5,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Gewicht:
- 2040 gBeschikbare opties weergeven
- 2290 gBeschikbare opties weergeven
Inhoud:
4.08 l- 2.04 lBeschikbare opties weergeven
- 4.08 l
Aantal stuks:
- 4Beschikbare opties weergeven
- 24Beschikbare opties weergeven
Vergelijkbare producten

APPLAWS Assortiment, multipack in bouillon - natvoer voor katten - 12x70g
€ 17,83/1kg
€ 14,98
Verkoper: velmontask

GranataPet DeliCatessen Kip & Garnalen, natvoer voor katten, kattenvoer
€ 34,74
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Whiskas 1+ Natvoer voor katten, Ragout van gevogelte, selectie in gelatine, 40x85g (1 pak)
€ 9,18/1kg
€ 33,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

APPLAWS Kipselectie in bouillon - natvoer voor katten - 12 x 70g
€ 18,27/1kg
€ 15,35
Verkoper: velmontask

APPLAWS Kipfilet met kippenlever in gelatine - natvoer voor katten - 70g
€ 15,18/1kg
€ 21,55
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

WHISKAS Festmaaltijd in Gelatine, Gevogelte – Natvoer voor katten – 120 porties van 85 gram
€ 45,99
Verkoper: velmontask

WHISKAS Zakje met gelatine, gevogelte, 80x85g
€ 33,54
Verkoper: velmontask

GranataPet DeliCATessen Tonijn & Eend, 6 x 85g
€ 23,34
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Whiskas Volwassen kattenvoer, tonijn in gelatine, 400 gram
€ 8,07/1kg
€ 3,40
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,23
Verkoper: Katomix

Whiskas Natvoer voor Katten met Kip in Gelatine, 85 gram
€ 14,56/1kg
€ 1,38
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,31
Verkoper: Katomix

Applaws Natvoer voor katten, tonijnfilet in gelatine, 24 x 70 gram
€ 47,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

APPLAWS Kattenvoer, natvoer voor kittens, kipfilet, 24 x 70 gram
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Sheba Delicatezze, natvoer voor katten, vogelselectie in gelatine, vis, multipack
€ 69,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

SCHESIR Kipfilet in gelatine - natvoer voor katten - 70g
€ 404,00/1kg
€ 32,32
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 6,62/1kg
€ 22,51
Verkoper: velmontask

SCHESIR Kip in gelatine - natvoer voor katten - 70g
€ 0,33/1kg
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Applaws Natuurlijk natvoer voor katten, in zakje, tonijnfilet in gelatine – 1 stuk
€ 41,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Applaws Natvoer voor katten, kipfilet in gelatine, 24 x 70 gram
€ 48,38
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

MjAMjAM, 12 porties van 200g natvoer voor katten, mixbox met verschillende smaken, glutenvrij
€ 20,37/1kg
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Schesir, natvoer voor volwassen katten met tonijn, kip en garnalen
€ 51,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Productbeschrijving
Speciaal bereid om de natuurlijke goede smaak en kwaliteit van de hoogwaardige ingrediënten te behouden. Met WHISKAS favoriete maaltijden rent uw kat sneller dan ooit tevoren naar de voerbak! De heerlijke recepten zorgen voor tevreden spinnen in elke levensfase… bij de maaltijden en daarbuiten.
Algemene informatie
Volwassen kat
Ingrediënten
Met kip - Samenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (35%, waaronder 4% kip in stukjes*), granen, mineralen, plantaardige bijproducten, suiker. *Stukjes maken 40% van het product uit.
Met eend - Samenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (35%, waaronder 4% eend in stukjes*), granen, mineralen, plantaardige bijproducten, suiker. *Stukjes maken 40% van het product uit.
Met gevogelte - Samenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (35%, waaronder 4% gevogelte in stukjes*), granen, mineralen, plantaardige bijproducten, suiker. *Stukjes maken 40% van het product uit.
Met kalkoen - Samenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (35%, waaronder 4% kalkoen in stukjes*), granen, mineralen, plantaardige bijproducten, suiker. *Stukjes maken 40% van het product uit.
Gebruiksaanwijzing
Resten maximaal 2 dagen n op een koele plaats.
Adres fabrikant/importeur
Postbus 1280, 27281 Verden (Aller)
- 100% hoogwaardige ingrediënten; speciaal bereid en afgestemd op de dagelijkse behoeften van uw kat vanaf 1 jaar.
- Heerlijke smaken en texturen voor maximaal genot.
- Ondersteunt een gezonde spijsvertering en het immuunsysteem.
- 90% van het eiwit is afkomstig van dierlijke ingrediënten.
- Zonder toegevoegde kunstmatige kleur- en conserveermiddelen.
- Inhoud
- 4.08 l
- Vochtgehalte
- NA
- Type diervoeder
- Natvoer
- EAN
- 4008429156601
- Fabrikant
- Registratienummer
- NA
- Inhoud
- 4.08 l
- Vochtgehalte
- NA
- Type diervoeder
- Natvoer
- EAN
- 4008429156601
- Fabrikant
- Registratienummer
- NA
Gaat ook goed samen met

WHISKAS Classic Maaltijd Mix - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
€ 5,22/1kg
€ 17,75
Verkoper: velmontask

WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,22/1kg
€ 17,75
Verkoper: velmontask

WHISKAS Senior droogvoer voor katten, 7 jaar en ouder, met kip, 5 x 800g
€ 8,56/1kg
€ 34,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 5,02/1kg
€ 19,23
Verkoper: velmontask
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 6 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer goed product
Ik ben zeer tevreden. Vooral mijn kat is er blij mee. Het smaakt hem erg goed.
Beoordeeld op 17 november 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.sk. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.sk.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg