Zwarte ribes confituur, 420 gram - Unterweger - Een specialiteit uit Tirol

€ 7,04

€ 6,40-9%

€ 15,24 / 1kg

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Jam & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zwetschgenjam (pruimenjam) 420 gram - Een specialiteit uit Tirol, van Unterweger
Zwetschgenjam (pruimenjam) 420 gram - Een specialiteit uit Tirol, van Unterweger
€ 15,24/1kg
€ 7,04
-9%
€ 6,40
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,53
-5%
€ 2,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Naturrein Vruchtenconfituur Aardbei, 2000g
Darbo Naturrein Vruchtenconfituur Aardbei, 2000g
€ 13,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
€ 11,16/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
€ 47,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
€ 47,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Darbo Naturrein, fruitige confituur met bosbessen, 200g
Darbo Naturrein, fruitige confituur met bosbessen, 200g
€ 94,95/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
DŻEM TRUSKAWKOWY BIO 340 g - BIONOVA
Biologisch aardbeienjam, 340 gram - BIONOVA
€ 14,56/1kg
€ 4,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Evrafish Hering in tomatensaus, 170 gram
Evrafish Hering in tomatensaus, 170 gram
€ 12,53/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gekonfijte knoflook met chili, 190g
Gekonfijte knoflook met chili, 190g
€ 16,11/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schwartau emmer confituur, pruimenjam, smeersel in gastroverpakking, 2900 gram
Schwartau emmer confituur, pruimenjam, smeersel in gastroverpakking, 2900 gram
€ 27,55/1kg
€ 79,89
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dżem van Kiwi – Kiwi en vlierbes, 280g
Dżem van Kiwi – Kiwi en vlierbes, 280g
€ 10,93/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo frambozenjam, met verminderd suikergehalte, 250g
Darbo frambozenjam, met verminderd suikergehalte, 250g
€ 79,96/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van d’arbo 268963006 d’arbo Himbeer Konfitüre, 450,0 g
d’arbo 268963006 d’arbo Himbeer Konfitüre, 450,0 g
€ 28,67/1kg
€ 12,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kersenjam, 280 gram
Kersenjam, 280 gram
€ 4,70/1kg
€ 2,27
-4%
€ 2,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Helcom Żurawina (cranberry) voor vlees en kaas, 210 gram
Helcom Żurawina (cranberry) voor vlees en kaas, 210 gram
€ 13,29/1kg
€ 2,94
-5%
€ 2,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
€ 46,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Darbo Naturrein, fruitrijk, zoete sinaasappel, fruitbereiding 200g – Sinaasappelspread
Darbo Naturrein, fruitrijk, zoete sinaasappel, fruitbereiding 200g – Sinaasappelspread
€ 94,95/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fijne, zwarte ribeslikeur uit de bekroonde fruitkeuken. De beste grondstoffen uit de boomgaard. Beperkt suikergehalte, geleiachtige consistentie. Voorzichtig verwarmd en geroerd volgens een oud Tiroler recept. Hierdoor blijven de waardevolle vitamines en het fijne, natuurlijke aroma grotendeels behouden!
Ingrediënten
zie productafbeelding
Voedingswaarde
zie productafbeelding of beschrijving
Gewicht
420 g
Levensmiddelenbedrijven
Unterweger
Verkoopbenaming
Zwarte ribes confituur, 420 gram - Unterweger - Een specialiteit uit Tirol
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
TR-6069__-re-080348
EAN
9004831506497

Ingrediënten
zie productafbeelding
Voedingswaarde
zie productafbeelding of beschrijving
Gewicht
420 g
Levensmiddelenbedrijven
Unterweger
Verkoopbenaming
Zwarte ribes confituur, 420 gram - Unterweger - Een specialiteit uit Tirol
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
TR-6069__-re-080348
EAN
9004831506497
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Rode ribesjam 420 gram - Unterweger - Een specialiteit uit Tirol
Rode ribesjam 420 gram - Unterweger - Een specialiteit uit Tirol
€ 15,24/1kg
€ 7,04
-9%
€ 6,40
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Waldvruchtenjam, 420 gram - Unterweger - Een specialiteit uit Tirol
Waldvruchtenjam, 420 gram - Unterweger - Een specialiteit uit Tirol
€ 21,67/1kg
€ 10,01
-9%
€ 9,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
€ 94,95/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van St. Dalfour confituur, zwarte kersen, 284 g
St. Dalfour confituur, zwarte kersen, 284 g
€ 13,89/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van d’arbo 598378002 d’arbo Rosenmarillen Konfitüre, 450,0 g
d’arbo 598378002 d’arbo Rosenmarillen Konfitüre, 450,0 g
€ 27,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
€ 59,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, abrikozenjam, 600g
Den Gamle Fabrik, abrikozenjam, 600g
€ 59,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Citroenjam, 340 gram
Citroenjam, 340 gram
€ 16,79/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,71
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 380g
Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 380g
€ 16,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 6,25
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Zwetschgenjam (pruimenjam) 420 gram - Een specialiteit uit Tirol, van Unterweger
Zwetschgenjam (pruimenjam) 420 gram - Een specialiteit uit Tirol, van Unterweger
€ 15,24/1kg
€ 7,04
-9%
€ 6,40
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Luxardo Marasche-kersen, natuurlijke smaak / Amarena-kersen, 360 gram.
Luxardo Marasche-kersen, natuurlijke smaak / Amarena-kersen, 360 gram.
€ 69,86/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 25,15
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van SCHWARTAU 3006182 SCHWARTAU Jam in fluwelen doosje, 100 stuks.
SCHWARTAU 3006182 SCHWARTAU Jam in fluwelen doosje, 100 stuks.
€ 16,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Food-United WILD-PREISELBEEREN (wilde bessen) Compote, puur natuur, 600g, in decoratief glas, met een delicate, kruidige smaak, van DARBO
Food-United WILD-PREISELBEEREN (wilde bessen) Compote, puur natuur, 600g, in decoratief glas, met een delicate, kruidige smaak, van DARBO
€ 49,62/1kg
€ 29,77
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, Mandarijn Orange, 380g
Den Gamle Fabrik, Mandarijn Orange, 380g
€ 78,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Darbo frambozenjam, met verminderd suikergehalte, 250g
Darbo frambozenjam, met verminderd suikergehalte, 250g
€ 79,96/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bloemenzuim van ImkerPur, 500 g, volledig vrij van resten, met een zoete en milde smaak
Bloemenzuim van ImkerPur, 500 g, volledig vrij van resten, met een zoete en milde smaak
€ 104,32/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 52,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Darbo Naturrein, fruitige confituur met bosbessen, 200g
Darbo Naturrein, fruitige confituur met bosbessen, 200g
€ 94,95/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Rapunzel Gebrannte Mandel Aufstrich mit Kokosblütenzucker 250g
Rapunzel Gebrannte Mandel Aufstrich mit Kokosblütenzucker 250g
€ 76,00/1kg
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Ananasjam, extra, 340 g
Ananasjam, extra, 340 g
€ 17,56/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,97
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Appelsienjam, 420 gram - Unterweger - Een specialiteit uit Tirol
Appelsienjam, 420 gram - Unterweger - Een specialiteit uit Tirol
€ 15,24/1kg
€ 7,04
-9%
€ 6,40
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Darbo vlierbloesemgelei, puur natuur, in een stijlvol decoratief potje, 640g
Darbo vlierbloesemgelei, puur natuur, in een stijlvol decoratief potje, 640g
€ 39,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Schwartau, jam met frambozen, 270g
Schwartau, jam met frambozen, 270g
€ 105,11/1kg
€ 28,38
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ronde rijstpapier, geschikt voor decoratie, 100 gram
Ronde rijstpapier, geschikt voor decoratie, 100 gram
€ 21,80/1kg
€ 2,29
-4%
€ 2,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alba Grup - Rozenjam, 230 gram, afkomstig uit Bulgarije
Alba Grup - Rozenjam, 230 gram, afkomstig uit Bulgarije
€ 15,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,95
Verkoper: RosesOils

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.