Gellwe Soda, gezuiverd, 70 gram

€ 0,71

€ 0,67-5%

€ 8,38 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Bakmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dr. Oetker Soda, gezuiverd, universeel, voor thuisgebruik, voor het maken van gebak en het verzachten van water, 70g
Dr. Oetker Soda, gezuiverd, universeel, voor thuisgebruik, voor het maken van gebak en het verzachten van water, 70g
€ 7,29/1kg
€ 0,54
-5%
€ 0,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Oetker Pure Chocolade (150g verpakking)
Oetker Pure Chocolade (150g verpakking)
€ 27,80/1kg
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
€ 10,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker, voedingsgelatine, 50 gram
Dr. Oetker, voedingsgelatine, 50 gram
€ 40,83/1kg
€ 2,58
-5%
€ 2,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
€ 11,00/1kg
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker, kruimeltaartbodem, 400g
Dr. Oetker, kruimeltaartbodem, 400g
€ 7,46/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Müllers Mühle Rijstmeel, geschikt voor koken, bakken en verfijnen, 500g
Müllers Mühle Rijstmeel, geschikt voor koken, bakken en verfijnen, 500g
€ 7,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Wodzisław Soda, gezuiverd, 80 gram
Wodzisław Soda, gezuiverd, 80 gram
€ 11,63/1kg
€ 0,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Delecta Citroenlimonade, 80 gram
Delecta Citroenlimonade, 80 gram
€ 26,63/1kg
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wodzisław, citroenzuur, 50 gram
Wodzisław, citroenzuur, 50 gram
€ 17,20/1kg
€ 0,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wodzisław, gelatine, 50 gram
Wodzisław, gelatine, 50 gram
€ 40,20/1kg
€ 2,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gellwe Śmietanex 12 G
Gellwe Śmietanex 12 G
€ 51,00/1kg
€ 0,54
-5%
€ 0,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeiengelei Dr. Oetker, 72 gram
Aardbeiengelei Dr. Oetker, 72 gram
€ 12,75/1kg
€ 1,07
-4%
€ 1,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Delecta Masaan kaas met zoute karamel, 400 gram
Delecta Masaan kaas met zoute karamel, 400 gram
€ 9,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,92
-5%
€ 3,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije biologische boekweitwafels, 100 gram - FIORENTINI
Glutenvrije biologische boekweitwafels, 100 gram - FIORENTINI
€ 19,40/1kg
€ 1,99
-2%
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BIOVEGAN Pannenkoekenmix, 200g
BIOVEGAN Pannenkoekenmix, 200g
€ 79,50/1kg
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Celiko glutenvrij bladerdeeg, 200 gram
Celiko glutenvrij bladerdeeg, 200 gram
€ 6,10/1kg
€ 1,28
-4%
€ 1,22
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gellwe Zuiveringszout, 70 g

De kracht van natuurlijke reiniging in uw keuken

Voel het verschil dat echt zuiveringszout kan maken in elk gerecht! Het fijn gemalen poeder is perfect voor het bakken, schoonmaken en verwijderen van ongewenste geuren. In de verpakking van 70 g zit de kracht die u helpt bij al uw culinaire behoeften, van lichte taarten tot het bakken van brood. Gebruik het één keer en u zult het nooit meer willen missen – Gellwe Zuiveringszout is meer dan alleen een product. Het is uw betrouwbare keukenbondgenoot!

De kracht van de natuur in elk gram

Met Gellwe Zuiveringszout wordt bakken nog gemakkelijker en aangenamer! Dankzij de veelzijdigheid is dit zuiveringszout geschikt voor een breed scala aan culinaire toepassingen: als ingrediënt in taarten, broodjes, pannenkoeken of muffins. De fijne textuur garandeert uitstekende resultaten, en de delicate reactie met andere ingrediënten zorgt voor een lichte, luchtige structuur van uw gebak. Open de verpakking en voel hoe uw keuken verandert in een plek vol heerlijke, natuurlijke aroma's.

De bakkerij die altijd lukt

Met Gellwe Zuiver Natriumbicarbonaat 70g wordt bakken jouw passie! Laat je meevoeren door smaken die traditie combineren met moderniteit. Onze baking soda is geschikt voor het bereiden van allerlei lekkernijen – van klassieke cakes tot originele taarten voor speciale gelegenheden. Dankzij de natuurlijke eigenschappen van de baking soda, wordt elke bakplaat gevuld met perfecte resultaten. Kies voor een product dat de geheimen van de keuken kent en je helpt om de perfecte taart te maken, waarmee je familie en vrienden zult verrassen.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in je eigen keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Heerlijke, luchtige botercookies

Ingrediënten: 200g boter, 100g poedersuiker, 1 ei, 300g bloem, 1 theelepel Gellwe Zuiver Natriumbicarbonaat, 1 theelepel vanillesuiker, een snufje zout

Bereidingswijze: 1. Meng de boter en poedersuiker in een kom tot een luchtig mengsel. Voeg het ei toe en meng tot alles goed gecombineerd is. 2. Meng in een aparte kom de bloem, baking soda, vanillesuiker en zout. 3. Voeg geleidelijk de droge ingrediënten toe aan het botermengsel en kneed tot een deeg. 4. Vorm kleine bolletjes van het deeg en plat ze af op een bakplaat bekleed met bakpapier. 5. Bak in een voorverwarmde oven op 180°C gedurende ongeveer 12-15 minuten. 6. Laat de koekjes na het bakken afkoelen op een rooster. Eet smakelijk!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Natuurlijke baking soda – zonder kunstmatige toevoegingen
  • Veelzijdig gebruik – ideaal voor bakken, schoonmaken en het verwijderen van geuren
  • Fijne, gemalen textuur – maakt gelijkmatig mengen in deeg gemakkelijker
  • Veilig en betrouwbaar product – getest door professionele bakkers
  • Uitzonderlijke efficiëntie – een verpakking van 70 gram is lang genoeg
De set bevat:
  • 1x Gellwe baking soda 70 g

Gellwe is een merk met een lange traditie, bekend om de productie van hoogwaardige voedingsproducten. Met passie en toewijding creëren we producten die het dagelijks leven gemakkelijker maken, en die de beste kwaliteit en natuurlijke ingrediënten bieden. Gellwe is het vertrouwen dat u elke dag in uw keuken kunt vinden.

Veelgestelde vragen
    • Is Gellwe baking soda veilig te gebruiken bij het bakken?

Ja, Gellwe baking soda is 100% natuurlijk en bevat geen kunstmatige toevoegingen, waardoor het volledig veilig is om te gebruiken bij het bakken. U kunt het gebruiken voor gebak, taarten en andere gerechten die een natuurlijk rijsmiddel vereisen.

    • Kan Gellwe baking soda worden gebruikt voor schoonmaak?

Zeker! Gellwe baking soda heeft een breed scala aan toepassingen, niet alleen in de keuken, maar ook in huis. Het is uitstekend geschikt voor het reinigen van oppervlakken, het verwijderen van geuren en het opfrissen van bekleding. Het is een veelzijdig product dat u in elk huis wilt hebben.

    • Helpt Gellwe baking soda om een luchtig beslag te krijgen?

Ja! Dankzij de unieke, fijne structuur werkt Gellwe baking soda perfect samen met andere ingrediënten in het beslag, waardoor het gebak een lichte en luchtige textuur krijgt. Uw gebak zal perfect gerezen en vol smaak zijn!

    • Hoe lang gaat een verpakking van 70g baking soda mee?

Een verpakking van 70g Gellwe baking soda is voldoende voor veel bakrecepten, omdat het product zeer efficiënt is. Bij regelmatig bakken gaat het zeker lang mee en zorgt het voor uitstekende resultaten bij elke keer.

Ingrediënten
Gellwe Soda, gezuiverd, 70 gram
Voedingswaarde
Gellwe Soda, gezuiverd, 70 gram
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
Gellwe Soda Oczyszczona 70 G
Verkoopbenaming
Gellwe Soda, gezuiverd, 70 gram
Fabrikant
GELLWE
EAN
5900552000952

Ingrediënten
Gellwe Soda, gezuiverd, 70 gram
Voedingswaarde
Gellwe Soda, gezuiverd, 70 gram
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
Gellwe Soda Oczyszczona 70 G
Verkoopbenaming
Gellwe Soda, gezuiverd, 70 gram
Fabrikant
GELLWE
EAN
5900552000952
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dr. Oetker Soda, gezuiverd, universeel, voor thuisgebruik, voor het maken van gebak en het verzachten van water, 70g
Dr. Oetker Soda, gezuiverd, universeel, voor thuisgebruik, voor het maken van gebak en het verzachten van water, 70g
€ 7,29/1kg
€ 0,54
-5%
€ 0,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Arm & Hammer Zuiveringszout, 454g
Arm & Hammer Zuiveringszout, 454g
€ 4,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 2,32
-2%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Kaiser-Natron poeder, 250 gram poeder
Kaiser-Natron poeder, 250 gram poeder
€ 7,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gellwe Bakpoeder, 30 gram
Gellwe Bakpoeder, 30 gram
€ 11,00/1kg
€ 0,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oetker Pure Chocolade (150g verpakking)
Oetker Pure Chocolade (150g verpakking)
€ 27,80/1kg
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
€ 10,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
€ 11,00/1kg
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 223,39
-€ 11,17
€ 212,22
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker, voedingsgelatine, 50 gram
Dr. Oetker, voedingsgelatine, 50 gram
€ 40,83/1kg
€ 2,58
-5%
€ 2,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Bild Zoom
Dr. Oetker Schoko Wolke: Mix voor chocoladecake, 455g
€ 10,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg -  PLANET
Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg - PLANET
€ 2,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,17
-5%
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van RUF 216853009 RUF Backpulver in Faltschachtel  1,0 kg, 1 St.
RUF 216853009 RUF Backpulver in Faltschachtel 1,0 kg, 1 St.
€ 12,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker, kruimeltaartbodem, 400g
Dr. Oetker, kruimeltaartbodem, 400g
€ 7,46/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Müllers Mühle Rijstmeel, geschikt voor koken, bakken en verfijnen, 500g
Müllers Mühle Rijstmeel, geschikt voor koken, bakken en verfijnen, 500g
€ 7,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Zoete Maaltijd: Appelpudding met stukjes appel (1 pak van 152g)
Dr. Oetker Zoete Maaltijd: Appelpudding met stukjes appel (1 pak van 152g)
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,94
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
€ 40,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,77
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
€ 11,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Droge bakgist Caputo - Hoge efficiëntie
Droge bakgist Caputo - Hoge efficiëntie
€ 33,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 4,41
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Gorenje F492PW vriezer, 86 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
Gorenje F492PW vriezer, 86 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 252,54
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dr. Oetker Chocoladetaart, 470g
Dr. Oetker Chocoladetaart, 470g
€ 12,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,65
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.