Dr. Oetker Kopiec Kreta, origineel met chocolade, taart, 410 g

€ 4,57

€ 4,34-5%

€ 9,43 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Bakmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
€ 11,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
€ 11,00/1kg
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Bild Zoom
Dr. Oetker Schoko Wolke: Mix voor chocoladecake, 455g
€ 10,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
€ 31,74/1kg
€ 12,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Bakpoeder voor cupcakes, yoghurt smaak, 335 g
Dr. Oetker Bakpoeder voor cupcakes, yoghurt smaak, 335 g
€ 11,44/1kg
€ 4,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker 101535300, Bruin, Mokka bonen, Suiker, Cacaomassa, Suiker, 1,7% Koffiepoeder, Cacaoboter, Coatingmiddel (Arabische gom, schellac),..., n in een koele, droge plaats. 503 kcal
Dr. Oetker 101535300, Bruin, Mokka bonen, Suiker, Cacaomassa, Suiker, 1,7% Koffiepoeder, Cacaoboter, Coatingmiddel (Arabische gom, schellac),..., n in een koele, droge plaats. 503 kcal
€ 65,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
€ 18,21/1kg
€ 12,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
€ 30,40/1kg
€ 1,52
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker loVE it! Plantaardige muffins, hazelnoot (verpakking van 435 gram)
Dr. Oetker loVE it! Plantaardige muffins, hazelnoot (verpakking van 435 gram)
€ 14,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,24
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van DELECTA peperkoekjes, kruidige kaneelkoekjes, kerstpeperkoekjes, 350g
DELECTA peperkoekjes, kruidige kaneelkoekjes, kerstpeperkoekjes, 350g
€ 8,29/1kg
€ 3,05
-4%
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Brownie bakmix, 462 gram
Dr. Oetker Brownie bakmix, 462 gram
€ 24,52/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dr. Oetker Babeczki met chocoladevlokken, 300 gram
Dr. Oetker Babeczki met chocoladevlokken, 300 gram
€ 11,47/1kg
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Kwarktaartmix
Dr. Oetker Kwarktaartmix
€ 123,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,46
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Mini-taartjes, chocolade
Dr. Oetker Mini-taartjes, chocolade
€ 33,27/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,83
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gellwe bakmix voor cupcakes, pistache-smaak met chocolade, 290 g x 6
Gellwe bakmix voor cupcakes, pistache-smaak met chocolade, 290 g x 6
€ 13,34/1kg
€ 3,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van RUF Chocoladevlokken Cake, glutenvrij bakmengsel
RUF Chocoladevlokken Cake, glutenvrij bakmengsel
€ 9,47/1kg
€ 4,41
-2%
€ 4,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gellwe bakmix voor blauwbes-cupcakes met chocolade, 290 gram
Gellwe bakmix voor blauwbes-cupcakes met chocolade, 290 gram
€ 75.275,86/1kg
€ 21,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HOLSTE Kaiser Natronpoeder, 50g
HOLSTE Kaiser Natronpoeder, 50g
€ 12,12/1kg
€ 0,63
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gedetailleerde beschrijving: Heeft u gebak over en weet u niet wat u ermee moet doen? Verras uw familie met een "molshoog" taart. Dit is een suggestie die de voordelen van bakpoedergebak combineert met een heerlijke smaak, een verfijnd uiterlijk, een origineel recept en een intrigerende naam. De heerlijke smaak van de molshoog taart zal aan de verwachtingen voldoen en veel plezier brengen, zelfs aan de meest veeleisende fijnproevers. Productkenmerken: Type: Bakpoeder Netto gewicht: 410 g Land van herkomst/Gemaakt in: Polen Ingrediënten: Suiker, tarwemeel, 14% chocoladevlokken (suiker, cacaomassa, magere cacao, cacaoboter, glucosestroop, emulgator (lecithinen (inclusief soja), ammoniumfosfaten)), tarwezetmeel, 3,6% magere cacao, gelatine, rijsmiddel (rijstmiddelen (difosfaten, natriumcarbonaat), tarwemeel), gemodificeerd zetmeel, emulgatoren (mono- en diglyceriden van vetzuren geësterificeerd met melkzuur, mono- en diglyceriden van vetzuren geësterificeerd met azijnzuur), magere melkpoeder, glucosestroop, aroma's, zout. Bruto gewicht per eenheid: 0,46 kg Adres van de distributeur: Bedrijfsnaam: dr. Oetker Polska sp. z o.o. Straat en nummer: Dickmana 14/15 Postcode en stad: 80-339 Gdańsk, Polen Aantal primaire verpakkingen per pallet: 105 stuks.(NL) Allergenen: Noten: Nee Vis en visproducten: Nee Selderij en selderijproducten: Nee Schaaldieren en schaaldierproducten: Nee Sojabonen en sojaproducten: Nee Glutenbevattende granen: Ja Dioxide van zwavel en sulfieten: Nee Mosterd en mosterdproducten: Nee Eieren en eiproducten: Nee Lupine en lupineproducten: Nee Weekdieren en weekdierproducten: Nee Melk en melkproducten (inclusief lactose): Ja Sesamzaad en sesamproducten: Nee Bewaring: n bij kamertemperatuur. Voedingswaarde: Eiwitten per portie (gemiddeld): 3,6 g Zout per portie (gemiddeld): 0,41 g Koolhydraten per portie (suikers): 19 g Koolhydraten per portie: 26 g Eenheid voor berekening: g/100 g Energie (kcal): 256 kcal Energie per portie (energie): 268 kcal Energie (kJ): 1067 kJ Energie per portie (energie): 1120 kJ Portiegrootte: 105 g Eiwitten: 3,4 g Zout: 0,39 g Verzadigde vetzuren: 7,7 g Vet (gemiddeld): 16 g Vet per portie (verzadigde vetzuren): 8 g Vet per portie (gemiddeld): 16 g Suikers: 18 g Koolhydraten: 25 g Overige informatie over de samenstelling: Bevat conserveermiddelen: Nee Product specificaties: Barcode: 5900437089003 Merk: Dr. Oetker Categorie: BAKPRODUCTEN, KLARE TAARTMIXEN Subcategorie: KLARE TAARTMIXEN Land van herkomst: Importeur: dr.oetker polska sp. z o.o. adres: dickmana 14/15 postcode en plaats: 80-339 gdańsk pl Bruto gewicht per eenheid: 0,46 kg
Ingrediënten
Suiker, tarwemeel, 14% cacaonibs (suiker, cacaomassa, magere cacao, cacaoboter, glucose-fructosesiroop, emulgator (lecithinen (inclusief sojalecithinen), ammoniumfosfatiden)), tarwezetmeel, 3,6% magere cacao, gelatine, bakpoeder (rijzigmiddelen (difosfaten, natriumcarbonaat), tarwemeel), gemodificeerd zetmeel, emulgatoren (mono- en diglyceriden van vetzuren geësterificeerd met melkzuur, mono- en diglyceriden van vetzuren geësterificeerd met azijnzuur), magere melkpoeder, glucose-fructosesiroop, aroma's, zout.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
460 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Dr. Oetker Kopiec Kreta, origineel met chocolade, taart, 410 g
Fabrikant
EAN
5900437089003

Ingrediënten
Suiker, tarwemeel, 14% cacaonibs (suiker, cacaomassa, magere cacao, cacaoboter, glucose-fructosesiroop, emulgator (lecithinen (inclusief sojalecithinen), ammoniumfosfatiden)), tarwezetmeel, 3,6% magere cacao, gelatine, bakpoeder (rijzigmiddelen (difosfaten, natriumcarbonaat), tarwemeel), gemodificeerd zetmeel, emulgatoren (mono- en diglyceriden van vetzuren geësterificeerd met melkzuur, mono- en diglyceriden van vetzuren geësterificeerd met azijnzuur), magere melkpoeder, glucose-fructosesiroop, aroma's, zout.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
460 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Dr. Oetker Kopiec Kreta, origineel met chocolade, taart, 410 g
Fabrikant
EAN
5900437089003
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
Dr. Oetker Kaas-roomtaart mix (verpakking van 385 gram)
€ 18,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
Dr. Oetker Bakmix voor Kirschli-taart
€ 11,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
€ 11,00/1kg
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Bild Zoom
Dr. Oetker Schoko Wolke: Mix voor chocoladecake, 455g
€ 10,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
€ 18,21/1kg
€ 12,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
€ 10,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
€ 31,74/1kg
€ 12,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker, kruimeltaartbodem, 400g
Dr. Oetker, kruimeltaartbodem, 400g
€ 7,46/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roggenbrood-starterpoeder 15g - Dr. Oetker
Roggenbrood-starterpoeder 15g - Dr. Oetker
€ 37,50/1kg
€ 0,79
-5%
€ 0,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker loVE it! Plantaardige muffins, hazelnoot (verpakking van 435 gram)
Dr. Oetker loVE it! Plantaardige muffins, hazelnoot (verpakking van 435 gram)
€ 14,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,24
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van DELECTA peperkoekjes, kruidige kaneelkoekjes, kerstpeperkoekjes, 350g
DELECTA peperkoekjes, kruidige kaneelkoekjes, kerstpeperkoekjes, 350g
€ 8,29/1kg
€ 3,05
-4%
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Mandarijn-roomtaart mix, pak van 460g
Dr. Oetker Mandarijn-roomtaart mix, pak van 460g
€ 12,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Oetker Pure Chocolade (150g verpakking)
Oetker Pure Chocolade (150g verpakking)
€ 27,80/1kg
€ 4,17
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Kwarktaartmix
Dr. Oetker Kwarktaartmix
€ 123,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,46
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Bakpoeder voor cupcakes, yoghurt smaak, 335 g
Dr. Oetker Bakpoeder voor cupcakes, yoghurt smaak, 335 g
€ 11,44/1kg
€ 4,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Chocoladetaart, 470g
Dr. Oetker Chocoladetaart, 470g
€ 12,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,65
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker 130571007 Dr. Oetker Sahnesteif  5x 40,0 g, 5 St.
Dr. Oetker 130571007 Dr. Oetker Sahnesteif 5x 40,0 g, 5 St.
€ 201,50/1kg
€ 8,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker 101535300, Bruin, Mokka bonen, Suiker, Cacaomassa, Suiker, 1,7% Koffiepoeder, Cacaoboter, Coatingmiddel (Arabische gom, schellac),..., n in een koele, droge plaats. 503 kcal
Dr. Oetker 101535300, Bruin, Mokka bonen, Suiker, Cacaomassa, Suiker, 1,7% Koffiepoeder, Cacaoboter, Coatingmiddel (Arabische gom, schellac),..., n in een koele, droge plaats. 503 kcal
€ 65,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
€ 30,40/1kg
€ 1,52
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Chocoladekoek XXL, 671g
Dr. Oetker Chocoladekoek XXL, 671g
€ 7,35/1kg
€ 5,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille  60,0 g, 1 St.
Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
€ 136,67/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van AREBOS 20L Koelbox | Koelt en houdt warm | 12/230V, geschikt voor auto en stopcontact
AREBOS 20L Koelbox | Koelt en houdt warm | 12/230V, geschikt voor auto en stopcontact
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 251
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Maskerhouder "Comfort", zwart
Maskerhouder "Comfort", zwart
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 3,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
€ 3.319,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 33,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
€ 0,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 74,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dr. Oetker Cacao voor het bakken, donker, met een volle en rijke smaak, 100g
Dr. Oetker Cacao voor het bakken, donker, met een volle en rijke smaak, 100g
€ 37,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Winiary, roomboter pudding, 60 gram
Winiary, roomboter pudding, 60 gram
€ 11,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,67
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.