UBENA 3676032007 UBENA Dillspitzen Gewürz, 250,0 g

€ 13,83

€ 55,32 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Overige kruiden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van UBENA 712213000 UBENA Knoblauchsalz Gewürz, 900,0 g
UBENA 712213000 UBENA Knoblauchsalz Gewürz, 900,0 g
€ 12,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
€ 23,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UBENA 218570 UBENA Oregano gerebelt Gewürz, 150,0 g
UBENA 218570 UBENA Oregano gerebelt Gewürz, 150,0 g
€ 91,27/1kg
€ 13,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
€ 65,94/1kg
€ 56,38
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van UBENA 712218005 UBENA Kümmel ganz Gewürz, 500,0 g
UBENA 712218005 UBENA Kümmel ganz Gewürz, 500,0 g
€ 26,94/1kg
€ 13,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ostmann 3436937007 Ostmann Knoblauch Gewürz, 40,0 g
Ostmann 3436937007 Ostmann Knoblauch Gewürz, 40,0 g
€ 865,00/1kg
€ 34,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van WIBERG 2836565009 WIBERG Muskatnuss gemahlen Gewürz, 240,0 g
WIBERG 2836565009 WIBERG Muskatnuss gemahlen Gewürz, 240,0 g
€ 270,38/1kg
€ 64,89
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kamis Majeranek 7 G
Kamis Majeranek 7 G
€ 111,00/1kg
€ 1,20
-7%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van UBENA 712227009 UBENA Muskatnus gemahlen Gewürz, 500,0 g
UBENA 712227009 UBENA Muskatnus gemahlen Gewürz, 500,0 g
€ 49,08/1kg
€ 35,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kamis Tymianek 8 G
Kamis Tymianek 8 G
€ 111,00/1kg
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KOTÁNYI 902349 KOTÁNYI Pfeffermühle Gewürz, 36,0 g
KOTÁNYI 902349 KOTÁNYI Pfeffermühle Gewürz, 36,0 g
€ 120,41/1l
€ 11,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UBENA 3676125008 UBENA Rosmarin geschnitten Gewürz, 450,0 g
UBENA 3676125008 UBENA Rosmarin geschnitten Gewürz, 450,0 g
€ 87,91/1kg
€ 39,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Eder Gewürze - Xanthaangom E 415 - 1kg
Eder Gewürze - Xanthaangom E 415 - 1kg
€ 21,33/1kg
€ 21,33
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Kruidenmix voor bonengerechten, Prymat, 20 gram
Kruidenmix voor bonengerechten, Prymat, 20 gram
€ 22,00/1kg
€ 0,69
-4%
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WIBERG 2076330001 WIBERG Muskatnüsse ganz Gewürz, 300,0 g
WIBERG 2076330001 WIBERG Muskatnüsse ganz Gewürz, 300,0 g
€ 118,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Winiary Runderbouillon, 160 gram
Winiary Runderbouillon, 160 gram
€ 18,19/1kg
€ 3,06
-4%
€ 2,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WIBERG 2072605000 WIBERG KurKuma gemahlen Gewürz, 280,0 g
WIBERG 2072605000 WIBERG KurKuma gemahlen Gewürz, 280,0 g
€ 49,57/1kg
€ 13,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kamis Pzryprawa, Jałowiec 10 G
Kamis Pzryprawa, Jałowiec 10 G
€ 217,00/1kg
€ 2,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio Oregano geschnitten 500g
Bio Oregano geschnitten 500g
€ 45,60/1kg
€ 22,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van WIBERG 3082904004 WIBERG Koriander gemahlen Gewürz, 200,0 g
WIBERG 3082904004 WIBERG Koriander gemahlen Gewürz, 200,0 g
€ 53,40/1kg
€ 10,68
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ubena Dillebellen, een frisse, aromatische smaak, verpakt in een hersluitbare zak, 250g

De Ubena dillebellen in de verpakking van 250g zijn een uitstekende keuze voor koks die hun gerechten een frisse, aromatische toets willen geven. Dille, met zijn unieke, lichtzoete en tegelijkertijd kruidige smaak, is een onmisbaar kruid in de Noord- en Oost-Europese keuken. Het geeft visgerechten, soepen, sauzen en salades een bijzondere smaak en is ook een populair kruid voor het maken van ingemaakte producten.

Producteigenschappen:

  • Frisse, aromatische smaak: De Ubena dillebellen staan bekend om hun frisse en duidelijke smaak, die gerechten een subtiele, kruidige toets geeft.

  • Veelzijdig gebruik: Dille is bijzonder populair in combinatie met zalm, komkommersalade en verschillende dips. Het is echter ook uitstekend geschikt om aardappelgerechten te verfijnen en is een must bij het bereiden van ingemaakte groenten.

  • Hoge kwaliteit: Als onderdeel van het Ubena-assortiment staat de dille voor topkwaliteit. De dillebellen worden zorgvuldig geselecteerd en verwerkt om de smaak en versheid van het kruid optimaal te behouden.

  • Praktische verpakkingsgrootte: De verpakking van 250g biedt een royale hoeveelheid dillebellen, ideaal voor regelmatig gebruik in professionele keukens, evenals voor hobbykoks die graag met kruiden experimenteren.

  • Lange houdbaarheid: In tegenstelling tot verse dille, bieden de gedroogde dillebellen van Ubena het voordeel van een lange houdbaarheid, zonder dat de smaak significant wordt aangetast.

Gebruikstips:

Gedroogde dille moet idealiter aan het einde van het kookproces worden toegevoegd, om de volledige smaak te behouden. Bij gebruik in koude gerechten, zoals salades of dips, is het aan te raden om de dille van tevoren even in water te weken, om de aroma's beter vrij te laten komen.

Over Ubena:

Ubena is een erkende fabrikant en leverancier van hoogwaardige kruiden en specerijen, die een breed scala aan producten aanbiedt voor de horeca, evenals voor ambitieuze hobbykoks. Met een sterke focus op kwaliteit, smaak en klanttevredenheid heeft Ubena zich gevestigd als een betrouwbaar merk op het gebied van kruiden en specerijen.

Fuchs GmbH & Co. KG
Industriestraße 25
49201 Dissen a.T.W., Duitsland
Ingrediënten
ALCOHOL | WATER (Voor de gedetailleerde ingrediëntenlijst, raadpleeg de achterkant van de verpakking.)
Allergenen
Geen
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Fuchs Foodservice GmbH, DE-49021 Dissen
Verkoopbenaming
Kruiden
Fabrikant
Ubena
MPN (Manufacturer Part Number)
72814
EAN
4041974082308

Ingrediënten
ALCOHOL | WATER (Voor de gedetailleerde ingrediëntenlijst, raadpleeg de achterkant van de verpakking.)
Allergenen
Geen
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Fuchs Foodservice GmbH, DE-49021 Dissen
Verkoopbenaming
Kruiden
Fabrikant
Ubena
MPN (Manufacturer Part Number)
72814
EAN
4041974082308
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.