Gewicht:

14 g

BioGroom Sure Clot, snelwerkend bloedstelend poeder voor honden, 14 gram

€ 20,13

€ 1.437,86 / 1kg

plus € 17,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Hondenverzorgingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Plaqueoff-Poeder 60 Gram - Voor Honden En Katen
Plaqueoff-Poeder 60 Gram - Voor Honden En Katen
€ 623,33/1l
€ 37,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PLAQUEOFF Tandpasta voor Honden, 60 gram
PLAQUEOFF Tandpasta voor Honden, 60 gram
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PLAQUEOFF - Poeder voor honden en katten, 180 gram
PLAQUEOFF - Poeder voor honden en katten, 180 gram
€ 55,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beaphar Lactol Puppenmelkpoeder 250 Gram
Beaphar Lactol Puppenmelkpoeder 250 Gram
€ 27.500,00/1l
€ 27,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beaphar Tandpasta Voor Honden En Katen, 100 Gram
Beaphar Tandpasta Voor Honden En Katen, 100 Gram
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BioGroom Ear Fresh: poeder voor de verzorging van hondenoortjes (85 gram)
BioGroom Ear Fresh: poeder voor de verzorging van hondenoortjes (85 gram)
€ 339,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,13
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Ear Fresh: Poeder voor de verzorging van hondenoortjes (24 gram)
BioGroom Ear Fresh: Poeder voor de verzorging van hondenoortjes (24 gram)
€ 432,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,08
-21%
€ 17,28
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Tandgel hond/kat Beaphar
Tandgel hond/kat Beaphar
€ 31,50
-47%
€ 16,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van -Balm Voor Honden - Dermoscent
-Balm Voor Honden - Dermoscent
€ 30.300,00/1l
€ 30,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beaphar Geurneutralisatie Tabletten, 600 Gram
Beaphar Geurneutralisatie Tabletten, 600 Gram
€ 41,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beaphar Tandgel voor honden, 100g
Beaphar Tandgel voor honden, 100g
€ 261,70/1kg
€ 33,99
-23%
€ 26,17
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BioGroom Oogverzorgingspads, 25 stuks
BioGroom Oogverzorgingspads, 25 stuks
€ 22,67
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van VeaVet oorbad, milde vetformule, 20 ml
VeaVet oorbad, milde vetformule, 20 ml
€ 489,50/1kg
€ 9,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van cdVet VeaVet JuckEx forte - 20 ml
cdVet VeaVet JuckEx forte - 20 ml
€ 496,00/1kg
€ 9,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PHA HautRepair tube voor honden, 125 gram
PHA HautRepair tube voor honden, 125 gram
€ 79,28/1l
€ 9,91
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VIRBAC Enzymatische tandpasta voor hond en kat, 70g
VIRBAC Enzymatische tandpasta voor hond en kat, 70g
€ 22.080,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Beaphar Darmondersteuning voor Honden
Beaphar Darmondersteuning voor Honden
€ 675,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Beaphar Oogreiniger Voor Honden En Katen, 50 Ml
Beaphar Oogreiniger Voor Honden En Katen, 50 Ml
€ 458,00/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
€ 321,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BioGroom Sure Clot, snelwerkend bloedstelend poeder voor honden, 14 g

BioGroom Sure Clot is een nieuwe formule, speciaal ontwikkeld door BioGroom, om bloedingen te stoppen die ontstaan door het knippen van nagels, trimmen en bij kleine snijwonden. De kwaliteit en prestaties van Sure Clot zullen u zeker imponeren.

14 g

Gewicht
14 g
Inhoud
14 l
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
BioGroom Sure Clot, snelwerkend bloedstelend poeder voor honden, 14 gram
EAN
21653530058
0021653530058
MPN (Manufacturer Part Number)
53005
Fabrikant
Bio-Derm Laboratories, Inc.

Gewicht
14 g
Inhoud
14 l
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
BioGroom Sure Clot, snelwerkend bloedstelend poeder voor honden, 14 gram
EAN
21653530058
0021653530058
MPN (Manufacturer Part Number)
53005
Fabrikant
Bio-Derm Laboratories, Inc.
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BioGroom Sure Clot: Snelwerkend aluminiumsulfaatpoeder voor honden, 42 g
BioGroom Sure Clot: Snelwerkend aluminiumsulfaatpoeder voor honden, 42 g
€ 867,62/1kg
€ 36,44
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van -Groom Super White Shampoo, 12 ounce
-Groom Super White Shampoo, 12 ounce
€ 58,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,81
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van COSTWAY Tuinoven voor koken, campingoven met pannendrager, ovenplaat, 2 roosters en kijkraam, houtoven, draagbare tentoven, afmetingen 54x36x44 cm
COSTWAY Tuinoven voor koken, campingoven met pannendrager, ovenplaat, 2 roosters en kijkraam, houtoven, draagbare tentoven, afmetingen 54x36x44 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
BioGroom Silk Crème Spülconditie, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
€ 17,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,72
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van 40 stuks composiet graflicht model nr. 7, wit | Graflicht | Grablelamp | Grafkaarsen
40 stuks composiet graflicht model nr. 7, wit | Graflicht | Grablelamp | Grafkaarsen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 74,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van BioGroom Indulge Spray, arganolie-behandeling, 236 ml
BioGroom Indulge Spray, arganolie-behandeling, 236 ml
€ 114,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,00
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGorm Fluffy Puppy Honden Shampoo - Shampoo geschikt voor puppy's - Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en zachte vacht van puppy's - 355 ml (verdund: 1 liter)
BioGorm Fluffy Puppy Honden Shampoo - Shampoo geschikt voor puppy's - Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid en zachte vacht van puppy's - 355 ml (verdund: 1 liter)
€ 63,21/1l
€ 22,44
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Groom'n Fresh shampoo, voor honden, voor een intensieve reiniging, ideaal voor sterk vervuilde vachten, 355 ml
BioGroom Groom'n Fresh shampoo, voor honden, voor een intensieve reiniging, ideaal voor sterk vervuilde vachten, 355 ml
€ 61,27/1l
€ 22,44
-3%
€ 21,75
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BioGroom Extra Body, texturerend shampoo zonder tranen, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
BioGroom Extra Body, texturerend shampoo zonder tranen, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
€ 22,18/1l
€ 84,27
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Pro-White, verzorgingspoeder voor een gladde vacht, 170 gram
BioGroom Pro-White, verzorgingspoeder voor een gladde vacht, 170 gram
€ 180,41/1kg
€ 30,67
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Arendo staafmixer 2000 W, mixer met een mengbeker van 2 liter, touchscreen, 24.000 tpm, timer en 5 programma's
Arendo staafmixer 2000 W, mixer met een mengbeker van 2 liter, touchscreen, 24.000 tpm, timer en 5 programma's
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 96,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van BioGroom Vlooien- en teken shampoo, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
BioGroom Vlooien- en teken shampoo, concentraat 1:4, 3,8 liter (verdund: 19 liter)
€ 27,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 106,33
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Beko BM3T38220X warmtepompdroger, 8 kg, bescherming tegen kreuken, hygiënische droging
Beko BM3T38220X warmtepompdroger, 8 kg, bescherming tegen kreuken, hygiënische droging
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 640,62
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: BRaUN_Elektro
Productafbeelding van BioGoon BioSheen Nerzolie-spray voor paarden, 946 ml
BioGoon BioSheen Nerzolie-spray voor paarden, 946 ml
€ 57,96/1l
€ 54,83
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Ear Fresh: Poeder voor de verzorging van hondenoortjes (24 gram)
BioGroom Ear Fresh: Poeder voor de verzorging van hondenoortjes (24 gram)
€ 432,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,08
-21%
€ 17,28
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BioGroom Super Foam, volumineerversterkende schuim, super schuim, 473 ml
BioGroom Super Foam, volumineerversterkende schuim, super schuim, 473 ml
€ 75,37/1l
€ 35,65
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Natural Oatmeal, natuurlijke havermout shampoo voor honden, hydraterend en verzachtend, tegen jeuk, 355 ml
BioGroom Natural Oatmeal, natuurlijke havermout shampoo voor honden, hydraterend en verzachtend, tegen jeuk, 355 ml
€ 61,30/1l
€ 21,76
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Quick Clean Shampoo voor paarden, zonder spoelen, 946 ml
BioGroom Quick Clean Shampoo voor paarden, zonder spoelen, 946 ml
€ 38,32/1l
€ 36,25
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Set van 100 witte grafvlammetjes | Kleine grafkaarsen voor begraafplaatsen | Grafvlam nr. 40, herdenkingskaars | Graflicht, rouwlicht | Grafkaars, decoratie voor graven
Set van 100 witte grafvlammetjes | Kleine grafkaarsen voor begraafplaatsen | Grafvlam nr. 40, herdenkingskaars | Graflicht, rouwlicht | Grafkaars, decoratie voor graven
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 69,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van BioGroom Ear-Care: oorboreiniger, speciaal ontwikkeld voor honden en katten
BioGroom Ear-Care: oorboreiniger, speciaal ontwikkeld voor honden en katten
€ 156,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,46
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 120 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 120 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
€ 175,71
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
€ 32,36/1kg
Productafbeelding van Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,88/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,27/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.166,33/1kg
Productafbeelding van Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 462,38/1kg
Productafbeelding van Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 400,00/1kg
Productafbeelding van Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1kg
Productafbeelding van Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.199,00/1kg
Productafbeelding van Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 642,71/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 533,22/1kg
Productafbeelding van 10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
€ 25,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 125,00/1kg