Gewicht:

1.25 kg

Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 5 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën

€ 15,90

€ 14,90-6%

€ 11,92 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Navulling vochtvanger & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
€ 5,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van 3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
€ 47,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,95
-5%
€ 18,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
€ 39,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 15,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 10 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulverpakking, ruimteontvochtiger, navulsets
Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 10 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulverpakking, ruimteontvochtiger, navulsets
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,99
-4%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper Vochtvreter – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (wit)
Wessper Vochtvreter – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (wit)
€ 15,90
-6%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
€ 10,59/1kg
€ 13,98
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Wessper luchtontvochtiger + 500 g HUMIFILL granulaat – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
Wessper luchtontvochtiger + 500 g HUMIFILL granulaat – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
€ 43,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
-4%
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Luchtbevochtiger / Luchtontvochtiger, navulverpakking, 2 x 1200g.Verpakking met korrels voor luchtontvochtiging, geschikt voor kelder, auto en voertuigen
Luchtbevochtiger / Luchtontvochtiger, navulverpakking, 2 x 1200g.Verpakking met korrels voor luchtontvochtiging, geschikt voor kelder, auto en voertuigen
€ 5,83/1kg
€ 13,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
€ 72,47/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van BigDean, 4 stuks navulverpakking luchtontvochtiger, 680g – Navulzakjes met korrels – Geschikt voor alle luchtontvochtigers
BigDean, 4 stuks navulverpakking luchtontvochtiger, 680g – Navulzakjes met korrels – Geschikt voor alle luchtontvochtigers
€ 24,69/1kg
€ 16,79
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Wessper 20 stuks navulzakjes HumiFill, 250g – Geur: citroengras – Vocht absorber voor ruimtes
Wessper 20 stuks navulzakjes HumiFill, 250g – Geur: citroengras – Vocht absorber voor ruimtes
€ 6,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 33,99
-2%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Silicagel-droogmiddelpakjes met vochtindicator, 4 x 50 gram
Silicagel-droogmiddelpakjes met vochtindicator, 4 x 50 gram
€ 254,95/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 20 navulzakken voor de Wessper lavendel luchtontvochtiger - granulaat in 250g - voorkomt schimmel, vocht, onaangename geuren en vlekken - ruimteontvochtiger
20 navulzakken voor de Wessper lavendel luchtontvochtiger - granulaat in 250g - voorkomt schimmel, vocht, onaangename geuren en vlekken - ruimteontvochtiger
€ 131,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,99
-2%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van WENKO Vochtbestrijder voor ruimtes, luchtontvochtiger, 2 kg, geschikt voor kelder, badkamer, droogmiddel in korrelvorm
WENKO Vochtbestrijder voor ruimtes, luchtontvochtiger, 2 kg, geschikt voor kelder, badkamer, droogmiddel in korrelvorm
€ 10,75/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BigDean Luchtontvochtiger Navulverpakking, 8 x 680 gram, Premium korrels
BigDean Luchtontvochtiger Navulverpakking, 8 x 680 gram, Premium korrels
€ 24,69/1kg
€ 16,79
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van 2 luchtontvochtigers met gieter, afmetingen 14x14x19,5 cm, elk met 680g korrels. Geschikt voor het ontvochtigen van ruimtes. Ruimteontvochtiger, ruimtedroger, ontvochtiger
2 luchtontvochtigers met gieter, afmetingen 14x14x19,5 cm, elk met 680g korrels. Geschikt voor het ontvochtigen van ruimtes. Ruimteontvochtiger, ruimtedroger, ontvochtiger
€ 12,49/1kg
€ 16,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Ceresit Vochtabsorber Aero360, navultabletten, 4x450g, lavendel-wildebloemen geur
Ceresit Vochtabsorber Aero360, navultabletten, 4x450g, lavendel-wildebloemen geur
€ 30,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van AquaFloow 8 tabletten vochtabsorber – ongeparfumeerd, universeel, effectief gedurende 90 dagen
AquaFloow 8 tabletten vochtabsorber – ongeparfumeerd, universeel, effectief gedurende 90 dagen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Luchtontvochtiger, navulverpakking - 2 kg - Ontvochtingsgranulaat
Luchtontvochtiger, navulverpakking - 2 kg - Ontvochtingsgranulaat
€ 5,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 11,95
Verkoper: Special-trends

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

5x AQUAFLOOW UNIVERSELE ABSORPTIEKARTUS 250g VOOR VOCHTABSORBER

  • Fabrikant: AquaFloow

  • Gebruiksdauer: tot 3 maanden

  • Gewicht: 250g

  • Verpakking: folie

  • Type absorber: cartridge voor absorber

Universele cartridge voor alle vochtabsorbers. Reguleert en controleert effectief de luchtvochtigheid in ruimtes tot 20m2, gedurende maximaal 3 maanden.

De AquaFloow-cartridge voorkomt:

  • onaangename muffe geuren

  • vlekken en corrosie

  • condensatie

In gesloten ruimtes, waar we dagelijks verblijven, kan overmatige vochtigheid bijzonder hinderlijk zijn. Het bevordert de groei van schadelijke schimmels en bacteriën.

Vooral kamers die weinig licht krijgen of geen daglicht hebben, zijn hierdoor kwetsbaar. Een vochtabsorber herstelt binnen enkele dagen de optimale luchtvochtigheid in de ruimte, waardoor het welzijn en comfort worden verbeterd.

De AquaFloow vochtabsorber is geschikt voor een breed scala aan locaties waar vochtproblemen voorkomen:

  • in woonruimtes, zoals kamers, woonkamers of slaapkamers;

  • in toiletten en badkamers;

  • in kelders en garages;

  • op kantoren;

  • in campers, caravans of chalets;

  • en op vele andere plaatsen die gevoelig zijn voor vocht.

Hoe werkt de vochtabsorberende cartridge?

Het granulaat in de cartridge heeft het vermogen om vocht te absorberen. Door het opgenomen water verandert de cartridge in een klont. Na ongeveer een week (afhankelijk van de vochtigheid in de ruimte) condenseert de vloeistof aan de bodem van de absorber en blijft daar. Leeg de container eenvoudigweg en vervang de cartridge door een nieuwe wanneer deze verzadigd is.

GEBRUIKSAANWIJZING:

  1. Verwijder de bovenkant van de vochtabsorber.

  2. Open de folieverpakking met de cartridge.

  3. Plaats de cartridge in de absorber.

  4. Plaats de bovenkant van de absorber terug.

  5. Plaats de absorber op de gewenste locatie, uit de buurt van warmtebronnen.

  6. Was uw handen grondig.

Inhoud
0.25 l
Model
UNIVERSAL CONTRIBUTOR
Fabrikant
Aquafloow
Gewicht
1.25 kg
EAN
4996459357962
MPN (Manufacturer Part Number)
5X_AF54

Inhoud
0.25 l
Model
UNIVERSAL CONTRIBUTOR
Fabrikant
Aquafloow
Gewicht
1.25 kg
EAN
4996459357962
MPN (Manufacturer Part Number)
5X_AF54
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van 20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
€ 5,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 10 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder stroom, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 10 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder stroom, geschikt voor mensen met allergieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 25,99
-3%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
€ 39,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 15,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, 40 stuks van 250g, navulverpakking voor ruimtes tot 20m², werkt zonder stroom, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, 40 stuks van 250g, navulverpakking voor ruimtes tot 20m², werkt zonder stroom, geschikt voor mensen met allergieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 40,99
-2%
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van 3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
€ 47,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,95
-5%
€ 18,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
€ 48,78/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Nachtdunkel Klemmfix Mini: Verduisteringsrolgordijn zonder boren, inclusief klemrail / Zwart, 40x160 cm (breedte x hoogte)
Nachtdunkel Klemmfix Mini: Verduisteringsrolgordijn zonder boren, inclusief klemrail / Zwart, 40x160 cm (breedte x hoogte)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 3,95
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 10 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulverpakking, ruimteontvochtiger, navulsets
Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 10 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulverpakking, ruimteontvochtiger, navulsets
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,99
-4%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper Vochtvreter – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (wit)
Wessper Vochtvreter – Luchtontvochtiger met HumiFill navulpatroon van 250 gram (wit)
€ 15,90
-6%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
3 Stück Innenraum Raumentfeuchter Luftentfeuchter + 6 x Granulat 400g
3 stuks ruimteontvochtiger voor binnen gebruik + 6 x korrels van 400 gram
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 13,14
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1.799,00
Verkoper: luma-home
Productafbeelding van Pattex PA360, Pattex luchtontvochtiger AERO 360 graden, geschikt voor ruimtes tot 50 kubieke meter
Pattex PA360, Pattex luchtontvochtiger AERO 360 graden, geschikt voor ruimtes tot 50 kubieke meter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 37,25
-60%
€ 14,79
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 8 x 450g (8 losse eenheden)
3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 8 x 450g (8 losse eenheden)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 260,23
-€ 114,57
€ 145,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Herding Wende beddengoed set, kattenmotief, 2-delig, 135 x 200 cm
Herding Wende beddengoed set, kattenmotief, 2-delig, 135 x 200 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van WENKO Auto-luchtontvochtiger, 1000 gram, kussen, herbruikbaar, tegen vocht
WENKO Auto-luchtontvochtiger, 1000 gram, kussen, herbruikbaar, tegen vocht
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 42,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aquafloow Vulling voor vochtvreter, 250g, wit + 19 absorberpatronen | Vochtvreter voor woningen en auto's
Aquafloow Vulling voor vochtvreter, 250g, wit + 19 absorberpatronen | Vochtvreter voor woningen en auto's
€ 32,99
-3%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Lopervloerkleed 100 x 500 cm, grijs/beige. Modern vloerkleed voor hal, entree, slaapkamer, keuken, gang. Abstract patroon. Model: G500A WHITE/D_VIZON
Lopervloerkleed 100 x 500 cm, grijs/beige. Modern vloerkleed voor hal, entree, slaapkamer, keuken, gang. Abstract patroon. Model: G500A WHITE/D_VIZON
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 94,99
Verkoper: Mazovia_de
Productafbeelding van Tuinmeubelbeschermer, waterdichte hoes voor bank, zithoek, tafel, meubelset, beschermhoes, afdektent, 155x95x68 cm
Tuinmeubelbeschermer, waterdichte hoes voor bank, zithoek, tafel, meubelset, beschermhoes, afdektent, 155x95x68 cm
€ 15,27/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 22,49
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van AquaFloow 20 waterfilterpatronen – Vervangingsfilters, compatibel met BRITA MAXTRA+ en BRITA MAXTRA PRO alles-in-één filterkan
AquaFloow 20 waterfilterpatronen – Vervangingsfilters, compatibel met BRITA MAXTRA+ en BRITA MAXTRA PRO alles-in-één filterkan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1177
€ 46,99
-2%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Blackview-OSCAL FLAT 2 smartphone, 18 (6+12) + 256GB opslag, 6,56 inch 90Hz IPS-display, 5000mAh batterij, gezichtsherkenning, 13MP Samsung-camera, 8,75mm ultra-dun, Octa-Core Unisoc T606 processor
Blackview-OSCAL FLAT 2 smartphone, 18 (6+12) + 256GB opslag, 6,56 inch 90Hz IPS-display, 5000mAh batterij, gezichtsherkenning, 13MP Samsung-camera, 8,75mm ultra-dun, Octa-Core Unisoc T606 processor
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Miixia Dubbele voerbak voor honden en katten, voerbak met standaard, kattenbak
Miixia Dubbele voerbak voor honden en katten, voerbak met standaard, kattenbak
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Salontafel Vicco Milan Sonoma 92.2 x 65 cm, Model 28911
Salontafel Vicco Milan Sonoma 92.2 x 65 cm, Model 28911
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 105,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Blumtal Knuffeldekentje, zachte fleece deken - Deken voor de bank, gecertificeerd met ®, deken voor de bank, knuffeldekentje voor kinderen, plaid, dagdekentje en woondeken, 130x150 cm, grijs
Blumtal Knuffeldekentje, zachte fleece deken - Deken voor de bank, gecertificeerd met ®, deken voor de bank, knuffeldekentje voor kinderen, plaid, dagdekentje en woondeken, 130x150 cm, grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 340,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Wiltec XXL konijnenhok, 2110 x 530 x 835 mm, met ren en verhoogd schuilhok van grenenhout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
Wiltec XXL konijnenhok, 2110 x 530 x 835 mm, met ren en verhoogd schuilhok van grenenhout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 172,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Intenso 7504436MP Intenso Knopfzellen PR41 / 312 Zink-Luft 1,45 V, 60 St.
Intenso 7504436MP Intenso Knopfzellen PR41 / 312 Zink-Luft 1,45 V, 60 St.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 23,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wiltec kattenhuis, 420 x 515 x 430 mm, gemaakt van vurenhout. Klein dierhuis/konijnenhok met opklapbaar dak, bitumenafdichting. Dierenverblijf voor tuin/balkon
Wiltec kattenhuis, 420 x 515 x 430 mm, gemaakt van vurenhout. Klein dierhuis/konijnenhok met opklapbaar dak, bitumenafdichting. Dierenverblijf voor tuin/balkon
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 27 beoordelingen
Beoordeeld op 28 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer effectief. Ik gebruik het al heel lang.
Gewicht 10 kg
Beoordeeld op 13 september 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Luchtontvochtiger
Gewicht 5 kg
Beoordeeld op 26 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ontvochtiger zakken
Gewicht 10 kg
Beoordeeld op 19 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
OK
Gewicht 10 kg
Beoordeeld op 13 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Vochtabsorber
Gewicht 5,6 kg
Beoordeeld op 21 juni 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Bedankt
Gewicht 5 kg
Beoordeeld op 10 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 10 kg
Beoordeeld op 30 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 5 kg