Glutenvrije, biologische havermout, 1 kg

€ 13,51

€ 13,51 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Rijst & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Parboiled rijst, 1 kg
Parboiled rijst, 1 kg
€ 13,01/1kg
€ 20,66
-35%
€ 13,23
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Glutenvrije, biologische kersenagar-gelei, 40g
Glutenvrije, biologische kersenagar-gelei, 40g
€ 219,60/1kg
€ 10,98
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Perlgraan, 1 kg (2 x 500 gram)
Perlgraan, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 11,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-42%
€ 11,58
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Zwarte rijst, 1 kg (2 x 500g)
Zwarte rijst, 1 kg (2 x 500g)
€ 15,32/1kg
€ 23,99
-34%
€ 15,63
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Ongepelde boekweitvlokken, 500g
Ongepelde boekweitvlokken, 500g
€ 22,14/1kg
€ 19,99
-43%
€ 11,29
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bulgurpap 1 kg (2 x 500 g)
Bulgurpap 1 kg (2 x 500 g)
€ 12,94/1kg
€ 21,99
-39%
€ 13,20
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Ben's Jasmijnrijst, zak van 500 gram
Ben's Jasmijnrijst, zak van 500 gram
€ 13,70/1kg
€ 7,79
-5%
€ 7,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hirsepap 500g
Hirsepap 500g
€ 22,58/1kg
€ 19,99
-43%
€ 11,29
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Terrasana Seitan In Tamarisaus  (700 gr)
Terrasana Seitan In Tamarisaus (700 gr)
€ 8,46/1kg
€ 6,40
-7%
€ 5,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonko Basmati rijst, 4 x 100 gram
Sonko Basmati rijst, 4 x 100 gram
€ 7,05/1kg
€ 3,19
-5%
€ 3,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cenos Parboiled Rijst, 400 gram (4 x 100 gram)
Cenos Parboiled Rijst, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 4,52/1kg
€ 1,91
-5%
€ 1,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Witte rijst, 1 kg
Witte rijst, 1 kg
€ 12,77/1kg
€ 21,99
-41%
€ 12,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Jasmijn thee, 1 kg
Jasmijn thee, 1 kg
€ 12,91/1kg
€ 21,99
-39%
€ 13,23
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Saffraanrisotto, 300 gram
Saffraanrisotto, 300 gram
€ 23,33/1kg
€ 7,00
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Sonko Parboiled rijst, langkorrelig, glutenvrij, 400g
Sonko Parboiled rijst, langkorrelig, glutenvrij, 400g
€ 0,20/1kg
€ 2,00
-5%
€ 1,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cenos Basmatirijst, 400 gram (4 zakken)
Cenos Basmatirijst, 400 gram (4 zakken)
€ 7.175,00/1kg
€ 2,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko Jasmijnrijst, 400 gram (4 x 100 gram)
Sonko Jasmijnrijst, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 6,57/1kg
€ 2,77
-5%
€ 2,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemiddelde gerstvlokken, 1 kg
Gemiddelde gerstvlokken, 1 kg
€ 11,70/1kg
€ 20,99
-43%
€ 11,88
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze biologische havermout is een uitstekende aanvulling op hartige gerechten en kan worden gebruikt als ingrediënt in soepen, vulling voor gevulde groenten of als basis voor een risotto. Het is ook een geweldige basis voor havermoutpap, bereid met melk of plantaardige drank, pudding met fruit, of voor taarten en desserts.
Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
er zijn
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
BIOPLANET
Verkoopbenaming
Hirse
Fabrikant
BIOPLANET
EAN
5907814664563

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
er zijn
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
BIOPLANET
Verkoopbenaming
Hirse
Fabrikant
BIOPLANET
EAN
5907814664563
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
€ 22,78/1kg
€ 11,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Schär Butterkeks (130 gr)
Dr. Schär Butterkeks (130 gr)
€ 33,85/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,20
-15%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glutenvrije havermout, biologisch, 500 g -  PLANET
Glutenvrije havermout, biologisch, 500 g - PLANET
€ 24,08/1kg
€ 17,06
-29%
€ 12,04
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
€ 21,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,87
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
KASZKA JAGLANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
HELPA - Biologische jaglameel zonder toegevoegde suiker, 200 gram
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Merax Hoekbank, L-vormige bank met opbergruimte, bekerhouders, geleverd met 2 kussens, bank voor de woonkamer, bank, bankstel, linnen, lichtgrijs
Merax Hoekbank, L-vormige bank met opbergruimte, bekerhouders, geleverd met 2 kussens, bank voor de woonkamer, bank, bankstel, linnen, lichtgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 389,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
TV Holder 13 '' - 42 '' Maclean MC-777 black 35 kg VESA 200x200
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 213
€ 11,23
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
AMARANTUS BIO 1 kg - BIO PLANET
AMARANTUS - 1 kg - PLANET
€ 15,73/1kg
€ 15,73
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kasza manna, biologisch, 500g, BIOPLANET
Kasza manna, biologisch, 500g, BIOPLANET
€ 24,57/1kg
€ 20,99
-40%
€ 12,53
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE BIO 325 g - BAUCK HOF
Bauckhof Biologische Havervlokken Crunchy Chocolade - 1 zak
€ 23,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Biologische, glutenvrije runderbouillonblokjes zonder palmolie, 66 g, EkoWital
Biologische, glutenvrije runderbouillonblokjes zonder palmolie, 66 g, EkoWital
€ 1.790,00/1kg
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker 713993002 Dr. Oetker Pistazien Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
Dr. Oetker 713993002 Dr. Oetker Pistazien Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
€ 11,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,91
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Hirsemeel, 1 kg
Hirsemeel, 1 kg
€ 12,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-39%
€ 12,69
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Selfsat H30D1 platte antenne met een enkele LNB voor 1 ontvanger
Selfsat H30D1 platte antenne met een enkele LNB voor 1 ontvanger
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 151,89
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Witte quinoa, 1000g, merk TARGROCH
Witte quinoa, 1000g, merk TARGROCH
€ 4.960,00/1kg
€ 5,22
-4%
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cenovis Bio Klare Gemüsebrühe 126g
Cenovis Bio Klare Gemüsebrühe 126g
€ 19,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,53
-2%
€ 2,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
PŁATKI OWSIANE BEZGLUTENOWE BIO 1 kg - BIO PLANET
Glutenvrije biologische havervlokken, 1 kg - PLANET
€ 8,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,43
-4%
€ 8,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Taartdecoratie in de vorm van een ballon, blauw, 29 cm
Taartdecoratie in de vorm van een ballon, blauw, 29 cm
€ 4,64
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Old El Paso Tortillas Glutenvrij (216 gr)
Old El Paso Tortillas Glutenvrij (216 gr)
€ 22,69/1kg
€ 5,38
-8%
€ 4,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 959
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Welkomstdeals
Productafbeelding van sinnlein Elektrisch warmtekussen voor de nek en schouders, rugverwarming met automatische uitschakeling en 6 temperatuurniveaus
sinnlein Elektrisch warmtekussen voor de nek en schouders, rugverwarming met automatische uitschakeling en 6 temperatuurniveaus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 163
€ 37,99
-5%
€ 36,09
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Schar Pausa Ciok (35 gr)
Schar Pausa Ciok (35 gr)
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vilgain® Avocado-olie 200 ml | natuurlijke kookspray | spuitfles
Vilgain® Avocado-olie 200 ml | natuurlijke kookspray | spuitfles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Merax Modulaire Sofa, hoekbank, L-vormige bank, 3-zits, bekleed met katoen-linnen stof, gestoffeerde modulaire bank met chaise longue, 85x118x82 cm, grijs
Merax Modulaire Sofa, hoekbank, L-vormige bank, 3-zits, bekleed met katoen-linnen stof, gestoffeerde modulaire bank met chaise longue, 85x118x82 cm, grijs
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 269,99
-€ 21,00
€ 248,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 386
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Wessper Basic, 3 liter waterkan met koelfunctie – transparante kan met deksel en ijsvak
Wessper Basic, 3 liter waterkan met koelfunctie – transparante kan met deksel en ijsvak
€ 20,99
-4%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Dekbed 155 x 220 cm, dekbed voor alle seizoenen, 100% microvezel, geschikt voor mensen met allergieën, sleepling Basic 100
Dekbed 155 x 220 cm, dekbed voor alle seizoenen, 100% microvezel, geschikt voor mensen met allergieën, sleepling Basic 100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 269
€ 58,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Watani Premium Basmati Rijst 10 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
Watani Premium Basmati Rijst 10 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: Watani
€ 2,99/1kg
Productafbeelding van Watani Premium Basmati Rijst 5 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
Watani Premium Basmati Rijst 5 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Watani
€ 4,38/1kg