Mondamin Sossenbinder, licht, klassiek, zuinig in gebruik, en lang houdbaar, 10000 gram

€ 132,28

€ 13,23 / 1kg

plus € 15,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Barbecuesauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Yildriz Heet Saus 265g – Pittige kruidenolie voor een intense smaak
Yildriz Heet Saus 265g – Pittige kruidenolie voor een intense smaak
€ 75,28/1kg
€ 19,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Yildriz Amerikaanse Barbecue Saus 265 ml – Pittige barbecuesaus voor grillplezier
Yildriz Amerikaanse Barbecue Saus 265 ml – Pittige barbecuesaus voor grillplezier
€ 75,28/1kg
€ 19,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Verpackungsbild Knorr Delikatess Sauce Schweinebraten klassisch wuerzig 1000g
Knorr Delikatess Saus, klassieke varkensgebraadsaus, kruidig, 1000g
€ 62,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Klassieke Kabanosy, 160g, zonder vlees
Klassieke Kabanosy, 160g, zonder vlees
€ 0,04/1kg
€ 5,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Callowfit Curry Ketchup (300 ml)
Callowfit Curry Ketchup (300 ml)
€ 14,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 4,43
-2%
€ 4,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yakso Sriacha Mayonaise  (200 gr)
Yakso Sriacha Mayonaise (200 gr)
€ 21,49/1kg
€ 3,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Truffelsaus 20%, 180 g (Truffelsaus)
Truffelsaus 20%, 180 g (Truffelsaus)
€ 120,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,63
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Basilicumsaus CL 950g - Fanex
Basilicumsaus CL 950g - Fanex
€ 7,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,58
-5%
€ 8,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tabasco Chipotle Saus 150 ml
Tabasco Chipotle Saus 150 ml
€ 113,00/1kg
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
Productafbeelding van TABASCO® Sriracha-pepersaus, 148 ml
TABASCO® Sriracha-pepersaus, 148 ml
€ 100,00/1l
€ 14,80
Gratis bezorging
Verkoper: SureShot
Productafbeelding van Biologische tomatensaus met ricotta.
Biologische tomatensaus met ricotta.
€ 12,09/1l
€ 3,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van French's Klassieke Gele Mosterd, 850g
French's Klassieke Gele Mosterd, 850g
€ 11,62/1l
€ 9,88
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Sanchon Satésaus (340 g) - Biologisch
Sanchon Satésaus (340 g) - Biologisch
€ 15,59/1l
€ 4,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Gemalen chilipeper, Birdeye Piri Piri, 100 gram
Gemalen chilipeper, Birdeye Piri Piri, 100 gram
€ 199,80/1l
€ 9,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Veganistische mosterdmousse, 115g
Veganistische mosterdmousse, 115g
€ 41,33/1kg
€ 4,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Knorr Braadjus, extra fijn (emmer van 7 kg)
Knorr Braadjus, extra fijn (emmer van 7 kg)
€ 43,50/1kg
€ 304,48
Gratis bezorging
Verkoper: Store-Germany
Verpackungsbild Thomy Les Sauces Hollandaise Professional Servierfertig 1000ml
Thomy Les Sauces Hollandaise, professionele bereiding, klaar voor gebruik, 1000 ml
€ 15,77/1l
€ 15,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feigenmosterdsaus 120 gram - Pianetta
Feigenmosterdsaus 120 gram - Pianetta
€ 54,58/1kg
€ 7,20
-9%
€ 6,55
Verkoper: italia-genuss
SOS WEGAŃSKI BOLOGNESE BEZGLUTENOWY BIO 340 ml - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Vegetarische Bolognaise (340 ml)
€ 9,97/1l
€ 3,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Currysaus, pittigheid niveau 10 (van 10)
Currysaus, pittigheid niveau 10 (van 10)
€ 16,68/1l
€ 4,34
-3%
€ 4,17
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Mondamin Sossenbinder licht, klassiek, zuinig, houdbaar, 10000 g

Productoverzicht
Mondamin Sossenbinder licht is een klassieke, beproefde sausbindmiddel voor lichte sauzen en verfijnde gerechten. Het zorgt voor een gelijkmatige, romige consistentie zonder de smaak van de gerechten te veranderen. De lichte sausbinder is ideaal voor de horeca, grote keukens en professioneel gebruik. Met 10000 gram biedt de grote verpakking een hoge opbrengst en betrouwbare kwaliteit voor het dagelijks gebruik.

Belangrijkste kenmerken
De sausbinder onderscheidt zich door zijn hoge bindkracht en eenvoudige toepassing. Het is smaakneutraal en behoudt de natuurlijke kleur van lichte sauzen. Mondamin Sossenbinder licht staat voor constante resultaten en een gelijkmatige, stabiele textuur. De formule is beproefd en ontworpen voor professioneel gebruik.

Gebruikstips
De sausbinder is uitstekend geschikt voor roomsoepen, gevogelte sauzen, groentegerechten en soepen. Het kan direct worden toegevoegd aan hete vloeistoffen en zorgt snel voor de gewenste binding. Het is ook ideaal om sauzen te verdunnen en te stabiliseren. De dosering is afhankelijk van de gewenste consistentie.

Veelgestelde vragen
Mondamin Sossenbinder licht is smaakneutraal en bijzonder geschikt voor lichte sauzen. Het heeft een hoge opbrengst en zorgt voor een gelijkmatige binding. De grote verpakking is geschikt voor de horeca en professionele keukens. Bewaar droog en bescherm tegen vocht om de kwaliteit te behouden.

UNILEVER PLCKnorrstraße 174074 Heilbronn
Ingrediënten
Versterkte melk, melkpoeder, maltodextrine, rijstmeel, stabilisator (diphosfaat), plantaardige olie (palmolie), melkeiwit.
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1500 kJ Energie (kcal): 360 kcal Vet: 2 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 1,5 gram Koolhydraten: 83 gram Waarvan suikers: 30 gram Eiwit: 0,8 gram Zout: 2,8 gram
Gewicht
10000 g
Levensmiddelenbedrijven
Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
Verkoopbenaming
Bindmiddelen
Fabrikant
Unilever Deutschland
MPN (Manufacturer Part Number)
36408
EAN
4007801307723

Ingrediënten
Versterkte melk, melkpoeder, maltodextrine, rijstmeel, stabilisator (diphosfaat), plantaardige olie (palmolie), melkeiwit.
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1500 kJ Energie (kcal): 360 kcal Vet: 2 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 1,5 gram Koolhydraten: 83 gram Waarvan suikers: 30 gram Eiwit: 0,8 gram Zout: 2,8 gram
Gewicht
10000 g
Levensmiddelenbedrijven
Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
Verkoopbenaming
Bindmiddelen
Fabrikant
Unilever Deutschland
MPN (Manufacturer Part Number)
36408
EAN
4007801307723
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mondamin Sossenbinder, donker, klassiek, zuinig in gebruik, lang houdbaar, 10000 gram
Mondamin Sossenbinder, donker, klassiek, zuinig in gebruik, lang houdbaar, 10000 gram
€ 13,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 145,46
-€ 13,18
€ 132,28
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nippon Häppchen, pure chocolade puffed rice, 200g
Nippon Häppchen, pure chocolade puffed rice, 200g
€ 19,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,87
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 42,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 42,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
€ 24,13/1kg
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
€ 231,10/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,11
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van COCOA FANTASY Donkere Cacaopoeder, Drankchocolade, Zwarte Drankchocolade, 10 x 1 kg zakken
COCOA FANTASY Donkere Cacaopoeder, Drankchocolade, Zwarte Drankchocolade, 10 x 1 kg zakken
€ 23,08/1kg
€ 230,84
Gratis bezorging
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Mondamin 365806004 Mondamin Soßenbinder hell 1,0 kg
Mondamin 365806004 Mondamin Soßenbinder hell 1,0 kg
€ 15,67/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 120975008 Kinder Riegel - 10 Stück
120975008 Kinder Riegel - 10 Stück
€ 141,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
€ 81,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
€ 15,04/1kg
€ 15,74
-4%
€ 15,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
€ 32,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 471618 Knoppers® Nussriegel 24 St.
Knoppers® 471618 Knoppers® Nussriegel 24 St.
€ 22,04/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,16
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mondamin Roux, lichtbruin, klassiek, zuinig in gebruik, geschikt voor sauzen, 10000 gram
Mondamin Roux, lichtbruin, klassiek, zuinig in gebruik, geschikt voor sauzen, 10000 gram
€ 17,64/1kg
€ 176,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
€ 60,04/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 61,10/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hellma 70000174: Espressobonen, gebraden en gecoat met chocolade
Hellma 70000174: Espressobonen, gebraden en gecoat met chocolade
€ 81,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 34,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vivani Chocolade Melk Donker 50% Panama  (80 gr)
Vivani Chocolade Melk Donker 50% Panama (80 gr)
€ 36,00/1kg
€ 2,95
-2%
€ 2,88
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nestlé - Abuelita Marqueta 180g (Ten minste houdbaar tot 31.07.2025)
Nestlé - Abuelita Marqueta 180g (Ten minste houdbaar tot 31.07.2025)
€ 42,67/1kg
€ 7,68
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van CELEBRATIONS 464880, gesorteerd, 600 gram
CELEBRATIONS 464880, gesorteerd, 600 gram
€ 36,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
€ 9,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kinder Chocolade, Kleine Kerstmannetjes, 3 x 15g
Kinder Chocolade, Kleine Kerstmannetjes, 3 x 15g
€ 199,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 74,23/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rapunzel Studentenfutter Schokolade 100g
Rapunzel Studentenfutter Schokolade 100g
€ 90,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Rapunzel 1431265, Pure chocolade, 80 g, 2369 kJ, 570 kcal, 37,83 g, 47,7 g
Rapunzel 1431265, Pure chocolade, 80 g, 2369 kJ, 570 kcal, 37,83 g, 47,7 g
€ 32,98/1kg
€ 3,10
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van De Bron - suikervrije Minttoffee - 1 kilo
De Bron - suikervrije Minttoffee - 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ritter SPORT 4012 Ritter SPORT TRAUBEN NUSS Schokolade 100,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Ritter SPORT 4012 Ritter SPORT TRAUBEN NUSS Schokolade 100,0 g
€ 182,40/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.