4,3



Gebaseerd op 13 beoordelingen
Aantal stuks:
28- 1Beschikbare opties weergeven
- 28
Viva Decor 318030001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, oranje
€ 40,66
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,59-54%
€ 663,93 / 1l
Gratis bezorging
Naar huis en naar afhaalstations
Onze bestedeals
Overige kaarsen & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Viva Decor 318090101 Kaarswasstift, 28 ml, goud
€ 725,36/1l
€ 29,76
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 800179201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, set van 4, zilver/goud
€ 256,73/1l
€ 53,63
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 28,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

10x Viva Decor 318090101 Kaarswaxstift, 28 ml, goud
€ 98,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Bolsius, rustieke tafelkaars, oranje
€ 29,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 27,72
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Feestkaars? Goud
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo

Rayher 3103202 Kleurpigmenten voor was en kaarsgel, wit, 1 x 1 x 2,9 cm, fles.
€ 22,02/1kg
€ 11,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Kaarsvetparels, 200 gram, oranje, met 20 lontjes, voor het zelf maken van kaarsen
€ 279,95/1kg
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Feestkaars 4 - Goud
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo

Vonnende kaars in glazen pot, lavendelgeur
€ 23,64
Verkoper: Arthome

RAYHER HOBBY Rayher 31500210, waslijm, oranje, fles van 30 ml, voor het maken van kaarsen
€ 380,33/1l
€ 13,90
-17%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Paperdreams, letterkaars "Z", 4 stuks.
€ 12,25
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Feestkaars Nummer 0 Goud
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo

GLOREX Transparante kaarsengel, 500g
€ 63,07/1kg
€ 26,90
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Broste Copenhagen kaars, citroenfiguur, geel
€ 24,83
Verkoper: Aspect-Shop

Ambiente kaars – Boselfjes
€ 13,00
Verkoper: Cactula

Ambiente kaars – Kerstvogeltjes
€ 9,95
Verkoper: Cactula

Herzog Kerzen 3307.000, Cilinderkaars, Wit, Geel, 1 stuk
€ 12,54
Verkoper: Store-Germany

Cactula kerstboomfiguurkaarsen – Framboos – 3 stuks
€ 64,95
Verkoper: Cactula

Bolsius Relight Navulkaarsen, doos met 20 stuks - oranje
€ 19,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Ambiente kaars – Aquarelsterren
€ 9,95
Verkoper: Cactula
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Kaarswaxstift, 28 ml
- Romiger, vormstabieler was voor het decoreren en beschrijven van kaarsen
- Op waterbasis
- Laat geen resten achter op de kaars
- Alle kleuren zijn onderling mengbaar
- De was kan zeer gemakkelijk direct uit de stift worden aangebracht en blijft vormvast op de kaars zitten
- Voor oppervlakken: breng een beetje was aan met een sponsje
Voorbeelden van gebruik:
- Kaarsen naar eigen smaak decoreren
- Of het nu voor een bruiloft, doop, verjaardag is, of als decoratie in uw eigen huis, met de kaarswaxstift kan elke kaars worden beschreven en decoratief worden versierd
Geschikt voor:
- Kinderopvang
- Scholen
- Hobbyisten
Vloeibare was in een verpakking met een precisie-applicator. Speciaal ontworpen voor het decoreren van kaarsen.
- Watergedragen, niet giftig
- De kleuren kunnen met elkaar gemengd worden om nieuwe tinten te creëren
- De formule brandt samen met de kaars, zonder extra rook, geur of giftige stoffen te produceren
- Kan worden aangebracht met een applicator (voor 3D-effecten, letters, patronen) of met een penseel, spons of spatel
Merk: Viva Decor
Romige, vormvaste was voor het decoreren en beletteren van kaarsen, op waterbasis, brandt schoon af en laat geen resten achter op de kaars, verkrijgbaar in alle kleuren, mengbaar met elkaar. -318030001
- Gewicht
- 35 g
- Kleur
- Oranje
- Fabrikant
- Viva Decor
- Inhoud
- 0.028 l
- Aantal stuks
- 28
- EAN
- 4042972180607
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 318030001
- Gewicht
- 35 g
- Kleur
- Oranje
- Fabrikant
- Viva Decor
- Inhoud
- 0.028 l
- Aantal stuks
- 28
- EAN
- 4042972180607
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 318030001
Gaat ook goed samen met

Viva Decor 318090101 Kaarswasstift, 28 ml, goud
€ 725,36/1l
€ 29,76
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318040001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, rood
€ 725,36/1l
€ 41,93
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318080001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, zwart
€ 725,36/1l
€ 41,69
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318070001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, groen
€ 725,36/1l
€ 41,69
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318070101 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, lichtgroen
€ 41,69
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318010001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, wit
€ 1.088,21/1l
€ 30,47
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318090201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, zilver
€ 725,36/1l
€ 41,93
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318050201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, paars
€ 30,47
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318060001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, blauw
€ 677,00/1l
€ 41,93
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318040201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, fuchsia
€ 725,36/1l
€ 41,93
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

KREUL 49757 KREUL Kaarsstift "Bee Happy", set van 6
€ 21,55
Verkoper: somnia24

KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", orange
€ 145,00/1l
€ 4,35
Verkoper: Art-Paint-Shop

KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", schwarz
€ 4,35
Verkoper: Art-Paint-Shop

Viva Decor 318091001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, zilver met glitter
€ 725,36/1l
€ 41,93
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 318091101 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, goudglitter
€ 725,36/1l
€ 41,93
-51%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Viva Decor 800179201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, set van 4, zilver/goud
€ 256,73/1l
€ 53,63
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 28,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

KREUL 49756 KREUL Kaarsstift "Glamour Lighting", set van 4
€ 733,10/1l
€ 21,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

KREUL 49734 KREUL Candle Pen, glitter-silber, 29 ml
€ 145,00/1l
€ 4,35
Verkoper: Art-Paint-Shop

WISFOR Garderobekast op wielen met kledingroede en opbergruimte, kledingrek van bamboe, belastbaar tot 60 kg, geschikt voor winkels, slaapkamers en kleedkamers
€ 41,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR

Marabu 1805000009882, Marabu Kaarsverf "Candle Liner", set van 10 stuks
€ 1.751,20/1l
€ 43,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

PAPSTAR 13800 Tafelkaarsen, 21 mm, wit, verpakking van 50 stuks
€ 660,95/1kg
€ 36,22
Verkoper: somnia24

COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Kugeln bruchfest Wollweiss dia10cm mix
€ 19,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

4smarts Solar Powerbank TitanPack UltiMag, 20000mAh, zwart
€ 135,00
-€ 76,04Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 58,96
Verkoper: Katomix

10 meter HDMI 2.0 kabel, plat en dun, 4K UHD Ultra HD, 3D, Ethernet, ARC, CEC, hoge snelheid
€ 1,85/1m
€ 18,49
Verkoper: CoolGadget

6 zwarte drinkglazen, 420 ml, geschikt voor water, sap, cocktails en longdrinks
€ 22,99
Verkoper: Sendez_GmbH

Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
€ 155,90
-€ 13,09Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 142,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

180 cm, rieten staande lamp, bohemien design, verstelbare hoogte, vloerlamp voor slaapkamer, woonkamer of kantoor
€ 151,79
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: lapamax

UISEBRT Ethanol tafelkachel, roestvrij staal, -ethanol tafelvuur, tafel-decoratief vuur, vuurkorf, glazen vuurplaats voor binnen- en buitengebruik, inclusief blusapparaat, rechthoekig, type C
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische steel
€ 43,64
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
62% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
62%23% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
23%8% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
8%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%8% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
8%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 22 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Handige pen
Kleur Zwart
Perfect voor mijn doeleinden. Je kunt gemakkelijk kleine stipjes op kaarsen toveren.
Beoordeeld op 28 oktober 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles is geweldig
Kleur Oranje
Goede kwaliteit en goede prijs. Graag weer
Beoordeeld op 5 juni 2023 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer goed
Kleur Blauw
Alles werkte geweldig, snelle levering en goed product
Beoordeeld op 28 oktober 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Goede kwaliteit
Kleur Zwart
Gunstig en goede kwaliteit
Beoordeeld op 11 november 2022 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
super eenvoudige bediening
Kleur Bont
gewoon geweldig, super handling
Beoordeeld op 19 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Kleur Blauw
Beoordeeld op 26 januari 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Kleur Zilver
Beoordeeld op 30 november 2023 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Kleur Zwart
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Sisley Geurkaarsen, Rozengeur (950 g)
€ 266,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,23/1kg

Kilian kaars: Jasmin Andalousie (550 g)
€ 139,74
Verkoper: PerfumTraders

Kilian Candle Cuir Venise (550 gram)
€ 137,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 250,36/1kg

Kilian Kaars Tabac Kentucky (550 g)
€ 137,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 250,36/1kg

Xerjoff Scentimento Collectie: Tabac Doré (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Xerjoff Scentimento Collectie: True Blue (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Xerjoff Scentimento Collectie: Blanc de Noir (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Sisley Bougie Rose, Válec, Rood, Amber, Citroen, Muskus, Roos, Sandelhout, 1 stuk
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 389,45/1kg

Kilian Candle Cuir Venise (250 gram)
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders

Kilian kaars, Jasmin Andalousie (250 gram)
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1kg

Sisley Bougie Tuberose, Válec, Blauw, Balsem, Benzoë, Zwarte peper, Jasmijn, Tuberoos, Vanille, Ylang-ylang, 1 stuk
€ 73,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 334,45/1kg

Miller Harris Kaars "Digne de Toi" (185 g)
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 259,14/1kg

INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(12)Aantal beoordelingen: 12
€ 10,49
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,19
Verkoper: INFshop
€ 147,68/1kg

TEPENAR DIY Set voor het maken van kaarsen. Bevat sojawas en bijenwas
€ 108,99
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 72,66/1kg

INF Gewaxte kaarslonten (10 cm) 100 stuks Wit



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(12)Aantal beoordelingen: 12
€ 9,59
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,39
Verkoper: INFshop
€ 204,13/1kg

Natuurlijke oorkerzen, 24 stuks, met 12 beschermplaten, in 8 kleuren, gemaakt van bijenwas, voor ontspanning
€ 39,99
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 333,25/1kg

Kaarswasverf, 8 stuks, 5 gram per stuk, voor het maken van kaarsen. Geschikt voor sojawas, bijenwas, en palmolie. Ideaal voor zelfgemaakte kaarsen
€ 39,99
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.998,00/1kg

Vloeibare kaarsverf, set van 10, voor het zelf maken van kaarsen
€ 42,99
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 286,60/1kg

Siliconenmal voor het maken van kaarsen met het ontwerp van een levensboom en de tekst "HOME"
€ 41,99
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 646,00/1kg

Kleurset voor kaarsvet, met 100 lonten van 10 cm, 20 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas en paraffine
€ 53,99
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 145,92/1kg