbes (1%), zalmolie (1%), mineralen, peterselie, rozenbottel, kruiden (madeliefje, munt, karwij), spirulina, MSM (0,05%), glucosamine (0,03%), chondroïtine (0,015%), mannan-oligosachariden (MOS), fructo-oligosachariden (FOS).
*100% wild zwijn of herts, afhankelijk van het seizoen


Potentiële allergenen zijn uitgesloten: andere dierlijke eiwitten en vetten dan vis en rundvet (inclusief kip en eiwit hydrolysaten), gluten, chemische conserveermiddelen, soja, erwten (inclusief groene erwten) en andere sterk winderige peulvruchten

Energie: 3600 kcal/ 1000g

Analytische bestanddelen: Ruwe eiwitten 28%, Ruw vet 15%, Ruwe vezels 3,5%, As 9%, Calcium (Ca) 1,7%, Fosfor (P) 1,4%

Voedingsadditieven/kg: Vitamine A 14.000 IE, Vitamine D3 1000 IE, IJzer (ijzersulfaat) 36 mg/kg, Zink (zinksulfaat monohydraat) 36 mg/kg, Koper (koper(II)sulfaat pentahydraat) 10 mg/kg, Mangaan (mangaanoxide) 5 mg/kg, Jodium (calciumjodaat watervrij) 1,2 mg/kg, Seleen (natriumseleniet) 0,1 mg/kg.

Technologische additieven: Vitamine C 40 mg, Vitamine E 100 mg, extract van tocoferolen uit plantaardige oliën.

Gewicht
3000 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
5905996520981
Fabrikant
BALTICA
Registratienummer
NA

Gewicht
3000 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
5905996520981
Fabrikant
BALTICA
Registratienummer
NA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
€ 10,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
€ 8,50/1kg
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
€ 2,42/1kg
€ 48,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Bestseller
Productafbeelding van DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 3,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 60,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 9,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
€ 6,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
€ 8,07/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 108,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
€ 18,87/1l
€ 28,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
€ 10,26/1kg
€ 71,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
€ 6,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
€ 12,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 4,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
€ 11,33/1kg
€ 132,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
€ 9,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bosch SENIOR 12, 5 kg
Bosch SENIOR 12, 5 kg
€ 4,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 11,11/1kg
€ 34,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
€ 11,83/1l
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gilpa rundergehakt, 15 kg
Gilpa rundergehakt, 15 kg
€ 3,92/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,87
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van 1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
€ 22,70/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
€ 12,41/1kg
€ 141,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
€ 2,42/1kg
€ 36,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 6,96/1kg
€ 34,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
€ 7,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 99,13
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
€ 6,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 75,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
€ 13,72/1kg
€ 109,75
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
€ 6,18/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 77,21
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.