Kleur:

Beige

gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen

€ 16,90

€ 169,00 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober
Onze bestedeals
Wol & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Alize Puffy Wol, uni kleur, 5 bollen van 100 gram, geschikt voor haken en breien (geel - 216)
Alize Puffy Wol, uni kleur, 5 bollen van 100 gram, geschikt voor haken en breien (geel - 216)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel, 250 gram, 1000 meter, garen met kleurverloop, geschikt voor haken en breien, 215
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel, 250 gram, 1000 meter, garen met kleurverloop, geschikt voor haken en breien, 215
€ 59,60/1kg
€ 14,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 168,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gründl Lisa Wolle, 133 meter, 50 gram. Geschikt voor breien en haken. Garen, zacht, van hoge kwaliteit
Gründl Lisa Wolle, 133 meter, 50 gram. Geschikt voor breien en haken. Garen, zacht, van hoge kwaliteit
€ 651,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 308,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wolle Funny Uni, 100 gram, ongeveer 120 meter, kleur 24
Wolle Funny Uni, 100 gram, ongeveer 120 meter, kleur 24
€ 779,00/1kg
€ 88,17
-11%
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gründl katoenen garen, Baumwolle Quick, uni kleur
Gründl katoenen garen, Baumwolle Quick, uni kleur
€ 218,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gründl Wolle Baumwolle Quick, effen, brei- en haakgaren, 1 bol, 50 gram, roze
Gründl Wolle Baumwolle Quick, effen, brei- en haakgaren, 1 bol, 50 gram, roze
€ 197,60/1kg
€ 10,90
-9%
€ 9,88
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gründl katoenen garen, Baumwolle Quick, uni kleur
Gründl katoenen garen, Baumwolle Quick, uni kleur
€ 197,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 10,90
-9%
€ 9,88
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gründl Wolle Baumwolle Quick Batik, 100 gram, lichtblauw-paars-appelgroen
Gründl Wolle Baumwolle Quick Batik, 100 gram, lichtblauw-paars-appelgroen
€ 330,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 500g Zelf te verwerken, zachte katoenen garen voor handbreien, geschikt voor breien, haken en vilten. Dikke garen, roze kleur
500g Zelf te verwerken, zachte katoenen garen voor handbreien, geschikt voor breien, haken en vilten. Dikke garen, roze kleur
€ 45,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Gründl Garenset Funny Mini, pastelkleuren, 10 x 15 gram
Gründl Garenset Funny Mini, pastelkleuren, 10 x 15 gram
€ 2.467,33/1kg
€ 37,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gründl Chenille garen, "Funny uni", 100 gram/120 meter, babygaren, 100% polyester, geschikt voor haken en breien, kleur: 31 mosterdgeel
Gründl Chenille garen, "Funny uni", 100 gram/120 meter, babygaren, 100% polyester, geschikt voor haken en breien, kleur: 31 mosterdgeel
€ 169,00/1kg
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Garen PAPATYA BATIK - 100 gram, 360 meter - Roze
Garen PAPATYA BATIK - 100 gram, 360 meter - Roze
€ 103,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,39
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Dik brei- en haakgaren, 95 gram, ongeveer 44 meter, polyester, superzacht, geschikt voor grof breiwerk
Dik brei- en haakgaren, 95 gram, ongeveer 44 meter, polyester, superzacht, geschikt voor grof breiwerk
€ 484,11/1kg
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dikke wolgaren, 760 gram (8 bollen van 95 gram), ongeveer 350 meter. Superzacht, geschikt voor grof breiwerk, zowel voor haken als breien
Dikke wolgaren, 760 gram (8 bollen van 95 gram), ongeveer 350 meter. Superzacht, geschikt voor grof breiwerk, zowel voor haken als breien
€ 123,67/1kg
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Hekelgaren, 3 bollen van 100 gram, 280 meter, donkergeel, 100% zuivere wol
Hekelgaren, 3 bollen van 100 gram, 280 meter, donkergeel, 100% zuivere wol
€ 276,63/1kg
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dik brei- en haakgaren, 95 gram, ongeveer 44 meter, polyester, superzacht, geschikt voor grof breiwerk
Dik brei- en haakgaren, 95 gram, ongeveer 44 meter, polyester, superzacht, geschikt voor grof breiwerk
€ 494,63/1kg
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Garen SAMET - 100 gram, 100 meter - Groen
Garen SAMET - 100 gram, 100 meter - Groen
€ 122,80/1kg
€ 12,28
Verkoper: ADI_Global_Store

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Meer informatie over de wol in deze YouTube-video.

Bolgewicht: 100 gram / 120 meter

Samenstelling: 100% polyester

Haaknaald: 5 mm - 6 mm (voor knuffeldieren meer richting 4.0 mm - 5.0 mm)
Breinaald: 5 mm - 6 mm

Combineerbaar met (dit betekent dat de garens dezelfde meteropbrengst hebben en samen in een project gebruikt kunnen worden zonder dat dit opvalt. Dit betekent ook dat als een kleur hier niet op voorraad is, u deze andere garens kunt bekijken):
Leami Chenille Soft Uni
Himalayan Dolphin Baby
YarnArt Dolce
Chenille Baby
Katia Bambi

Geschikt voor:

  • Amigurumi (knuffeldieren)
  • Sjaals
  • Mutsen
  • Dekens
  • Kussens
  • en nog veel meer.

Certificaten:
OEKO Standard 100

Wasinstructies:

  • op 30 graden
  • Fijnwasprogramma
  • niet strijken
  • geen bleekmiddel
  • geen wasverzachter
  • niet geschikt voor de droger

Steekproef 10 cm x 10 cm:
11 steken x 20 rijen

Voor een trui in maat 38 heeft u ongeveer 500 gram nodig.



Gründl Funny uni is een bijzonder zacht, dik chenillegaren dat met zijn fluweelzachte, pluizige oppervlakte direct enthousiasmeert en creatieve brei- en haakideeën in een handomdraai omzet in echte comfortprojecten. De volumineuze draad van microvezel zorgt al bij een gering materiaalverbruik voor een mooie, volle uitstraling en een heerlijk zacht resultaat. Hierdoor is het garen ideaal voor iedereen die knusse handwerkprojecten met een elegante, fluweelachtige uitstraling wil maken. Tegelijkertijd scoort Gründl Funny uni met gebruiksvriendelijke en duurzame eigenschappen, omdat het garen bestand is, slijtvast en pluisarm. Dit maakt het bijzonder prettig in gebruik en zorgt ervoor dat ook afgewerkte projecten lang mooi blijven. Of het nu voor breien of haken is, dit zachte garen kan veelzijdig worden gebruikt en biedt zowel beginners als ervaren handwerkfans veel creatieve mogelijkheden. Gründl Funny uni is bijzonder populair voor zachte baby- en kinderkleding, omdat er van dit zachte garen gezellige vesten, truien, mutsen of accessoires met een aangenaam gevoel gemaakt kunnen worden. Het chenillegaren is ook uitstekend geschikt voor het haken van amigurumi, knuffeldieren, pluche dieren en stoffen dieren. Door de zachte structuur ontstaan liefdevol ontworpen figuurtjes en speelkameraden met een bijzonder zacht oppervlak. Bovendien is het garen gecertificeerd volgens DIN EN 71-3 en is het dus ook geschikt voor het maken van speelgoed, wat het bijzonder interessant maakt voor creatieve projecten rondom baby's, kinderen en cadeau-ideeën. Dankzij de grote keuze aan kleuren kunnen er ook prachtig dekens, kussens en decoratieve woonaccessoires voor de kinderkamer of andere gezellige woonruimtes gemaakt worden. Gründl Funny uni, gemaakt van 100% polyester, combineert volume, zachtheid, duurzaamheid en veelzijdigheid en is daarom de perfecte keuze voor iedereen die een hoogwaardig chenillegaren zoekt voor knusse, slijtvaste en prachtige handwerkprojecten. - ZACHT & FLUWEELZACHT: Het gecertificeerde chenillegaren scoort met een bijzonder zachte textuur en een fluweelachtige uitstraling. - GEMAKKELIJK IN ONDERHOUD & DUURZAAM: Het volumineuze garen is probleemloos wasbaar op 30°C in een fijnwasprogramma. De individuele, fijne draden zijn goed verwerkt – het garen pluist dus niet! - EEN GAREN MET VEEL MOGELIJKHEDEN: Of het nu voor knusse decoraties zoals kussens en dekens, kleding en accessoires zoals truien, mutsen en sjaals is – Funny uni is veelzijdig! Dankzij de test volgens de Europese speelgoednorm is het garen ook ideaal voor schattige amigurumi en gehaakte dieren! - GEMAKKELIJK TE VERWERKEN: De wol om te breien en haken heeft een looplengte van 100 g / 120 m en loopt gemakkelijk over de naald. Door het gebruik van naalden met een dikte van 5 - 6, is het breien en haken snel en succesvol. - LEVEROMFANG & ANDERE EIGENSCHAPPEN: Gründl Funny uni wol, 1 x 100 g / 100% polyester / Proeflap: 11 steken x 20 rijen = 10 x 10 cm / Materiaalverbruik: Trui (maat 38) = ca. 500 g

Deze wol, "Funny Uni" genaamd, wordt geleverd in knollen van 100 gram en heeft een looplengte van ongeveer 120 meter. Voor het breien en haken is een naald met een dikte van 5-6 mm nodig. Voor een trui in maat 38 zijn 500 gram Funny Uni nodig.
Breedte
120 m
Lengte
120 m
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Kleur
Beige
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
100 g
EAN
4036014201597
MPN (Manufacturer Part Number)
3442-19

Breedte
120 m
Lengte
120 m
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Kleur
Beige
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
100 g
EAN
4036014201597
MPN (Manufacturer Part Number)
3442-19
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 168,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 308,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gründl Funny (100g/120m), kleur 26, bruin
Gründl Funny (100g/120m), kleur 26, bruin
€ 179,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 147,10/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,71
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gründl Chenille garen, "Funny uni", 100 gram/120 meter, babygaren, 100% polyester, geschikt voor haken en breien, kleur: 30 jeans
Gründl Chenille garen, "Funny uni", 100 gram/120 meter, babygaren, 100% polyester, geschikt voor haken en breien, kleur: 30 jeans
€ 309,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 147,10/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,90
-12%
€ 14,71
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 147,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,71
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 169,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 308,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 356,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gründl Chenille garen, "Funny uni", 100 gram/120 meter, babygaren, 100% polyester, geschikt voor haken en breien, kleur: 23 bordeaux
Gründl Chenille garen, "Funny uni", 100 gram/120 meter, babygaren, 100% polyester, geschikt voor haken en breien, kleur: 23 bordeaux
€ 308,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 308,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 307,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 169,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 375,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Olympia 7070 Olymp Feuerlöschschaum/-Spray im 12er Display            rot
Olympia 7070 Olymp Feuerlöschschaum/-Spray im 12er Display rot
€ 45,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,23
-28%
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
gründl Wolle Funny Uni, 120 meter, 100 gram, breigaren, haakgaren, geschikt voor handwerk en knutselen
€ 307,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
€ 39,80/1kg
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Power Füll, vulwatten, 1000 gram
Power Füll, vulwatten, 1000 gram
€ 56,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 56,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van INF Set voor haken (33-delig) met haaknaalden, markeerders, meetlint
INF Set voor haken (33-delig) met haaknaalden, markeerders, meetlint
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Ruhhy Haaknaaldenset, 12 stuks
Ruhhy Haaknaaldenset, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 5,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 3.07 Schneewatte, 200g (2 pakken) - Totaal ongeveer 12,5 liter
3.07 Schneewatte, 200g (2 pakken) - Totaal ongeveer 12,5 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Wolle Funny Uni, 100 gram, ongeveer 120 meter, kleur 24
Wolle Funny Uni, 100 gram, ongeveer 120 meter, kleur 24
€ 779,00/1kg
€ 88,17
-11%
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LED staande lamp, dimbaar, met 3 kleurtemperaturen, verstelbare zwanenhals, leeslamp voor studeerkamer, woonkamer, slaapkamer, kantoor
LED staande lamp, dimbaar, met 3 kleurtemperaturen, verstelbare zwanenhals, leeslamp voor studeerkamer, woonkamer, slaapkamer, kantoor
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 32,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 65,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van XPPen Star G640, met kabel en draadloos, 5080 lpi, 190 x 162 mm, USB, 1 cm, pen
XPPen Star G640, met kabel en draadloos, 5080 lpi, 190 x 162 mm, USB, 1 cm, pen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 92,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alize Puffy (100 gram / 9 meter), kleur 310, beige
Alize Puffy (100 gram / 9 meter), kleur 310, beige
€ 110,10/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,01
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van XXL Hibiscus moscheutos 'Summer Storm' ®  Reusachtige hibiskus, vaste hibiskus
XXL Hibiscus moscheutos 'Summer Storm' ® Reusachtige hibiskus, vaste hibiskus
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 207
€ 7,30
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Via Veneto stadsfiets voor dames, aluminium frame, met mand en tas - Beige, maat 46
Via Veneto stadsfiets voor dames, aluminium frame, met mand en tas - Beige, maat 46
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 444,00
Gratis bezorging
Verkoper: Biciclette_Canellini

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 9 beoordelingen
Beoordeeld op 29 november 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig!
Kleur Bruin
Beoordeeld op 9 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles perfect
Kleur Beige
Beoordeeld op 25 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles in orde
Kleur Oranje
Beoordeeld op 25 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Bruin
Beoordeeld op 20 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Beige
Beoordeeld op 11 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Koningsblauw
Beoordeeld op 31 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Bruin
Beoordeeld op 25 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Beige
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (wit - 55)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Koningsblauw - 141)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Koningsblauw - 141)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Rood - 56)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Rood - 56)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1892)
Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (1892)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (roze - 28)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (roze - 28)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (mediumgrijs | 87)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Marina | 58)
Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Marina | 58)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Terra | 36)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Terra | 36)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Roze - 185)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Roze - 185)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (lichtbeige | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik garen, effen, geschikt voor haken en breien (lichtbeige | 62)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (5742)
Alize 5x 100g Burcum Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (5742)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Pine | 118)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Pine | 118)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Oatmeal - 599)
Alize 5x 100g Puffy garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Oatmeal - 599)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
Alize 5x 100g Angora Gold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Safüron | 2)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Sekerim Baby garen, effen kleur, geschikt voor breien en haken (Rood - 56)
Alize 5x 100g Sekerim Baby garen, effen kleur, geschikt voor breien en haken (Rood - 56)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Simli garen met glitter, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Crème | 1)
Alize 5x 100g Angora Gold Simli garen met glitter, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Crème | 1)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Katoen Gold Garen, Effen, Geschikt voor haken en breien (Wit | 55)
Alize 5x 100g Katoen Gold Garen, Effen, Geschikt voor haken en breien (Wit | 55)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Beige | 5)
Alize 5x 100g Lanagold garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Beige | 5)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8023)
Alize 5x 100g Angora Gold Batik garen, met kleurverloop, geschikt voor haken en breien (8023)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Poeder | 382)
Alize 5x 100g Baby Best garen, anti-pluis, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Kleur: Poeder | 382)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg