Aantal stuks:

2
  • 2
  • 7
    Beschikbare opties weergeven
  • 35
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

15000 g
  • 1000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 2500 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 15000 g

Inhoud:

15 l
  • 1 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 15 l

Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg

€ 81,95

€ 5,46 / 1kg

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
13h 31m 34s

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Vogelhoofdvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
€ 7,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, enz.
Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, enz.
€ 12,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,38
-41%
€ 24,75
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
€ 7,84/1kg
€ 7,84
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor ara's en papegaaien, 2 kg
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor ara's en papegaaien, 2 kg
€ 14,56
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
€ 19,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,60
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Amazonas park serengeti 2kg Deli nature
Amazonas park serengeti 2kg Deli nature
€ 6,63/1kg
€ 13,26
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Versele-Laga Loro Parque Mengsel voor Australische parkieten, 1 kg
Versele-Laga Loro Parque Mengsel voor Australische parkieten, 1 kg
€ 7,17/1kg
€ 7,73
-7%
€ 7,17
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
€ 1,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Versele-Laga Großsittich, Parkiet, Afrikaanse papegaai, Loro Parque - 1 kg
Versele-Laga Großsittich, Parkiet, Afrikaanse papegaai, Loro Parque - 1 kg
€ 7,00/1kg
€ 7,87
-8%
€ 7,17
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Versele-Laga Prestige: Hennep- en kempzaad
Versele-Laga Prestige: Hennep- en kempzaad
€ 17,41/1kg
€ 15,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Papagai African Loro Parque Mix, 1 kg
Versele Papagai African Loro Parque Mix, 1 kg
€ 7,90/1kg
€ 9,03
-10%
€ 8,10
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van VERSELE LAGA Prestige Premium - Voeding voor kanaries - 800 gram
VERSELE LAGA Prestige Premium - Voeding voor kanaries - 800 gram
€ 13,96/1kg
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340216217, Samen, 4 kg, voor papegaaien
Versele-Laga 5410340216217, Samen, 4 kg, voor papegaaien
€ 5,99/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Futter Avicentra Kanariezaad 20 kg
Futter Avicentra Kanariezaad 20 kg
€ 39,36
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Versele-Laga Groothoekparkietvoer, 1 kg
Versele-Laga Groothoekparkietvoer, 1 kg
€ 4,15/1kg
€ 4,15
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Vogelsalade VERSELE-LAGA Prestige Exotic Papegaaien Fruit 750g, 35% fruit
Vogelsalade VERSELE-LAGA Prestige Exotic Papegaaien Fruit 750g, 35% fruit
€ 10,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ARQUIVET mengvoeder voor papegaaien, 700 g, voeding voor papegaaien.
ARQUIVET mengvoeder voor papegaaien, 700 g, voeding voor papegaaien.
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beaphar - XtraVital voor parkieten - Premium voeding voor parkieten - 1 kg
Beaphar - XtraVital voor parkieten - Premium voeding voor parkieten - 1 kg
€ 22,90/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
10 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
€ 7,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Versele Laga Prestige Loro Parque Mix voor Afrikaanse papegaaien - 15 kg

De Versele Laga Prestige Loro Parque Mix voor Afrikaanse papegaaien is een zorgvuldig samengestelde voermengeling, speciaal afgestemd op de behoeften van verschillende soorten Afrikaanse papegaaien. Met deze hoogwaardige mengeling ondersteunt u de uitstekende gezondheid en het welzijn van uw gevleugelde vrienden.

De mengeling bestaat uit:

  • Gestreepte zonnebloempitten
  • Witte zonnebloempitten
  • Wiesendistels
  • VAM Maxi-pellets (Vitaminen, aminozuren, mineralen)
  • Onbewerkte havermout
  • Maïs
  • Onbewerkte rijst
  • Tarwe
  • Boekweit
  • Gerst
  • Pinda's
  • Pompoenpitten
  • Dari
  • Pijnappelpitjes
  • Vlierbes
  • Kanarievogelzaad
  • Hennepzaad
  • Oesterschelpen
  • Witte millet
  • Gepofte tarwe
  • Millet
  • Gerookte maïs
  • Hondsroos
  • Rode peper

Belangrijke voedingswaarden:

  • Ruwe eiwitten: 14%
  • Ruwe vetten: 15,5%
  • Ruwe vezels: 14,5%
  • Mineralen: 5%
  • Calcium: 0,95%
  • Fosfor: 0,38%

De voeding dient naar behoefte te worden gegeven, en het voer moet regelmatig worden vervangen door vers voer. Het is belangrijk dat uw papegaaien altijd toegang hebben tot vers drinkwater. Deze mengeling is ontwikkeld in nauwe samenwerking met het wetenschappelijke team van Loro Parque op Tenerife, om een optimale gezondheid en vitaliteit van uw Afrikaanse papegaaien te garanderen.

Gewicht
15000 g
Inhoud
15 l
Vochtgehalte
10
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Vogel
Aantal stuks
2
EAN
5410340222041
MPN (Manufacturer Part Number)
422204
Fabrikant
Registratienummer
nicht vorhanden

Gewicht
15000 g
Inhoud
15 l
Vochtgehalte
10
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Vogel
Aantal stuks
2
EAN
5410340222041
MPN (Manufacturer Part Number)
422204
Fabrikant
Registratienummer
nicht vorhanden
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
€ 1,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 84,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kippenvoer 25 kg, eiermagervlokken, volledig voer, verbetert de eiproductie, niet genetisch gemodificeerd, merk: GiDeli
Kippenvoer 25 kg, eiermagervlokken, volledig voer, verbetert de eiproductie, niet genetisch gemodificeerd, merk: GiDeli
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Canarische dadelpalm, 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fenikspalm
Canarische dadelpalm, 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fenikspalm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 270
€ 22,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Douchesysteem met handdouche. Doucheset met thermostaat. Zwarte douchekraan, in hoogte verstelbaar (90-110 cm). Regendouche. Badkamer douchestang
Douchesysteem met handdouche. Doucheset met thermostaat. Zwarte douchekraan, in hoogte verstelbaar (90-110 cm). Regendouche. Badkamer douchestang
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 105,30
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Xiaomi TV A 2025 43, televisie, 43 inch, 3840 x 2160 pixels, 60 Hz, LED LCD
Xiaomi TV A 2025 43, televisie, 43 inch, 3840 x 2160 pixels, 60 Hz, LED LCD
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 524,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 457
€ 479,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
Versele Laga Parrots 3 kg - Voeding voor grote papegaaien
€ 7,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 2,5 kg. Geschikt voor Jacos en andere Afrikaanse papegaaien
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor Afrikaanse papegaaien - 2,5 kg. Geschikt voor Jacos en andere Afrikaanse papegaaien
€ 56,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, enz.
Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, enz.
€ 12,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,38
-41%
€ 24,75
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340222010, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, ...
Versele-Laga 5410340222010, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, Bevat vitamine A, vitamine B1, vitamine B12, vitamine B2, vitamine B3, vitamine B6, vitamine D3, ...
€ 18,65/1kg
€ 18,65
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Parrots Premium 15 kg, mengeling met noten - voeding voor grote papegaaien: ara's, amazoneparkieten, kaketoeën en andere
Versele Laga Parrots Premium 15 kg, mengeling met noten - voeding voor grote papegaaien: ara's, amazoneparkieten, kaketoeën en andere
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,45
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Versele Laga Parrots 1 kg - voeding voor grote papegaaien
Versele Laga Parrots 1 kg - voeding voor grote papegaaien
€ 5,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,37
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi, geschikt voor parkieten, met standaard. Vogelkooi, volière. Vogelverblijf
Yaheetech vogelkooi, geschikt voor parkieten, met standaard. Vogelkooi, volière. Vogelverblijf
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 135,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
Nutribird P15 Tropisch onderhoudsvoeder
€ 19,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,60
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor ara's en papegaaien, 2 kg
Versele Laga Prestige Loro Parque Mix, voeding voor ara's en papegaaien, 2 kg
€ 14,56
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Versele-Laga 5410340222201, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
Versele-Laga 5410340222201, Semínka, 1 kg, Voeding voor Afrikaanse papegaaien, bevat vitamine A, vitamine D3 en vitamine E
€ 7,84/1kg
€ 7,84
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 407,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec konijnenhok, grijs-wit, 1220 x 630 x 920 mm, met ren en verhoogd schuilhok van hout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
Wiltec konijnenhok, grijs-wit, 1220 x 630 x 920 mm, met ren en verhoogd schuilhok van hout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 142,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
Versele Laga Australian Parrot Loro Parque Mix 1 kg - Voeding voor Australische papegaaien
€ 7,84/1kg
€ 7,84
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
€ 8,50/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Draagbare waterbak voor papegaaien, model RD35434
Draagbare waterbak voor papegaaien, model RD35434
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van FUXTEC benzine grasmaaier FX-RM4180 - 80ccm | 41cm maaidek | lichtgewicht, 18 kg | achteruitworp | 4-takt motor | snijhoogte 25-55 mm | geschikt voor gazons tot 400 m²
FUXTEC benzine grasmaaier FX-RM4180 - 80ccm | 41cm maaidek | lichtgewicht, 18 kg | achteruitworp | 4-takt motor | snijhoogte 25-55 mm | geschikt voor gazons tot 400 m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 144,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 342,99
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van TRIXIE 51632, 66 mm, 14 mm
TRIXIE 51632, 66 mm, 14 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
-34%
€ 16,49
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Versele-Laga voeding voor grote papegaaien, 4 kg
Versele-Laga voeding voor grote papegaaien, 4 kg
€ 6,74/1kg
€ 26,95
Verkoper: PartyKadoshop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
€ 20,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 500,00/1kg