4,4



Gebaseerd op 8 beoordelingen
KOTARBAU® 360 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - voor BBQ Open Haard
€ 11,59
€ 11,59 / 1kg
plus € 3,00 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Barbecue-aanstekers & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten€ 4,80/1kg
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

Styx koolaansteker, ontsteekt snel en veilig, wit, 64 stuks
€ 0,08/1l
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany

Holz & Wachs: 2400 aanmaakblokjes voor open haarden, barbecues en kolen. Milieuvriendelijk
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBH

Styx grill- en kachelontsteker in een blik (100 paraffineblokjes/blik)
€ 6,56/1kg
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany

Favorit, aanmaakblokjes voor barbecue en open haard, 72 stuks, artikelnummer 1828
€ 94,61/1kg
€ 34,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Aansteker voor houtskool, aansteker voor de barbecue, aanmaakhout | Fire Up | 4 kg, 616 stuks.
€ 6,74/1kg
€ 26,95
Verkoper: Feuerkorb-shop

10 aanmaakzakjes voor open haarden, voor het snel aansteken van houtskool of hout, verpakt in een doos van 100 stuks
€ 71,85
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis

Burner Kachelontsteker, 200 stuks - Originele ontstekkingsblokjes voor open haarden, kachels, vuurplaatsen, barbecues, ovens en houtblokken voor open haarden - Ontsteker
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis

1 Liter Kaminanzünder Gel orange Sel Chemie
€ 8,04/1l
€ 8,04
Verkoper: MC-Sell-GmbH

Aanstekerveerballen voor het aansteken van een kachel of open haard, 2,5 kg doos, ongeveer 200 stuks
€ 16,76/1kg
€ 41,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

KOTARBAU® Milieuvriendelijke aanmaakhoutjes voor de open haard, 72 stuks. Biologisch afbreekbare aanmaakhoutwol
€ 22,33/1kg
€ 9,11
Verkoper: KOTARBAU

Aanstekerblokjes voor de barbecue, aanmaakhoutjes voor de open haard, 24 stuks
€ 14,70
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Ecologische aanmaakblokjes voor barbecue, open haard en kampvuur, 50 stuks
€ 14,50/1kg
€ 15,50
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

ERES - Milieuvriendelijke aanmaakblokjes voor barbecues en open haarden - Verpakking met 96 stuks - ERES11662
€ 18,03/1kg
€ 6,49
Verkoper: InstaSpares

Aanstekerblokjes voor het aansteken van een barbecue, open haard, kachel of kampvuur, wit, 32 stuks
€ 13,35/1kg
€ 13,35
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

STARWAX Aanmaakwol voor barbecue, kachel en oven, verpakking van 50 stuks
€ 29,74
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Grillstarter met aanmaakblokjes, 12 stuks
€ 14,47/1kg
€ 15,47
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,47
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Famanu aanmaakblokjes voor barbecue en open haard - 1152 stuks
€ 168,15
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu

Eres aanmaakblokjes voor barbecues en open haarden - 96 stuks – Snel en efficiënt aansteken voor kolenovens, open haarden en barbecues
€ 9,00/1kg
€ 8,50
Verkoper: InstaSpares

Aanstekers voor barbecues en open haarden, 28 stuks
€ 40,50/1kg
€ 12,15
Verkoper: Jumada
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Dit product bestaat uit natuurlijke, niet-giftige ingrediėnten. Het is veilig en prettig in gebruik. Met deze aanmaakblokjes geniet je van de geur en kwaliteit van je bereide gerechten. Ook geschikt voor het aansteken van grotere stukken brandstof.
Natuurlijke Samenstelling: Gemaakt van veilige, niet-giftige ingrediėnten die geen negatieve invloed hebben op de gezondheid of het milieu. Perfect als ecologische aanmaakblokjes voor BBQ, open haard, houtkachel en kamado. Neutraliteit: Dit product verandert de geur of smaak van het bereide voedsel niet en behoudt de natuurlijke smaak. Ideaal voor wie waarde hecht aan pure smaken bij het grillen of koken. Veelzijdigheid: Ontsteekt effectief hout, kolen en briketten – ideaal als aanmaakblokjes voor BBQ, centrale verwarmingskachels, open haarden en kampvuren. Ook geschikt als aanmaakwokkels voor grotere stukken brandstof. Praktisch: Breek eenvoudig een blokje af, steek het aan en bedek met brandstof – zo ontstaat snel een stabiele vlam zonder risico op uitdoven. Gebruiksvriendelijk en veilig in gebruik.
- Technische Gegevens: Breedte: 10
- 5 cm
- Hoogte: 25 cm
- Gewicht: 1 kg
- Materiaal: Houtwol // Alle in de aanbieding getoonde afbeeldingen zijn door ons gemaakt en tonen het werkelijke uiterlijk van het product.
- Gewicht
- 1 kg
- EAN
- 5904994095170
- Fabrikant
- Gewicht
- 1 kg
- EAN
- 5904994095170
- Fabrikant
Gaat ook goed samen met

Styx koolaansteker, ontsteekt snel en veilig, wit, 64 stuks
€ 0,08/1l
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany

grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 4,80/1kg
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

25 liter oven gedroogd brandhout van Hainbuche - geschikt voor kachel, open haard, en barbecue (houtlengte ongeveer 25 cm, vochtgehalte onder de 15%)
€ 2,36/1l
€ 58,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

HP 302, dubbele verpakking originele inktpatronen, zwart en tri-color, standaard, zwart, cyaan, magenta, geel, pigmentgebaseerde inkt, kleurstofgebaseerde inkt, 3,5 ml, 4 ml
€ 85,24
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Philips SH91/50 Scheerkop
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal

Hamann strooizout 861301, 10 kg
€ 9,33/1kg
€ 93,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

UISEBRT 4 stuks: Ventilator voor houtkachel, ovenventilator, ventilator voor kachel, blazer, ventilator, elektrische ventilator voor houtoven, ventilator voor hout/houtblokken/vuurplaats/rookkanaal
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
€ 32,21
Verkoper: KADAX

Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
€ 14,49
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
€ 17,76
Verkoper: somnia24

Lehmann industriële stofzuiger met dubbel filtersysteem, 2000 W, aszuiger voor zowel koude als hete as, geschikt voor open haarden en kachels, met blaasfunctie
€ 122,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Zelfrollend, flexibel kabelgeleider - 5 meter
€ 8,24
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals

Feniks aanmaakhout, 5 kg (ongeveer 450-500 stuks) – aanmaakhout voor barbecue en open haard
€ 16,02/1kg
€ 80,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

DEUBA® Grillbriketten, 21 kg. Inhoud: 7 zakken van 3 kg. Houtskool, geschikt voor de grill. Houtskoolbriketten, ideaal voor de houtskoolgrill. Grill
€ 2,02/1kg
€ 42,50
Verkoper: PartyKadoshop

Houtpakket - 5 DM3-clips - W-9994DOP/EC
€ 4,76/1m²
€ 4,76
Verkoper: Katomix

ACXIN Kachelventilator met 4 bladen, geen stroom nodig, werkt op warmte, stille kachelventilator, kachelventilator voor de schoorsteen, geschikt voor houtkachels
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

WELLGRO inmaakpotten met schroefdeksel - 230 ml, 8,5 x 6,5 cm (diameter x hoogte), glas / metaal, groene geruite deksels. Artikelnummer: 82. Gemaakt in Duitsland. Verschillende hoeveelheden beschikbaar. Aantal: 75 stuks
€ 81,13
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu

Grillafdekking, waterdichte hoes voor Weber Q1000 en Q2000 serie, zwart
€ 44,38/1m²
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce

1 kg beukenhout rookmot, fijn, 0,5 - 1 mm
€ 3,09/1kg
€ 3,09
Verkoper: MC-Sell-GmbH

Lavazza Crema e Aroma | hele bonen | 1000g
€ 23,99/1kg
€ 23,99
Verkoper: Caffarro

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
€ 6,94/1kg
€ 29,00
Verkoper: somnia24

Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers

Delonghi TRRS0920 olie radiator, staand model, 2000 Watt, 3 warmtestanden, thermostaat, klassieke beschermbehuizing
€ 252,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

8-inch accu-mini kettingzaag, 8000mAh, 1200W accu-kettingzaag, geschikt voor het snoeien van bomen, ambachtelijke projecten en doe-het-zelfwerkzaamheden
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: LUMIDRA

Bestway Chemisch zuiveringsfilter, 16,5 cm, model 58071
€ 12,30
Verkoper: Katomix

Technoline WT 536, Tabulka, Digitale klok, Zwart, AAA, 147 mm, 42 mm
€ 42,85
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 37,95
Verkoper: AkkuShop

UISEBRT, 2 stuks vilten tas voor hout, houtopslag, houtmand, 55 x 30 x 40 cm, opvouwbaar, van vilt, inklapbaar, met handgreep, donkergrijs
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Intenso microSDHC-kaart, 32GB, Klasse 10 + SD-adapter
€ 11,51
Verkoper: PolisElectro

Vileda 168380 Vileda 1.2 Spray Max Bodenreiniger
€ 20,44
Verkoper: Landema

COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
63% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
63%25% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
25%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%13% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
13%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 14 oktober 2023 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Aansteker
Gewicht 6,3 kg
Aansteker zonder einde Top !
Beoordeeld op 22 november 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Bruikbaar
Gewicht 6,3 kg
Deze aanstekers zijn heel bruikbaar, afhankelijk van wat je nodig hebt kun je de stukken er gemakkelijk afsnijden (gebruik een mes!).
Beoordeeld op 15 december 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Kleiner
Gewicht 1 kg
De kubussen zijn veel kleiner dan ik beweer.
Beoordeeld op 31 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,5 kg
Beoordeeld op 15 september 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,5 kg
Beoordeeld op 10 november 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,5 kg
Beoordeeld op 18 februari 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Gewicht 6,3 kg
Beoordeeld op 11 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.cz. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.cz.
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,5 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

KOTARBAU® 2400 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 37,59
Verkoper: KOTARBAU
€ 6,96/1kg

grillas® 20 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca.1600 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(399)Aantal beoordelingen: 399
€ 86,99
Verkoper: DWD-Company
€ 4,35/1kg

KOTARBAU® 2600 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 40,29
Verkoper: KOTARBAU
€ 6,40/1kg

KOTARBAU® 1200 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 27,69
Verkoper: KOTARBAU
€ 10,26/1kg

grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(399)Aantal beoordelingen: 399
€ 47,99
Verkoper: DWD-Company
€ 4,80/1kg

KOTARBAU® 400 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 14,48
Verkoper: KOTARBAU
€ 16,09/1kg

grillas® 15 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 1200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(399)Aantal beoordelingen: 399
€ 67,99
Verkoper: DWD-Company
€ 4,53/1kg

KOTARBAU® 360 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - voor BBQ Open Haard



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 11,59
Verkoper: KOTARBAU
€ 11,59/1kg

grillas® 6 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 480 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(399)Aantal beoordelingen: 399
€ 33,99
Verkoper: DWD-Company
€ 5,67/1kg

grillas® 5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 400 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(399)Aantal beoordelingen: 399
€ 31,99
Verkoper: DWD-Company
€ 6,40/1kg

KOTARBAU® 180 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - voor BBQ Open Haard



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 5,99
Verkoper: KOTARBAU
€ 11,98/1kg

grillas® 3 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 240 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(399)Aantal beoordelingen: 399
€ 22,90
Verkoper: DWD-Company
€ 7,63/1kg

grillas® 2,5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(399)Aantal beoordelingen: 399
€ 20,99
Verkoper: DWD-Company
€ 8,40/1kg