Kleur:

Groen

MONZANA: Metalen gieter/vulstuk voor benzinkanisters, olijgroen

€ 24,95

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Reserve-jerrycans & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 27,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GELG gieter voor metalen benzinkanisters en brandstofkanisters, groen, van metaal, geschikt voor 5, 10 en 20 liter
GELG gieter voor metalen benzinkanisters en brandstofkanisters, groen, van metaal, geschikt voor 5, 10 en 20 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: misterkanister
Productafbeelding van Benzinekanister, brandstofkanister, metalen kanister, 10 liter. Kanister voor benzine en diesel, kleur groen, RAL 6003
Benzinekanister, brandstofkanister, metalen kanister, 10 liter. Kanister voor benzine en diesel, kleur groen, RAL 6003
€ 4,47/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 44,72
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van MONZANA® Benzinkanister 5 liter, metalen uitvoering met schenktuit, UN-gekeurd. Geschikt voor diesel en brandstof. Metalen kanister, reservekanister
MONZANA® Benzinkanister 5 liter, metalen uitvoering met schenktuit, UN-gekeurd. Geschikt voor diesel en brandstof. Metalen kanister, reservekanister
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 31,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Brandstofkanister 5 liter, olijgroen RAL 6003, staalplaat 0,9 mm, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
Brandstofkanister 5 liter, olijgroen RAL 6003, staalplaat 0,9 mm, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
€ 5,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van VALPRO 82.00.00 Reservekanister. Benzinekanister, dieselkanister, staal, rood
VALPRO 82.00.00 Reservekanister. Benzinekanister, dieselkanister, staal, rood
€ 3,18/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 63,67
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Benzinekannister, brandstofkanister, metalen kanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel, oranje, RAL 2008
Benzinekannister, brandstofkanister, metalen kanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel, oranje, RAL 2008
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 52,00
Gratis bezorging
Verkoper: misterkanister
Productafbeelding van Schwarz, houder voor metalen benzinkanisters, geschikt voor 20-liter kanisters, merk GELG
Schwarz, houder voor metalen benzinkanisters, geschikt voor 20-liter kanisters, merk GELG
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: misterkanister
Productafbeelding van MONZANA® 20 liter metalen kanister, set van 3
MONZANA® 20 liter metalen kanister, set van 3
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 89,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van OXID7 brandstofkanister, 5 liter | UV-bestendig | Alkyd-ammoniak coating, bestand tegen benzine | Staal | Blauw
OXID7 brandstofkanister, 5 liter | UV-bestendig | Alkyd-ammoniak coating, bestand tegen benzine | Staal | Blauw
€ 7,99/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 39,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van ARNOLD 6011-X1-2000, 5 liter, Kunststof, Zwart, 1,73 kg
ARNOLD 6011-X1-2000, 5 liter, Kunststof, Zwart, 1,73 kg
€ 14,76/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 73,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kanshouder, afmetingen 482x177x357
Kanshouder, afmetingen 482x177x357
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 119,66
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Accessoire: Uitstortbuis, flexibel, 28 cm, geschikt voor artikelnummer 828869
Accessoire: Uitstortbuis, flexibel, 28 cm, geschikt voor artikelnummer 828869
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Oxid7 Uitgiftbeugel voor brandstofkanisters, metaal, 5 liter - Zwart
Oxid7 Uitgiftbeugel voor brandstofkanisters, metaal, 5 liter - Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KOTARBAU® Metalen jerrycan, 10 liter, voor het n van vloeistoffen en benzine
KOTARBAU® Metalen jerrycan, 10 liter, voor het n van vloeistoffen en benzine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,89
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Vervangende afdichtingen voor brandstofkanisters van staalplaat
Vervangende afdichtingen voor brandstofkanisters van staalplaat
€ 33,53
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Houders voor metalen brandstofkanisters (20 liter), geschikt voor metalen kanisters. AS-model
Houders voor metalen brandstofkanisters (20 liter), geschikt voor metalen kanisters. AS-model
€ 2,38/1l
€ 71,98
-33%
€ 47,69
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van ProPlus Kanisterhouder, 20 liter
ProPlus Kanisterhouder, 20 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 110,99
-€ 29,10
€ 81,89
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,70
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Praktischer gieter voor metalen blikken!

De MONZANA® gieter voor blikken helpt u bij het nauwkeurig overgieten van benzine of diesel in geschikte tankopeningen. De beveiligingsbeugel en de afdichting zorgen voor een stevige verbinding met het blik, terwijl de kunststof verlenging het overgieten vergemakkelijkt.

Voordelen van het product:

  • Geschikt voor 5, 10 en 20 liter metalen blikken
  • Met beveiligingsbeugel voor bevestiging
  • Geïntegreerde afdichting in de aansluiting
  • Aansluitdiameter: 6,3 cm
  • Metalen uitvoering met kunststof verlenging
  • Voor het overgieten van benzine en diesel
  • Afneembaar en eenvoudig te gebruiken

Technische specificaties:

  • Materiaal hoofdgedeelte: Metaal
  • Materiaal verlenging: Kunststof
  • Lengte metalen deel inclusief aansluiting: 22 cm
  • Aansluitdiameter: 6,3 cm
  • Kleur: Olijfgroen

Inhoud levering:

  • 1x Gieter
Fabrikant
Monzana
Gewicht
0.35 kg
Kleur
Groen
Materiaal
Metaal
Materiaalsamenstelling
100% metaal
EAN
4250525330786
MPN (Manufacturer Part Number)
10657

Fabrikant
Monzana
Gewicht
0.35 kg
Kleur
Groen
Materiaal
Metaal
Materiaalsamenstelling
100% metaal
EAN
4250525330786
MPN (Manufacturer Part Number)
10657
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 27,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GELG gieter voor metalen benzinkanisters en brandstofkanisters, groen, van metaal, geschikt voor 5, 10 en 20 liter
GELG gieter voor metalen benzinkanisters en brandstofkanisters, groen, van metaal, geschikt voor 5, 10 en 20 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: misterkanister
Productafbeelding van Brandstofkanister 5 liter, olijgroen RAL 6003, staalplaat 0,9 mm, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
Brandstofkanister 5 liter, olijgroen RAL 6003, staalplaat 0,9 mm, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
€ 5,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Benzinekannister, groen, 20 liter, reservekanister, UN-gekeurd, dieselkanister, benzine, VALPRO AS
Benzinekannister, groen, 20 liter, reservekanister, UN-gekeurd, dieselkanister, benzine, VALPRO AS
€ 2,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Oxid7 Uitgiftbeugel voor brandstofkanisters, metaal, 5 liter - Zwart
Oxid7 Uitgiftbeugel voor brandstofkanisters, metaal, 5 liter - Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Benzinekanister, brandstofkanister, metalen kanister, 10 liter. Kanister voor benzine en diesel, kleur groen, RAL 6003
Benzinekanister, brandstofkanister, metalen kanister, 10 liter. Kanister voor benzine en diesel, kleur groen, RAL 6003
€ 4,47/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 44,72
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 32,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 346,00
-€ 101,61
€ 244,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GARANTIA universeel-slang SET 3/4''
GARANTIA universeel-slang SET 3/4''
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 109,43
-€ 44,44
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: myToolStore
Productafbeelding van MONZANA® Benzinkanister 5 liter, metalen uitvoering met schenktuit, UN-gekeurd. Geschikt voor diesel en brandstof. Metalen kanister, reservekanister
MONZANA® Benzinkanister 5 liter, metalen uitvoering met schenktuit, UN-gekeurd. Geschikt voor diesel en brandstof. Metalen kanister, reservekanister
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 31,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Siemens TZ70033A Siemens TZ 70033 A Wasserfilterpatronen 3er Set
Siemens TZ70033A Siemens TZ 70033 A Wasserfilterpatronen 3er Set
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 97
€ 27,50
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Invertergenerator Isg 800-1
Invertergenerator Isg 800-1
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 335,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ProPlus Kanisterhouder, 20 liter
ProPlus Kanisterhouder, 20 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 110,99
-€ 29,10
€ 81,89
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van CAMPINGAZ Waterkanister 32796, 20 liter
CAMPINGAZ Waterkanister 32796, 20 liter
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van VALPRO brandstofkanister, inhoud 5 liter, zinkgeel RAL 1018, staalplaat, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
VALPRO brandstofkanister, inhoud 5 liter, zinkgeel RAL 1018, staalplaat, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,44
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Kanister met kraan, 20 liter. Artikelnummer: 0324
Kanister met kraan, 20 liter. Artikelnummer: 0324
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 20,93
-5%
€ 19,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kanshouder, afmetingen 482x177x357
Kanshouder, afmetingen 482x177x357
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 119,66
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Benzinekannister, zwart, 20 liter. Reservekannister, UN-gekeurd, geschikt voor diesel en benzine
Benzinekannister, zwart, 20 liter. Reservekannister, UN-gekeurd, geschikt voor diesel en benzine
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Swirl 1704040, Swirl M 40 MP Plus, AirSpace
Swirl 1704040, Swirl M 40 MP Plus, AirSpace
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 14,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GRAF kunststof wijdmond vat 30 L blauw voedselveilig met UN-markering
GRAF kunststof wijdmond vat 30 L blauw voedselveilig met UN-markering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 44,85
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van VEVOR 3 stuks kabeloverbrug, vloerdoorgang, 2 kanalen, 10000 kg, vloergoot, helling
VEVOR 3 stuks kabeloverbrug, vloerdoorgang, 2 kanalen, 10000 kg, vloergoot, helling
€ 48,50/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 68,00
-27%
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 369,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van KS TOOLS schuifmaat BT114903 55g
KS TOOLS schuifmaat BT114903 55g
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van KOTARBAU® Plastic watertank voor drinkwater met tapkraan 10 l voedselveilig
KOTARBAU® Plastic watertank voor drinkwater met tapkraan 10 l voedselveilig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Meubelverhogers, transportrollers, meubeltransportset, meubeltransport, transportrollers voor meubels - LIFTROLLERS
Meubelverhogers, transportrollers, meubeltransportset, meubeltransport, transportrollers voor meubels - LIFTROLLERS
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 11,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van OXID7 brandstofkanister, 5 liter | UV-bestendig | Alkyd-ammoniak coating, bestand tegen benzine | Staal | Blauw
OXID7 brandstofkanister, 5 liter | UV-bestendig | Alkyd-ammoniak coating, bestand tegen benzine | Staal | Blauw
€ 7,99/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 39,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G, 512 GB, Dual-SIM, Midnight Black
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G, 512 GB, Dual-SIM, Midnight Black
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 173
€ 451,54
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Membraclean: Kanister, waterkan, 20 liter, conform DIN 51, materiaal: PE-HD, UN-certificering, naturel kleur
Membraclean: Kanister, waterkan, 20 liter, conform DIN 51, materiaal: PE-HD, UN-certificering, naturel kleur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,90
Verkoper: membraclean

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 2 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles super
Kleur Groen
Beoordeeld op 1 november 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Vulnek
Kleur Groen
Beoordeeld op 21 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Groen
Beoordeeld op 20 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Groen
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays