La Fiammante 8001737101055, Sugo, 400 gram

€ 1,50

€ 1,43-4%

€ 3,57 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Groente- & Fruitconserven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
€ 15,00/1kg
€ 3,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van 12 potten Mutti gepelde Italiaanse tomaten, 700g
12 potten Mutti gepelde Italiaanse tomaten, 700g
€ 5,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
€ 16,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 6,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Mutti Gepelde Tomaten, tomatenpuree, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Gepelde Tomaten, tomatenpuree, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
€ 5,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tomatenconcentraat Aranyfácán, 850 gram
Tomatenconcentraat Aranyfácán, 850 gram
€ 6,73/1kg
€ 10,01
-32%
€ 6,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pudliszki, tomatenconcentraat, 90 gram
Pudliszki, tomatenconcentraat, 90 gram
€ 5,28/1kg
€ 1,39
-5%
€ 1,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tomatenconcentraat Topseller, 190 gram
Tomatenconcentraat Topseller, 190 gram
€ 3,23/1kg
€ 1,02
-4%
€ 0,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rolnik, pittige paprikasalami, 80 gram
Rolnik, pittige paprikasalami, 80 gram
€ 21,78/1kg
€ 2,06
-4%
€ 1,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Urbanek Groentesalade met maïs, 860 gram
Urbanek Groentesalade met maïs, 860 gram
€ 4,03/1kg
€ 3,65
-4%
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Urbanek Kasjubische augurken, 680 gram
Urbanek Kasjubische augurken, 680 gram
€ 5,81/1kg
€ 4,16
-5%
€ 3,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rolnik tomatenconcentraat, 190 gram
Rolnik tomatenconcentraat, 190 gram
€ 4,23/1kg
€ 1,38
-5%
€ 1,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tomatenconcentraat Bażant, 150g
Tomatenconcentraat Bażant, 150g
€ 10,33/1kg
€ 1,91
-2%
€ 1,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwarte olijvencreme Taggiasca, 90 gram - ROI
Zwarte olijvencreme Taggiasca, 90 gram - ROI
€ 78,89/1l
€ 7,81
-9%
€ 7,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Ptak tomatenconcentraat, 165 gram
Ptak tomatenconcentraat, 165 gram
€ 10.588,24/1kg
€ 1,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meerassige in olijfolie, 240 gram - Colimena
Meerassige in olijfolie, 240 gram - Colimena
€ 96,25/1kg
€ 25,41
-9%
€ 23,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Dawtona tomatenconcentraat, 550 gram
Dawtona tomatenconcentraat, 550 gram
€ 4,49/1kg
€ 3,74
-5%
€ 3,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Augurkenpuree 2,5 kg, merk Urbanek
Augurkenpuree 2,5 kg, merk Urbanek
€ 3,02/1kg
€ 10,97
-5%
€ 10,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti Passata, tomatenpuree, 500 g
Mutti Passata, tomatenpuree, 500 g
€ 34,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gekonfijte paprika, 650 gram
Gekonfijte paprika, 650 gram
€ 4,75/1kg
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bonduelle doperwten, 212 ml
Bonduelle doperwten, 212 ml
€ 84.950,00/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pelati-tomaten 400g - La Fiammante

Klassieke Italiaanse tomaten voor uw keuken

De pelati-tomaten van La Fiammante zijn een product waar elke liefhebber van de mediterrane keuken van zal genieten. Zorgvuldig geschilde, hele, rijpe tomaten in een handige 400-gram blik, direct klaar voor gebruik zodra het blik geopend is. Ideaal voor dagelijks gebruik en culinaire experimenten.

Veelzijdig te gebruiken

Deze tomaten zijn geschikt voor elk gerecht - of het nu gaat om het bereiden van een klassieke tomatensaus, een ovenschotel, een soep of een pizza. Hun natuurlijke zoetheid en sappigheid zijn ideaal om de smaak van gerechten te versterken en ze een authentieke Italiaanse karakter te geven.

Gemak en kwaliteit

Geschilde tomaten uit blik besparen niet alleen tijd, maar garanderen ook versheid en smaak. Dankzij de luchtdichte verpakking heeft u ze altijd binnen handbereik - zonder u zorgen te hoeven maken over snelle bederfelijkheid. La Fiammante is een merk dat bekend staat om de kwaliteit en natuurlijke ingrediënten van zijn producten.

Ingrediënten: Tomaten, tomatensap, zuurteregelaar: citroenzuur. Voedingswaarde per 100g: Energie 141kJ/34kcal Vet 0,5g waarvan verzadigde vetzuren 0,1g Koolhydraten 5,3g waarvan suikers 2,6g Eiwit 1,2g Zout 0,1g Netto gewicht: 400g Herkomst: Italië Bewaring: Droog, koel en beschermd tegen zonlicht n. Ten minste houdbaar tot:
Inhoud
0.4 l
Ingrediënten
Ingrediënten: Tomaten, tomatensap, zuurteregelaar: citroenzuur. Voedingswaarde per 100g: Energie: 141kJ/34kcal, Vet: 0,5g, waarvan verzadigde vetzuren: 0,1g, Koolhydraten: 5,3g, waarvan suikers: 2,6g, Eiwitten: 1,2g, Zout: 0,1g. Netto gewicht: 400g. Herkomst: Italië. Bewaring: Droog, koel en beschermd tegen zonlicht bewaren. Ten minste houdbaar tot: [Datum ontbreekt]
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
460 g
Levensmiddelenbedrijven
La Fiammante
Verkoopbenaming
Gepelde tomaten 400g - La Fiammante
Fabrikant
La Fiammante
EAN
8001737101055

Inhoud
0.4 l
Ingrediënten
Ingrediënten: Tomaten, tomatensap, zuurteregelaar: citroenzuur. Voedingswaarde per 100g: Energie: 141kJ/34kcal, Vet: 0,5g, waarvan verzadigde vetzuren: 0,1g, Koolhydraten: 5,3g, waarvan suikers: 2,6g, Eiwitten: 1,2g, Zout: 0,1g. Netto gewicht: 400g. Herkomst: Italië. Bewaring: Droog, koel en beschermd tegen zonlicht bewaren. Ten minste houdbaar tot: [Datum ontbreekt]
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
460 g
Levensmiddelenbedrijven
La Fiammante
Verkoopbenaming
Gepelde tomaten 400g - La Fiammante
Fabrikant
La Fiammante
EAN
8001737101055
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
€ 15,00/1kg
€ 3,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van MUTTI 1625626002 MUTTI Tomaten geschält  2,5 kg, 1 St.
MUTTI 1625626002 MUTTI Tomaten geschält 2,5 kg, 1 St.
€ 10,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
€ 9,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 10,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Apple Lightning naar USB-A kabel - 2 meter - White
Apple Lightning naar USB-A kabel - 2 meter - White
€ 3,36/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 6,71
Verkoper: MegaMobileBe
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
€ 16,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 6,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Rummo Casarecce Pasta Nr. 88 500 g – Authentieke Italiaanse Durumtarwepasta voor Pasta met Saus, Pesto en Zeevruchten
Rummo Casarecce Pasta Nr. 88 500 g – Authentieke Italiaanse Durumtarwepasta voor Pasta met Saus, Pesto en Zeevruchten
€ 3,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,71
-5%
€ 1,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti Gepelde Tomaten, tomatenpuree, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Gepelde Tomaten, tomatenpuree, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
€ 5,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Strianese kers tomaten in tomatensap – 400g (Hele tomaten uit Italië)
Strianese kers tomaten in tomatensap – 400g (Hele tomaten uit Italië)
€ 4,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,79
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
SkinStar wasmiddel voor paardendekens, zonder parfum + inwasbare impregneermiddel, elk 2,5 liter
€ 14,98/1l
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: WassersportEuropaGmbH
Productafbeelding van Mutti gepelde Italiaanse tomaten, 800g
Mutti gepelde Italiaanse tomaten, 800g
€ 23,54/1kg
€ 19,99
-5%
€ 18,83
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti Gehele Cherrytomaten (Pomodorini Ciliegini), 400g
Mutti Gehele Cherrytomaten (Pomodorini Ciliegini), 400g
€ 74,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Zeezout, ongeraffineerd, fijnkorrelig, 1 kg
Zeezout, ongeraffineerd, fijnkorrelig, 1 kg
€ 2,42/1l
€ 2,55
-5%
€ 2,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MUTTI 1289107004 MUTTI Polpa Fine  2,5 kg, 1 St.
MUTTI 1289107004 MUTTI Polpa Fine 2,5 kg, 1 St.
€ 5,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barilla Risoni (nr. 26), 500g
Barilla Risoni (nr. 26), 500g
€ 5,80/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pesto Tigullio met ricotta en pistachenoten, 185 gram
Pesto Tigullio met ricotta en pistachenoten, 185 gram
€ 29,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,95
-5%
€ 5,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 12 potten Mutti gepelde Italiaanse tomaten, 700g
12 potten Mutti gepelde Italiaanse tomaten, 700g
€ 5,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati, pasta, nummer 5 - 500 gram.
€ 10,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
€ 148,98/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 79,77
-4%
€ 75,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mutti Pizzasaus, verrijkt met vers geoogste tomaten, 400g
Mutti Pizzasaus, verrijkt met vers geoogste tomaten, 400g
€ 33,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,39
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mutti, tomatenconcentraat, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
Mutti, tomatenconcentraat, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
€ 128,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Caffè Borbone Miscela Blu, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
Caffè Borbone Miscela Blu, koffiepads voor het ESE-systeem, 44 mm, 100 stuks, elk 7,2 gram
€ 3.350,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 85,19
-71%
€ 24,12
Verkoper: TEC-MORE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 9 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tomaten
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy