Smaak:

  • Citroen
    Beschikbare opties weergeven
  • Framboos
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

1000 g

ALLNUTRITION Creatine Muscle Max 1000 g / Creatine monohydraat / Microgeïndiseerd creatine monohydraat, verrijkt met taurine

€ 42,34

€ 42,34 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 15 – di 20 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Creatinepoeder & -capsules & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
€ 19,98/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Hero.Lab | Creatine Monohydraat Poeder
Hero.Lab | Creatine Monohydraat Poeder
€ 51,00/1l
€ 51,00
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Musclebeat Creatine Monohydraat Poeder 750 g
Musclebeat Creatine Monohydraat Poeder 750 g
€ 15,99/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,99
Verkoper: Pharno-Wedropharm
Productafbeelding van Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
€ 128,54/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 44,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van OstroVit Creatine Monohydraat, sinaarssmaak, 1000 g
OstroVit Creatine Monohydraat, sinaarssmaak, 1000 g
€ 36,50/1kg
€ 40,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van QNT Creatine Monohydraat (800g), ongezoet - Creatine - Creatine Monohydraat
QNT Creatine Monohydraat (800g), ongezoet - Creatine - Creatine Monohydraat
€ 69,44/1kg
€ 62,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Activlab Creatine Monohydraat met Taurine – Creatinepoeder, citroensmaak, 300 g
Activlab Creatine Monohydraat met Taurine – Creatinepoeder, citroensmaak, 300 g
€ 51,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,34
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Ostrovit creatine monohydraat BI9116
Ostrovit creatine monohydraat BI9116
€ 85,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Creatine Monohydraat (400g), ongezoet
Creatine Monohydraat (400g), ongezoet
€ 75,22/1l
€ 35,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ACTIVLAB Monohydraat Creatine Taurine Mass, Citroensmaak, 300g
ACTIVLAB Monohydraat Creatine Taurine Mass, Citroensmaak, 300g
€ 63,00/1kg
€ 22,78
-17%
€ 18,90
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Polleo Clear Creatine Monohydraat, 250 g - Citroenlimonade
Polleo Clear Creatine Monohydraat, 250 g - Citroenlimonade
€ 27,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Optimum Nutrition Platinum Creatine Plus - 350 g, sinaarssmaak
Optimum Nutrition Platinum Creatine Plus - 350 g, sinaarssmaak
€ 164,86/1l
€ 57,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Rule1 | Creatine Monohydraat capsules
Rule1 | Creatine Monohydraat capsules
€ 251,08/1l
€ 30,13
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Rule1 | Creatine | 100% gemicrofijngemalen, ongezoete creatine
Rule1 | Creatine | 100% gemicrofijngemalen, ongezoete creatine
€ 99,10/1l
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Creapure Creatine, 250 gram
Creapure Creatine, 250 gram
€ 113,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,05
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ALLNUTRITON Creatine Muscle Max is de hoogste kwaliteit gemicroïniseerde creatine monohydraat, gekenmerkt door uitstekende oplosbaarheid en opname. Het is geschikt voor alle sporters om de kracht te verhogen, de hydratatie van de spieren te verbeteren, de uithoudingsvermogen te ondersteunen en het herstel te versnellen. Creatine is geschikt voor een breed scala aan toepassingen in verschillende sporten. Op basis van honderden wetenschappelijke studies is aangetoond dat het de kracht, sportprestaties, trainingsintensiteit verhoogt, de hydratatie verbetert en de spiergroei bevordert. Creatine monohydraat verkort ook de totale tijd die nodig is voor herstel, evenals de tijd tussen de intervallen tijdens de training zelf.

Voordelen

  • Effecten die zijn bewezen door talrijke wetenschappelijke studies
  • De zuiverste creatine monohydraat
  • Verhoogt kracht en prestaties tijdens intensieve intervaltraining
  • Verbetert de hydratatie van de spieren
  • Stimuleert de spiergroei
  • Ondersteunt de productie van ATP
  • Verkort de hersteltijd
  • Uitstekende oplosbaarheid en opname
  • Aangevuld met taurine

Creatine monohydraat ondersteunt de productie van ATP. ATP (adenosinetrifosfaat) is de belangrijkste energiebron voor de spieren. Een hogere concentratie ATP maakt langere en intensievere trainingen mogelijk en resulteert in een aanzienlijke toename van kracht, verbetering van de prestaties en uithoudingsvermogen van de spieren.

Creatine is een niet-essentiële aminozuur dat van nature in het menselijk lichaam voorkomt. Het lichaam van een gemiddeld persoon bevat ongeveer 120 g creatine. Het grootste deel van deze hoeveelheid (ongeveer 90-95%) bevindt zich in de spieren, waar 2/3 ervan gebonden is in de vorm van energie-rijke creatinefosfaat en de rest als vrij creatine.

Het organisme synthetiseert van nature creatine in de lever uit de aminozuren L-arginine, L-methionine en glycine, met een snelheid van ongeveer 2 g per dag. Vervolgens wordt het gefosforyleerd en via het bloed getransporteerd naar de spieren, het hart en de hersenen. Een deel van de benodigde creatine wordt via de voeding (voornamelijk vlees, niet aanwezig in planten) geleverd, in ongeveer dezelfde hoeveelheid (1-2 g per dag). Daarom hebben vegetariërs en mensen met een laag vleesverbruik vaak een lager creatinegehalte.

Taurine werkt als een stimulator van de hersenactiviteit, verbetert de coördinatie van bewegingen, de concentratie, de mentale weerstand en de stressbestendigheid. Het onderdrukt vermoeidheid, vertraagt het gevoel van uitputting en verbetert de concentratie. Een interessante eigenschap van taurine is het vermogen om glucose naar de cel te transporteren (vergelijkbaar met insuline), wat kan worden gebruikt om het herstel te versnellen.

Aanbevolen dosering

Meng 1 dosis (6 g) met 375 ml water. Op trainingsdagen, neem 1 dosis voor de training. Op niet-trainingsdagen, neem 1 dosis 's ochtends op een lege maag.

Voedingswaarden

ALLNUTRITION Creatine Muscle Max 1000 g
Formaat: 6 g per dosering
Aantal doseringen per verpakking: 166
Voedingswaarden1 dosering(6 g)100gRVH% *
Energie0kJ / 0kcal0kJ / 0kcal
Vetten0g0g
Koolhydraten0g0g**
Eiwitten0g0g**
creatine monohydraat5400mg89996,4mg**
waarvan creatine4752mg79196,83mg**
taurine600mg9999,6mg**
  • RVG - Referentiewaardes voor de voedingsinname. Referentie-inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ / 2000 kcal)
** RVG niet vastgesteld
Ingrediënten
90% creatine monohydraat, 10% taurine.
Allergene informatie
Bevat geen allergenen.
Fabrikant
ALLNUTRITION
Gewicht
1000 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
SFD S.A., ul. Zielonogórska 4, 45-323 Opole, Polska
Verkoopbenaming
ALLNUTRITION Creatine Muscle Max, 1000 gram
EAN
5902837706580

Fabrikant
ALLNUTRITION
Gewicht
1000 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
SFD S.A., ul. Zielonogórska 4, 45-323 Opole, Polska
Verkoopbenaming
ALLNUTRITION Creatine Muscle Max, 1000 gram
EAN
5902837706580
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Bluetti Powerstation EB3A, 600W / 268Wh, piekvermogen 1200W
Bluetti Powerstation EB3A, 600W / 268Wh, piekvermogen 1200W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 485,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van LUMILED bureaulamp, klassiek leeslampmodel, zwart, tafelverlichting, bureaulamp. Verstelbare arm met E27 fitting, retro design, van metaal
LUMILED bureaulamp, klassiek leeslampmodel, zwart, tafelverlichting, bureaulamp. Verstelbare arm met E27 fitting, retro design, van metaal
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 13,75
-5%
€ 13,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 369,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
Yogamats blauw, gymnastiekmat, 190cm x 60cm x 1cm, fitnessmat, sportmat, yogamat, pilatesmat, fitnessmat, vloermat, blauw
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van ALLNUTRITION Creatine Muscle Max 250g, frambozen smaak. Creatinemonohydraat, voor spieropbouw
ALLNUTRITION Creatine Muscle Max 250g, frambozen smaak. Creatinemonohydraat, voor spieropbouw
€ 56,40/1l
€ 14,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ALLNUTRITION Creatine Muscle Max 250g. Natuurlijk creatine monohydraat. Creatine voor spieren
ALLNUTRITION Creatine Muscle Max 250g. Natuurlijk creatine monohydraat. Creatine voor spieren
€ 56,40/1l
€ 14,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ALLNUTRITION Creatine Muscle Max 250g, citroensmaak. Creatinemonohydraat, voor spieropbouw
ALLNUTRITION Creatine Muscle Max 250g, citroensmaak. Creatinemonohydraat, voor spieropbouw
€ 56,40/1l
€ 14,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kevin Levrone | Gold Line / Gold Creatine Monohydraat, ongezoet
Kevin Levrone | Gold Line / Gold Creatine Monohydraat, ongezoet
€ 32,17/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC 80, eiwit, 700g, eiwitpoeder, smaak: koekjes
ProActive Molkenproteïneconcentraat, eiwitpoeder, WPC 80, eiwit, 700g, eiwitpoeder, smaak: koekjes
€ 12,13/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 10,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
-63%
€ 21,60
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,25/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ALLNUTRITION Whey Protein 2270 g, chocolade / Whey proteïne / Snel absorberend, instant whey proteïne met een hoog gehalte aan BCAA en een uitstekende smaak
ALLNUTRITION Whey Protein 2270 g, chocolade / Whey proteïne / Snel absorberend, instant whey proteïne met een hoog gehalte aan BCAA en een uitstekende smaak
€ 46,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 105,49
Verkoper: jbnutrieu
Productafbeelding van ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
€ 19,98/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
€ 63,18/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ALLNUTRITION Isolaat Proteïne 908g, Vanille. Proteïne en eiwitten voor de spieren
ALLNUTRITION Isolaat Proteïne 908g, Vanille. Proteïne en eiwitten voor de spieren
€ 60,56/1l
€ 54,99
Verkoper: jbnutrieu
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
€ 128,54/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 44,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
€ 282,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 28,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Hellburner Black Edition - 120 capsules | Vetverbrander | Dieet | Ondersteuning bij diëten | Stimulerende ingrediënten | Cafeïne | Sinefrine | Groene thee extract |
Hellburner Black Edition - 120 capsules | Vetverbrander | Dieet | Ondersteuning bij diëten | Stimulerende ingrediënten | Cafeïne | Sinefrine | Groene thee extract |
€ 262,28/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr), AI-gegenereerde afbeelding
ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr)
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
€ 124,63/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,39
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.