Gewicht:

42 g

BioGroom Sure Clot: Snelwerkend aluminiumsulfaatpoeder voor honden, 42 g

€ 36,44

€ 867,62 / 1kg

plus € 17,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Hondenverzorgingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van -Balm Voor Honden - Dermoscent
-Balm Voor Honden - Dermoscent
€ 30.300,00/1l
€ 30,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BioGroom Oogverzorgingspads, 25 stuks
BioGroom Oogverzorgingspads, 25 stuks
€ 22,67
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van Tandgel hond/kat Beaphar
Tandgel hond/kat Beaphar
€ 31,50
-47%
€ 16,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Beaphar Darmondersteuning voor Honden
Beaphar Darmondersteuning voor Honden
€ 675,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Beaphar Oogreiniger Voor Honden En Katen, 50 Ml
Beaphar Oogreiniger Voor Honden En Katen, 50 Ml
€ 458,00/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
€ 321,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tropiclean Fresh Breath tandreinigingsgel voor honden, 59 ml
Tropiclean Fresh Breath tandreinigingsgel voor honden, 59 ml
€ 518,64/1kg
€ 30,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Antiparasietpoeder - Beaphar
Antiparasietpoeder - Beaphar
€ 35,39
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van cdVet VeaVet JuckEx forte - 20 ml
cdVet VeaVet JuckEx forte - 20 ml
€ 496,00/1kg
€ 9,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MENFORSAN Arganolie droogshampoo voor honden, 250 ml
MENFORSAN Arganolie droogshampoo voor honden, 250 ml
€ 141,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VeaVet oorbad, milde vetformule, 20 ml
VeaVet oorbad, milde vetformule, 20 ml
€ 489,50/1kg
€ 9,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Urineafstotend middel Menforsan, 750 ml
Urineafstotend middel Menforsan, 750 ml
€ 25,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beaphar Mondwater Voor Honden En Katen, 250Ml
Beaphar Mondwater Voor Honden En Katen, 250Ml
€ 97,60/1l
€ 24,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Adaptil Calm navulflacon, 48 ml
Adaptil Calm navulflacon, 48 ml
€ 737,80/1l
€ 36,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BEAPHAR Oogdruppels voor honden en katten, 50 ml
BEAPHAR Oogdruppels voor honden en katten, 50 ml
€ 458,00/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van VIRBAC EPI-OTIC Oorreiniger voor honden en katten, 125 ml
VIRBAC EPI-OTIC Oorreiniger voor honden en katten, 125 ml
€ 190,36/1kg
€ 26,65
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Beaphar oogverzorgingslotion
Beaphar oogverzorgingslotion
€ 32,75
-2%
€ 31,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PLAQUEOFF Tandpasta voor Honden, 60 gram
PLAQUEOFF Tandpasta voor Honden, 60 gram
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Luba Shampoo en conditioner 2-in-1 voor honden, 200 ml
Luba Shampoo en conditioner 2-in-1 voor honden, 200 ml
€ 19,80/1kg
€ 12,21
-59%
€ 4,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Adtab Kauwtablet voor Honden
Adtab Kauwtablet voor Honden
€ 60,70
-8%
€ 55,50
Verkoper: PartyKadoshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BioGroom Sure Clot is een nieuwe formule, speciaal ontwikkeld door BioGroom, die bloedingen stopt die ontstaan door het knippen, trimmen van nagels en bij kleine snijwonden. De kwaliteit en prestaties van Sure Clot zullen u zeker imponeren.

42 g

Gewicht
42 g
Inhoud
42 l
Aantal stuks
1
EAN
21653530157
0021653530157
Fabrikant
Bio-Derm Laboratories, Inc.

Gewicht
42 g
Inhoud
42 l
Aantal stuks
1
EAN
21653530157
0021653530157
Fabrikant
Bio-Derm Laboratories, Inc.
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BioGroom Sure Clot, snelwerkend bloedstelend poeder voor honden, 14 gram
BioGroom Sure Clot, snelwerkend bloedstelend poeder voor honden, 14 gram
€ 1.437,86/1kg
€ 20,13
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van BioGroom Bronze Lustre Shampoo voor honden, kleurenhoudende shampoo, concentraat 1:8, 355 ml (verdilingsfactor 3,2 liter)
BioGroom Bronze Lustre Shampoo voor honden, kleurenhoudende shampoo, concentraat 1:8, 355 ml (verdilingsfactor 3,2 liter)
€ 62,96/1l
€ 26,81
-16%
€ 22,35
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Shampoo  Groom Facial Foam Cleanser "Dry", in schuimvorm, voor de dagelijkse verzorging van gezicht en vacht van honden en katten. Hoeft niet uitgespoeld te worden
Shampoo Groom Facial Foam Cleanser "Dry", in schuimvorm, voor de dagelijkse verzorging van gezicht en vacht van honden en katten. Hoeft niet uitgespoeld te worden
€ 94,70/1l
€ 22,35
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van -Groom Silk Cream Rinse, Pes, Shampoo en conditioner 2-in-1, 355 ml
-Groom Silk Cream Rinse, Pes, Shampoo en conditioner 2-in-1, 355 ml
€ 57,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,44
Verkoper: Bio-Groom
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van PKM 11614 PKM Wärmepumpentrockner WPT10-14 10kg  wh   (Speditionsversand)
PKM 11614 PKM Wärmepumpentrockner WPT10-14 10kg wh (Speditionsversand)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 790,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
Hondenverzorgingsset met stofzuiger en tondeuse | 6-in-1 vachtverzorging voor kleine en middelgrote honden | 1,5 liter reservoir, borstel en nagelvijl
€ 175,71
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
€ 32,36/1kg
Productafbeelding van Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
Föhn voor huisdieren, verzorgingsapparaat, droogapparaat, haardroger voor huisdieren, wit
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
Zeckenverwijderingsset, 9-delig, met etui voor het verwijderen van teken bij mensen en huisdieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,88/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
Zeckenzange 2-in-1 met roestvrijstalen teekhaken en opbergdoos, zilverkleurig
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
Zeckenzange 2-in-1, roestvrij staal, met tekentang voor mens en dier, zwart
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
Set voor het verwijderen van teken, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor honden, katten en mensen, inclusief een tekentang en een pincet
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 524,27/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
Teeklemset, 2 stuks, geschikt voor honden, katten, mensen en kinderen, rood
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.166,33/1kg
Productafbeelding van Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
Set van 8 teektangetjes voor mensen en huisdieren, met vergrootglasfunctie en etui
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 462,38/1kg
Productafbeelding van Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
Hondentuig, gemaakt van ademend netmateriaal, geschikt voor honden met een korte snuit, voorkomt agressief blaffen
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 400,00/1kg
Productafbeelding van Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
Profi teeklem 2-in-1, roestvrij staal, met lederen zakje, 2 stuks
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
Teeklemset, 3 maten, blau, geschikt voor hond, kat, paard en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
Set voor het verwijderen van teken bij honden en katten, bestaande uit: 3 tekentangen, 1 tekentrekker, 1 tekentang, kleur: marineblauw
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
Teeklemset, 3 maten, groen. Teeklem voor het verwijderen van teken bij huisdieren en mensen
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 3.299,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
Teeklemset voor honden en katten, 7-delig, blauw/groen
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 374,92/1kg
Productafbeelding van Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
Profi Zeckenzange 2-in-1, roestvrijstalen teeklem met lederen zakje, geschikt voor mensen en dieren
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 4.199,00/1kg
Productafbeelding van Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
Set van 3 teekverwijderaars voor honden en katten, teepincet voor mensen en dieren
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
Teekset voor honden, katten en mensen | 8-delig | met loep, teeklem, haak, tang, pincet
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.333,00/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
Teeklemset, 6 stuks: roestvrijstalen teeklem, teepincet, teepincet met opbergdoos
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 642,71/1kg
Productafbeelding van Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
Teeklemset, roestvrij staal, zwart, 4-delig, met opbergdoos, geschikt voor mensen en dieren
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 533,22/1kg
Productafbeelding van 10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
10 stuks reinigingshandschoenen voor huisdieren, voor het verwijderen van geurvlekken, verzorgingshandschoenen voor honden en katten
€ 25,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 125,00/1kg