Gewicht:

2000 g

Royal Canin Bengal Adult droogvoer voor katten, 2 kg, met gevogelte en groenten

€ 27,72

€ 13,86 / 1kg

plus € 11,50 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Droogvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Royal Canin British Shorthair, 10 kg
Royal Canin British Shorthair, 10 kg
€ 9,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 98,32
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Digestive Care droogvoer voor katten, met vis, gevogelte, rijst en groenten, 4 kg
Royal Canin Digestive Care droogvoer voor katten, met vis, gevogelte, rijst en groenten, 4 kg
€ 13,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,42
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Urinary Care droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte, 2 kg
Royal Canin Urinary Care droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte, 2 kg
€ 15,59/1kg
€ 31,17
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN Gastrointestinal Kitten - Droogvoer voor kittens - 2 kg
ROYAL CANIN Gastrointestinal Kitten - Droogvoer voor kittens - 2 kg
€ 30,50/1kg
€ 61,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ROYAL CANIN FHN Kat, voor kieskeurige katten, 2 kg
ROYAL CANIN FHN Kat, voor kieskeurige katten, 2 kg
€ 12,10/1kg
€ 24,20
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN Sterilised 7+ - Droogvoer voor katten - 10 kg
ROYAL CANIN Sterilised 7+ - Droogvoer voor katten - 10 kg
€ 9,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,78
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN FHN Kat, voor kieskeurige katten, 0-4 kg
ROYAL CANIN FHN Kat, voor kieskeurige katten, 0-4 kg
€ 68,57/1kg
€ 28,80
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera Marineze droogvoer voor volwassen katten, met aardappel en zalm, 2 kg
Josera Marineze droogvoer voor volwassen katten, met aardappel en zalm, 2 kg
€ 8,28/1kg
€ 16,55
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera 4032254755005 Kattenvoer, droogvoer, 2 kg, voor kittens, met gevogelte
Josera 4032254755005 Kattenvoer, droogvoer, 2 kg, voor kittens, met gevogelte
€ 8,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,77
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Purina Sterilised Adult, Volwassen kat, Kip, 10 kg
Purina Sterilised Adult, Volwassen kat, Kip, 10 kg
€ 10,66/1kg
€ 106,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera 9310 Kattenvoer, droogvoeding voor volwassen katten, met gevogelte en zalm, 10 kg
Josera 9310 Kattenvoer, droogvoeding voor volwassen katten, met gevogelte en zalm, 10 kg
€ 5,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van APPLAWS Kattenvoer, droogvoer voor volwassen katten, met kip en zalm, 2 kg
APPLAWS Kattenvoer, droogvoer voor volwassen katten, met kip en zalm, 2 kg
€ 7,49/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,98
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ADVANCE Adult Kip & Rijst - droogvoer met kip voor katten, 1,5 kg
ADVANCE Adult Kip & Rijst - droogvoer met kip voor katten, 1,5 kg
€ 16,63/1kg
€ 32,02
-22%
€ 24,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van FRISKIES | Kat | Droogvoer voor volwassen katten | met kip en groenten
FRISKIES | Kat | Droogvoer voor volwassen katten | met kip en groenten
€ 48,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ROYAL CANIN Digestive Care Adult - droogvoer voor katten - 400g
ROYAL CANIN Digestive Care Adult - droogvoer voor katten - 400g
€ 75,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,05
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera 9510 Kattenvoer, droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte en rijst, 10 kg
Josera 9510 Kattenvoer, droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte en rijst, 10 kg
€ 5,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,62
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Purina ADULT, Volwassen, Zalm, 10 kg
Purina ADULT, Volwassen, Zalm, 10 kg
€ 7,80/1kg
€ 78,03
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ROYAL CANIN FHN Kat Senior Gesteriliseerd/Gecastreerd 11+ 4 kg
ROYAL CANIN FHN Kat Senior Gesteriliseerd/Gecastreerd 11+ 4 kg
€ 13,25/1kg
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Kip met zalm voor kittens - droogvoer voor katten - 1,6 kg
WIEJSKA ZAGRODA Kip met zalm voor kittens - droogvoer voor katten - 1,6 kg
€ 7,35/1kg
€ 11,98
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van OPTIMANOVA Kattenvoer voor katten en kittens, met kip en rijst - droogvoer - 8 kg
OPTIMANOVA Kattenvoer voor katten en kittens, met kip en rijst - droogvoer - 8 kg
€ 18,63/1kg
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ROYAL CANIN Bengal Adult 2kg

Bengalen katten, ook wel bekend als kleine leeuwen, zijn een ras met een uitzonderlijke afkomst. Deze prachtige katten zijn het resultaat van een kruising tussen een wilde Bengaalse kat en een huiskat. Hun grote ogen en het kenmerkende vachtpatroon met fascinerende vlekken geven hen een wilde uitstraling.

ROYAL CANIN® Bengal Adult is speciaal ontwikkeld voor volwassen Bengaalse katten. Dankzij het hoge eiwitgehalte en het aangepaste vetgehalte helpt dit voer om de spiermassa van Bengaalse katten te behouden, waardoor ze een zeer actieve levensstijl kunnen leiden.

ROYAL CANIN® Bengal Adult bevat eiwitten van L.I.P., geselecteerd vanwege hun zeer hoge verteerbaarheid. Het bevat ook prebiotica, die helpen om een evenwichtige darmflora te behouden en de spijsvertering te bevorderen.

ROYAL CANIN Bengal Adult 2kg

Unieke brokjes in de vorm van een Y zijn afgestemd op de grootte van de kaken van Bengaalse katten. Ze bevorderen ook het kauwen en verbeteren de mondhygiëne. Het uitgebalanceerde mineraalgehalte van dit voer ondersteunt bovendien een gezonde urineweg.

Het vacht van Bengaalse katten vereist speciale zorg om gezond te blijven. ROYAL CANIN® Bengal Adult bevat specifieke aminozuren en vitamines, evenals omega-3 en omega-6 vetzuren, die een gezonde huid en een glanzende vacht bevorderen.

De missie van ROYAL CANIN® is om voedingsoplossingen te bieden die zijn afgestemd op de behoeften van uw huisdier. Al onze producten ondergaan een reeks kwaliteitscontroles om ervoor te zorgen dat ze voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen en uw kat voeding bieden die is afgestemd op haar voedingsbehoeften. ROYAL CANIN® Bengal Adult is een compleet voer.

Voordelen:

Goede spijsvertering

Atletisch postuur

Gezonde huid en glanzende vacht

Bescherming van de urinewegen

Speciaal ontwikkelde brokjes

Samenstelling: gedroogd gevogelte-eiwit, plantaardig eiwitisolaat*, tarwe, dierlijke vetten, maïsgluten, maïs, gehydrolyseerd dierlijk eiwit, rijst, plantaardige vezels, bietenpulp, mineralen, visolie, sojaolie, gist en delen daarvan, fructo-oligosachariden, borago-olie, extract van kamille (bron van luteïne).

Additieven (per kg voer): Nutritionele additieven: Vitamine A: 31000 IE, Vitamine D3: 800 IE, E1 (ijzer): 32 mg, E2 (jodium): 3,2 mg, E4 (koper): 10 mg, E5 (mangaan): 42 mg, E6 (zink): 126 mg, E8 (selenium): 0,07 mg - Technologische additieven: Sedimentair klinoptiloliet: 10 g - Conserveermiddelen - Antioxidanten.

Analytische bestanddelen: Ruw eiwit: 40 % - Ruw vet: 18 % - Ruwe as: 7,7 % - Ruwe vezels: 3,8 % - Per kg voer: Omega-6 vetzuren: 43,1 g - Omega-3 vetzuren: 10,1 g.

*L.I.P.: eiwit geselecteerd vanwege de zeer hoge verteerbaarheid.

Gewicht
2000 g
Inhoud
2 l
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
25
EAN
3182550864091
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_action_3182550864091
Fabrikant
Registratienummer
NA

Gewicht
2000 g
Inhoud
2 l
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Aantal stuks
25
EAN
3182550864091
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_action_3182550864091
Fabrikant
Registratienummer
NA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Royal Canin British Shorthair, 10 kg
Royal Canin British Shorthair, 10 kg
€ 9,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 98,32
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ROYAL CANIN FBN Bengal Adult - Droogvoer voor katten - 10 kg
ROYAL CANIN FBN Bengal Adult - Droogvoer voor katten - 10 kg
€ 11,04/1kg
€ 110,40
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Kitten British Shorthair, droogvoer voor kittens, 2 kg
Royal Canin Kitten British Shorthair, droogvoer voor kittens, 2 kg
€ 15,98/1kg
€ 31,96
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Kitten Maine Coon 36, 4 kg
Royal Canin Kitten Maine Coon 36, 4 kg
€ 12,86/1kg
€ 51,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van 12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica Silicate kattenbakvulling
12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica Silicate kattenbakvulling
€ 0,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Philips drinkfontein voor huisdieren, met filtersysteem, grijs (PAW3210/02)
Philips drinkfontein voor huisdieren, met filtersysteem, grijs (PAW3210/02)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van COSTWAY Klapbank, verstelbare vloerkussenbank met armleuningen en kussens, wit
COSTWAY Klapbank, verstelbare vloerkussenbank met armleuningen en kussens, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Royal Canin British Shorthair, 4 kg
Royal Canin British Shorthair, 4 kg
€ 15,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,65
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
€ 13,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 101,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Royal Canin British Shorthair, 2 kg
Royal Canin British Shorthair, 2 kg
€ 14,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wiltec buitenren voor katten, 180 x 80 x 111,8 cm, met 3 ligplaatsen, weerbestendige kattenren voor de tuin, kattenhuis met draadgaas en bitumen dak
Wiltec buitenren voor katten, 180 x 80 x 111,8 cm, met 3 ligplaatsen, weerbestendige kattenren voor de tuin, kattenhuis met draadgaas en bitumen dak
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 218,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Emporio Armani AR2448 herenhorloge, roestvrij staal, 50 meter waterdicht, analoog, chronograaf, datumweergave, blauw
Emporio Armani AR2448 herenhorloge, roestvrij staal, 50 meter waterdicht, analoog, chronograaf, datumweergave, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 290
€ 106,07
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
€ 5,05/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leonardo Kattenvoer LEONARDO, vers rundvlees, voor volwassen katten, met rundvlees en gevogelte, 4 kg, zonder granen
Leonardo Kattenvoer LEONARDO, vers rundvlees, voor volwassen katten, met rundvlees en gevogelte, 4 kg, zonder granen
€ 22,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 90,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling
12 x 5 liter Lyra Pet® Lyra Power Silica klonterende kattenbakvulling
€ 1,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Adventsboom van hout met 24 vakjes, inclusief kleine houders voor drankjes – feestelijke wijnhouder en decoratieve cadeauverpakking (zonder flessen)
Adventsboom van hout met 24 vakjes, inclusief kleine houders voor drankjes – feestelijke wijnhouder en decoratieve cadeauverpakking (zonder flessen)
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Wiltec buitenren voor katten, 168 x 82 x 166,5 cm, met 6 ligplaatsen, weerbestendige kattenren voor de tuin, kattenhuis met draadgaas en bitumen dak
Wiltec buitenren voor katten, 168 x 82 x 166,5 cm, met 6 ligplaatsen, weerbestendige kattenren voor de tuin, kattenhuis met draadgaas en bitumen dak
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 309,99
-€ 16,00
€ 293,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Dressoir Haller met laden - Kommode 154 cm met houten poten - 2 deuren, ribbenstructuur, LED-verlichting - Loft-stijl (Wotan eik / zwart)
Dressoir Haller met laden - Kommode 154 cm met houten poten - 2 deuren, ribbenstructuur, LED-verlichting - Loft-stijl (Wotan eik / zwart)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 498,75
Gratis bezorging
Verkoper: Emporius
Productafbeelding van Trendteam Garderobe, commode, Basix, wit, melamine, 85 x 141 x 40 cm
Trendteam Garderobe, commode, Basix, wit, melamine, 85 x 141 x 40 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 185,44
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
€ 2,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Furniture24 TV-kast Rova met elektrische haard, salontafel, onderkast met 2 kleppen, wit, 197x48x37 cm
Furniture24 TV-kast Rova met elektrische haard, salontafel, onderkast met 2 kleppen, wit, 197x48x37 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 525,00
Gratis bezorging
Verkoper: Furniture24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Voerbakken en waterbakken voor huisdieren, wandmontage, afneembaar, verdikt, verhoogd, geschikt voor katten en honden
Voerbakken en waterbakken voor huisdieren, wandmontage, afneembaar, verdikt, verhoogd, geschikt voor katten en honden
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 90,32/1kg