4,8



Gebaseerd op 23 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Benzinekruik 20 liter, groen, metalen, met UN-keurmerk
€ 2,40/1l
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards

Kanystr 5L, metaalzwart, goedgekeurd volgens UN-normen en
€ 7,56/1l
€ 37,79
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

PRESSOL stalen doorvoerslang voor jerrycan-deksels
€ 34,37
-35%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,26
Verkoper: NGSStores

Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Awtools metalen brandstofkanister, 5 liter
€ 15,56
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,65
Verkoper: PolisElectro

Kanister voor brandstof, 5 liter, plastic, zwart, met UN-keurmerk
€ 19,98
-14%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,09
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Brandstofkanister
€ 1,07/1l
€ 21,41
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

530047 Benzinkanister, 20 liter, zwart kunststof, niet UN-gekeurd
€ 1,11/1l
€ 22,22
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Olieopvangkanister, 10 liter
€ 77,44
-€ 3,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 74,43
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Brandstofkanister, kunststof, transparant, 5 liter
€ 11,19
Verkoper: Lohmeier

5 liter brandstofkanister, zwart, met UN-certificering
€ 58,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce

Deksel voor benzinkanister, 5/10/20 liter
€ 18,28
-50%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,14
Verkoper: PolisElectro

Brandstofkanister
€ 3,44/1l
€ 34,37
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

BigDean, 4 stuks, 10 liter jerrycans. Geproduceerd in Europa, met UN-certificering
€ 62,99
Verkoper: Buddentown

hünersdorff 811310 Benzinkanister 5,0 l, 1 St.
€ 14,46
Verkoper: somnia24

Aansluitstuk voor een metalen jerrycan
€ 18,14
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Brandstofkanister mengsysteem, 1 liter
€ 11,80/1l
€ 11,80
Verkoper: MAGIQeu
![Productafbeelding van Metalen brandstofkanister – 10 liter, 1 stuk [10886-10]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/0d6b46bea4d402d9aeb8e2d250f537e1.webp)
Metalen brandstofkanister – 10 liter, 1 stuk [10886-10]
€ 3,60/1l
€ 35,99
Verkoper: JOGISEsvietidla

HÜNERSDORF Reservekanister
€ 4,77/1l
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

Opvouwbare waterkanister, 5 liter
€ 1,68/1l
€ 8,40
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Technische specificaties:
Kleur: Groen Volume [L]: 20 Hoogte [cm]: 47 Breedte [cm]: 16,5 Lengte [cm]: 34,5 Materiaal: Metaal Productlijn: Classic line
Gemaakt van staalplaat. Uitgerust met een hendelvergrendeling en veiligheidsslot. Geschikt voor alle soorten brandstof. Binnen- en buitenkant voorzien van brandstofbestendige coating. Voldoet aan de UN-keuring volgens GGVSE en GGVSee. Vanaf 1 juni 2015 moeten alle brandstofcontainers (UN/RKK) door de eindgebruiker worden voorzien van een label conform de GHS/CLP-verordening. Voor het aanbrengen van deze labels kunt u gebruikmaken van onze containerstickers, artikelnummer 4000 818 984
- Fabrikant
- TRIZERATOP
- Volume
- 20 l
- Inhoud
- 20 l
- Gewicht
- 4.23 kg
- Kleur
- Groen
- Materiaal
- Metaal
- EAN
- 4750553000014
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 4000818967
- Fabrikant
- TRIZERATOP
- Volume
- 20 l
- Inhoud
- 20 l
- Gewicht
- 4.23 kg
- Kleur
- Groen
- Materiaal
- Metaal
- EAN
- 4750553000014
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 4000818967
Gaat ook goed samen met

De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
€ 0,52/1l
€ 11,16
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek

2x Benzinekannen van 10 liter met flexibele tuit - Brandstofkannen voor benzine en diesel, goedgekeurd volgens UN-norm
€ 22,04
Verkoper: Buddentown

6x Benzine- en brandstofkanisters van 20 liter met vulhulpstukken, UN-certificering - Citomerx
€ 106,99
-€ 12,59Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 94,40
Verkoper: ZS2Radteile

Benzinekannister, brandstofkanister, metalen kanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel, oranje, RAL 2008
€ 52,00
Gratis bezorging
Verkoper: misterkanister

Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 20 liter)
€ 11,16
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek

RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
€ 1,54/1l
€ 30,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl

hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
€ 27,14
Verkoper: somnia24

Brandstofhouder voor motorfiets, inclusief 2 liter benzinkanister "Fuel Friend", Hypalon, SCHNORR
€ 32,61/1l
€ 65,22
Verkoper: IBEX-Parts

BRADAS Plastic brandstofkan 10 liter met schenktuit, model BR-KTP10
€ 16,49
Verkoper: Arbeitsbedarf24de

cartrend 11265, brandstofkanister, kunststof, 20 liter
€ 66,67
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Pressol 21 163, 1 stuk
€ 2,21/1l
€ 22,07
Gratis bezorging
Verkoper: KARBA

uniTEC 73742 Adapter voor brandstofkanister, geschikt voor dieselvoertuigen
€ 51,44
-60%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Uitgietkanister voor 20 liter, 10 liter, 5 liter. Inlaatzijde. Benzinekanister, diesel. Lengte 36 cm
€ 22,49
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
€ 54,50
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
€ 77,45
-54%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
€ 33,00
-25%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 24,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

LAMPA 66984: Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister
€ 1,40/1l
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

MONZANA: Metalen gieter/vulstuk voor benzinkanisters, olijgroen
€ 24,95
Verkoper: PartyKadoshop

Brandstofkanister, 20 liter, zinkgeel (RAL 1018), staalplaat, 0,9 mm, afmetingen: L345 x B165 x H470 mm
€ 2,04/1l
€ 40,87
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl

VALPRO 82.00.00 Reservekanister. Benzinekanister, dieselkanister, staal, rood
€ 3,18/1l
€ 63,67
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

Benzinekanister, brandstofkanister, 5 liter, rood/zwart, reservekanister
€ 14,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl

7L roestvrijstalen brandstoftank voor diesel/benzine – Compatibel met Webasto standverwarmers
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Adapter voor metalen brandstofkanister (artikelnummer 530080 - 530081 - 530109)
€ 4,86/1l
€ 24,29
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Accessoire: Uitstortbuis, flexibel, 28 cm, geschikt voor artikelnummer 828869
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

Benzinekruik 20 liter, groen, metalen, met UN-keurmerk
€ 2,40/1l
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards

Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
€ 17,70
Verkoper: Katomix

Schwarz, houder voor metalen benzinkanisters, geschikt voor 20-liter kanisters, merk GELG
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: misterkanister

Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 10 liter)
€ 0,70/1l
€ 7,56
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,03
Verkoper: AutoHotarek

BigDean benzinkanister van 20 liter in olijgroen met flexibele tuit - brandstofkanister voor benzine en diesel - kanister, dieselkanister, gemaakt in Duitsland
€ 23,09
Verkoper: Buddentown
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
83% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
83%17% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
17%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 1 maart 2021 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Reserve jerrycan
Volume 20 lMateriaal Metaal
Ik heb deze reserve jerrycan nieuw gekocht. Hij is in zeer goede staat en van goede kwaliteit! De jerrycan is gemaakt van plaatstaal en groen geschilderd. De verzending verliep vlot en er was geen transportschade. Alles zeer bevredigend en een echte aanrader.
Beoordeeld op 1 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles is perfect, bedankt!
Volume 20 lMateriaal Metaal
De prijs-prestatieverhouding is extreem goed, vergeleken met andere aanbieders die profiteren van de huidige situatie. Nogmaals hartelijk dank.
Beoordeeld op 2 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles geweldig
Volume 20 lMateriaal Metaal
Goede kwaliteit en sneller verzonden dan Amazon! Top!!!
Beoordeeld op 19 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.sk en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.sk en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Jerrycan
Volume 20 lMateriaal Metaal
De jerrycans zijn van de beste kwaliteit die ik ben tegengekomen.
Beoordeeld op 26 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Stevige bussen en veilig
Volume 20 lMateriaal Metaal
Zeer goede kwaliteit en perfecte prijs
Beoordeeld op 5 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Top bus
Volume 20 lMateriaal Metaal
Het is een heel goed product!
Beoordeeld op 19 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Super snel geleverd
Volume 20 lMateriaal Metaal
Ik ben tevreden over de kwaliteit.
Beoordeeld op 22 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Snel en probleemloos
Volume 20 lMateriaal Metaal
kwaliteit zoals verwacht
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
€ 77,45
-54%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,99
Verkoper: Relaxdays

Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
€ 34,99
Verkoper: Relaxdays

Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 77,45
-54%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,99
Verkoper: Relaxdays