Aantal stuks:

4

Set van 4 zelfklevende pleisters | Pleisterverband voor vingers | Wondpleisters voor vingers, zelfklevend

€ 9,99

€ 2,50 / 1m

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Pleisters & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lifemed 99017 Lifemed pleisters, zelfklevend, in verschillende kleuren
Lifemed 99017 Lifemed pleisters, zelfklevend, in verschillende kleuren
€ 702,59/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,02
-32%
€ 18,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nobamed RUDAVLIES steriel wondverband, 7 cm x 5 cm
Nobamed RUDAVLIES steriel wondverband, 7 cm x 5 cm
€ 337,71/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 23,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van FIGO wondpleisters, 100 stuks, waterdicht, 4 verschillende maten, assorti
FIGO wondpleisters, 100 stuks, waterdicht, 4 verschillende maten, assorti
€ 3,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hansaplast 4808231000 Hansaplast Fingerpflaster ELASTIC 4808231000 beige, 16 St.
Hansaplast 4808231000 Hansaplast Fingerpflaster ELASTIC 4808231000 beige, 16 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WUNDmed® 02-081 WUNDmed® Heftpflaster 02-081 beige 1,25 cm x 5,0 m, 1 St.
WUNDmed® 02-081 WUNDmed® Heftpflaster 02-081 beige 1,25 cm x 5,0 m, 1 St.
€ 0,21/1m
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van WUNDmed® 05-000 WUNDmed® Pflaster 05-000 beige, 100 St.
WUNDmed® 05-000 WUNDmed® Pflaster 05-000 beige, 100 St.
€ 48,00/1m
€ 2,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van COSMOPOR E Steriele verbandpleister, 7,2 x 5 cm, 50 stuks.
COSMOPOR E Steriele verbandpleister, 7,2 x 5 cm, 50 stuks.
€ 433,61/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 31,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lifemed 99053 Lifemed pleisterverband, zelfklevend, zwart, pak van 9
Lifemed 99053 Lifemed pleisterverband, zelfklevend, zwart, pak van 9
€ 0,95/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 69,90
-38%
€ 42,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FIGO wondpleisters voor kinderen, 10 stuks, met eenhoornmotief
FIGO wondpleisters voor kinderen, 10 stuks, met eenhoornmotief
€ 10,00/1m
€ 1,25
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NOBA Rudaplast Fixeerpleister, 10 rollen, 2,5 cm x 5 m
NOBA Rudaplast Fixeerpleister, 10 rollen, 2,5 cm x 5 m
€ 0,82/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WUNDmed® 02-107 WUNDmed® Fingerpflaster 02-107 beige 2,0 x 12,0 cm, 10 St.
WUNDmed® 02-107 WUNDmed® Fingerpflaster 02-107 beige 2,0 x 12,0 cm, 10 St.
€ 253,50/1m
€ 30,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lifemed 99012 Lifemed pleisters "Classic", huidskleur, 1000 mm x 60 mm
Lifemed 99012 Lifemed pleisters "Classic", huidskleur, 1000 mm x 60 mm
€ 1.933,33/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van WUNDmed® 05-010 WUNDmed® Pflaster Kunterbunt 05-010 bunt 1,9 x 6,3 cm, 50 St.
WUNDmed® 05-010 WUNDmed® Pflaster Kunterbunt 05-010 bunt 1,9 x 6,3 cm, 50 St.
€ 42,11/1m
€ 3,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kinderpleisters, 50 cm x 6 cm, gesorteerd op kleur, waterafstotend, ademend
Kinderpleisters, 50 cm x 6 cm, gesorteerd op kleur, waterafstotend, ademend
€ 3,62/1m
€ 1,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van FIRST AID ONLY P-10023 Pflaster Industrie/Handel
FIRST AID ONLY P-10023 Pflaster Industrie/Handel
€ 921,11/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 10 afslankpleisters, afslankpleisters, dieetpleisters, vetverbrandende pleisters, voor een slankere lichaamsbouw
10 afslankpleisters, afslankpleisters, dieetpleisters, vetverbrandende pleisters, voor een slankere lichaamsbouw
€ 99,80/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van Hansaplast vingerpleisters, elastische pleisters voor de vingers, 16 pleisters
Hansaplast vingerpleisters, elastische pleisters voor de vingers, 16 pleisters
€ 875,62/1l
€ 14,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydrokolloid gelpleisters, 24 stuks, voor tenen en vingers
Hydrokolloid gelpleisters, 24 stuks, voor tenen en vingers
€ 642,71/1m
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Hansaplast zelfklevende verbandpleister voor vingers, 5 m x 2,5 cm, per stuk verpakt
Hansaplast zelfklevende verbandpleister voor vingers, 5 m x 2,5 cm, per stuk verpakt
€ 0,64/1m
€ 3,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YPSIDERM® Blarenpleisters (voor vingers en tenen) (6 stuks)
YPSIDERM® Blarenpleisters (voor vingers en tenen) (6 stuks)
€ 5,19
-9%
€ 4,72
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De zelfklevende pleister wordt gebruikt ter bescherming van kleine verwondingen, voor het veilig fixeren van verbanden en voor het stabiliseren van gewrichten. De rekbare pleister hecht aan zichzelf en biedt een comfortabel draagcomfort. De grootte kan eenvoudig worden aangepast door hem af te scheuren. De waterbestendige pleister hecht ook bij contact met water.

Gebruik:

Stabilisatie van gewrichten & bescherming van verwondingen

Wikkel de zelfklevende pleister meerdere keren om het gewricht of de verwonding, scheur hem af van de rol en fixeer hem.

Reinig en droog het huidgebied voordat u de pleister aanbrengt.

Behandeling van wonden

Vouw het voorste deel van de pleister meerdere keren om, om zo een wondkussen te vormen. Alternatief kan een apart wondverband worden gebruikt. Leg het wondverband op de verwonding, wikkel het meerdere keren in met de zelfklevende pleister, scheur hem af van de rol en fixeer hem.

  • Set van 4 zelfklevende pleisters voor wondverzorging
  • Beschermt verwondingen en fixeert verbanden
  • Met de hand scheurbaar
  • Bevat geen latex
  • Huidvriendelijk, ademend en waterbestendig
  • Afmetingen: 2,5 cm x 4 m (uitgerekt)
Lengte
4 m
Waterdicht
Ja
Fabrikant
Lifemed
Aantal stuks
4
EAN
4260561186599
MPN (Manufacturer Part Number)
161829583

Lengte
4 m
Waterdicht
Ja
Fabrikant
Lifemed
Aantal stuks
4
EAN
4260561186599
MPN (Manufacturer Part Number)
161829583
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van goobay HDMI High Speed kabel met Ethernet, verguld, zwart, 1,5 meter (losse verpakking)
goobay HDMI High Speed kabel met Ethernet, verguld, zwart, 1,5 meter (losse verpakking)
€ 9,00/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 13,50
Verkoper: BRaUN_Elektro
Productafbeelding van 2x gehard glas voor Samsung Galaxy A51, glazen folie, schermbescherming, beschermfolie
2x gehard glas voor Samsung Galaxy A51, glazen folie, schermbescherming, beschermfolie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Remington tondeuse HC450
Remington tondeuse HC450
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 43,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ABUS 802867 Hangslot myLockT65AL/40, zwart
ABUS 802867 Hangslot myLockT65AL/40, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,82
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Mini Beamer - FHD 1080P: Compacte, korte afstand projector, gemakkelijk te transporteren, met voldoende helderheid en 3D-effect voor mobiele telefoons. Mini Beamer (QHD, 3D)
Mini Beamer - FHD 1080P: Compacte, korte afstand projector, gemakkelijk te transporteren, met voldoende helderheid en 3D-effect voor mobiele telefoons. Mini Beamer (QHD, 3D)
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 34,99
-5%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van ULTIMEA Soundbar met 5,25-inch subwoofer, BASSMAX-technologie, slank ontwerp van 3,8 cm, model Nova S40
ULTIMEA Soundbar met 5,25-inch subwoofer, BASSMAX-technologie, slank ontwerp van 3,8 cm, model Nova S40
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 87,98
-9%
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: UltimeaGmbH
Productafbeelding van Hunter hondenpullover, gebreide trui, model Malmö, antraciet, maat 30
Hunter hondenpullover, gebreide trui, model Malmö, antraciet, maat 30
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Dunlop Fietspomp met Drukmeter - Fiets Pomp voor Dunlop, Schrader en Frans Ventiel - Staande Pomp Incl. Adaptoren voor Waterspeelgoed en Ballen - Ook voor Scooter en Auto Banden
Dunlop Fietspomp met Drukmeter - Fiets Pomp voor Dunlop, Schrader en Frans Ventiel - Staande Pomp Incl. Adaptoren voor Waterspeelgoed en Ballen - Ook voor Scooter en Auto Banden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
€ 26,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 10,63
-25%
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Hansaplast 92873-00015-25 Hansaplast Hühneraugen-Pflaster 92873-00015-25 beige, weiß, 8 St.
Hansaplast 92873-00015-25 Hansaplast Hühneraugen-Pflaster 92873-00015-25 beige, weiß, 8 St.
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,89
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van SodaStream Tritan-fles 1 liter, zwart, 2-pack
SodaStream Tritan-fles 1 liter, zwart, 2-pack
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 17,59
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Edding 300, zwart, balpuntpen, multicolor, 1,5 mm, 3 mm, diverse
Edding 300, zwart, balpuntpen, multicolor, 1,5 mm, 3 mm, diverse
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,34
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FIGO wondpleisters, 100 stuks, waterdicht, 4 verschillende maten, assorti
FIGO wondpleisters, 100 stuks, waterdicht, 4 verschillende maten, assorti
€ 3,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AVANA Hondenriem met korte halsband, reflecterende riem | 2 gevoerde handgrepen | 1,5 meter lange riem voor grote en middelgrote honden - Zwart
AVANA Hondenriem met korte halsband, reflecterende riem | 2 gevoerde handgrepen | 1,5 meter lange riem voor grote en middelgrote honden - Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 14,99
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van Keuken, aardappelstamper, handvat, stamper, aardappelpers
Keuken, aardappelstamper, handvat, stamper, aardappelpers
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van FACKELMANN 60140: Schraper voor keramische kookplaten
FACKELMANN 60140: Schraper voor keramische kookplaten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BigDean Premium luchtbubblefolie rol, 80 my, 3-laags, 10m x 0,40m, ideaal als verpakkingsmateriaal – extra sterke en robuuste noppenfolie – bubble wrap.
BigDean Premium luchtbubblefolie rol, 80 my, 3-laags, 10m x 0,40m, ideaal als verpakkingsmateriaal – extra sterke en robuuste noppenfolie – bubble wrap.
€ 1,36/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,64
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Winterhandschoenen met touchscreen-functionaliteit, thermisch isolerend, warm, winddicht en waterdicht, voor heren en dames, maat M
Winterhandschoenen met touchscreen-functionaliteit, thermisch isolerend, warm, winddicht en waterdicht, voor heren en dames, maat M
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Purlov Absorberende Hygiënische Dierenpads - 100 stuks
Purlov Absorberende Hygiënische Dierenpads - 100 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Umzugskarton UZK 4 650x350x370mm braun
Umzugskarton UZK 4 650x350x370mm braun
€ 500,59/1m
€ 758,39
-€ 252,79
€ 505,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Orthese voor de vinger, met versteviging, merk Mueller
Orthese voor de vinger, met versteviging, merk Mueller
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 50,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Stofzuigerzakken (4+1) type GALL
Stofzuigerzakken (4+1) type GALL
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 9,08
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Celebrations, 1,435 kg
Celebrations, 1,435 kg
€ 30,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 43,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wit muggengaas, hemelbed, vliegennet, muggengaas, baldakijn, insectengaas
Wit muggengaas, hemelbed, vliegennet, muggengaas, baldakijn, insectengaas
€ 13,23/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,45
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 505
€ 15,90
Verkoper: Phonmatic

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 1 november 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed product, doet wat het belooft, een echte aanrader
Aantal stuks 8
Beoordeeld op 19 mei 2020 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Pleisters
Aantal stuks 8
Beoordeeld op 29 augustus 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Verband
Aantal stuks 4
Beoordeeld op 2 januari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zelfklevende pleisters
Aantal stuks 4
Beoordeeld op 13 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 4
Beoordeeld op 16 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 4
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Beschermhoezen voor tenen en vingers – Anti-wrijving teenbeschermers tegen druk en schuur – Bescherming bij eelt en likdoorns – Op maat te knippen – Maten S/M/L
Beschermhoezen voor tenen en vingers – Anti-wrijving teenbeschermers tegen druk en schuur – Bescherming bij eelt en likdoorns – Op maat te knippen – Maten S/M/L
€ 15,99
-37%
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA--ESSENTIALS556893
€ 66,60/1m
Productafbeelding van Beschermhoezen voor tenen en vingers – Anti-wrijving teenbeschermers tegen druk en schuur – Bescherming bij eelt en likdoorns – Op maat te knippen – Maten S/M/L
Beschermhoezen voor tenen en vingers – Anti-wrijving teenbeschermers tegen druk en schuur – Bescherming bij eelt en likdoorns – Op maat te knippen – Maten S/M/L
€ 15,99
-37%
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA--ESSENTIALS556893
€ 66,60/1m
Productafbeelding van INF Kaaktrainer Kaaklijntrainer siliconen 3-pack
INF Kaaktrainer Kaaklijntrainer siliconen 3-pack
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,09
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Mondpleisters voor tijdens het slapen, 60 stuks, H-vorm, tegen snurken, bevordert neusademhaling, blauw
Mondpleisters voor tijdens het slapen, 60 stuks, H-vorm, tegen snurken, bevordert neusademhaling, blauw
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.799,00/1m
Productafbeelding van Neuspleisters tegen snurken, 100 stuks, voor een betere ademhaling
Neuspleisters tegen snurken, 100 stuks, voor een betere ademhaling
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 757,00/1m
Productafbeelding van Eczeempleisters voor eelt, voor de voeten, maïs, voetverzorging, 24 stuks
Eczeempleisters voor eelt, voor de voeten, maïs, voetverzorging, 24 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 322,50/1m
Productafbeelding van Pleisters voor eelt, eeltverwijderpads, voetverzorging, 48 stuks
Pleisters voor eelt, eeltverwijderpads, voetverzorging, 48 stuks
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1m
Productafbeelding van Sport en fitness, draaiende taille-schijf, veelzijdige buikspiertraining-plaat, praktische trainingsapparatuur voor thuisgebruik, zwart
Sport en fitness, draaiende taille-schijf, veelzijdige buikspiertraining-plaat, praktische trainingsapparatuur voor thuisgebruik, zwart
€ 32,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters met gel, waterdicht, voor hiel en voorvoet, 16 stuks
Hydrokolloid pleisters met gel, waterdicht, voor hiel en voorvoet, 16 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 612,74/1m
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters voor blaren, 16 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, voorvoet en hielbescherming. Verlichten pijn door wrijving
Hydrokolloid pleisters voor blaren, 16 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, voorvoet en hielbescherming. Verlichten pijn door wrijving
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 61,27/1m
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters voor blaren, 24 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, voorvoet en hielbescherming. Verlichten pijn door wrijving
Hydrokolloid pleisters voor blaren, 24 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, voorvoet en hielbescherming. Verlichten pijn door wrijving
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 645,00/1m
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters, 24 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, tenen, voorvoet. Verlichten wrijving en pijn
Hydrokolloid pleisters, 24 stuks. Waterdichte gelpleisters voor hiel, tenen, voorvoet. Verlichten wrijving en pijn
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 633,17/1m
Productafbeelding van Hydrokolloid pleisters, waterdicht, gel, voor hiel en voorvoet, bescherming van de hiel, 16 stuks
Hydrokolloid pleisters, waterdicht, gel, voor hiel en voorvoet, bescherming van de hiel, 16 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 550,58/1m
Productafbeelding van Tattoofolie, 15 cm x 5 meter, waterdicht, transparant, wondfolie voor nazorg
Tattoofolie, 15 cm x 5 meter, waterdicht, transparant, wondfolie voor nazorg
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 9,20/1m
Productafbeelding van Scheenbeschermers voor kinderen, voetbal, met enkelbescherming, zwart, maat S (tot 130 cm), verstelbaar
Scheenbeschermers voor kinderen, voetbal, met enkelbescherming, zwart, maat S (tot 130 cm), verstelbaar
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 339,33/1m
Productafbeelding van Mondpleisters voor slapen, 60 stuks, H-vorm, tegen snurken, bevorderen van neusademhaling
Mondpleisters voor slapen, 60 stuks, H-vorm, tegen snurken, bevorderen van neusademhaling
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7,17/1m
Productafbeelding van 100 stuks waterdichte, ronde, ademende mini-pleisters voor de eerste behandeling van kleine wondjes
100 stuks waterdichte, ronde, ademende mini-pleisters voor de eerste behandeling van kleine wondjes
€ 19,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Ortho-inlegzolen voor platvoeten, met boogondersteuning en geheugenschuim
Ortho-inlegzolen voor platvoeten, met boogondersteuning en geheugenschuim
€ 18,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Bsn Medical Leukoplast, huidkleurig pleister, 5x5 cm, 1 stuk
Bsn Medical Leukoplast, huidkleurig pleister, 5x5 cm, 1 stuk
€ 6,42
Verkoper: VogueVista