Gewicht:

2140 g
  • 60 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 2140 g

Aantal stuks:

12
  • 12
  • 60
    Beschikbare opties weergeven

Activlab De Luxe Beet Shot 12 x 80 ml, Rode bieten + Citrulline, 400 mg natuurlijke nitraten per flesje, Pre-workout zonder stimulerende stoffen

€ 21,63

€ 10,11 / 1kg

plus € 8,49 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vita Elements Rode Biet Kauwtabletten 60 stuks OPC Nitraat Uithoudingsvermogen Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Rode Biet Kauwtabletten 60 stuks OPC Nitraat Uithoudingsvermogen Voedingssupplement
€ 82,64/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Activlab De Luxe Beet Shot 80 ml, bieten + citrulline, 400 mg natuurlijke nitraten, pre-workout shot zonder stimulerende stoffen
Activlab De Luxe Beet Shot 80 ml, bieten + citrulline, 400 mg natuurlijke nitraten, pre-workout shot zonder stimulerende stoffen
€ 23,63/1l
€ 1,89
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van ACTIVLAB De Luxe Cherry Shot ondersteunt het herstel na de training, 80 ml
ACTIVLAB De Luxe Cherry Shot ondersteunt het herstel na de training, 80 ml
€ 22,88/1l
€ 1,83
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van NOW Foods Rode bieten 180 capsules 15497
NOW Foods Rode bieten 180 capsules 15497
€ 155,00/1l
€ 31,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van BrainMax Vloeibare Liposomale Quercetine, Sinaasjesmaak, 250 mg, 250 ml
BrainMax Vloeibare Liposomale Quercetine, Sinaasjesmaak, 250 mg, 250 ml
€ 204,76/1l
€ 51,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Swedish Nutra Biotine Luxe – Vloeibaar biotine supplement, 10.000 µg – Voor haar, huid en nagels
Swedish Nutra Biotine Luxe – Vloeibaar biotine supplement, 10.000 µg – Voor haar, huid en nagels
€ 51,90/1l
€ 25,95
Verkoper: Health_and_Wellness_For_You
Productafbeelding van OstroVit | Bacopa Monnieri extract poeder
OstroVit | Bacopa Monnieri extract poeder
€ 186,60/1l
€ 9,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vitals Rode gist rijst (120 capsules)
Vitals Rode gist rijst (120 capsules)
€ 93,60/1kg
€ 19,52
-4%
€ 18,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Reflex Nutrition, Magnesiumbisglycinaat, 90 capsules, 6508
Reflex Nutrition, Magnesiumbisglycinaat, 90 capsules, 6508
€ 84,05/1l
€ 16,81
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Natuurlijke ingrediënten. Vegane hyaluronzuur – 500 mg hyaluron per capsule – 90 capsules – moleculairgewicht 500–700 kDa
Natuurlijke ingrediënten. Vegane hyaluronzuur – 500 mg hyaluron per capsule – 90 capsules – moleculairgewicht 500–700 kDa
€ 922,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van LITOZIN Hagebutten- en collageen drank, flesje, 30 ml oplossing
LITOZIN Hagebutten- en collageen drank, flesje, 30 ml oplossing
€ 1.295,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kruidenolie - Voor de nieren en urinewegen - 50 ml
Kruidenolie - Voor de nieren en urinewegen - 50 ml
€ 143,20/1l
€ 7,16
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van NOW Rode Gistrijst Geconcentreerd Extract (10:1), 1200 mg, 60 tabletten
NOW Rode Gistrijst Geconcentreerd Extract (10:1), 1200 mg, 60 tabletten
€ 416,17/1l
€ 24,97
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van D-Mannose Plus 2000mg + Vitaminen en mineralen, 100 g (poeder)
D-Mannose Plus 2000mg + Vitaminen en mineralen, 100 g (poeder)
€ 142,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Osavi Omega-3 visolie, moleculair gedestilleerd - 1000 mg - 120 zachte capsules
Osavi Omega-3 visolie, moleculair gedestilleerd - 1000 mg - 120 zachte capsules
€ 72,83/1kg
€ 18,45
-5%
€ 17,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nierplan - Voor nieren en urinewegen - 500 mg, 60 capsules
Nierplan - Voor nieren en urinewegen - 500 mg, 60 capsules
€ 266,12/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van OstroVit | Caseïne Micellaire, ongezoet
OstroVit | Caseïne Micellaire, ongezoet
€ 47,23/1l
€ 33,06
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NootrEpic - 240g: Citroen Smaak | 30 porties | Poeder | Nootropica | Prestatieverbeteraar | Cafeïnevrij | Met Cognizin Citicoline | Panax Ginseng
NootrEpic - 240g: Citroen Smaak | 30 porties | Poeder | Nootropica | Prestatieverbeteraar | Cafeïnevrij | Met Cognizin Citicoline | Panax Ginseng
€ 145,42/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van SuperSmart Green Propolis voedingssupplement - 90 vegetarische capsules
SuperSmart Green Propolis voedingssupplement - 90 vegetarische capsules
€ 1.020,33/1kg
€ 92,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

DE LUXE BEET SHOT is een voedingssupplement in de vorm van een drank, bestaande uit geconcentreerd bieten sap, aangevuld met citrulline. Één shot bevat gemiddeld 400 mg natuurlijke nitraten, die een precursor zijn voor stikstofmonoxide (NO). Dit gasachtige hormoon heeft een aanzienlijke invloed op het verbeteren van de trainingsprestaties. Nitraten zijn geclassificeerd als supplementen van groep A, omdat ze de beste keuze zijn voor sporters, aangezien hun effectiviteit en veiligheid zijn bevestigd door veel onderzoeken.

Werking van de ingrediënten van DE LUXE BEET SHOT:

  • Geconcentreerd bieten sap is een bron van natuurlijke nitraten (nitraten). Elke fles bevat ongeveer 400 mg daarvan. Het lichaam gebruikt deze om stikstofmonoxide (NO) te produceren, dat de bloedvaten verwijdt, waardoor de bloedtoevoer naar de werkende spieren wordt verbeterd en tegelijkertijd de afvoer van afvalstoffen, zoals melkzuur en ammoniak, wordt ondersteund. Veel onderzoeken hebben bevestigd dat een toename van de NO-productie door het lichaam leidt tot een verbetering van de prestaties tijdens inspanning, een vermindering van het zuurstofverbruik en een betere regeneratie.

    Bietensap bevat ook een aanzienlijke hoeveelheid betaine (trimetylglycine) - een derivaat van glycine, dat volgens de nieuwste onderzoeken ontstekingsremmende en antioxidatieve eigenschappen heeft. Belangrijk is dat het gebruik van betaine de mitochondri beschermt tegen schade veroorzaakt door vrije radicalen. Mitochondriën zijn cellulaire organellen waarin energie wordt geproduceerd uit glucose en vetzuren.

  • Citrulline (uit L-citrulline malaat en L-citrulline) behoort tot de niet-eiwit aminozuren en speelt een belangrijke rol als precursor van arginine, waaruit in de bloedvaten stikstofmonoxide (NO) wordt geproduceerd. Dit is de tweede route voor de synthese van NO in het lichaam. Het gebruik van citrulline voor inspanning kan de prestaties verbeteren en vermoeidheid verminderen.

Inhoud
960 ml
Ingrediënten
Geconcentreerd bietenextract (Beta vulgaris) (97%), L-citrullina malaat, L-citrullina. 80 ml geconcentreerd bietenextract, verkregen uit 500 gram bieten.
Gewicht
2140 g
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kła
Verkoopbenaming
Geconcentreerd bieten sap
Fabrikant
Activlab
Aantal stuks
12
Aanbevolen dosering
1 dosering (80 ml) 1-3 uur voor de training. Het vormen van een neerslag is een natuurlijk verschijnsel. Goed schudden voor gebruik.
MPN (Manufacturer Part Number)
U0300/D
EAN
5907368853697

Inhoud
960 ml
Ingrediënten
Geconcentreerd bietenextract (Beta vulgaris) (97%), L-citrullina malaat, L-citrullina. 80 ml geconcentreerd bietenextract, verkregen uit 500 gram bieten.
Gewicht
2140 g
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kła
Verkoopbenaming
Geconcentreerd bieten sap
Fabrikant
Activlab
Aantal stuks
12
Aanbevolen dosering
1 dosering (80 ml) 1-3 uur voor de training. Het vormen van een neerslag is een natuurlijk verschijnsel. Goed schudden voor gebruik.
MPN (Manufacturer Part Number)
U0300/D
EAN
5907368853697
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Activlab De Luxe Beet Shot 80 ml, bieten + citrulline, 400 mg natuurlijke nitraten, pre-workout shot zonder stimulerende stoffen
Activlab De Luxe Beet Shot 80 ml, bieten + citrulline, 400 mg natuurlijke nitraten, pre-workout shot zonder stimulerende stoffen
€ 23,63/1l
€ 1,89
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Activlab Curcuma, 60 capsules
Activlab Curcuma, 60 capsules
€ 93,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,92
-5%
€ 5,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rabenhorst Rotbäckchen, het origineel: een oplossing met ijzer ter bevordering van de bloedvorming, 330 ml
Rabenhorst Rotbäckchen, het origineel: een oplossing met ijzer ter bevordering van de bloedvorming, 330 ml
€ 5,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
€ 1.763,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 663
€ 18,35
-3%
€ 17,63
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Activlab Ashwagandha, 60 capsules
Activlab Ashwagandha, 60 capsules
€ 126,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
-56%
€ 12,60
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Remington H5600: Opwarmbaar krultang met ionentechnologie, verkrijgbaar in 3 maten
Remington H5600: Opwarmbaar krultang met ionentechnologie, verkrijgbaar in 3 maten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 102,17
-€ 39,28
€ 62,89
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Activlab DODA D'EAU Mega Body, 60 capsules, bevat 100 mg resveratrol, 5 mg astaxanthine, zoethout en plantaardige extracten, geschikt voor vegetariërs
Activlab DODA D'EAU Mega Body, 60 capsules, bevat 100 mg resveratrol, 5 mg astaxanthine, zoethout en plantaardige extracten, geschikt voor vegetariërs
€ 178,43/1kg
€ 12,49
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van ACTIVLAB Black Wolf, pre-workout supplement met zwarte bessen, 300 g
ACTIVLAB Black Wolf, pre-workout supplement met zwarte bessen, 300 g
€ 33,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Afnan | 9 PM |  100 ml
Afnan | 9 PM | 100 ml
€ 3.420,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 34,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Isotonische drankpoeder, sinaarssmaak, 225 g, Isoactive Zero
Isotonische drankpoeder, sinaarssmaak, 225 g, Isoactive Zero
€ 27,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Activlab BCAA Xtra Drink 5000mg (24x330ml) - Sinaasjesmaak
Activlab BCAA Xtra Drink 5000mg (24x330ml) - Sinaasjesmaak
€ 1,91/1l
€ 0,63
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Activlab De Luxe Isolate 700g, chocoladesmaak, wei-eiwit isolaat
Activlab De Luxe Isolate 700g, chocoladesmaak, wei-eiwit isolaat
€ 17,51/1kg
€ 12,26
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Kunstlederen bed 'Albacete' met matras, kunstleer, 180 x 200 cm, wit
Kunstlederen bed 'Albacete' met matras, kunstleer, 180 x 200 cm, wit
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 505,99
-€ 153,00
€ 352,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Opviq, AYD-2935, vloerlamp, beige, hout, 21 x 38 x 140 cm
Opviq, AYD-2935, vloerlamp, beige, hout, 21 x 38 x 140 cm
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 40,42
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van ENERGETISCHE GEL voor hardlopen. Activlab. INHOUD: Koolhydraten. SMAAK: Aardbei. Energie Gel, 40g
ENERGETISCHE GEL voor hardlopen. Activlab. INHOUD: Koolhydraten. SMAAK: Aardbei. Energie Gel, 40g
€ 25,68/1kg
€ 1,13
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van BRÜDER MANNESMANN M29066: Gereedschapset van BRÜDER MANNESMANN, 155-delig, in gereedschapskist
BRÜDER MANNESMANN M29066: Gereedschapset van BRÜDER MANNESMANN, 155-delig, in gereedschapskist
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 125,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Boxspringbed 140x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
Boxspringbed 140x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 309,95
€25 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van 12 stuks 3D wandpaneel, wit, PVC, behang, wanddecoratie, plafondtegels, 12" x 12", wandpanelen, doe-het-zelf behang, vierkante witte panelen
12 stuks 3D wandpaneel, wit, PVC, behang, wanddecoratie, plafondtegels, 12" x 12", wandpanelen, doe-het-zelf behang, vierkante witte panelen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,27
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1969
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 26 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super snelle service, uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
Gewicht 2,14 kgAantal stuks 12
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg