Sheba op Kaufland.nl

Categorieën van Sheba
Populaire categorieën van Sheba
Natvoer voor katten
Koekjes
Natvoer voor honden
Sheba op Kaufland.nl
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,73
Verkoper: velmontask
€ 5,84/1kg
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 38,45
Verkoper: velmontask
€ 11,31/1kg
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,41
Verkoper: velmontask
€ 6,59/1kg
Productafbeelding van SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,36
Verkoper: velmontask
€ 6,28/1kg
Productafbeelding van Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 41,90
-7%
€ 38,80
Verkoper: everybuy_at
€ 11,41/1kg
Productafbeelding van SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 32,03
Verkoper: Nali
€ 9,42/1kg
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 21,89
Verkoper: velmontask
€ 21.890,00/1l
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,29
Verkoper: everybuy_at
€ 11,50/1kg
Productafbeelding van Sheba® 2787447001 Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Geflügelhäppchen 22x 85,0 g
Sheba® 2787447001 Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Geflügelhäppchen 22x 85,0 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,90
-7%
€ 26,78
Verkoper: everybuy_at
€ 14,32/1kg
Productafbeelding van SHEBA Schaal Pastetaal: Witvis / Kabeljauw / Zalm / Tonijn - natvoer voor katten - 32 stuks van 85 gram
SHEBA Schaal Pastetaal: Witvis / Kabeljauw / Zalm / Tonijn - natvoer voor katten - 32 stuks van 85 gram
Gratis bezorging
€ 35,35
Verkoper: everybuy_at
€ 12,85/1kg
Productafbeelding van Sheba Finesse Tray, 85g. Volledig natvoer voor katten met kippenvlees
Sheba Finesse Tray, 85g. Volledig natvoer voor katten met kippenvlees
€ 2,06
Verkoper: Katomix
€ 20,60/1kg
Productafbeelding van Sheba Selection in saus - natvoer voor katten - Fijne variëteiten (MSC) - van hoge kwaliteit
Sheba Selection in saus - natvoer voor katten - Fijne variëteiten (MSC) - van hoge kwaliteit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,28
Verkoper: everybuy_at
€ 12,08/1kg
Productafbeelding van Sheba® 2787451000 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete mit Lachs 22x 85,0 g
Sheba® 2787451000 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete mit Lachs 22x 85,0 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Verkoper: everybuy_at
€ 16,98/1kg
Productafbeelding van Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Verkoper: everybuy_at
€ 14,66/1kg
Productafbeelding van Sheba®  Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
Sheba® Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Verkoper: everybuy_at
€ 16,98/1kg
Productafbeelding van Sheba Delicacy, gevogelte smaken in gelatine, 72x85g. Natvoer voor katten
Sheba Delicacy, gevogelte smaken in gelatine, 72x85g. Natvoer voor katten
Gratis bezorging
€ 61,66
Verkoper: everybuy_at
€ 10,08/1kg
Productafbeelding van Karma voor kat Sheba, paté met zalm, 85 gram
Karma voor kat Sheba, paté met zalm, 85 gram
€ 2,11
Verkoper: Katomix
€ 23,44/1kg
Productafbeelding van Sheba Sauscollectie, saus voor katten, natvoer in portiezakjes met tonijn
Sheba Sauscollectie, saus voor katten, natvoer in portiezakjes met tonijn
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,90
Verkoper: everybuy_at
€ 17,18/1kg
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, Nature's Collection, in saus met kip, 2 x 11 porties
SHEBA Natvoer voor katten, Nature's Collection, in saus met kip, 2 x 11 porties
Gratis bezorging
€ 33,90
Verkoper: everybuy_at
€ 36,26/1kg
Productafbeelding van SHEBA® Portiezakjes voor kittens, multipack in saus. Fijne variatie met zalm en met kip (MSC-gecertificeerd). 4 zakjes x 12 x 85g
SHEBA® Portiezakjes voor kittens, multipack in saus. Fijne variatie met zalm en met kip (MSC-gecertificeerd). 4 zakjes x 12 x 85g
Gratis bezorging
€ 62,03
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sheba Finesse Tray, kip, 85 gram
Sheba Finesse Tray, kip, 85 gram
Gratis bezorging
€ 17,75
Verkoper: everybuy_at
€ 208,82/1kg
Productafbeelding van SHEBA Filet, droogvoer voor volwassen katten, in saus met witte vis, 16 bakjes van 60g
SHEBA Filet, droogvoer voor volwassen katten, in saus met witte vis, 16 bakjes van 60g
Gratis bezorging
€ 37,32
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba Filets, 16 porties van 60g. Natvoer voor katten met kip, vis en garnalen in saus
Sheba Filets, 16 porties van 60g. Natvoer voor katten met kip, vis en garnalen in saus
Gratis bezorging
€ 37,30
Verkoper: everybuy_at
€ 38,85/1l
Productafbeelding van Sheba Classics volwaardig kattenvoer voor volwassen katten, met wild, 85 gram
Sheba Classics volwaardig kattenvoer voor volwassen katten, met wild, 85 gram
€ 2,06
Verkoper: Katomix
€ 20,60/1kg
Productafbeelding van Sheba Les Domes de Sheba, 32 porties van 60 gram, varkensvlees met kip en tonijn, MSC-gecertificeerd
Sheba Les Domes de Sheba, 32 porties van 60 gram, varkensvlees met kip en tonijn, MSC-gecertificeerd
Gratis bezorging
€ 75,94
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sheba portiezakjes, natvoer voor katten, multipack, Fresh Cuisine, smaak: Tokyo
Sheba portiezakjes, natvoer voor katten, multipack, Fresh Cuisine, smaak: Tokyo
Gratis bezorging
€ 34,90
Verkoper: everybuy_at
€ 19,39/1kg
Productafbeelding van SHEBA Natuurlijk Saus voor Katten - Eend/Kip/Zalm/Tonijn - natvoer - 85g
SHEBA Natuurlijk Saus voor Katten - Eend/Kip/Zalm/Tonijn - natvoer - 85g
€ 23,35
Verkoper: velmontask
€ 274,71/1kg
Productafbeelding van Sheba Mini-Netjes, selectie van het slagerijproduct, kattenvoer in saus, 52 stuks, vers
Sheba Mini-Netjes, selectie van het slagerijproduct, kattenvoer in saus, 52 stuks, vers
Gratis bezorging
€ 73,20
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba Mini Filets – Verse stukjes in saus, verkrijgbaar met gevogelte voor volwassen katten – 40 stuks x 85 gram – Verpakking van 85 gram (40 stuks)
Sheba Mini Filets – Verse stukjes in saus, verkrijgbaar met gevogelte voor volwassen katten – 40 stuks x 85 gram – Verpakking van 85 gram (40 stuks)
Gratis bezorging
€ 38,80
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba Délices du Jour set met 12 porties vers vlees in saus voor katten
Sheba Délices du Jour set met 12 porties vers vlees in saus voor katten
Gratis bezorging
€ 86,27
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Filet, droogvoer voor volwassen katten, in saus met kip, 16 bakjes van 60g
SHEBA Filet, droogvoer voor volwassen katten, in saus met kip, 16 bakjes van 60g
Gratis bezorging
€ 39,25
Verkoper: everybuy_at
€ 654,17/1l
Productafbeelding van Sheba Selection Select Slices, diverse smaken, 72x85g, volwaardig natvoer voor katten in saus
Sheba Selection Select Slices, diverse smaken, 72x85g, volwaardig natvoer voor katten in saus
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 61,66
Verkoper: everybuy_at
€ 10,08/1l
Productafbeelding van Sheba Selection, Heerlijke Smaken - Natvoer voor volwassen katten in saus, 13 x 4 x 85g (52 portiezakjes)
Sheba Selection, Heerlijke Smaken - Natvoer voor volwassen katten in saus, 13 x 4 x 85g (52 portiezakjes)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,10
Verkoper: ELFEZONE
€ 15,63/1kg
Productafbeelding van Sheba Nature's Collection, diverse smaken, 72 porties van 85 gram. Volledig natvoer voor katten in saus
Sheba Nature's Collection, diverse smaken, 72 porties van 85 gram. Volledig natvoer voor katten in saus
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 71,14
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Selectie in saus - Kipvariatie
Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Selectie in saus - Kipvariatie
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,90
Verkoper: everybuy_at
€ 12,32/1kg
Productafbeelding van Sheba Selection natvoer voor katten, in portiezakjes, visvariatie (MSC), in saus
Sheba Selection natvoer voor katten, in portiezakjes, visvariatie (MSC), in saus
Gratis bezorging
€ 48,90
Verkoper: everybuy_at
€ 11,99/1l
Productafbeelding van SHEBA Délices Gourmands, vers pakket, 6 x 50 gram, 12 stuks – "Taste of Paris" – Rundvlees & witte vis (MSC-gecertificeerd)
SHEBA Délices Gourmands, vers pakket, 6 x 50 gram, 12 stuks – "Taste of Paris" – Rundvlees & witte vis (MSC-gecertificeerd)
Gratis bezorging
€ 73,67
-4%
€ 70,05
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sheba Creamy Snacks met zalm, 4 stuks x 12 gram, 11 stuks
Sheba Creamy Snacks met zalm, 4 stuks x 12 gram, 11 stuks
Gratis bezorging
€ 65,05
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SHEBA Kalfsvlees saus - natvoer voor katten - 85g
SHEBA Kalfsvlees saus - natvoer voor katten - 85g
€ 2,06
Verkoper: Katomix
€ 22,89/1kg
Productafbeelding van SHEBA Kattenvoer, natvoer, "Fresh & Fine" (Vis), stukjes in saus, voor volwassen katten, 50 x 50 gram, multipack, standaard
SHEBA Kattenvoer, natvoer, "Fresh & Fine" (Vis), stukjes in saus, voor volwassen katten, 50 x 50 gram, multipack, standaard
Gratis bezorging
€ 52,00
Verkoper: Arboremedia