Kleur:

Goud

KREUL 17030 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, goud, 750 ml

€ 42,71

€ 56,95 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
€ 38,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
€ 38,97/1l
€ 29,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL SOLO GOYA Triton Acrylverf, 750 ml, Blauw, Fles
KREUL SOLO GOYA Triton Acrylverf, 750 ml, Blauw, Fles
€ 36,73/1l
€ 27,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lefranc & Bourgeois "Value Serie" Acrylverf voor kinderen, 500ml tube - Wit
Lefranc & Bourgeois "Value Serie" Acrylverf voor kinderen, 500ml tube - Wit
€ 31,30/1l
€ 17,90
-12%
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, goud, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, goud, 100 ml
€ 81,20/1l
€ 8,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu acrylverf "AcrylColor", goud, 100 ml
Marabu acrylverf "AcrylColor", goud, 100 ml
€ 67,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,77
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pébéo Decospray acrylspuitverf, 100 ml, goud
Pébéo Decospray acrylspuitverf, 100 ml, goud
€ 119,30/1l
€ 11,93
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1401 39 784 Decormatt Acrylverf, Metallic Goud 784, 15 ml
Marabu 1401 39 784 Decormatt Acrylverf, Metallic Goud 784, 15 ml
€ 1.396,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,42
-33%
€ 20,94
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu Acrylverf DO IT Craft Paint, 36 ml, goud
Marabu Acrylverf DO IT Craft Paint, 36 ml, goud
€ 106,50/1l
€ 4,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Metallic acrylverf - Goud - 250 ml
Metallic acrylverf - Goud - 250 ml
€ 147,60/1l
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Acrylverf 75Ml, Goud (11) 9518
Acrylverf 75Ml, Goud (11) 9518
€ 66,33/1kg
€ 5,97
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marabu 1210000000205, Acrylverfset "METALLIC", 6 x 3,5 ml
Marabu 1210000000205, Acrylverfset "METALLIC", 6 x 3,5 ml
€ 1.651,43/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 5,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 17062 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, neonoranje, 750 ml
KREUL 17062 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, neonoranje, 750 ml
€ 56,03/1l
€ 73,75
-43%
€ 42,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1401 05 070 Decormatt Acrylverf, wit, 50 ml
Marabu 1401 05 070 Decormatt Acrylverf, wit, 50 ml
€ 151,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Glanzende acrylverf voor pouringtechniek - Goud - 118 ml
Glanzende acrylverf voor pouringtechniek - Goud - 118 ml
€ 72,63/1l
€ 8,57
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 120150070 Acrylverf "AcrylColor", wit, 100 ml
Marabu 120150070 Acrylverf "AcrylColor", wit, 100 ml
€ 119,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1130 05 070 Decorlack Acrylverf, wit 070, 50 ml
Marabu 1130 05 070 Decorlack Acrylverf, wit 070, 50 ml
€ 151,20/1l
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
€ 67,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Acrylverf Triton Acrylic Liquid, 750 ml in plastic fles 

- Veelzijdig inzetbare, hoogwaardige en betaalbare acrylverf van studiekwaliteit

  • Gemakkelijk vloeibare verf voor een soepele verfapplicatie
  • Droogt gelijkmatig mat op
  • Vloeibare viscositeit en hoge kleurintensiteit zorgen voor een hoge dekkingskracht en veelzijdig gebruik
  • Op waterbasis
  • De kleuren zijn onderling mengbaar en met water verdunbaar
  • Sneldrogend
  • Licht- en kalkbestendig
  • Geschikt voor binnen- en buitengebruik, na het drogen weersbestendig
  • Eenvoudig en snel uitgieten dankzij de optionele kleine of grote opening; om de fles volledig leeg te maken, eenvoudig omdraaien.
  • Het plastic van de fles bestaat voor 40% uit gerecycled materiaal, de dop voor 96%.

 

Toepassingsvoorbeelden:

  • Geschikt voor het bewerken van papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer of kunststof.
  • Ideaal voor grote oppervlakken, onderlagen en technieken zoals glazuur, bijvoorbeeld in kunstacademies of bij decorontwerp.

 

Geschikt voor:

  • Scholen
  • Hobbykunstenaars
  • Kunstnijverheid

 



Acrylverf, basiskwaliteit, goed dekkend, zeer zuinig, waterverdunbaar, mengbaar met andere acrylverven, sneldrogend, lichtecht, alkali resistent, waterbestendig, geschikt voor papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer, kunststof, plastic flessen, -17030
Inhoud
750 ml
Lengte
8 cm
Kleur
Goud
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.7 kg
EAN
4000798170301
MPN (Manufacturer Part Number)
17030

Inhoud
750 ml
Lengte
8 cm
Kleur
Goud
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.7 kg
EAN
4000798170301
MPN (Manufacturer Part Number)
17030
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, magenta, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zilver, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zilver, 750 ml
€ 61,76/1l
€ 46,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
€ 36,40/1l
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, primairblauw, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, primairblauw, 750 ml
€ 36,25/1l
€ 27,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zuiver oranje, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zuiver oranje, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
€ 86,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, helder geel, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, helder geel, 750 ml
€ 38,93/1l
€ 29,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zwart, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, zwart, 750 ml
€ 36,45/1l
€ 27,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
Artina Keilrahmen canvas, Akademie kwaliteit, 40x50 cm (5 stuks) + 30x40 cm (5 stuks), set van 10
€ 11,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Talens Art Creation - Acrylverf, fles van 750 ml, primairgeel
Talens Art Creation - Acrylverf, fles van 750 ml, primairgeel
€ 29,71/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,28
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
KREUL 17026 Acrylverf SOLO Goya TRITON citroen, 750 ml
€ 38,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL 17047 KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, neutraal grijs, 750 ml
KREUL 17047 KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, neutraal grijs, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, neonroze, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, neonroze, 750 ml
€ 42,35/1l
€ 31,76
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, donker oxidbruin, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, donker oxidbruin, 750 ml
€ 33,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Michelin banden, type Primacy 4 (maat 17)
Michelin banden, type Primacy 4 (maat 17)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 153,11
Gratis bezorging
Verkoper: Tirello_cz
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is B.
Productafbeelding van Wera 05032061001 Wera 3334/3355/6 Schraubendr.- satz, Edelstahl + Rack
Wera 05032061001 Wera 3334/3355/6 Schraubendr.- satz, Edelstahl + Rack
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,84
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Solo Goya Triton Acrylverf, basislijn, 750 ml, donkergroen
Solo Goya Triton Acrylverf, basislijn, 750 ml, donkergroen
€ 39,40/1l
€ 29,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, permanentgroen, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, permanentgroen, 750 ml
€ 39,40/1l
€ 29,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SPAX® 0251010802005 SPAX® Holzbauschrauben T40 Tellerkopf WIROX 0251010802005 8 mm x 200 mm, 50 St.
SPAX® 0251010802005 SPAX® Holzbauschrauben T40 Tellerkopf WIROX 0251010802005 8 mm x 200 mm, 50 St.
€ 14,11/1kg
€ 50,34
-24%
€ 37,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
€ 38,97/1l
€ 29,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, kobaltblauw, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, kobaltblauw, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Metabo persluchtpistool DKP 310
Metabo persluchtpistool DKP 310
€ 107,25
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van WMF Steakbestekset, 12-delig, artikelnummer 120493
WMF Steakbestekset, 12-delig, artikelnummer 120493
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 135,00
-€ 75,01
€ 59,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van EUFAB fietsendrager AMBER 4, kleur: zwart
EUFAB fietsendrager AMBER 4, kleur: zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 251
€ 324,60
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TESA 40435, 80 mm, 50 mm, 43 mm
TESA 40435, 80 mm, 50 mm, 43 mm
€ 41,42
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL 17010 KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, maisgeel, 750 ml
KREUL 17010 KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, maisgeel, 750 ml
€ 36,73/1l
€ 27,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Artina canvas op spieraam, Academie kwaliteit, 20x30 cm, set van 5
Artina canvas op spieraam, Academie kwaliteit, 20x30 cm, set van 5
€ 16,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
€ 25,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,80
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Up, In & Over™ Trampoline "Regenbogen", 175 x 173 x 137 cm
Up, In & Over™ Trampoline "Regenbogen", 175 x 173 x 137 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 117,58
-€ 25,83
€ 91,75
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg