Inhoud:

20 l
  • 10 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 20 l

Gewicht:

2480 g
  • 1240 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 2480 g

2 x 10 liter (2,48 kg) Lyra Pond® Pond Multi Flakes visvoer voor vijvers in een emmer

€ 44,99

€ 40,99-8%

€ 16,53 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Vijvervissenvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Sticks visvoer vijvervoer
10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Sticks visvoer vijvervoer
€ 23,52/1kg
€ 25,99
-23%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 liter (3,7 kg) Lyra Pond® vijverkleur Astax koi pellets visvoer vijvervoer + emmer
10 liter (3,7 kg) Lyra Pond® vijverkleur Astax koi pellets visvoer vijvervoer + emmer
€ 7,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Vijverkleursticks Koi Mix Visvoer Vijvervoer in emmer
10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Vijverkleursticks Koi Mix Visvoer Vijvervoer in emmer
€ 23,32/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2 x 10 liter (7,36 kg) Lyra Pond® Pond Koi Beauty Pellets Basisvisvoer Vijvervoer
2 x 10 liter (7,36 kg) Lyra Pond® Pond Koi Beauty Pellets Basisvisvoer Vijvervoer
€ 5,16/1kg
€ 46,99
-19%
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Tetra Pond Voer voor vijvervissen, sticks, 15 liter
Tetra Pond Voer voor vijvervissen, sticks, 15 liter
€ 3,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Flakes, Vlokkenvoer voor vijvervissen, Droogvoer voor vissen, Mix, Klein, 10 liter, 1 stuk
Tetra Pond Flakes, Vlokkenvoer voor vijvervissen, Droogvoer voor vissen, Mix, Klein, 10 liter, 1 stuk
€ 7,25/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 72,47
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Vijvervoer Sticks, 10 liter
Tetra Pond Vijvervoer Sticks, 10 liter
€ 5,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,96
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Sera Pond Teichsticks Granulat Nature 10 L
Sera Pond Granulat, 10 liter
€ 4,36/1l
€ 43,63
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks: Viskrachtvoer, hoofdvoeding voor alle vissen in vijvers, 50 liter
Tetra Pond Sticks: Viskrachtvoer, hoofdvoeding voor alle vissen in vijvers, 50 liter
€ 2,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 107,96
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Pellets, voer voor vijvervissen, zak van 4 liter
Tetra Pond Pellets, voer voor vijvervissen, zak van 4 liter
€ 11,38/1l
€ 45,50
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Volkorenstokjes, 4 liter
Tetra Pond Volkorenstokjes, 4 liter
€ 11,28/1l
€ 45,13
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Sera Pond Flakes Nature, 10 liter
Sera Pond Flakes Nature, 10 liter
€ 5,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,72
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Viskorrels voor vijvers, sticks, 7 liter
Tetra Pond Viskorrels voor vijvers, sticks, 7 liter
€ 3,29/1l
€ 23,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Volkorenstokjes, 10 liter
Tetra Pond Volkorenstokjes, 10 liter
€ 7,64/1l
€ 76,42
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Visvoer Malawi, vlokken, 1 liter
Tetra Visvoer Malawi, vlokken, 1 liter
€ 40,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tetra Pond Variety Vijverstokjes, 4 liter
Tetra Pond Variety Vijverstokjes, 4 liter
€ 5,72/1l
€ 22,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Variety Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, 1 liter, 1 stuk
Tetra Pond Variety Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, 1 liter, 1 stuk
€ 6,29
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Teichfutter Tetra Pond Sticks, 1 liter
Teichfutter Tetra Pond Sticks, 1 liter
€ 31,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, in staafvorm, 40 liter, 1 stuk
Tetra Pond Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, in staafvorm, 40 liter, 1 stuk
€ 2,54/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 101,67
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks voer, 10 liter
Tetra Pond Sticks voer, 10 liter
€ 28,32/1kg
€ 33,99
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lyra Pond® Multi Flakes bieden een gevarieerde, uitgebalanceerde mix met aminozuren en vetzuren voor de bewoners van uw vijver. | Licht verteerbaar dankzij tarwemeel en maïs | Inclusief handige designemmer voor optimale bewaring | Voer met ideale drijf- en zink-eigenschappen voor eenvoudige opname | Analytische bestanddelen: ruw eiwit 8 %, ruw vet 2 %, ruwe celstof 2 %, ruwe as 2,7 %, fosfor 0,26 %, calcium 0,1 % | Soort voer: volledig diervoeder | WAARSCHUWING: Niet geschikt voor menselijke consumptie. Bevat conserveermiddelen en kleurstoffen.

Gewicht
2480 g
Inhoud
20 l
Vochtgehalte
9
Verkoopbenaming
Vijvervoer
Samenstelling diervoeder
Tarwe, veldbonen (gepeld), soja-eiwitconcentraat, gevogeltemeel, luzerne-eiwitconcentraat, zonnebloemmeel, gehydrolyseerd vederproteinemeel, lecithine, monocalciumfosfaat, insectenmeel, spirulina, gistproducten, algen (Schizochytrium limacinum)
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Vis
Toevoegingsmiddelen
Vitaminen (Vitamine A 12000 IE/kg, Vitamine D3 3000 IE/kg), sporenelementen (ijzer (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 40,2 mg/kg, jodium (calciumjodaat, watervrij) 3,4 mg/kg, koper (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 3,4 mg/kg, mangaan (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 15,8 mg/kg, zink (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 40,2 mg/kg, selenium (geïnactiveerde seleniumgist) 0,2 mg/kg), antioxidantia (propylgallaat 35 mg/kg, butylhydroxyanisool 35 mg/kg)
Aantal stuks
2
EAN
4060629150735
MPN (Manufacturer Part Number)
50339-002
Fabrikant
Lyra Pond
Registratienummer
50339-002

Gewicht
2480 g
Inhoud
20 l
Vochtgehalte
9
Verkoopbenaming
Vijvervoer
Samenstelling diervoeder
Tarwe, veldbonen (gepeld), soja-eiwitconcentraat, gevogeltemeel, luzerne-eiwitconcentraat, zonnebloemmeel, gehydrolyseerd vederproteinemeel, lecithine, monocalciumfosfaat, insectenmeel, spirulina, gistproducten, algen (Schizochytrium limacinum)
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Vis
Toevoegingsmiddelen
Vitaminen (Vitamine A 12000 IE/kg, Vitamine D3 3000 IE/kg), sporenelementen (ijzer (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 40,2 mg/kg, jodium (calciumjodaat, watervrij) 3,4 mg/kg, koper (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 3,4 mg/kg, mangaan (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 15,8 mg/kg, zink (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 40,2 mg/kg, selenium (geïnactiveerde seleniumgist) 0,2 mg/kg), antioxidantia (propylgallaat 35 mg/kg, butylhydroxyanisool 35 mg/kg)
Aantal stuks
2
EAN
4060629150735
MPN (Manufacturer Part Number)
50339-002
Fabrikant
Lyra Pond
Registratienummer
50339-002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10 liter (1,24 kg) Lyra Pond® Pond Multi Flakes visvoer voor vijvers in een emmer
10 liter (1,24 kg) Lyra Pond® Pond Multi Flakes visvoer voor vijvers in een emmer
€ 20,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,99
-7%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
€ 6,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Sisalpaal, 30 cm hoog / 7,4 cm diameter / 2x M8 binnengewind
Sisalpaal, 30 cm hoog / 7,4 cm diameter / 2x M8 binnengewind
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: EinsPreis
Productafbeelding van Musa basjoo - Winterharde bananenplant
Musa basjoo - Winterharde bananenplant
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 64,99
-7%
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
€ 9,62/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 13,95
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Bentoniet kattenzand, 5 liter
Bentoniet kattenzand, 5 liter
€ 1,31/1l
€ 6,89
-4%
€ 6,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pasabahce Aurora dessertborden-set, 6 stuks, 20,5 cm, kristalglas
Pasabahce Aurora dessertborden-set, 6 stuks, 20,5 cm, kristalglas
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,98
-13%
€ 18,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Thuja occidentalis Smaragd, 80-100 cm. SMARAGD-DEN
Thuja occidentalis Smaragd, 80-100 cm. SMARAGD-DEN
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 213
€ 6,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van HUNTER Barcelona transporttas, transporttas voor honden en katten, 40 x 20 x 30 cm, grijs
HUNTER Barcelona transporttas, transporttas voor honden en katten, 40 x 20 x 30 cm, grijs
€ 138,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tribesigns bloemenstandaard, plantenrek met 5 niveaus en 10 S-haken, 180 cm hoog, metalen plantenstandaard, bloemenrek voor binnen, balkon, woonkamer (bruin)
Tribesigns bloemenstandaard, plantenrek met 5 niveaus en 10 S-haken, 180 cm hoog, metalen plantenstandaard, bloemenrek voor binnen, balkon, woonkamer (bruin)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van 2 stuks - Aloë vera - ongeveer 2 jaar oud - in pot van 10,5 cm
2 stuks - Aloë vera - ongeveer 2 jaar oud - in pot van 10,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 14,28
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Hoge bloempot "Effect" model Urbi DURS265E met binnenpot | Anthraciet
Hoge bloempot "Effect" model Urbi DURS265E met binnenpot | Anthraciet
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van WISFOR kruidenrek van hout, keukenrek voor kruiden - voor aan de muur of vrijstaand, met 4 niveaus, wandrek, bloemenrek
WISFOR kruidenrek van hout, keukenrek voor kruiden - voor aan de muur of vrijstaand, met 4 niveaus, wandrek, bloemenrek
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 38,91
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Fargesia jiuzhaigou 1 C1-1 Liter - Jade bamboe - Rode bamboe
Fargesia jiuzhaigou 1 C1-1 Liter - Jade bamboe - Rode bamboe
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 9,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Gordijnen, 2 stuks, kleurverloop grijs, afmetingen breedte x hoogte 225x140 cm, met lussen. Model: "Modena"
Gordijnen, 2 stuks, kleurverloop grijs, afmetingen breedte x hoogte 225x140 cm, met lussen. Model: "Modena"
€ 104,31/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
-11%
€ 40,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom XXL, 154 cm, met hol, hangmat en speels sisal, geschikt voor 3-4 katten, beige, modelnummer PCT86M
FEANDREA Kraboom XXL, 154 cm, met hol, hangmat en speels sisal, geschikt voor 3-4 katten, beige, modelnummer PCT86M
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 145,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 105,58
-€ 3,59
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van 4 stoelhoesjes, universeel, stretch, modern, effen, stoelhoezen voor eetkamerstoelen, grijs
4 stoelhoesjes, universeel, stretch, modern, effen, stoelhoezen voor eetkamerstoelen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 30,33
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Zwembad Fast Set 366 cm incl. filterpomp
Zwembad Fast Set 366 cm incl. filterpomp
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 97
€ 154,95
-€ 31,00
€ 123,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Scheurich 254/40 Hoge vaas, zwart graniet - 30 cm x 30 cm x 40 cm; artikelnummer: 54265
Scheurich 254/40 Hoge vaas, zwart graniet - 30 cm x 30 cm x 40 cm; artikelnummer: 54265
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 66,64
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 233
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van HOMCOM Hoekbank met chaise longue, omkeerbaar, donkergrijs
HOMCOM Hoekbank met chaise longue, omkeerbaar, donkergrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 404,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 30 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Beste prijs, goede kwaliteit
Inhoud 10 lGewicht 1,24 kg