STEENS Manuka Honing, MGO 515+, UMF 15+, 500g

€ 101,22

€ 202,44 / 1l

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Honing & veel meer
Vergelijkbare producten
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
€ 339,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 145,54
-€ 60,62
€ 84,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
€ 201.119,99/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 52,37
-3%
€ 50,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Manuka honing 250+500g van PROPHARMA
Manuka honing 250+500g van PROPHARMA
€ 56.470,00/1l
€ 56,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Manuka honing, MGO 550+, 250 gram
Manuka honing, MGO 550+, 250 gram
€ 248,52/1kg
€ 62,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Manuka honing, MGO 550+ (500 gram)
Manuka honing, MGO 550+ (500 gram)
€ 301,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 150,99
Gratis bezorging
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Manuka Health Honing, MGO 850+, 250 gram
Manuka Health Honing, MGO 850+, 250 gram
€ 365,18/1kg
€ 153,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TGQ Honing, bloemennectar, 500g
TGQ Honing, bloemennectar, 500g
€ 18,44/1kg
€ 10,09
-4%
€ 9,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hazelnoten in acaciahoning, Plattner, 320 gram.
Hazelnoten in acaciahoning, Plattner, 320 gram.
€ 60,94/1kg
€ 21,45
-9%
€ 19,50
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van MIÓD MANUKA MGO 83+ UMF 5+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MIÓD MANUKA MGO 83+ UMF 5+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
€ 49,56/1kg
€ 27,39
-54%
€ 12,39
Verkoper: Katomix
MIÓD MANUKA MGO 261+ UMF 10+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MIÓD MANUKA MGO 261+ UMF 10+ 250 g - HADDRELL'S VAN CAMBRIDGE
€ 180,92/1kg
€ 48,02
-5%
€ 45,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Amandelen in acaciahoning, 240 gram.
Amandelen in acaciahoning, 240 gram.
€ 54,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,35
-9%
€ 13,05
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Manuka Health MGO 400+ Manuka Honing, 1000 gram
Manuka Health MGO 400+ Manuka Honing, 1000 gram
€ 178,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 178,72
Verkoper: AbisZ-Markt
MIÓD MANUKA MGO 250+ BIO 250 g - TRANZALPINE
Hoyer 9421903616272, Manuka honing, 250 g, Nieuw-Zeeland, pot
€ 129,36/1kg
€ 32,34
Verkoper: AbisZ-Markt
MIÓD MANUKA MGO 100+ BIO 250 g - TRANZALPINE
Hoyer 9421903616296, Manuka honing, 250 g, Nieuw-Zeeland, pot
€ 83,12/1kg
€ 20,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dallmayr Mieli, honing: Thijmhoning, woudhoning, 250 gram, 0.25 gram
Dallmayr Mieli, honing: Thijmhoning, woudhoning, 250 gram, 0.25 gram
€ 12,90/1kg
€ 12,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Bartnik, bloemenhoning, 1,2 kg
Bartnik, bloemenhoning, 1,2 kg
€ 25,24/1kg
€ 31,88
-4%
€ 30,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BARTNIK Honing van boekweit, 1,2 kg.
BARTNIK Honing van boekweit, 1,2 kg.
€ 17,51/1kg
€ 22,12
-5%
€ 21,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bloemenhoning Fulmer, 300 gram
Bloemenhoning Fulmer, 300 gram
€ 15,53/1l
€ 4,66
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Italiaanse acaciahoning, 500 gram
Italiaanse acaciahoning, 500 gram
€ 30,90/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,45
Verkoper: ItalianGourmetShop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Roh, niet gepasteuriseerd en rijk aan pollen, enzymen en propolis – dit zijn de bijzondere kenmerken van Steens Manuka honing. Dankzij de "Scrape & Separate"-methode, speciaal ontwikkeld door Paul Steens, blijven kleine bestanddelen van propolis en pollen, samen met hun voedingsstoffen, behouden, waardoor de honing ook zijn kristallijne structuur behoudt. De verwerking van onze Manuka honing vindt alleen plaats bij temperaturen die voorkomen in een bijenkorf (ongeveer 35°C - 40°C). Het resultaat: pure, rauwe Manuka honing met veel voedingsstoffen, die heerlijk smaakt.

Bewaring en gebruik
Bewaren op een koele, droge plaats
Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
100% Manuka-honing
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g: Energie 1370 kJ (327 kcal); Vet 0,5 g; waarvan verzadigde vetzuren 0,1 g; Koolhydraten 80 g; waarvan suikers 78 g; Eiwit 0,4 g; Zout 0 g
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Steens Honey, 298 Manaia Road, 5885 RD5, Masterton, Neuseeland, [email protected]
Verkoopbenaming
honing
Fabrikant
Steens Honey
Herkomst
Nieuw-Zeeland
EAN
9421906597349

Bewaring en gebruik
Bewaren op een koele, droge plaats
Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
100% Manuka-honing
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g: Energie 1370 kJ (327 kcal); Vet 0,5 g; waarvan verzadigde vetzuren 0,1 g; Koolhydraten 80 g; waarvan suikers 78 g; Eiwit 0,4 g; Zout 0 g
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Steens Honey, 298 Manaia Road, 5885 RD5, Masterton, Neuseeland, [email protected]
Verkoopbenaming
honing
Fabrikant
Steens Honey
Herkomst
Nieuw-Zeeland
EAN
9421906597349
Gaat ook goed samen met
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
€ 339,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 145,54
-€ 60,62
€ 84,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
€ 201.119,99/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 52,37
-3%
€ 50,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van STEENS Manuka Honing, MGO 515+, UMF 15+, 340g
STEENS Manuka Honing, MGO 515+, UMF 15+, 340g
€ 227,62/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van STEENS Manuka Honing, MGO 515+, UMF 15+, 225g
STEENS Manuka Honing, MGO 515+, UMF 15+, 225g
€ 238,04/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,56
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Manuka Health MGO 400+, Manuka honing, 500 g, Nieuw-Zeeland, 400 mg/kg, pot
Manuka Health MGO 400+, Manuka honing, 500 g, Nieuw-Zeeland, 400 mg/kg, pot
€ 181,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 90,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van STEENS Manuka Honing, MGO 400+, UMF 13+, 500g
STEENS Manuka Honing, MGO 400+, UMF 13+, 500g
€ 172,64/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 86,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van STEENS Manuka Honing, MGO 830+, UMF 20+, 225g
STEENS Manuka Honing, MGO 830+, UMF 20+, 225g
€ 542,53/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 122,07
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Bosch S4 005 autobatterij, 12V, 60Ah, 540A
Bosch S4 005 autobatterij, 12V, 60Ah, 540A
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 183,59
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Retro espressomachine met rode filterhouder
Retro espressomachine met rode filterhouder
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: KOKA
Productafbeelding van BEEM TEA-CLASSIC Roestvrijstalen samovar | 3 liter | Grote theepot met afvoerkraan | Traploos instelbare temperatuurregelaar | Inclusief 1 liter theepot | Zilver
BEEM TEA-CLASSIC Roestvrijstalen samovar | 3 liter | Grote theepot met afvoerkraan | Traploos instelbare temperatuurregelaar | Inclusief 1 liter theepot | Zilver
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 218,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Good4You - 2-in-1 Shiatsu voet- en rugmassageapparaat met warmtefunctie - Voetmassageapparaat - Massagekussen
Good4You - 2-in-1 Shiatsu voet- en rugmassageapparaat met warmtefunctie - Voetmassageapparaat - Massagekussen
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: Good4You
Productafbeelding van Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 56,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 77,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Blackview NEX60 Mini-PC: Intel Core 5 210H, 16GB DDR4 (max. 64GB), 512GB PCIe 4.0 SSD (max. 4TB), ondersteuning voor twee 4K-schermen, Wi-Fi 6, 15 poorten, Windows 11 Pro
Blackview NEX60 Mini-PC: Intel Core 5 210H, 16GB DDR4 (max. 64GB), 512GB PCIe 4.0 SSD (max. 4TB), ondersteuning voor twee 4K-schermen, Wi-Fi 6, 15 poorten, Windows 11 Pro
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 193
€ 549,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Garmin - Smartwatch - Unisex - Instinct 2 Solar Tactical Black - 010-02627-03
Garmin - Smartwatch - Unisex - Instinct 2 Solar Tactical Black - 010-02627-03
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 414,09
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Ostrovit Keep Sleep melatonine (300 tabletten) BI9089
Ostrovit Keep Sleep melatonine (300 tabletten) BI9089
€ 212,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 17,00
-50%
€ 8,49
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van vhbw Batterij, compatibel met de Dyson SV17, V15 Detect, SV18, V11 2020 Outsize, SV15 stofzuiger, donkergrijs (3600 mAh, 25,2 V, Li-Ion)
vhbw Batterij, compatibel met de Dyson SV17, V15 Detect, SV18, V11 2020 Outsize, SV15 stofzuiger, donkergrijs (3600 mAh, 25,2 V, Li-Ion)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 99,50
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van Voomy Power Cube S5, 2 meter, voor binnen gebruik, ABS (acrylonitril-butadieen-styreen), polycarbonaat (PC), zwart, CE-markering, 5 stopcontacten
Voomy Power Cube S5, 2 meter, voor binnen gebruik, ABS (acrylonitril-butadieen-styreen), polycarbonaat (PC), zwart, CE-markering, 5 stopcontacten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 60,39
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
Clatronic ijsmachine | 1500 ml | Voor sorbet, ijs en bevroren yoghurt | Bereidingstijd: 20-40 minuten | Vulopening | Koelreservoir | ICM 3764
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Apple USB-C naar Lightning oplaadkabel - 2 meter - Wit
Apple USB-C naar Lightning oplaadkabel - 2 meter - Wit
€ 13,50/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 748
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
€ 22,49/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 267,68
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Bosch Serie 4 WAN28127, voorzijde vulling, 8 kg, , 72 dB, 1400 toeren per minuut, A
Bosch Serie 4 WAN28127, voorzijde vulling, 8 kg, , 72 dB, 1400 toeren per minuut, A
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 1.272,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Buy-Store-Official
Productafbeelding van Hondenbed XXL 118x78 cm grote hondenmand hondenkussen wasbaar – grijs
Hondenbed XXL 118x78 cm grote hondenmand hondenkussen wasbaar – grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: ModesteSHOP

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 31 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige honing
Beoordeeld op 19 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop