Lavendelhoning, 500 gram

€ 12,87

€ 25,74 / 1l

plus € 4,50 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Honing & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Italiaanse citroenhoning, 250 g
Italiaanse citroenhoning, 250 g
€ 30,28/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,57
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van HELLMA 70102915 HELLMA Langnese Sommerblütenhonig goldklar, im Karton
HELLMA 70102915 HELLMA Langnese Sommerblütenhonig goldklar, im Karton
€ 25,88/1kg
€ 37,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BREITSAMER HONIG 846465 BREITSAMER HONIG Imkergold Honig, 1,5 kg
BREITSAMER HONIG 846465 BREITSAMER HONIG Imkergold Honig, 1,5 kg
€ 18,25/1l
€ 27,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Italiaanse lindehoning, 250 g
Italiaanse lindehoning, 250 g
€ 27,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,95
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Italiaanse honing van kastanjebloemen, 250 gram (Miele di Castagno)
Italiaanse honing van kastanjebloemen, 250 gram (Miele di Castagno)
€ 27,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,90
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van 25 kg emmer, geschikt voor voedingsmiddelen, originele Duitse honing. Lentehoning uit Oberfranken (Noord-Beieren). Honing, puur en natuurlijk
25 kg emmer, geschikt voor voedingsmiddelen, originele Duitse honing. Lentehoning uit Oberfranken (Noord-Beieren). Honing, puur en natuurlijk
€ 8,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 220,00
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van Manuka Health MGO 400+, Manuka honing, 500 g, Nieuw-Zeeland, 400 mg/kg, pot
Manuka Health MGO 400+, Manuka honing, 500 g, Nieuw-Zeeland, 400 mg/kg, pot
€ 181,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 90,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Brezzo Sinaasappelhoning, 500g
Brezzo Sinaasappelhoning, 500g
€ 25,22/1l
€ 12,61
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Akacahoning met chilipepers, 110 gram
Akacahoning met chilipepers, 110 gram
€ 70,09/1l
€ 7,71
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Koriander-crèmehoning Fulmer, 350 gram
Koriander-crèmehoning Fulmer, 350 gram
€ 40,23/1l
€ 14,08
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Akacahoning met saffraan, 120 gram
Akacahoning met saffraan, 120 gram
€ 68,67/1l
€ 8,24
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Bloemenhoning Fulmer, 300 gram
Bloemenhoning Fulmer, 300 gram
€ 15,53/1l
€ 4,66
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Lavendel-crèmehoning, 350 gram
Lavendel-crèmehoning, 350 gram
€ 40,23/1l
€ 14,08
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Italiaanse heidehoning, 250 g
Italiaanse heidehoning, 250 g
€ 32,32/1l
€ 8,08
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Akaziahoning met honingraat, 350 gram
Akaziahoning met honingraat, 350 gram
€ 40,23/1l
€ 14,08
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Italiaanse acaciahoning, 500 gram
Italiaanse acaciahoning, 500 gram
€ 30,90/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,45
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van zonnebloemnectar, 900 gram - DE TRAAY
zonnebloemnectar, 900 gram - DE TRAAY
€ 14.990,00/1kg
€ 14,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Italiaanse eucalyptushoning, 250 g
Italiaanse eucalyptushoning, 250 g
€ 29,84/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,46
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Akaziahoning met zomertruffels, 125 g (truffelhoning)
Akaziahoning met zomertruffels, 125 g (truffelhoning)
€ 73,28/1l
€ 9,16
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Canadese esdoornsiroop, 330 gram
Canadese esdoornsiroop, 330 gram
€ 34,04/1kg
€ 17,92
-5%
€ 17,02
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lavendelhoning

De lavendelhoning van Rossi wordt geproduceerd door bijen die nectar verzamelen van lavendelbloemen en wordt beschouwd als een van de beste soorten honing die verkrijgbaar is.

Deze pure lavendelhoning wordt voornamelijk gemaakt van de zogenaamde Lavandino-soort, die is ontstaan uit een kruising tussen Spiga en echte lavendel.

Het heeft een lichtgele kleur en kristalliseert zeer snel, waardoor fijne kristallen ontstaan die zeer aangenaam zijn in de mond.
Het meest kenmerkende aspect is de geur, die duidelijk doet denken aan lavendel.

Het heeft een zeer delicate smaak. Dankzij dit bijzondere kenmerk is lavendelhoning direct herkenbaar en wordt het zeer gewaardeerd door honingliefhebbers.
Het past goed bij taarten, gebak, volkorenbrood en desserts.
Uitstekend in combinatie met verse kaas.

Oogstperiode: juli
Oogstgebied: Spanje
Geur: aromatische planten, kamillebloesem
Smaak: bloemig, fruitig, doet denken aan passiebloem en rijpe vijgen
Kleur: strogeel in vloeibare toestand, parelwit in kristallijne toestand.
Kristallisatie: fijn met middelgrote kristallen

De honingexperts van Rossi respecteren de eigenschappen van dit natuurlijke product in elke fase van het productieproces, dat strikt wordt gecontroleerd en zonder warmtebehandeling plaatsvindt. De ingrepen in het product zijn minimaal en honing uit verschillende batches worden niet gemengd, om hun typiciteit te behouden.

  • Zonder toegevoegde suiker

  • Niet gepasteuriseerd

  • Zonder conserveermiddelen

  • Volledig natuurlijk


Ingrediënten: 100% honing van lavendelbloemen (herkomst: Spanje).

Specificaties
Fabrikant: Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Italië
Gewicht: 500 g
Ingrediënten: 100% honing van lavendelbloemen (herkomst: Spanje).
Herkomst: Italië, Spanje
Bewaring: n op een koele, droge plaats.
Allergenen: Geen allergenen

Voedingswaarden per 100 g
Energie: 1369 kJ / 322 kcal
Vetten: 0,0 g
waarvan verzadigde vetzuren: 0,0 g
Koolhydraten: 80,0 g
waarvan suikers: 80,0 g
Vezels: 0,0 g
Eiwitten: 0,5 g
Zout: 0,28 g

Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
100% honing van lavendelbloemen (herkomst: Spanje).
Voedingswaarde
Energie: 1369 kJ / 322 kcal Vet: 0,0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,0 g Koolhydraten: 80,0 g waarvan suikers: 80,0 g Vezels: 0,0 g Eiwitten: 0,5 g Zout: 0,28 g
Allergenen
Geen
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Italien
Verkoopbenaming
Lavendelhoning
Fabrikant
Apicoltura Rossi Novaro
Herkomst
Spanje
EAN
8012532040500

Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
100% honing van lavendelbloemen (herkomst: Spanje).
Voedingswaarde
Energie: 1369 kJ / 322 kcal Vet: 0,0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,0 g Koolhydraten: 80,0 g waarvan suikers: 80,0 g Vezels: 0,0 g Eiwitten: 0,5 g Zout: 0,28 g
Allergenen
Geen
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Italien
Verkoopbenaming
Lavendelhoning
Fabrikant
Apicoltura Rossi Novaro
Herkomst
Spanje
EAN
8012532040500
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Italiaanse honing van kastanjebloemen, 250 gram (Miele di Castagno)
Italiaanse honing van kastanjebloemen, 250 gram (Miele di Castagno)
€ 27,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,90
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Honing met lavendelbloemen, 250 g (Miele di Lavanda)
Honing met lavendelbloemen, 250 g (Miele di Lavanda)
€ 44,08/1l
€ 11,02
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Dallmayr Kakao 18069070 für Automaten 1kg
Dallmayr Kakao 18069070 für Automaten 1kg
€ 14,03/1kg
€ 14,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
Manuka Health - Manuka Honing MGO 400+ [250g] - Lactosevrij, glutenvrij
€ 201.119,99/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 52,37
-3%
€ 50,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Barilla Girandole, 500 gram
Barilla Girandole, 500 gram
€ 7,92/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Villeroy & Boch Teller Set, 12-delig, Toys Delight
Villeroy & Boch Teller Set, 12-delig, Toys Delight
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 273,62
Verkoper: PorzellanExklusiv
Productafbeelding van Manuka Health MGO 400+, Manuka honing, 500 g, Nieuw-Zeeland, 400 mg/kg, pot
Manuka Health MGO 400+, Manuka honing, 500 g, Nieuw-Zeeland, 400 mg/kg, pot
€ 181,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 90,99
Verkoper: The-Fast-Order
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
€ 339,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 145,54
-€ 60,62
€ 84,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Minio, binnendeur "SALWADOR I", schuifdeur, 90 cm, witte kleur
Minio, binnendeur "SALWADOR I", schuifdeur, 90 cm, witte kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 254,00
Gratis bezorging
Verkoper: Minio
Productafbeelding van PURE Fine Selection Finesse - 1 kg
PURE Fine Selection Finesse - 1 kg
€ 33,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,97
-33%
€ 33,98
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Cacao - Poeder met Biologisch cacaopoeder - 250 g
Cacao - Poeder met Biologisch cacaopoeder - 250 g
€ 13,69
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van 25 kg emmer, geschikt voor voedingsmiddelen, originele Duitse honing. Lentehoning uit Oberfranken (Noord-Beieren). Honing, puur en natuurlijk
25 kg emmer, geschikt voor voedingsmiddelen, originele Duitse honing. Lentehoning uit Oberfranken (Noord-Beieren). Honing, puur en natuurlijk
€ 8,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 220,00
Verkoper: Bienen-Schmidt
Productafbeelding van BREITSAMER HONIG 846465 BREITSAMER HONIG Imkergold Honig, 1,5 kg
BREITSAMER HONIG 846465 BREITSAMER HONIG Imkergold Honig, 1,5 kg
€ 18,25/1l
€ 27,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Houtkachel Plamen Tara 6 kW – externe luchttoevoer, +
Houtkachel Plamen Tara 6 kW – externe luchttoevoer, +
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 869,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van Heinz 5000157073020, 150 ml
Heinz 5000157073020, 150 ml
€ 19,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 3,50
-17%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BARTNIK Honing, afkomstig van meerdere bloemen, 1,2 kg.
BARTNIK Honing, afkomstig van meerdere bloemen, 1,2 kg.
€ 2,15/1kg
€ 23,57
-34%
€ 15,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Kapsules Lungo Intenso | 20 Nespresso® compatibele capsules
Jacobs Kapsules Lungo Intenso | 20 Nespresso® compatibele capsules
€ 67,21/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,25
-15%
€ 6,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 260,23
-€ 114,57
€ 145,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lindt Pralines, Hochfein: Fijne chocolade specialiteiten, 120g
Lindt Pralines, Hochfein: Fijne chocolade specialiteiten, 120g
€ 87,50/1kg
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van HELLMA 70102915 HELLMA Langnese Sommerblütenhonig goldklar, im Karton
HELLMA 70102915 HELLMA Langnese Sommerblütenhonig goldklar, im Karton
€ 25,88/1kg
€ 37,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 103,76
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Italiaanse citroenhoning, 250 g
Italiaanse citroenhoning, 250 g
€ 30,28/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,57
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 405,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
€ 24,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CrossWave Pet Pro, nat- en droogzuiger
CrossWave Pet Pro, nat- en droogzuiger
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 516,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Digitale weegschaal, capaciteit 200 kg, afmetingen 298x248x(hoogte)37 mm
Digitale weegschaal, capaciteit 200 kg, afmetingen 298x248x(hoogte)37 mm
€ 56,95
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van DenTek Fresh & White tandzijde stokjes, 36 stuks, met microkristallen en mintsmaak
DenTek Fresh & White tandzijde stokjes, 36 stuks, met microkristallen en mintsmaak
€ 6,61/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gigaset CL390HX, wit
Gigaset CL390HX, wit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 106,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 443,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 21 december 2025 op
Geverifieerde aankoop