Gestabiliseerde haverzemelen, 150 g, SANTE

€ 1,28

€ 1,22-4%

€ 8,13 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Granen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit, haverzemelen, 200g
Melvit, haverzemelen, 200g
€ 6,20/1kg
€ 1,30
-4%
€ 1,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KUPIEC Volkoren havervlokken, 200g
KUPIEC Volkoren havervlokken, 200g
€ 8,90/1kg
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Havermoutvlokken KUP, 200 gram
Havermoutvlokken KUP, 200 gram
€ 9,15/1kg
€ 1,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Boekweitvlokken, 500g
Boekweitvlokken, 500g
€ 23,20/1kg
€ 20,99
-43%
€ 11,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Flohsamenschalen, 500 gram
Flohsamenschalen, 500 gram
€ 27,51/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,99
-38%
€ 14,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
€ 0,18/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chiazaad, 500 gram
Chiazaad, 500 gram
€ 44,90/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
€ 0,17/1kg
€ 1,68
-4%
€ 1,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inuline, 500 gram
Inuline, 500 gram
€ 28,29/1kg
€ 23,99
-39%
€ 14,57
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
AMARANTUS EKSPANDOWANY BIO 100 g - HELPA
AMARANTUS , 100 gram - HELPA
€ 30,90/1kg
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kuskus, parelmoerachtig, Melvit, 400 gram
Kuskus, parelmoerachtig, Melvit, 400 gram
€ 6.800,00/1kg
€ 2,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Instant Havermoutvlokken, 2 kg
Melvit Instant Havermoutvlokken, 2 kg
€ 2,95/1kg
€ 6,21
-4%
€ 5,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cenos maisgries, 450 gram
Cenos maisgries, 450 gram
€ 4.288,89/1kg
€ 1,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mariendistelkruid, 200g, INTENSON
Mariendistelkruid, 200g, INTENSON
€ 1.430,00/1kg
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko, geroosterde boekweitvlokken, 400 gram (4 x 100 gram)
Sonko, geroosterde boekweitvlokken, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 45,92/1kg
€ 18,37
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Terrasana Raw Chia Zaad In Glas  (330 gr)
Terrasana Raw Chia Zaad In Glas (330 gr)
€ 17,61/1kg
€ 5,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Griesmeel, 500 gram
Griesmeel, 500 gram
€ 21,71/1kg
€ 19,99
-44%
€ 11,07
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Volkoren speltvlokken, 3 pakken van 100 gram
Volkoren speltvlokken, 3 pakken van 100 gram
€ 9.166,67/1kg
€ 2,75
Verkoper: Katomix
KASZKA JAGLANO - OWSIANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
-HAVERMUNT-VARKENSVLEES 200 g - HELPA
€ 22,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,68
-4%
€ 4,45
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wacht niet langer, voeg havermout toe aan uw dieet vandaag nog! Koop nu en zorg voor uw gezondheid!

Ingrediënten
Gestabiliseerde haverzemelen. Dit product bevat gluten. Het kan sporen van soja en melk bevatten. Gewicht: 150g
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Gestabiliseerde haverzemelen, 150 g, SANTE
Fabrikant
San.
EAN
5900617002945

Ingrediënten
Gestabiliseerde haverzemelen. Dit product bevat gluten. Het kan sporen van soja en melk bevatten. Gewicht: 150g
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Gestabiliseerde haverzemelen, 150 g, SANTE
Fabrikant
San.
EAN
5900617002945
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE  375 g, 1 St.
Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
€ 27,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van San.Fital Aardbeien-, frambozen- en kersenvlokken, 225 g
San.Fital Aardbeien-, frambozen- en kersenvlokken, 225 g
€ 12,71/1kg
€ 3,21
-4%
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lizis Granola met weinig suiker, 500g
Lizis Granola met weinig suiker, 500g
€ 50,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,09
-3%
€ 26,01
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
€ 19,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mini Cashew-reep ALA, frambozentarte, Dobra
Mini Cashew-reep ALA, frambozentarte, Dobra
€ 22,65/1kg
€ 2,43
-4%
€ 2,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dubaise chocolade ELIT - 90g
Dubaise chocolade ELIT - 90g
€ 54,78/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Baton Musli aardbei, 35g, merk Nestle
Baton Musli aardbei, 35g, merk Nestle
€ 22,50/1kg
€ 0,95
-5%
€ 0,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
€ 862,63/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 16,39
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 293,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 421
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Bakalland Ba! Havermoutreep 5 stuks. 40 gram
Bakalland Ba! Havermoutreep 5 stuks. 40 gram
€ 12,25/1kg
€ 0,71
-30%
€ 0,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bakalland Ba! 5 Notenrepen, graanrepen, 40 gram
Bakalland Ba! 5 Notenrepen, graanrepen, 40 gram
€ 12,25/1kg
€ 0,52
-5%
€ 0,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GUTE KALORIEN Mini-repen met de smaak van bosbessen-cashew-muffin (6x17g) KUBARA
GUTE KALORIEN Mini-repen met de smaak van bosbessen-cashew-muffin (6x17g) KUBARA
€ 23,40/1kg
€ 5,95
-60%
€ 2,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haarbos, föhnborstel voor verschillende kapsels - POSHAIR
Haarbos, föhnborstel voor verschillende kapsels - POSHAIR
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 29,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Baton Corn Flakes 22g, merk Nestle
Baton Corn Flakes 22g, merk Nestle
€ 40,00/1kg
€ 0,84
-4%
€ 0,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ritter Sport Zout Karamel Vegan, 100g
Ritter Sport Zout Karamel Vegan, 100g
€ 101,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
€ 60,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PROFI CARE 331321 PROFI CARE 4-in-1 Multifunctionele stylingtool PC-HAS 3132, wit / roze
PROFI CARE 331321 PROFI CARE 4-in-1 Multifunctionele stylingtool PC-HAS 3132, wit / roze
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 43,36
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Muesli met fruit, 350g, Sante
Muesli met fruit, 350g, Sante
€ 6,87/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Sante Granola met fruit, met gedroogd fruit, 350 gram
Sante Granola met fruit, met gedroogd fruit, 350 gram
€ 10,83/1kg
€ 3,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van kinder Crispy, 5-stuks verpakking | 5 x 34g | Knapperige wafelrepen met hazelnoot- en melkcrème, omhuld met zachte melkchocolade + Hartverpakking met verzendbescherming
kinder Crispy, 5-stuks verpakking | 5 x 34g | Knapperige wafelrepen met hazelnoot- en melkcrème, omhuld met zachte melkchocolade + Hartverpakking met verzendbescherming
€ 47,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Musli Tropikalne 350g, merk SANTE
Musli Tropikalne 350g, merk SANTE
€ 7,25/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bauckhof Biologische havermout met bessen, glutenvrij, Demeter-keurmerk - 400g - 1 zak
Bauckhof Biologische havermout met bessen, glutenvrij, Demeter-keurmerk - 400g - 1 zak
€ 18,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,32
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Graanvullingen Met Amandelboter, Weinig Suiker, Glutenvrij, Biologisch, 300G - Turtle
Graanvullingen Met Amandelboter, Weinig Suiker, Glutenvrij, Biologisch, 300G - Turtle
€ 22,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,62
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.