Läufer 50900 RONDELLA: Rubberen kogels, diameter 60 mm, in verschillende kleuren, ongeveer 200 stuks

€ 33,75

€ 259,62 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Elastiekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wihedü 515.223: 515.223 rubberringen - diameter 60 mm, gewicht 50 gram
Wihedü 515.223: 515.223 rubberringen - diameter 60 mm, gewicht 50 gram
€ 353,20/1kg
€ 26,49
-33%
€ 17,66
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 50960 RONDELLA: Elastiekjes, rubberballen in een zakje - 130 gram
Läufer 50960 RONDELLA: Elastiekjes, rubberballen in een zakje - 130 gram
€ 530,69/1kg
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Läufer 69210 Läufer rubberen ringkaart, RONDELLA, kleuren/maten assorti
Läufer 69210 Läufer rubberen ringkaart, RONDELLA, kleuren/maten assorti
€ 472,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,78
-31%
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Läufer 69211 RONDELLA: Rubberringen in een doos - 25 gram, gesorteerd
Läufer 69211 RONDELLA: Rubberringen in een doos - 25 gram, gesorteerd
€ 188,33/1kg
€ 5,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 51142: Läufer rubberbanden, RONDELLA, in doos, 200 x 6 mm, 500 gram
Läufer 51142: Läufer rubberbanden, RONDELLA, in doos, 200 x 6 mm, 500 gram
€ 64,78/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,52
-45%
€ 32,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 51345 RONDELLA Gummibänder im Karton 50 g 130 x 10 mm
Läufer 51345 RONDELLA Gummibänder im Karton 50 g 130 x 10 mm
€ 409,80/1kg
€ 30,03
-31%
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 50741 Läufer rubberringen, RONDELLA, in doos, rood, 100 mm, 1.000 g
Läufer 50741 Läufer rubberringen, RONDELLA, in doos, rood, 100 mm, 1.000 g
€ 36,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,18
-44%
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 5x Läufer 50999 - Ringetjes van rubber, in zakje, 10 gram, assorti
5x Läufer 50999 - Ringetjes van rubber, in zakje, 10 gram, assorti
€ 2,06/1kg
€ 30,96
-33%
€ 20,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Wihedü 515.226 Rubberbanden - Afmetingen (L x B) 80 x 4 mm, 50 gram
Wihedü 515.226 Rubberbanden - Afmetingen (L x B) 80 x 4 mm, 50 gram
€ 359,80/1kg
€ 26,98
-33%
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 51441 RONDELLA Gummibänder im Karton 1.000 g 130 x 4 mm
Läufer 51441 RONDELLA Gummibänder im Karton 1.000 g 130 x 4 mm
€ 47,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 71,59
-33%
€ 47,73
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KANTORARTIKELEN: Elastiekjes. Diameter: 25 mm. Kleur: Rood. Gewicht: 1000 gram - 1 kg
KANTORARTIKELEN: Elastiekjes. Diameter: 25 mm. Kleur: Rood. Gewicht: 1000 gram - 1 kg
€ 42,30
-41%
€ 24,70
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Läufer 51545 Rubberband 150-10mm 50g rood
Läufer 51545 Rubberband 150-10mm 50g rood
€ 399,00/1kg
€ 29,92
-33%
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Wihedü 510.065 Rubberen ringen - in verschillende kleuren, verpakt in een doos van 25 gram
Wihedü 510.065 Rubberen ringen - in verschillende kleuren, verpakt in een doos van 25 gram
€ 1.118,40/1kg
€ 27,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lüfer RONDELLA rubberringen in een doos, 40 mm, 50 gram, rood
Lüfer RONDELLA rubberringen in een doos, 40 mm, 50 gram, rood
€ 393,80/1kg
€ 29,54
-33%
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Graupner rubberringen, 75x6x1 mm, verpakking van 10 stuks
Graupner rubberringen, 75x6x1 mm, verpakking van 10 stuks
€ 8,26
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van WESTCOTT E-10581 00 WESTCOTT Rubberringen, in verschillende kleuren, mix van maten
WESTCOTT E-10581 00 WESTCOTT Rubberringen, in verschillende kleuren, mix van maten
€ 261,25/1kg
€ 27,80
-24%
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KANTORARTIKELEN: Elastiekjes. Diameter: 60 mm. Kleur: Wit. Gewicht: 1000 gram (1 kg)
KANTORARTIKELEN: Elastiekjes. Diameter: 60 mm. Kleur: Wit. Gewicht: 1000 gram (1 kg)
€ 44,70
-45%
€ 24,48
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KANTORARTIKELEN: Elastiekjes. Diameter: 80 mm. Kleur: Rood. Gewicht: 1000 g - 1 kg
KANTORARTIKELEN: Elastiekjes. Diameter: 80 mm. Kleur: Rood. Gewicht: 1000 g - 1 kg
€ 52,16
-53%
€ 24,15
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KANTORARTIKELEN: Elastiekjes. Diameter: 50 mm. Kleur: Rood. Gewicht: 1000 g - 1 kg
KANTORARTIKELEN: Elastiekjes. Diameter: 50 mm. Kleur: Rood. Gewicht: 1000 g - 1 kg
€ 44,83
-43%
€ 25,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Läufer 59075 Rondella X-Band, elastische kruisbanden, elastische banden 150 x 11 mm, diameter 100 mm, verpakking van 30 gram, in verschillende kleuren
Läufer 59075 Rondella X-Band, elastische kruisbanden, elastische banden 150 x 11 mm, diameter 100 mm, verpakking van 30 gram, in verschillende kleuren
€ 1.118,00/1kg
€ 33,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Läufer RONDELLA Rubberbandjes, rubberballen in zakje - 130 g, gemaakt van natuurlijk rubber, in verschillende kleuren, diameter: ongeveer 60 mm. Inhoud: ongeveer 200 stuks.

Materiaal: Natuurlijk rubber



  • Houd altijd de juiste elastiekband bij de hand.
  • De "Läufer Rondella Rubberball" bestaat uit ongeveer 200 elastiekbanden in verschillende kleuren.
  • Afmetingen elastiekband: plat gemeten 90x3 mm, diameter 60 mm.
  • Materiaal: rubber.
  • Zeer belastbaar en duurzaam.
  • Afmetingen (diameter) of (L x B): 60 x 90 x 3 mm.
  • Kleur: assorti.
  • Verpakking en inhoud: zak met eurogat, gewicht 140 gram (ongeveer 200 stuks).
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
130 g
EAN
4006677509606
MPN (Manufacturer Part Number)
326108

Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
130 g
EAN
4006677509606
MPN (Manufacturer Part Number)
326108
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Weck-inzetringen voor 10 potten, 94x108mm, rood
Weck-inzetringen voor 10 potten, 94x108mm, rood
€ 385,23/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WECK-rubberringen, 20 stuks. Inwekkelsluitingen, rubberringen voor inmaakpotten
WECK-rubberringen, 20 stuks. Inwekkelsluitingen, rubberringen voor inmaakpotten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,63
-4%
€ 22,63
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van WECK Klammern 20-tlg., im Polybeutel
WECK Klammern 20-tlg., im Polybeutel
€ 39,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,83
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Inkoop rubberringen, rood, 94 x 108 mm, verpakking van 10 stuks
Inkoop rubberringen, rood, 94 x 108 mm, verpakking van 10 stuks
€ 173,83/1kg
€ 8,17
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Elastiek, 2,5 meter x 2,5 cm - Wit
Elastiek, 2,5 meter x 2,5 cm - Wit
€ 37,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,49
-80%
€ 1,49
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van L„ufer RONDELLA Gummiringe im Beutel - 50 g, sortiert
L„ufer RONDELLA Gummiringe im Beutel - 50 g, sortiert
€ 0,58/1kg
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Wonday FEL070002 Wonday Gummibänder im Karton, natur, 45 x 5 mm, 100 g
Wonday FEL070002 Wonday Gummibänder im Karton, natur, 45 x 5 mm, 100 g
€ 192,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 28,89
-33%
€ 19,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Apli elastiekjes, 100 gram, rood. Rood, one size
Apli elastiekjes, 100 gram, rood. Rood, one size
€ 25,10/1kg
€ 2,51
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Elastisch Koord, Goud, Pj687, 4879
Elastisch Koord, Goud, Pj687, 4879
€ 42,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,26
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Elastiek, 2,5 meter x 3,5 cm - Wit
Elastiek, 2,5 meter x 3,5 cm - Wit
€ 42,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,69
-78%
€ 1,69
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Elastiek, 2,5 meter x 3,0 cm - Zwart
Elastiek, 2,5 meter x 3,0 cm - Zwart
€ 39,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,59
-79%
€ 1,59
Verkoper: Bestlivings

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® Kistenband, 112 x 35 mm, kistscharnier, tafelscharnier, meubelscharnier, meubelscharnier, poedercoating, zwart, set van 10 stuks
KOTARBAU® Kistenband, 112 x 35 mm, kistscharnier, tafelscharnier, meubelscharnier, meubelscharnier, poedercoating, zwart, set van 10 stuks
€ 32,99
Verkoper: KOTARBAU