Gewicht:

976 g

Fresubin 2 kcal Fibre DRINK, cappuccino, drinkflessen, 800 ml oplossing

€ 24,79

€ 30,99 / 1l

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 6x Fresubin Energy Drink Cappuccino, 200 ml | Verpakking (4 flessen)
6x Fresubin Energy Drink Cappuccino, 200 ml | Verpakking (4 flessen)
€ 27,67/1l
€ 22,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fresubin Energy Fibre, chocoladesmaak, drank, 800 ml
Fresubin Energy Fibre, chocoladesmaak, drank, 800 ml
€ 27,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NutriniDrink Multi Fibre, chocoladesmaak, hoogcalorische drankvoeding, 200 ml oplossing
NutriniDrink Multi Fibre, chocoladesmaak, hoogcalorische drankvoeding, 200 ml oplossing
€ 30,30/1l
€ 6,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fresubin 5 kcal, neutrale drankvoeding, 480 ml oplossing
Fresubin 5 kcal, neutrale drankvoeding, 480 ml oplossing
€ 71,83/1l
€ 34,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van LITOZIN Hagebutten- en collageen drank, flesje, 30 ml oplossing
LITOZIN Hagebutten- en collageen drank, flesje, 30 ml oplossing
€ 1.295,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fresubin 2 kcal, neutrale drankvoeding, 800 ml oplossing
Fresubin 2 kcal, neutrale drankvoeding, 800 ml oplossing
€ 30,99/1l
€ 24,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Schoenenberger Wermut, puur plantaardige extract, 200 ml oplossing
Schoenenberger Wermut, puur plantaardige extract, 200 ml oplossing
€ 35,80/1l
€ 7,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sanostol Multivitamine Sirop, 230 ml oplossing
Sanostol Multivitamine Sirop, 230 ml oplossing
€ 42,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Appetito siroop met bloempollen en plantenextracten, 200 ml oplossing
Appetito siroop met bloempollen en plantenextracten, 200 ml oplossing
€ 55,85/1l
€ 11,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van DIBEN DRINK CAPPUCCINO (1,5 kcal/ml), 4 x 200 ml
DIBEN DRINK CAPPUCCINO (1,5 kcal/ml), 4 x 200 ml
€ 30,12/1kg
€ 29,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 6x Fresubin 2 kcal drank met bosvruchten smaak, 200 ml | Verpakking (4 flessen)
6x Fresubin 2 kcal drank met bosvruchten smaak, 200 ml | Verpakking (4 flessen)
€ 23,19/1kg
€ 148,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Manna vijgensiroop (200 ml)
Salus Manna vijgensiroop (200 ml)
€ 73,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,12
-2%
€ 14,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SinoPlaSan  Bitterdruppels, 50 ml oplossing
SinoPlaSan Bitterdruppels, 50 ml oplossing
€ 314,20/1l
€ 15,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Diben Drink Vanille, voedingssupplement en dieetvoeding voor diabetes, 800 ml oplossing
Diben Drink Vanille, voedingssupplement en dieetvoeding voor diabetes, 800 ml oplossing
€ 34,49/1l
€ 27,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fresubin hepa DRINK, cappuccino, drinkfles, 4 x 200 ml
Fresubin hepa DRINK, cappuccino, drinkfles, 4 x 200 ml
€ 30,57/1kg
€ 31,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Schoenenberger, puur plantaardige knolookthee, 200 ml oplossing
Schoenenberger, puur plantaardige knolookthee, 200 ml oplossing
€ 35,80/1l
€ 7,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SinoPlaSan Extract van paardenbloemwortel, 100 ml oplossing, 100 ml oplossing
SinoPlaSan Extract van paardenbloemwortel, 100 ml oplossing, 100 ml oplossing
€ 259,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sonnenmoor nierkruidenextract, 300 ml oplossing
Sonnenmoor nierkruidenextract, 300 ml oplossing
€ 64,23/1l
€ 19,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura Vitamine E druppels, 30 ml oplossing
allcura Vitamine E druppels, 30 ml oplossing
€ 716,67/1l
€ 21,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van N-Acetyl-L-Cysteïne liposomale oplossing - 200 ml
N-Acetyl-L-Cysteïne liposomale oplossing - 200 ml
€ 54,25/1l
€ 10,85
Verkoper: BioCare

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fresubin 2 kcal Fibre Drink 200 ml

Een calorierijk drankje met vezels, bedoeld om de voeding te ondersteunen bij een verhoogde energiebehoefte.

Beschrijving

De Fresubin 2 kcal Fibre Drink 200 ml is een ideale oplossing voor mensen met een verhoogde behoefte aan energie en voedingsstoffen. Dit kant-en-klare drankje biedt een uitgebalanceerde mix van eiwitten, vezels en calorieën om de dagelijkse voedingsbehoefte effectief te dekken. Het is uitermate geschikt voor patiënten met ondervoeding of voor personen die een aanvullende toevoer van voedingsstoffen nodig hebben. De drank is verkrijgbaar in verschillende smaken om aan individuele voorkeuren te voldoen, en is zowel geschikt voor enterale voeding als voor aanvullende voeding. Dankzij de handige fles van 200 ml is het gemakkelijk te transporteren en te consumeren.

Belangrijkste kenmerken

  • Hoog calorisch: 2 kcal per ml
  • Rijk aan vezels: ondersteunt een gezonde spijsvertering
  • Kant-en-klaar en praktisch in flessen van 200 ml
  • Verkrijgbaar in verschillende smaken
  • Ideaal voor enterale en aanvullende voeding

Toepassingsgebieden

  • Ondervoeding
  • Verhoogde energiebehoefte
  • Aanvullende voeding bij ziekte
Inhoud
800 ml
Ingrediënten
Glucose, ascorbinezuur, water, koolzaadolie, zonnebloemolie, natriumcarbonaat, koper(II)sulfaat, maltodextrine, thiamine, natriumseleniet, natriumfluoride, vitamine K1, tocoferol, nicotinezuur, melkeiwit, kaliumcitraat, emulgator (E 471), inuline, zinksulfaat, cholecalciferol, β-caroteen, magnesiumoxide, vitamine A, lecithine, folaat, kaliumcarbonaat, witdextrine, sucrose, natriumchloride, natriummolybdaat, biotine, pyridoxine, mangaanchloride, pantotheenzuur, ijzerfosfaat, chroomchloride, riboflavine, kaliumjodide, aroma, cobalamine
Gewicht
976 g
Levensmiddelenbedrijven
Fresenius Kabi Deutschland GmbH
Verkoopbenaming
Fresubin 2 kcal Fibre DRINK, cappuccino, drinkflessen, 800 ml oplossing
Model
Fresubin 2 kcal Fibre Drink Cappuccino
Aantal stuks
800
Aanbevolen dosering
Gebruik volgens de aanwijzingen op de verpakking of de gebruiksaanwijzing.
MPN (Manufacturer Part Number)
7887601
EAN
4051895030586
04051895030586

Inhoud
800 ml
Ingrediënten
Glucose, ascorbinezuur, water, koolzaadolie, zonnebloemolie, natriumcarbonaat, koper(II)sulfaat, maltodextrine, thiamine, natriumseleniet, natriumfluoride, vitamine K1, tocoferol, nicotinezuur, melkeiwit, kaliumcitraat, emulgator (E 471), inuline, zinksulfaat, cholecalciferol, β-caroteen, magnesiumoxide, vitamine A, lecithine, folaat, kaliumcarbonaat, witdextrine, sucrose, natriumchloride, natriummolybdaat, biotine, pyridoxine, mangaanchloride, pantotheenzuur, ijzerfosfaat, chroomchloride, riboflavine, kaliumjodide, aroma, cobalamine
Gewicht
976 g
Levensmiddelenbedrijven
Fresenius Kabi Deutschland GmbH
Verkoopbenaming
Fresubin 2 kcal Fibre DRINK, cappuccino, drinkflessen, 800 ml oplossing
Model
Fresubin 2 kcal Fibre Drink Cappuccino
Aantal stuks
800
Aanbevolen dosering
Gebruik volgens de aanwijzingen op de verpakking of de gebruiksaanwijzing.
MPN (Manufacturer Part Number)
7887601
EAN
4051895030586
04051895030586
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 178,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ARMOLIPID: Cholesterol, gezond hart. 60 tabletten
ARMOLIPID: Cholesterol, gezond hart. 60 tabletten
€ 542,71/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 37,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
€ 51,49/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 51,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
€ 46,04/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
€ 2.250,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: IMPERIUM-HERBALS
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr), AI-gegenereerde afbeelding
ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr)
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
€ 124,63/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 141,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Welkomstdeals
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.280,00/1l
€ 38,00
-9%
€ 34,20
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van NOW Foods Dietary supplements Ucii, BI4318
NOW Foods Dietary supplements Ucii, BI4318
€ 538,67/1kg
€ 64,64
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg