Kleur:

Oranje

KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zuiver oranje, 750 ml

€ 15,12

€ 20,16 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
€ 329,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,10
-33%
€ 24,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
€ 38,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 84116 Acrylverf SOLO Goya, acrylverf ultramarijnblauw, 100 ml
KREUL 84116 Acrylverf SOLO Goya, acrylverf ultramarijnblauw, 100 ml
€ 67,00/1l
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, zwart, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, zwart, 100 ml
€ 67,00/1l
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 84146 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, neutraalgrijs, 100 ml
KREUL 84146 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, neutraalgrijs, 100 ml
€ 67,00/1l
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
€ 67,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL SOLO GOYA Triton Acrylverf, 750 ml, Blauw, Fles
KREUL SOLO GOYA Triton Acrylverf, 750 ml, Blauw, Fles
€ 36,73/1l
€ 27,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL 87201 KREUL SOLO Goya Verfverdunner, 150 ml
KREUL 87201 KREUL SOLO Goya Verfverdunner, 150 ml
€ 82,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,24
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 84177 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8
KREUL 84177 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8
€ 686,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,08
-28%
€ 13,72
Verkoper: PaperGod
Productafbeelding van KREUL 17062 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, neonoranje, 750 ml
KREUL 17062 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, neonoranje, 750 ml
€ 56,03/1l
€ 73,75
-43%
€ 42,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 84174 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8
KREUL 84174 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8
€ 1.662,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 87205 KREUL SOLO Goya Verfverdunner, 250 ml
KREUL 87205 KREUL SOLO Goya Verfverdunner, 250 ml
€ 47,92/1l
€ 11,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Sprühfixeer SOLO Goya, 150 ml verpakking
KREUL Sprühfixeer SOLO Goya, 150 ml verpakking
€ 72,80/1l
€ 10,92
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 85931 KREUL SOLO Goya Acrylmedium, 20 ml, set van 8
KREUL 85931 KREUL SOLO Goya Acrylmedium, 20 ml, set van 8
€ 100,35/1kg
€ 34,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1401 05 013 Decormatt Acrylverf, Oranje 013, 50 ml
Marabu 1401 05 013 Decormatt Acrylverf, Oranje 013, 50 ml
€ 151,20/1l
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 85271 KREUL Acrylaatprimer SOLO Goya, wit, 250 ml
KREUL 85271 KREUL Acrylaatprimer SOLO Goya, wit, 250 ml
€ 36,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Sprühvernis SOLO Goya, glanzend, 400 ml
KREUL Sprühvernis SOLO Goya, glanzend, 400 ml
€ 69,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 1401 39 013 Decormatt Acrylverf, oranje, 15 ml
Marabu 1401 39 013 Decormatt Acrylverf, oranje, 15 ml
€ 1.296,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,16
-33%
€ 19,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
€ 38,97/1l
€ 29,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Acrylverf Triton Acrylic Liquid, 750 ml in plastic fles 

- Veelzijdig inzetbare, hoogwaardige en betaalbare acrylverf van studiekwaliteit

  • Gemakkelijk vloeibare verf voor een soepele verfapplicatie
  • Droogt gelijkmatig mat op
  • Vloeibare viscositeit en hoge kleurintensiteit zorgen voor een hoge dekkingskracht en veelzijdig gebruik
  • Op waterbasis
  • De kleuren zijn onderling mengbaar en met water verdunbaar
  • Sneldrogend
  • Licht- en kalkbestendig
  • Geschikt voor binnen- en buitengebruik, na het drogen weersbestendig
  • Eenvoudig en snel uitgieten dankzij de optionele kleine of grote opening; om de fles volledig leeg te maken, eenvoudig omdraaien.
  • Het plastic van de fles bestaat voor 40% uit gerecycled materiaal, de dop voor 96%.

 

Toepassingsvoorbeelden:

  • Geschikt voor het bewerken van papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer of kunststof.
  • Ideaal voor grote oppervlakken, onderlagen en technieken zoals glazuur, bijvoorbeeld in kunstacademies of bij decorontwerp.

 

Geschikt voor:

  • Scholen
  • Hobbykunstenaars
  • Kunstnijverheid

 



Acrylverf Basic, goed dekkend, bijzonder zuinig, verwaterdbaar, mengbaar met andere kleuren, snel drogend, lichtecht, alkalietolerant, waterbestendig, geschikt voor papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer, kunststof, kunststof flessen
Inhoud
750 ml
Lengte
31.5 cm
Kleur
Oranje
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.7 kg
EAN
4000798170028
MPN (Manufacturer Part Number)
17002

Inhoud
750 ml
Lengte
31.5 cm
Kleur
Oranje
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.7 kg
EAN
4000798170028
MPN (Manufacturer Part Number)
17002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, helder geel, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, helder geel, 750 ml
€ 38,93/1l
€ 29,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL 17030 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, goud, 750 ml
KREUL 17030 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, goud, 750 ml
€ 56,95/1l
€ 42,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
€ 36,40/1l
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 12200075919, Kunstenaar-acrylverf, Acrylverf, 500 ml, primair geel
Marabu 12200075919, Kunstenaar-acrylverf, Acrylverf, 500 ml, primair geel
€ 68,18/1l
€ 34,09
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
€ 11,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
€ 9,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Gardena 16022-20 Gardena AquaPrecise Docking Plate (oberirdisch)
Gardena 16022-20 Gardena AquaPrecise Docking Plate (oberirdisch)
€ 30,44
-37%
€ 18,93
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van KREUL SOLO GOYA Acrylverf, 100 ml, Turquoise, Tube, Waterbestendig
KREUL SOLO GOYA Acrylverf, 100 ml, Turquoise, Tube, Waterbestendig
€ 204,20/1l
€ 20,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van keeeper 1223900123800 keeeper opbergbox "Karolina", model "Winnie", 45 liter
keeeper 1223900123800 keeeper opbergbox "Karolina", model "Winnie", 45 liter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,84
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, neonroze, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, neonroze, 750 ml
€ 42,35/1l
€ 31,76
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pirelli zomerbanden voor motorfietsen, type P Zero PZ4 LS (225/45 R19 96Y XL *)
Pirelli zomerbanden voor motorfietsen, type P Zero PZ4 LS (225/45 R19 96Y XL *)
€ 194,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is E.
Productafbeelding van KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
€ 38,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ALPINA benzinekettingzaag ACS 47 (18 inch), 45 cm Oregon zwaard, 2,4 pk / 45,02 cm³
ALPINA benzinekettingzaag ACS 47 (18 inch), 45 cm Oregon zwaard, 2,4 pk / 45,02 cm³
€ 265,05
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van WMF Profi Plus kaasrasper, 25 cm, modelnummer 120265
WMF Profi Plus kaasrasper, 25 cm, modelnummer 120265
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 37,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Metabo KS 18 LTX 57 metaBOX accu-handcirkelzaag
Metabo KS 18 LTX 57 metaBOX accu-handcirkelzaag
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 186,08
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van GARDENA 18812-20 GARDENA Waschbürste für Gartenschlauch Cleansystem soft flex
GARDENA 18812-20 GARDENA Waschbürste für Gartenschlauch Cleansystem soft flex
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,08
-6%
€ 40,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Best Season LED-solarpadlampen, set van 2, zilver, ca. 34x10 cm. 2x1 helder witte LED, zonnepaneel, inclusief accu, voor buitengebruik, artikelnummer 477-35
Best Season LED-solarpadlampen, set van 2, zilver, ca. 34x10 cm. 2x1 helder witte LED, zonnepaneel, inclusief accu, voor buitengebruik, artikelnummer 477-35
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,70
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van SEVERIN countertop hob - KP1091 - Adjustable thermostat - 1500W
SEVERIN countertop hob - KP1091 - Adjustable thermostat - 1500W
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van KREUL 17047 KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, neutraal grijs, 750 ml
KREUL 17047 KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, neutraal grijs, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van 4035232050 Geïsoleerde drinkfles, ultralicht, 0,5 liter, zwart
4035232050 Geïsoleerde drinkfles, ultralicht, 0,5 liter, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SPAX® 0251010801205 SPAX® Holzbauschrauben T40 Tellerkopf WIROX 0251010801205 8 mm x 120 mm, 50 St.
SPAX® 0251010801205 SPAX® Holzbauschrauben T40 Tellerkopf WIROX 0251010801205 8 mm x 120 mm, 50 St.
€ 8,04/1kg
€ 24,17
-24%
€ 18,29
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Krmmer OneClick, 130 mm, 3 stukken
Krmmer OneClick, 130 mm, 3 stukken
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zwart, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zwart, 750 ml
€ 36,45/1l
€ 27,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van WENKO Badkuipinlegger, douchemat, antislip badmat, 71 x 36 cm
WENKO Badkuipinlegger, douchemat, antislip badmat, 71 x 36 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 47,99
-63%
€ 17,49
Gratis bezorging
Verkoper: sympathischerladen
Productafbeelding van GARDENA 18093-20 GARDENA Gartenschlauch Premium SuperFLEX 20,0 m
GARDENA 18093-20 GARDENA Gartenschlauch Premium SuperFLEX 20,0 m
€ 159,31/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bormioli Rocco Swing fles / Weckfles Oriente, transparant, 1 liter
Bormioli Rocco Swing fles / Weckfles Oriente, transparant, 1 liter
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 65,70
-59%
€ 26,30
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van PASSAU Drankenautomaat, 5 liter, dubbelwandig roestvrij staal
PASSAU Drankenautomaat, 5 liter, dubbelwandig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 42,05
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Happy People 77810 - Opblaasbare waterpasta, ongeveer 160 x 6,5 cm - In verschillende kleuren
Happy People 77810 - Opblaasbare waterpasta, ongeveer 160 x 6,5 cm - In verschillende kleuren
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Falken zomerbanden voor motorfietsen, type AZENIS RS820 (245/45 ZR19 (102Y) XL VCs, met velgprotectie (MFS) NBLK)
Falken zomerbanden voor motorfietsen, type AZENIS RS820 (245/45 ZR19 (102Y) XL VCs, met velgprotectie (MFS) NBLK)
€ 171,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg