Geschenkverpakking Atlas Honing - 18 stuks Italiaanse honing, 630 gram

€ 41,18

€ 65,37 / 1l

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Honing & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
€ 17,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,98
Verkoper: Store-Germany
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
€ 339,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 145,54
-€ 60,62
€ 84,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bloemenzuim van ImkerPur, 500 g, volledig vrij van resten, met een zoete en milde smaak
Bloemenzuim van ImkerPur, 500 g, volledig vrij van resten, met een zoete en milde smaak
€ 104,32/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 52,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Italiaanse honing van kastanjebloemen, 250 gram (Miele di Castagno)
Italiaanse honing van kastanjebloemen, 250 gram (Miele di Castagno)
€ 27,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,90
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van 25 kg emmer, geschikt voor voedingsmiddelen, originele Duitse honing. Lentehoning uit Oberfranken (Noord-Beieren). Honing, puur en natuurlijk
25 kg emmer, geschikt voor voedingsmiddelen, originele Duitse honing. Lentehoning uit Oberfranken (Noord-Beieren). Honing, puur en natuurlijk
€ 8,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 220,00
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
€ 201.119,99/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 52,37
-3%
€ 50,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Darbo Bloemenhoning, miniformaat, 70000028, 28 gram, 60 stuks per verpakking.
Darbo Bloemenhoning, miniformaat, 70000028, 28 gram, 60 stuks per verpakking.
€ 41,18/1kg
€ 69,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BARTNIK Honing, afkomstig van meerdere bloemen, 1,2 kg.
BARTNIK Honing, afkomstig van meerdere bloemen, 1,2 kg.
€ 2,15/1kg
€ 23,57
-34%
€ 15,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Langnese 'Honig-Sticks', 80 stuks.
Langnese 'Honig-Sticks', 80 stuks.
€ 83,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 53,30
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Hellma 60118763 Honingsticks, 100 stuks, elk 8,0 gram
Hellma 60118763 Honingsticks, 100 stuks, elk 8,0 gram
€ 40,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Italiaanse citroenhoning, 250 g
Italiaanse citroenhoning, 250 g
€ 30,28/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,57
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Manuka Health MGO 400+, Manuka honing, 500 g, Nieuw-Zeeland, 400 mg/kg, pot
Manuka Health MGO 400+, Manuka honing, 500 g, Nieuw-Zeeland, 400 mg/kg, pot
€ 181,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 90,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Italiaanse honing van paardenbloem, 250 gram (Miele di Tarassaco)
Italiaanse honing van paardenbloem, 250 gram (Miele di Tarassaco)
€ 31,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,93
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Italiaanse lindehoning, 250 g
Italiaanse lindehoning, 250 g
€ 27,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,95
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Honing met lavendelbloemen, 250 g (Miele di Lavanda)
Honing met lavendelbloemen, 250 g (Miele di Lavanda)
€ 44,08/1l
€ 11,02
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Noten in acaciahoning, 240 gram.
Noten in acaciahoning, 240 gram.
€ 54,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,35
-9%
€ 13,05
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van HELLMA 70102915 HELLMA Langnese Sommerblütenhonig goldklar, im Karton
HELLMA 70102915 HELLMA Langnese Sommerblütenhonig goldklar, im Karton
€ 25,88/1kg
€ 37,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van d’arbo 1253098002 d’arbo Honig, 100x 2,5 g
d’arbo 1253098002 d’arbo Honig, 100x 2,5 g
€ 18,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Italiaanse bos honing (Miele di Melata di Bosco), 500 g
Italiaanse bos honing (Miele di Melata di Bosco), 500 g
€ 25,74/1l
€ 12,87
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Honig  Geschenkpakket | Kastanjenhoning - Acaciahoning - Sinaashoning - Wildebloemenhoning - Lindehoning | Mini-glazen op een houten plank | 5 x 35g
Honig Geschenkpakket | Kastanjenhoning - Acaciahoning - Sinaashoning - Wildebloemenhoning - Lindehoning | Mini-glazen op een houten plank | 5 x 35g
€ 7,94/1kg
€ 13,90
Verkoper: artbook-service

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Cadeauset "Atlas Honig" - 18 stuks Italiaanse honing, elk 35g.

Wij bevelen deze cadeauverpakking aan als een origineel cadeau voor liefhebbers van honing.

De verpakking bevat 18 verschillende soorten pure Italiaanse honing uit verschillende delen van Italië.

Deze wordt geleverd met een kaart waarop een kaart van Italië is afgebeeld, met beschrijvingen van de plaatsen waar de honing vandaan komt.

De verpakking bevat een selectie van Italiaanse honingsoorten: acacia, sinaasappel, narcis, distel, kastanje, kers, aardbeiboom, heide, eucalyptus, zonnebloem, esdoorn, rhododendron, luzerne, paardenbloem, linde, mandarijn en lavendel.

Afmetingen van de verpakking: ongeveer 37 x 26 x 8,5 cm.

De honingexperts van Brezzo respecteren de eigenschappen van dit geschenk van de natuur in elke fase van het productieproces, dat streng wordt gecontroleerd en zonder warmtebehandeling wordt uitgevoerd.

De ingrepen in het product zijn minimaal en de honing uit verschillende batches wordt niet gemengd, om de typische kenmerken te behouden.

Ingrediënten: Italiaanse honing (acacia, sinaasappel, narcis, distel, kastanje, kers, aardbeiboom, heide, eucalyptus, zonnebloem, esdoorn, rhododendron, luzerne, paardenbloem, linde, mandarijn en lavendel).

Inhoud
0.63 l
Ingrediënten
Italiaanse honing (van acacia, sinaasappel, narcis, distel, kastanje, kers, aardbeiboom, heide, eucalyptus, zonnebloem, esdoorn, rhododendron, luzerne, paardenbloem, linde, mandarijn en lavendel).
Voedingswaarde
Energie: 1369 Kj / 322 Kcal Vetten: 0.0 g Waarvan verzadigde vetzuren: 0.0 g Koolhydraten: 80.0 g Waarvan suikers: 80.0 g Eiwitten: 0.5 g Zout: 0.028 g
Allergenen
Geen
Gewicht
630 g
Levensmiddelenbedrijven
Brezzo - Via Enrico Serafino, 3, 12043 Canale (CN) - Itálie
Verkoopbenaming
honing
Fabrikant
Brezzo
Herkomst
Italië
MPN (Manufacturer Part Number)
300A
EAN
8000571030019

Inhoud
0.63 l
Ingrediënten
Italiaanse honing (van acacia, sinaasappel, narcis, distel, kastanje, kers, aardbeiboom, heide, eucalyptus, zonnebloem, esdoorn, rhododendron, luzerne, paardenbloem, linde, mandarijn en lavendel).
Voedingswaarde
Energie: 1369 Kj / 322 Kcal Vetten: 0.0 g Waarvan verzadigde vetzuren: 0.0 g Koolhydraten: 80.0 g Waarvan suikers: 80.0 g Eiwitten: 0.5 g Zout: 0.028 g
Allergenen
Geen
Gewicht
630 g
Levensmiddelenbedrijven
Brezzo - Via Enrico Serafino, 3, 12043 Canale (CN) - Itálie
Verkoopbenaming
honing
Fabrikant
Brezzo
Herkomst
Italië
MPN (Manufacturer Part Number)
300A
EAN
8000571030019
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,65/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 41,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
€ 17,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van KRUMAD Vliegenhor Deur Magnetisch, 100x220 cm, Op maat te snijden, 80/90/100 x 210/220 cm, Vliegenbescherming voor balkondeur, zonder boren, Vliegenhor voor balkondeur, zwart
KRUMAD Vliegenhor Deur Magnetisch, 100x220 cm, Op maat te snijden, 80/90/100 x 210/220 cm, Vliegenbescherming voor balkondeur, zonder boren, Vliegenhor voor balkondeur, zwart
€ 7,78/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 17,11
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Heteluchtverwarmer, 2000 W, model HHL 2000/3/4
Heteluchtverwarmer, 2000 W, model HHL 2000/3/4
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 87,75
-27%
€ 63,68
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 533
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van WENKO verstelbare hoekstang, universeel, zwart, voor badkamer, douche, aluminium
WENKO verstelbare hoekstang, universeel, zwart, voor badkamer, douche, aluminium
€ 2.015,50/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 40,31
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Deuba adventskalender, landschap met waaier-vormen, van hout, om zelf te vullen
Deuba adventskalender, landschap met waaier-vormen, van hout, om zelf te vullen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 37,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
Decoratieve oranjeshavings, 50 liter
€ 1,36/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Inbouwspots met bewegingssensor, plafondlamp voor binnen, geschikt voor badkamer, keuken, woonkamer, kelder, slaapkamer, hal, koelwit, 18W, diameter 22cm
Inbouwspots met bewegingssensor, plafondlamp voor binnen, geschikt voor badkamer, keuken, woonkamer, kelder, slaapkamer, hal, koelwit, 18W, diameter 22cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 23,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Smartboxpro verzenddoos voor pakketten, model: MAIL BOX, maat: S, bruin
Smartboxpro verzenddoos voor pakketten, model: MAIL BOX, maat: S, bruin
€ 37,39/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,31
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
€ 27,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vuurwerk, lichtketting met 200 LED's, sterrenvormig licht, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor binnen- en buitengebruik, kerstdecoratie, kleurrijk
Vuurwerk, lichtketting met 200 LED's, sterrenvormig licht, 8 lichtmodi, waterdicht, geschikt voor binnen- en buitengebruik, kerstdecoratie, kleurrijk
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Grillafdekking, waterdichte hoes voor Weber Q1000 en Q2000 serie, zwart
Grillafdekking, waterdichte hoes voor Weber Q1000 en Q2000 serie, zwart
€ 44,38/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 349,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van 2 x CR2450 WILHELM lithium knoopcel, 3V, 600mAh, ø24x5,0mm, batterij DL2450
2 x CR2450 WILHELM lithium knoopcel, 3V, 600mAh, ø24x5,0mm, batterij DL2450
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1873
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fisher-Price Slaap-otter
Fisher-Price Slaap-otter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 396
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 109,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2120
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1954
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2777
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 23 december 2024 op
Geverifieerde aankoop