Volume:

5 l

Dunlop Jerrycan 5 Liter Benzine en Water UN-Gecertificeerd voor Gevaarlijke Vloeistoffen Incl. Trechter/Benzineslang Zwart

€ 20,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Reserve-jerrycans & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,00
-25%
€ 24,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 27,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van IWH 87695, Brandstofkanister, kunststof, 10 liter, rood
IWH 87695, Brandstofkanister, kunststof, 10 liter, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 37,37
-7%
€ 34,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,28
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Kanister voor brandstof, 5 liter, plastic, zwart, met UN-keurmerk
Kanister voor brandstof, 5 liter, plastic, zwart, met UN-keurmerk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,98
-14%
€ 17,09
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van 530047 Benzinkanister, 20 liter, zwart kunststof, niet UN-gekeurd
530047 Benzinkanister, 20 liter, zwart kunststof, niet UN-gekeurd
€ 1,11/1l
€ 22,22
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van 2x Benzinekannen van 10 liter met flexibele tuit - Brandstofkannen voor benzine en diesel, goedgekeurd volgens UN-norm
2x Benzinekannen van 10 liter met flexibele tuit - Brandstofkannen voor benzine en diesel, goedgekeurd volgens UN-norm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 22,04
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Benzinekannister, zwart, 20 liter. Reservekannister, UN-gekeurd, geschikt voor diesel en benzine
Benzinekannister, zwart, 20 liter. Reservekannister, UN-gekeurd, geschikt voor diesel en benzine
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van 8 x Benzine- en brandstofkanisters van 20 liter met vulhulpstukken, UN-gekeurd
8 x Benzine- en brandstofkanisters van 20 liter met vulhulpstukken, UN-gekeurd
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,03
-€ 27,88
€ 110,15
Verkoper: ZS2Radteile
Productafbeelding van Benzinekannister, groen, 20 liter, reservekanister, UN-gekeurd, dieselkanister, benzine, VALPRO AS
Benzinekannister, groen, 20 liter, reservekanister, UN-gekeurd, dieselkanister, benzine, VALPRO AS
€ 2,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van SIXTOL MECHANIC brandstofkanister 20 liter | Kunststof kanister voor brandstoffen | UN-gecertificeerd | Flexibele gieter | Benzinekanister | Noodbrandstofreservoir
SIXTOL MECHANIC brandstofkanister 20 liter | Kunststof kanister voor brandstoffen | UN-gecertificeerd | Flexibele gieter | Benzinekanister | Noodbrandstofreservoir
€ 0,81/1l
€ 20,44
-21%
€ 16,10
Verkoper: SIXTOL
Productafbeelding van BigDean, 4 stuks, 10 liter jerrycans. Geproduceerd in Europa, met UN-certificering
BigDean, 4 stuks, 10 liter jerrycans. Geproduceerd in Europa, met UN-certificering
€ 62,99
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Brandstofkanister 2 liter, benzinekanister, dieselkanister, zwart
Brandstofkanister 2 liter, benzinekanister, dieselkanister, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van Kunststof jerrycan MECHANIC FUEL CANISTER 5L, zwart
Kunststof jerrycan MECHANIC FUEL CANISTER 5L, zwart
€ 9,47
-31%
€ 6,47
Verkoper: SIXTOL
Productafbeelding van Tuit voor jerrycan MECHANIC FUEL CANISTER, rood - reserveonderdeel
Tuit voor jerrycan MECHANIC FUEL CANISTER, rood - reserveonderdeel
€ 4,11
-27%
€ 2,99
Verkoper: SIXTOL
Productafbeelding van 5 liter brandstofkanister, zwart, met UN-certificering
5 liter brandstofkanister, zwart, met UN-certificering
€ 58,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Kanister 2L, metalen, groen, met UN-goedkeuring
Kanister 2L, metalen, groen, met UN-goedkeuring
€ 41,99
-5%
€ 39,59
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
€ 1,54/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Berger & Schröter | 20 roestvrijstalen kannen, brandstofkannen, brandstofcontainers, UN-gekeurd voor brandbare vloeistoffen, benzine, olie, diesel, brandstof
Berger & Schröter | 20 roestvrijstalen kannen, brandstofkannen, brandstofcontainers, UN-gekeurd voor brandbare vloeistoffen, benzine, olie, diesel, brandstof
€ 279,82
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van KOTARBAU® Metalen jerrycan, 10 liter, voor het n van vloeistoffen en benzine
KOTARBAU® Metalen jerrycan, 10 liter, voor het n van vloeistoffen en benzine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,89
Verkoper: KOTARBAU

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Giet makkelijk een beetje extra benzine in je auto met deze compacte jerrycan van Dunlop. De jerrycan heeft een maximale inhoud van maar liefst 5 liter en komt met een handige trechter. Hiermee giet je vloeistoffen makkelijk over, zonder daarbij te verspillen. Naast deze trechter heeft de benzinetank ook een handvat en weegt hij slechts 300 gram. Hierdoor kun je hem makkelijk verplaatsen of meenemen in de auto. De jerrycan 5 liter is voorzien van een UN-certificaat waardoor je er bewezen gevaarlijke vloeistofen zoals benzine in mag vervoeren.

UN gecertificeerd voor gevaarlijke stoffen

Niet elke jerrycan mag zomaar gevaarlijke stoffen zoals benzine vervoeren, omdat dit een vlambare stof is. Een benzinetank moet daarom voorzien zijn van een speciaal keurmerk. Deze Dunlop benzine jerrycan beschikt over een UN Typegoedkeuring. Dit keurmerk bevestigt dat de verpakking aan verschillende tests is onderworpen en door een onafhankelijke keuringsinstantie geschikt is bevonden voor het vervoeren van schadelijke stoffen.

Inhoud van maximaal 5 liter

De compacte Dunlop jerrycan heeft een maximale inhoud van 5 liter vloeistof. Dit kan benzine zijn die je hebt opgehaald bij een nabijgelegen tankstation, of water om bijvoorbeeld op je campingplek iets mee weg te spoelen. De watertank weegt 300 gram, is 7,5 centimeter breed en 12 centimeter hoog.

Met trechter

De Dunlop Jerrycan heeft een praktisch handvat waardoor je hem makkelijk van je auto naar het dichtsbijzijnde tankstation of waterpunt kunt dragen. Om benzine veilig vanuit de jerrycan naar je auto te verplaatsen wordt deze geleverd met een handige trechter of benzineslang. Zo voorkom je dat er benzine uit de jerrycan verspild wordt.

Specificaties Dunlop Jerrycan 5 Liter

  • Merk: Dunlop
  • Materiaal: Kunststof
  • Kleur: Zwart/geel
  • Incl. trechter/ benzineslang
  • Gewicht: 300 gram
  • Afmetingen: 7,5 x 12 centimeter
  • UN-Gecertificeerd voor gevaarlijke vloeistoffen


Kunststofkanister voor benzine, diesel, enz. Met vulstuk voor eenvoudig vullen en bijpassende bevestigingsbeugel. Met UN-certificering: 3H1/Y1.0/200 B/2135-210041. Kunststofkanister voor benzine, diesel, enz. Met vulstuk voor eenvoudig vullen en bijpassende bevestigingsbeugel. Met UN-certificering: 3H1/Y1.0/200 B/2135-210041
Model
MEDUJE239/005
Fabrikant
Volume
5 l
Gewicht
0.336 kg
Kleur
Zwart
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% kunststof
Verpakkingsinhoud
1x Jerrycan, 1x Trechter
EAN
8711252068800

Model
MEDUJE239/005
Fabrikant
Volume
5 l
Gewicht
0.336 kg
Kleur
Zwart
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% kunststof
Verpakkingsinhoud
1x Jerrycan, 1x Trechter
EAN
8711252068800
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 27,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,00
-25%
€ 24,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van IWH 87695, Brandstofkanister, kunststof, 10 liter, rood
IWH 87695, Brandstofkanister, kunststof, 10 liter, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 37,37
-7%
€ 34,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,28
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van De beste jerrycan ter wereld (10 liter, zwart)
De beste jerrycan ter wereld (10 liter, zwart)
€ 0,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 7,16
-6%
€ 6,66
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Apple iPhone 17, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, zwart
Apple iPhone 17, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 1.099,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Kinzo Onkruidbrander - 80 CM - Op Gas - Geen Stekker Nodig - Zwart
Kinzo Onkruidbrander - 80 CM - Op Gas - Geen Stekker Nodig - Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 75,90
-55%
€ 33,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hama Usedom weerstation, zwart
Hama Usedom weerstation, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 55,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 2-delige set UV-insectenverdelger, elektrische insectenval | Elektrische insectenbescherming | Lichtgevende vliegenvanger | Muggengad
2-delige set UV-insectenverdelger, elektrische insectenval | Elektrische insectenbescherming | Lichtgevende vliegenvanger | Muggengad
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 21,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van GELG gieter voor metalen benzinkanisters en brandstofkanisters, groen, van metaal, geschikt voor 5, 10 en 20 liter
GELG gieter voor metalen benzinkanisters en brandstofkanisters, groen, van metaal, geschikt voor 5, 10 en 20 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: misterkanister
Productafbeelding van Kinzo Garden Broeikas – Kunststof Serre met 4 Verdiepingen – 69 x 49 x 160 cm – Groen
Kinzo Garden Broeikas – Kunststof Serre met 4 Verdiepingen – 69 x 49 x 160 cm – Groen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,06
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Brandstofkanister 5 liter, olijgroen RAL 6003, staalplaat 0,9 mm, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
Brandstofkanister 5 liter, olijgroen RAL 6003, staalplaat 0,9 mm, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
€ 5,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van MONZANA® KFZ-accu-lader, volledig automatisch, 6V/12V, LCD-scherm, temperatuurcompensatie, onderhoudslading, intelligente lader voor auto en motorfiets
MONZANA® KFZ-accu-lader, volledig automatisch, 6V/12V, LCD-scherm, temperatuurcompensatie, onderhoudslading, intelligente lader voor auto en motorfiets
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 37,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van hünersdorff 801000 Benzinkanister PROFI 10,0 l
hünersdorff 801000 Benzinkanister PROFI 10,0 l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
RESCH Benzinekanister, brandstofkanister, 20 liter. Kanister voor benzine en diesel (benzinetank, dieseltank, olietank, brandstoftank)
€ 1,54/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van hünersdorff 800300 hünersdorff Benzinkanister PREMIUM 5,0 l
hünersdorff 800300 hünersdorff Benzinkanister PREMIUM 5,0 l
€ 3,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Thermoisolatiekanter Thermoisolatiekanter Intielliger Temperatuursensor
Thermoisolatiekanter Thermoisolatiekanter Intielliger Temperatuursensor
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Logitech Gaming Headset G935 - Hoofdtelefoon - 7.1-kanaals - Volledig formaat - 2,4 GHz - Draadloos - 3,5 mm aansluiting - Zwart, Blauw
Logitech Gaming Headset G935 - Hoofdtelefoon - 7.1-kanaals - Volledig formaat - 2,4 GHz - Draadloos - 3,5 mm aansluiting - Zwart, Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 130,60
-€ 9,74
€ 120,86
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Dunlop Autokrik Mechanisch - Auto Krik met 1500KG Hefvermogen - Schaarkrik met Lifthoogte 26-38 cm - Metaal - Geel/ Zwart
Dunlop Autokrik Mechanisch - Auto Krik met 1500KG Hefvermogen - Schaarkrik met Lifthoogte 26-38 cm - Metaal - Geel/ Zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Clatronic KH 3077 convectorkachel, vrijstaand model, 2000 watt, 3 warmtestanden, thermostaat
Clatronic KH 3077 convectorkachel, vrijstaand model, 2000 watt, 3 warmtestanden, thermostaat
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 39,02
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van SENSEO Pads Classic, Senseopads, 10 stuks x 48 koffiepads, grootverpakking
SENSEO Pads Classic, Senseopads, 10 stuks x 48 koffiepads, grootverpakking
€ 42,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 142,98
Gratis bezorging
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Spirella cosmetische prullenbak, 3 liter, roestvrij staal, met automatische dekselsluiting en binnenbak "Riku", geschikt voor de badkamer. Zachte sluiting, grijze kleur
Spirella cosmetische prullenbak, 3 liter, roestvrij staal, met automatische dekselsluiting en binnenbak "Riku", geschikt voor de badkamer. Zachte sluiting, grijze kleur
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 49,44
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Paraplu, 180 cm, kleurrijk
Paraplu, 180 cm, kleurrijk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 18,49
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van VEVOR Kunstolijfboom, 60x60x155 cm, Kunstplant, PE, Kunstplanten, Kunstplanten in pot, Kunstbloem, Geurloos, Waterdicht. Ideaal voor het decoreren van slaapkamer, kantoor, woonkamer
VEVOR Kunstolijfboom, 60x60x155 cm, Kunstplant, PE, Kunstplanten, Kunstplanten in pot, Kunstbloem, Geurloos, Waterdicht. Ideaal voor het decoreren van slaapkamer, kantoor, woonkamer
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van TZS Minioven, model First Austria, 10 liter | 800 Watt | Totale temperatuur tot 230 graden, traploze temperatuurregeling | 60 minuten timer | 2 instelhoogtes | Dubbele glazen deur | Minioven *B-artikel*
TZS Minioven, model First Austria, 10 liter | 800 Watt | Totale temperatuur tot 230 graden, traploze temperatuurregeling | 60 minuten timer | 2 instelhoogtes | Dubbele glazen deur | Minioven *B-artikel*
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 104,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Esperanza EKH008, zwart kookoppervlak, inductiekookplaat met zones, 2 zones
Esperanza EKH008, zwart kookoppervlak, inductiekookplaat met zones, 2 zones
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Atyourhome

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 7 mei 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Voldoet aan mijn verwachtingen
Beoordeeld op 22 juni 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles in orde volgens de prijs
Beoordeeld op 22 juni 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles is geweldig
Beoordeeld op 21 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays