Kleur:

Rood

KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, echtrood, 750 ml

€ 15,12

€ 20,16 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
€ 38,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
STYLEX TOPPOINT 28653, 6 acrylverfkleuren, assorti, 6 x 75,0 ml
€ 329,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,10
-33%
€ 24,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, echtrood, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, echtrood, 100 ml
€ 67,00/1l
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 84146 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, neutraalgrijs, 100 ml
KREUL 84146 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, neutraalgrijs, 100 ml
€ 67,00/1l
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL SOLO GOYA Triton Acrylverf, 750 ml, Blauw, Fles
KREUL SOLO GOYA Triton Acrylverf, 750 ml, Blauw, Fles
€ 36,73/1l
€ 27,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, zwart, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, zwart, 100 ml
€ 67,00/1l
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
€ 67,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 87201 KREUL SOLO Goya Verfverdunner, 150 ml
KREUL 87201 KREUL SOLO Goya Verfverdunner, 150 ml
€ 82,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,24
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 84174 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8
KREUL 84174 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8
€ 1.662,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 84177 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8
KREUL 84177 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, 20 ml, set van 8
€ 686,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,08
-28%
€ 13,72
Verkoper: PaperGod
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, Power Pack
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, Power Pack
€ 98,47/1l
€ 73,85
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 85931 KREUL SOLO Goya Acrylmedium, 20 ml, set van 8
KREUL 85931 KREUL SOLO Goya Acrylmedium, 20 ml, set van 8
€ 100,35/1kg
€ 34,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 87205 KREUL SOLO Goya Verfverdunner, 250 ml
KREUL 87205 KREUL SOLO Goya Verfverdunner, 250 ml
€ 47,92/1l
€ 11,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Sprühfixeer SOLO Goya, 150 ml verpakking
KREUL Sprühfixeer SOLO Goya, 150 ml verpakking
€ 72,80/1l
€ 10,92
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
€ 38,97/1l
€ 29,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL 85271 KREUL Acrylaatprimer SOLO Goya, wit, 250 ml
KREUL 85271 KREUL Acrylaatprimer SOLO Goya, wit, 250 ml
€ 36,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 12200075970, Kunstenaar-acrylverf, Acrylverf, 500 ml, titaniumwit
Marabu 12200075970, Kunstenaar-acrylverf, Acrylverf, 500 ml, titaniumwit
€ 68,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,09
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 87230 KREUL SOLO GOYA Gietverfset "Klaar voor gebruik", 6 x 80 ml
KREUL 87230 KREUL SOLO GOYA Gietverfset "Klaar voor gebruik", 6 x 80 ml
€ 549,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1401 05 032 Decormatt Acrylverf, Karminrood 032, 50 ml
Marabu 1401 05 032 Decormatt Acrylverf, Karminrood 032, 50 ml
€ 151,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Acrylverf Triton Acrylic Liquid, 750 ml in plastic fles 

- Veelzijdig inzetbare, hoogwaardige en betaalbare acrylverf van studiekwaliteit

  • Gemakkelijk vloeibare verf voor een soepele verfapplicatie
  • Droogt gelijkmatig mat op
  • Vloeibare viscositeit en hoge kleurintensiteit zorgen voor een hoge dekkingskracht en veelzijdig gebruik
  • Op waterbasis
  • De kleuren zijn onderling mengbaar en met water verdunbaar
  • Sneldrogend
  • Licht- en kalkbestendig
  • Geschikt voor binnen- en buitengebruik, na het drogen weersbestendig
  • Eenvoudig en snel uitgieten dankzij de optionele kleine of grote opening; om de fles volledig leeg te maken, eenvoudig omdraaien.
  • Het plastic van de fles bestaat voor 40% uit gerecycled materiaal, de dop voor 96%.

 

Toepassingsvoorbeelden:

  • Geschikt voor het bewerken van papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer of kunststof.
  • Ideaal voor grote oppervlakken, onderlagen en technieken zoals glazuur, bijvoorbeeld in kunstacademies of bij decorontwerp.

 

Geschikt voor:

  • Scholen
  • Hobbykunstenaars
  • Kunstnijverheid

 



Acrylverf Basic, goed dekkend, bijzonder zuinig, verwaterdbaar, mengbaar met andere kleuren, snel drogend, lichtecht, alkalietolerant, waterbestendig, geschikt voor papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer, kunststof, kunststof flessen
Inhoud
750 ml
Lengte
31.5 cm
Kleur
Rood
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.7 kg
EAN
4000798170035
MPN (Manufacturer Part Number)
17003

Inhoud
750 ml
Lengte
31.5 cm
Kleur
Rood
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.7 kg
EAN
4000798170035
MPN (Manufacturer Part Number)
17003
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, primairblauw, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, primairblauw, 750 ml
€ 36,25/1l
€ 27,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
€ 36,40/1l
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wolfcraft MASTER 650 ERGO: Werk- en spanbank
Wolfcraft MASTER 650 ERGO: Werk- en spanbank
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 218,69
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nexen zomerbanden motorfietsbanden N Fera Sport (255/45 ZR18 103Y XL 4PR RPB)
Nexen zomerbanden motorfietsbanden N Fera Sport (255/45 ZR18 103Y XL 4PR RPB)
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van GARDENA 12203-20 GARDENA ExpertCut Gartenschere
GARDENA 12203-20 GARDENA ExpertCut Gartenschere
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Doorslijpschijf 125mm 1,0 10st KWB
Doorslijpschijf 125mm 1,0 10st KWB
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,85
-21%
€ 17,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zeller 18405 Toilettenpapier-Halter,edelsta
Zeller 18405 Toilettenpapier-Halter,edelsta
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BESSEY KliKlamp, klem, metaal, magnesium, 16 cm
BESSEY KliKlamp, klem, metaal, magnesium, 16 cm
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Hankook GAN banden, model Kinergy 4S² X H750A (18 inch)
Hankook GAN banden, model Kinergy 4S² X H750A (18 inch)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 147,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van KEEEPER Meetbeker Mario, 250 ml
KEEEPER Meetbeker Mario, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, helder geel, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, helder geel, 750 ml
€ 38,93/1l
€ 29,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Joseph Joseph Nest Roestvrijstalen Keukenaccessoires
Joseph Joseph Nest Roestvrijstalen Keukenaccessoires
€ 71,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Siliconen afwasborstel Sia, grijs
Siliconen afwasborstel Sia, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
€ 38,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nexen zomerbanden motorfietsbanden N blue HD Plus (235/60 R17 102H 4PR)
Nexen zomerbanden motorfietsbanden N blue HD Plus (235/60 R17 102H 4PR)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Makita D-15877, 1 stuk
Makita D-15877, 1 stuk
€ 11,08
-48%
€ 5,67
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Opklapbare werkbank FatMax FMST1-75672 (zwart, belastbaar tot 455 kg)
Opklapbare werkbank FatMax FMST1-75672 (zwart, belastbaar tot 455 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 129,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schneidklingen voor gebruik aan de krachtzijde, met een hardheid van 64 HRC, geschikt voor diameters tot 2 mm
Schneidklingen voor gebruik aan de krachtzijde, met een hardheid van 64 HRC, geschikt voor diameters tot 2 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,29
-15%
€ 34,82
Verkoper: BeverwijkTools
Productafbeelding van Gardena 01282-20 Gardena Kabelklemme 24 V Inhalt: 6 Stück
Gardena 01282-20 Gardena Kabelklemme 24 V Inhalt: 6 Stück
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 37,48
-56%
€ 16,14
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kela voorraadbus Beria, glas, 22 cm hoog, 11 cm diameter, 1,7 liter, artikelnummer 17868
Kela voorraadbus Beria, glas, 22 cm hoog, 11 cm diameter, 1,7 liter, artikelnummer 17868
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,87
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zwart, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zwart, 750 ml
€ 36,45/1l
€ 27,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Continental all-season banden voor motorfietsen, AllSeasonContact™ 2 (215/70 R16 100H EVc)
Continental all-season banden voor motorfietsen, AllSeasonContact™ 2 (215/70 R16 100H EVc)
€ 157,98
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van Children's bicycle 16" Huffy 21781W Disney Cars
Children's bicycle 16" Huffy 21781W Disney Cars
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 233,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Bosch 2608644509 Bosch Kreissägeblatt EX WO H 165x20x48
Bosch 2608644509 Bosch Kreissägeblatt EX WO H 165x20x48
€ 53,11
-18%
€ 43,11
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van HAILO Mülleimer "Big-Box Swing L" 112429
HAILO Mülleimer "Big-Box Swing L" 112429
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 79,99
-30%
€ 55,78
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Einhell heldere waterpomp GC-SP 2275
Einhell heldere waterpomp GC-SP 2275
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,97
-16%
€ 69,44
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Fiskars MyFirst: Fiskars bladhark
Fiskars MyFirst: Fiskars bladhark
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,00
-37%
€ 11,81
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Bosch F016800570 Bosch Intellifeed-Spule für UniversalGrassCut 18
Bosch F016800570 Bosch Intellifeed-Spule für UniversalGrassCut 18
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KREUL 17019 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, ultramarijn, 750 ml
KREUL 17019 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, ultramarijn, 750 ml
€ 39,40/1l
€ 29,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg