Gewicht:

2180 g
  • 850 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 1090 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 1200 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 1700 g
  • 1440 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 2180 g

Aantal stuks:

2
  • 1
    Beschikbare opties weergeven
  • 2

2 x 10 liter (2,18 kg) Lyra Pond® Pond Colour Mix Light visvoer vijvervoer

€ 39,99

€ 31,99-20%

€ 14,67 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Vijvervissenvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks, promotieemmer, 7 liter
Tetra Pond Sticks, promotieemmer, 7 liter
€ 8,52/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 59,66
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Sticks visvoer vijvervoer
10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Sticks visvoer vijvervoer
€ 23,52/1kg
€ 25,99
-23%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Tetra Pond Multi Mix, 10 liter
Tetra Pond Multi Mix, 10 liter
€ 7,53/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 75,34
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 2 x 10 liter (7,4 kg) Lyra Pond® Pond Colour Astax Koi-pellets visvoer vijvervoer
2 x 10 liter (7,4 kg) Lyra Pond® Pond Colour Astax Koi-pellets visvoer vijvervoer
€ 5,94/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,99
-12%
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 2 x 10 liter (7,4 kg) Lyra Pond® Pond Allround Koi Mix visvoer vijvervoer
2 x 10 liter (7,4 kg) Lyra Pond® Pond Allround Koi Mix visvoer vijvervoer
€ 5,67/1kg
€ 46,99
-10%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 liter (1,24 kg) Lyra Pond® Pond Multi Flakes visvoer voor vijvers in een emmer
10 liter (1,24 kg) Lyra Pond® Pond Multi Flakes visvoer voor vijvers in een emmer
€ 20,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,99
-7%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Tetra Pond Colour Sticks, 10 liter
Tetra Pond Colour Sticks, 10 liter
€ 4,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,19
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Colour Sticks, 1 liter
Tetra Pond Colour Sticks, 1 liter
€ 9,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van sera Pond Mix Royal, 20 liter
sera Pond Mix Royal, 20 liter
€ 3,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 70,88
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van sera Pond Color, 10 liter / 1,8 kg
sera Pond Color, 10 liter / 1,8 kg
€ 4,28/1l
€ 42,81
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van sera Pond Teichsticks Energy Plus, 40 liter
sera Pond Teichsticks Energy Plus, 40 liter
€ 11,81/1kg
€ 59,05
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van TetraPond Gold Mix, 1 liter
TetraPond Gold Mix, 1 liter
€ 9,26/1l
€ 32,54
-71%
€ 9,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Sera Pond Teichsticks Granulat Nature 10 L
Sera Pond Granulat, 10 liter
€ 4,36/1l
€ 43,63
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Variety Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, 1 liter, 1 stuk
Tetra Pond Variety Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, 1 liter, 1 stuk
€ 6,29
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Sera Pond Flakes Nature, 10 liter
Sera Pond Flakes Nature, 10 liter
€ 5,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,72
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Visvoer Malawi, vlokken, 1 liter
Tetra Visvoer Malawi, vlokken, 1 liter
€ 40,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tetra Pond Variety Vijverstokjes, 4 liter
Tetra Pond Variety Vijverstokjes, 4 liter
€ 5,72/1l
€ 22,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Sera pond flakes, 3800 ml
Sera pond flakes, 3800 ml
€ 9,82/1l
€ 37,33
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks voer, 1 liter
Tetra Pond Sticks voer, 1 liter
€ 12,86/1kg
€ 5,53
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Teichfutter Tetra Pond Sticks, 1 liter
Teichfutter Tetra Pond Sticks, 1 liter
€ 31,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lyra Pond® vijvervoer biedt de hoogste kwaliteit voor uw vijverbewoners | Afwisselende mix met spirulina | Licht verteerbaar | Drijvend voer voor eenvoudige opname | Light – het voer is bijzonder licht in vergelijking met visvoer in staafjesvorm | Hoogwaardige samenstelling van tarwemeel, gepelde akkerbonen, maïs, met stoom verhit soja-extractmeel, spirulina | Analytische bestanddelen: ruw eiwit 18 %, ruw vet 3 %, ruwe celstof 2,7 %, ruwe as 2,7 %, fosfor 0,5 %, calcium 0,3 %, natrium 0,1 % | Toevoegingen: vitamines (vitamine A 10.000 IE/kg, vitamine D3 1.250 IE/kg), sporenelementen (ijzer (sulfaat-monohydraat) 20 mg/kg, jodium (kaliumjodide) 1 mg/kg, koper (sulfaat-pentahydraat) 3 mg/kg, mangaan (sulfaat-monohydraat) 8 mg/kg, zink (sulfaat-monohydraat) 60 mg/kg, selenium (natriumseleniet) 0,15 mg/kg), antioxidanten (propylgallaat 1 mg/kg, butylhydroxytolueen 3 mg/kg) | Soort diervoeder: volledig diervoeder | WAARSCHUWING: Niet geschikt voor menselijke consumptie. Dit product bevat conserveermiddelen en kleurstoffen.

Gewicht
2180 g
Inhoud
20 l
Vochtgehalte
10
Verkoopbenaming
Vijvervoer
Samenstelling diervoeder
Tarwebloem, gepelde tuinbonen, maïs, gestoomde sojabonenmeel, spirulina
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Vis
Toevoegingsmiddelen
Vitaminen (Vitamine A 10.000 IU/kg, Vitamine D3 1.250 IU/kg), Sporenelementen (IJzer (Sulfaat-monohydraat) 20 mg/kg, Jodium (Kaliumjodide) 1 mg/kg, Koper (Sulfaat-pentahydraat) 3 mg/kg, Mangaan (Sulfaat-monohydraat) 8 mg/kg, Zink (Sulfaat-monohydraat) 60 mg/kg, Selenium (Natriumseleniet) 0,15 mg/kg), Antioxidanten (Propylgallaat 1 mg/kg, Butylhydroxytolueen 3 mg/kg)
Aantal stuks
2
EAN
4060629150698
MPN (Manufacturer Part Number)
50308-002
Fabrikant
Lyra Pond
Registratienummer
50308-002

Gewicht
2180 g
Inhoud
20 l
Vochtgehalte
10
Verkoopbenaming
Vijvervoer
Samenstelling diervoeder
Tarwebloem, gepelde tuinbonen, maïs, gestoomde sojabonenmeel, spirulina
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Vis
Toevoegingsmiddelen
Vitaminen (Vitamine A 10.000 IU/kg, Vitamine D3 1.250 IU/kg), Sporenelementen (IJzer (Sulfaat-monohydraat) 20 mg/kg, Jodium (Kaliumjodide) 1 mg/kg, Koper (Sulfaat-pentahydraat) 3 mg/kg, Mangaan (Sulfaat-monohydraat) 8 mg/kg, Zink (Sulfaat-monohydraat) 60 mg/kg, Selenium (Natriumseleniet) 0,15 mg/kg), Antioxidanten (Propylgallaat 1 mg/kg, Butylhydroxytolueen 3 mg/kg)
Aantal stuks
2
EAN
4060629150698
MPN (Manufacturer Part Number)
50308-002
Fabrikant
Lyra Pond
Registratienummer
50308-002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Colour Sticks Koi Mix visvoer vijvervoer
10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Colour Sticks Koi Mix visvoer vijvervoer
€ 28,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
-17%
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Sticks visvoer vijvervoer
10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Sticks visvoer vijvervoer
€ 23,52/1kg
€ 25,99
-23%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Tetra Pond Multi Mix, 10 liter
Tetra Pond Multi Mix, 10 liter
€ 7,53/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 75,34
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
€ 6,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Variety Vijverstokjes, 4 liter
Tetra Pond Variety Vijverstokjes, 4 liter
€ 5,72/1l
€ 22,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Arebos AR-HE-SD20LF, 7 kg
Arebos AR-HE-SD20LF, 7 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 520
€ 85,41
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Einhell Power X-Change accu-grasmaaier GE-CM 18/30 (zonder accu)
Einhell Power X-Change accu-grasmaaier GE-CM 18/30 (zonder accu)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 180,76
-€ 59,53
€ 121,23
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 35,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Teichaussenfilter, vijverfilter, waterfilter, vijverfilter, 90000 liter, doorstroomfilter, vijverzuiveringssysteem, geschikt voor UVC-lamp, ECO-vijverpomp
Teichaussenfilter, vijverfilter, waterfilter, vijverfilter, 90000 liter, doorstroomfilter, vijverzuiveringssysteem, geschikt voor UVC-lamp, ECO-vijverpomp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 349,00
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van Fixatiekussen ter voorkoming van plat achterhoofd - beige
Fixatiekussen ter voorkoming van plat achterhoofd - beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,42
Verkoper: Officinacoltelli
Productafbeelding van Teako Design Cuneo dubbel tuinligbed van massief teak, 200 × 130 × 36 cm
Teako Design Cuneo dubbel tuinligbed van massief teak, 200 × 130 × 36 cm
€ 1.132,98
-€ 32,99
€ 1.099,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
€ 5,05/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Bekleding voor fauteuil met armleuningen, beschermhoes voor fauteuil met zijvakken, geschikt voor relaxfauteuils
Bekleding voor fauteuil met armleuningen, beschermhoes voor fauteuil met zijvakken, geschikt voor relaxfauteuils
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 36,95
-56%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Intex 28271 Tuinzwembad met frame 260 x 160 cm, blauw
Intex 28271 Tuinzwembad met frame 260 x 160 cm, blauw
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 97,90
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van INTEX Frame Zwembad - Set Familie, 450 x 220 x 84 cm, kleur: blauw; 128273NP
INTEX Frame Zwembad - Set Familie, 450 x 220 x 84 cm, kleur: blauw; 128273NP
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 349,99
-€ 173,33
€ 176,66
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Samsung Galaxy Z Fold5 (512GB), kleur: phantom black
Samsung Galaxy Z Fold5 (512GB), kleur: phantom black
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 1.099,71
-€ 31,47
€ 1.068,24
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Schuifdeur 60 cm Belor - Schuifdeur met lamellen, design interieurdeur - Schuifdeursysteem (Craft Eiken)
Schuifdeur 60 cm Belor - Schuifdeur met lamellen, design interieurdeur - Schuifdeursysteem (Craft Eiken)
€ 343,75
Gratis bezorging
Verkoper: Emporius
Productafbeelding van GOURMETmaxx FryUp | Verticale heteluchtfriteuse met dubbele kamer | Verticale airfryer | Opklapbaar touchscreen | 10 liter | Zwart
GOURMETmaxx FryUp | Verticale heteluchtfriteuse met dubbele kamer | Verticale airfryer | Opklapbaar touchscreen | 10 liter | Zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 154,90
-€ 55,90
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van Bloempot RATO LOW met een hoogte van 26,2 cm - kleur: antraciet
Bloempot RATO LOW met een hoogte van 26,2 cm - kleur: antraciet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 20,17
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 28,68
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van COSTWAY Polyrotan ligbed met intrekbare zonnekap, 2-persoons tuinligbed met inklapbaar tafelblad, zitkussen en rugkussen, tuinstoelset
COSTWAY Polyrotan ligbed met intrekbare zonnekap, 2-persoons tuinligbed met inklapbaar tafelblad, zitkussen en rugkussen, tuinstoelset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 392,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Zwarte wastafelmengkraan, model "Glas Wasserfall" | Badkamerkraan, wastafelarmatuur
Zwarte wastafelmengkraan, model "Glas Wasserfall" | Badkamerkraan, wastafelarmatuur
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 69,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Jayseuw elektrische grastrimmer/freesmessen, 18 krpm, met 2 stuks 21V 1500ma accu's en lader
Jayseuw elektrische grastrimmer/freesmessen, 18 krpm, met 2 stuks 21V 1500ma accu's en lader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van UISEBRT 4-traps huisdiertrap, hondentrap met tapijt, inklapbaar, kattenladder, dierentrap, grijs, 61 x 38 x 49 cm, geschikt voor honden en katten tot 75 kg
UISEBRT 4-traps huisdiertrap, hondentrap met tapijt, inklapbaar, kattenladder, dierentrap, grijs, 61 x 38 x 49 cm, geschikt voor honden en katten tot 75 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 37,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 30 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Perfect.
Gewicht 6 kgAantal stuks 2
Beoordeeld op 7 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed product
Gewicht 6 kgAantal stuks 2
Beoordeeld op 25 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Graag nog eens
Gewicht 0,85 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 3 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 6 kgAantal stuks 2