Kleur:

Zwart, Rood
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven

Volume:

20 l
  • 5 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 20 l

Brandstofkanister

€ 21,41

€ 1,07 / 1l

plus € 18,29 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Reserve-jerrycans & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,28
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van hünersdorff 801000 Benzinkanister PROFI 10,0 l
hünersdorff 801000 Benzinkanister PROFI 10,0 l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 54,50
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Benzinekannister, 5 liter, zwart, artikelnummer 811900
Benzinekannister, 5 liter, zwart, artikelnummer 811900
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van hünersdorff 800300 hünersdorff Benzinkanister PREMIUM 5,0 l
hünersdorff 800300 hünersdorff Benzinkanister PREMIUM 5,0 l
€ 3,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MONZANA® Benzinkanister 5 liter, metalen uitvoering met schenktuit, UN-gekeurd. Geschikt voor diesel en brandstof. Metalen kanister, reservekanister
MONZANA® Benzinkanister 5 liter, metalen uitvoering met schenktuit, UN-gekeurd. Geschikt voor diesel en brandstof. Metalen kanister, reservekanister
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 31,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Brandstofkanister
Brandstofkanister
€ 3,44/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,37
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
IWH 87694: Brandstofkanister, kunststof, 5 liter, rood
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,00
-25%
€ 24,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Brandstofkanister 2 liter, benzinekanister, dieselkanister, zwart
Brandstofkanister 2 liter, benzinekanister, dieselkanister, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van Hünersdorff uitlaatpijp, lengte 275 mm - 819701
Hünersdorff uitlaatpijp, lengte 275 mm - 819701
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,98
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Kanshouder, afmetingen 482x177x357
Kanshouder, afmetingen 482x177x357
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 119,66
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Brandstofkanister 5 liter, olijgroen RAL 6003, staalplaat 0,9 mm, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
Brandstofkanister 5 liter, olijgroen RAL 6003, staalplaat 0,9 mm, afmetingen L230 x B120 x H310 mm
€ 5,89/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van VALPRO 82.00.00 Reservekanister. Benzinekanister, dieselkanister, staal, rood
VALPRO 82.00.00 Reservekanister. Benzinekanister, dieselkanister, staal, rood
€ 3,18/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 63,67
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Houders voor metalen brandstofkanisters (20 liter), geschikt voor metalen kanisters. AS-model
Houders voor metalen brandstofkanisters (20 liter), geschikt voor metalen kanisters. AS-model
€ 2,38/1l
€ 71,98
-33%
€ 47,69
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Einhell oliekanister / benzinekanister (combinatiekanister, 1,25 liter olietank, 3 liter benzinetank, inclusief gereedschapstas)
Einhell oliekanister / benzinekanister (combinatiekanister, 1,25 liter olietank, 3 liter benzinetank, inclusief gereedschapstas)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kanister voor brandstof, 10 liter, plastic, rood, goedgekeurd door de VN (lage uitvoering)
Kanister voor brandstof, 10 liter, plastic, rood, goedgekeurd door de VN (lage uitvoering)
€ 2,34/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,39
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Pressol brandstofkanister, inhoud 20 liter, afmetingen L350 x B175 x H480 mm, zwart
Pressol brandstofkanister, inhoud 20 liter, afmetingen L350 x B175 x H480 mm, zwart
€ 4,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 42,62
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Benzinekannister, groen, 20 liter, reservekanister, UN-gekeurd, dieselkanister, benzine, VALPRO AS
Benzinekannister, groen, 20 liter, reservekanister, UN-gekeurd, dieselkanister, benzine, VALPRO AS
€ 2,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gemaakt van kunststof. Geschikt voor het transport van gevaarlijke goederen volgens ADR/GGVSEB. Uitgerust met een gecertificeerde, veiligheidsvergrendeling die niet kan losraken. Geschikt voor alle soorten brandstof. Met flexibele uitloopslang voor systemen die onjuiste brandstof kunnen toevoegen (benzinemotoren). Met UN-certificering. Vanaf 1 juni 2015 moeten alle brandstofkanisters (UN/RKK) door de eindgebruiker worden voorzien van een label volgens de GHS/CLP-verordening. Voor het labelen kunt u gebruikmaken van onze kanisterstickers, artikelnummer 4000 818 984
Model
Petrol Can 20L
Fabrikant
Volume
20 l
Inhoud
20 l
Gewicht
1.1 kg
Kleur
Zwart
Rood
Materiaal
Kunststof
Verpakkingsinhoud
1
EAN
4007228704914
MPN (Manufacturer Part Number)
813500

Model
Petrol Can 20L
Fabrikant
Volume
20 l
Inhoud
20 l
Gewicht
1.1 kg
Kleur
Zwart
Rood
Materiaal
Kunststof
Verpakkingsinhoud
1
EAN
4007228704914
MPN (Manufacturer Part Number)
813500
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
Einhell generator (benzine) TC-PG 10/E5
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 346,00
-€ 101,61
€ 244,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 27,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Invertergenerator Isg 800-1
Invertergenerator Isg 800-1
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 335,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Retekess V115 Draagbare radio, FM/AM/SW, oplaadbare 1000 mAh-accu (48 uur), 100 voorkeurszenders; keukenradio voor tuin, camping en noodgevallen
Retekess V115 Draagbare radio, FM/AM/SW, oplaadbare 1000 mAh-accu (48 uur), 100 voorkeurszenders; keukenradio voor tuin, camping en noodgevallen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 27,46
-5%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Retevis_Official_Shop
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
Kotarbau® Kunststof waterreservoir voor drinkwater met metalen tapkraan, 30 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 32,19
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van GARANTIA universeel-slang SET 3/4''
GARANTIA universeel-slang SET 3/4''
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 109,43
-€ 44,44
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: myToolStore
Productafbeelding van Grillafdekking, waterdichte hoes voor Weber Q1000 en Q2000 serie, zwart
Grillafdekking, waterdichte hoes voor Weber Q1000 en Q2000 serie, zwart
€ 44,38/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Zaklamp met werklamp, 6 volt, voor kamperen
Zaklamp met werklamp, 6 volt, voor kamperen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van hünersdorff 801000 Benzinkanister PROFI 10,0 l
hünersdorff 801000 Benzinkanister PROFI 10,0 l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Membraclean: Kanister, waterkan, 20 liter, conform DIN 51, materiaal: PE-HD, UN-certificering, naturel kleur
Membraclean: Kanister, waterkan, 20 liter, conform DIN 51, materiaal: PE-HD, UN-certificering, naturel kleur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,90
Verkoper: membraclean
Productafbeelding van IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
IWH 87696, Brandstofkanister, kunststof, 20 liter, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 54,50
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van CampFeuer tipi tent, geschikt voor 4 personen, waterdicht tot 3000 mm, bruin, tipi tent voor kamperen
CampFeuer tipi tent, geschikt voor 4 personen, waterdicht tot 3000 mm, bruin, tipi tent voor kamperen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 134,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Stihl 1/4" Picco Micro 3 (PM3) zaagketting 30 cm 1/4" P 1,1 mm 64 TG ( 36700000064 )
Stihl 1/4" Picco Micro 3 (PM3) zaagketting 30 cm 1/4" P 1,1 mm 64 TG ( 36700000064 )
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,39
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 849,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Bestway 58430 Zwembadladder, 84 cm, model 58430
Bestway 58430 Zwembadladder, 84 cm, model 58430
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 62,90
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Profi Cook PC-EKI 1062 inductiekookplaat
Profi Cook PC-EKI 1062 inductiekookplaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 64,67
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van GLORIA handbrandblusser PD 12 GA 002141.0000. Brandklasse: 55A / 233B
GLORIA handbrandblusser PD 12 GA 002141.0000. Brandklasse: 55A / 233B
€ 83,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 166,82
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 160 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 160 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 64,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van 20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
20 stuks FFP2 ademhalingsmasker, set van 20. Mondmasker, masker, mond- en nekschild, wegwerp ademhalingsmasker, mondbedekking. Bescherming conform EN149:2001+A1:2009. CE 0370
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,14
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 109,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
Kotarbau® Kunststof benzinekan met tuit voor alle soorten brandstof 10 liter
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,28
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
Dunlop brandstofkanister, 20 liter, zwart, van kunststof. Benzinekanister
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Petromax raketoven RF33
Petromax raketoven RF33
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 190,06
-€ 30,07
€ 159,99
Verkoper: Feuerkorb-shop
Productafbeelding van CAMPINGAZ Waterkanister 32796, 20 liter
CAMPINGAZ Waterkanister 32796, 20 liter
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van GELG gieter voor metalen benzinkanisters en brandstofkanisters, groen, van metaal, geschikt voor 5, 10 en 20 liter
GELG gieter voor metalen benzinkanisters en brandstofkanisters, groen, van metaal, geschikt voor 5, 10 en 20 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: misterkanister

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 99 beoordelingen
Beoordeeld op 6 mei 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Brandstofjerrycan
Beoordeeld op 28 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Jerrycan
Beoordeeld op 28 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Topkwaliteit!
Beoordeeld op 19 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super snelle levering
Beoordeeld op 13 december 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kunststof voorraadbussen van hoge kwaliteit
Beoordeeld op 7 maart 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Precies zoals verwacht.
Beoordeeld op 18 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer mooi product
Beoordeeld op 7 maart 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Turbovoeding 20 liter jerrycan
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays