Gewicht:

5.4 kg

KOTARBAU® 2400 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard

€ 37,59

€ 6,96 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Barbecue-aanstekers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van grillas® 3 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 240 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 3 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 240 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 7,63/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van KOTARBAU® Milieuvriendelijke aanmaakhoutjes voor de open haard, 72 stuks. Biologisch afbreekbare aanmaakhoutwol
KOTARBAU® Milieuvriendelijke aanmaakhoutjes voor de open haard, 72 stuks. Biologisch afbreekbare aanmaakhoutwol
€ 22,33/1kg
€ 9,11
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Aanstekerblokjes voor de barbecue, aanmaakhoutjes voor de open haard, 24 stuks
Aanstekerblokjes voor de barbecue, aanmaakhoutjes voor de open haard, 24 stuks
€ 14,70
-6%
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Ecologische aanmaakblokjes voor barbecue, open haard en kampvuur, 50 stuks
Ecologische aanmaakblokjes voor barbecue, open haard en kampvuur, 50 stuks
€ 14,50/1kg
€ 15,50
-6%
€ 14,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van ERES - Milieuvriendelijke aanmaakblokjes voor barbecues en open haarden - Verpakking met 96 stuks - ERES11662
ERES - Milieuvriendelijke aanmaakblokjes voor barbecues en open haarden - Verpakking met 96 stuks - ERES11662
€ 18,03/1kg
€ 6,49
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van STARWAX Aanmaakwol voor barbecue, kachel en oven, verpakking van 50 stuks
STARWAX Aanmaakwol voor barbecue, kachel en oven, verpakking van 50 stuks
€ 29,74
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Aanstekerblokjes voor het aansteken van een barbecue, open haard, kachel of kampvuur, wit, 32 stuks
Aanstekerblokjes voor het aansteken van een barbecue, open haard, kachel of kampvuur, wit, 32 stuks
€ 13,35/1kg
€ 13,35
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Feniks aanmaakhout, 5 kg (ongeveer 450-500 stuks) – aanmaakhout voor barbecue en open haard
Feniks aanmaakhout, 5 kg (ongeveer 450-500 stuks) – aanmaakhout voor barbecue en open haard
€ 16,02/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 80,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Grillstarter met aanmaakblokjes, 12 stuks
Grillstarter met aanmaakblokjes, 12 stuks
€ 14,47/1kg
€ 15,47
-6%
€ 14,47
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Famanu aanmaakblokjes voor barbecue en open haard - 1152 stuks
Famanu aanmaakblokjes voor barbecue en open haard - 1152 stuks
€ 168,15
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Eres aanmaakblokjes voor barbecues en open haarden - 96 stuks – Snel en efficiënt aansteken voor kolenovens, open haarden en barbecues
Eres aanmaakblokjes voor barbecues en open haarden - 96 stuks – Snel en efficiënt aansteken voor kolenovens, open haarden en barbecues
€ 9,00/1kg
€ 8,50
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Aanstekers voor barbecues en open haarden, 28 stuks
Aanstekers voor barbecues en open haarden, 28 stuks
€ 40,50/1kg
€ 12,15
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van ERES - Ecologische aanmaakblokjes, 64 stuks - ERES11642
ERES - Ecologische aanmaakblokjes, 64 stuks - ERES11642
€ 13,76/1kg
€ 5,75
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Milieuvriendelijke aanmaakblokjes, 20 stuks, voor het aansteken van een open haardvuur
Milieuvriendelijke aanmaakblokjes, 20 stuks, voor het aansteken van een open haardvuur
€ 321,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van 1 pak aanmaakhout voor open haard, kachel, oven, barbecue en houtskool
1 pak aanmaakhout voor open haard, kachel, oven, barbecue en houtskool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van cofi1453: Grill, open haard, aanmaakblokjes, aanmaakhuisje, grillaanmaak, barbecueën met kool, zilverkleurige aanmaak
cofi1453: Grill, open haard, aanmaakblokjes, aanmaakhuisje, grillaanmaak, barbecueën met kool, zilverkleurige aanmaak
€ 24,98
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Burner Kachelontsteker, 200 stuks - Originele ontstekkingsblokjes voor open haarden, kachels, vuurplaatsen, barbecues, ovens en houtblokken voor open haarden - Ontsteker
Burner Kachelontsteker, 200 stuks - Originele ontstekkingsblokjes voor open haarden, kachels, vuurplaatsen, barbecues, ovens en houtblokken voor open haarden - Ontsteker
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van Mustang 72 aanmaakblokjes houtskool open haard  en barbecueaanmaakblokjes
Mustang 72 aanmaakblokjes houtskool open haard en barbecueaanmaakblokjes
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BBQ-Toro Elektrische grillaansteker IGGI, zwart/zwart, 2000 W, 650 °C, elektrische koolaansteker
BBQ-Toro Elektrische grillaansteker IGGI, zwart/zwart, 2000 W, 650 °C, elektrische koolaansteker
€ 56,75/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 52,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Aansteker voor de barbecue, kooltjesaansteker, aansteker voor houtskool of briquettes
Aansteker voor de barbecue, kooltjesaansteker, aansteker voor houtskool of briquettes
€ 13,35/1kg
€ 12,28
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit product bestaat uit natuurlijke, niet-giftige ingrediėnten. Het is veilig en prettig in gebruik. Met deze aanmaakblokjes geniet je van de geur en kwaliteit van je bereide gerechten. Ook geschikt voor het aansteken van grotere stukken brandstof.

Natuurlijke Samenstelling: Gemaakt van veilige, niet-giftige ingrediėnten die geen negatieve invloed hebben op de gezondheid of het milieu. Perfect als ecologische aanmaakblokjes voor BBQ, open haard, houtkachel en kamado. traliteit: Dit product verandert de geur of smaak van het bereide voedsel niet en behoudt de natuurlijke smaak. Ideaal voor wie waarde hecht aan pure smaken bij het grillen of koken. Veelzijdigheid: Ontsteekt effectief hout, kolen en briketten – ideaal als aanmaakblokjes voor BBQ, centrale verwarmingskachels, open haarden en kampvuren. Ook geschikt als aanmaakwokkels voor grotere stukken brandstof. Praktisch: Breek eenvoudig een blokje af, steek het aan en bedek met brandstof – zo ontstaat snel een stabiele vlam zonder risico op uitdoven. Gebruiksvriendelijk en veilig in gebruik.

  • Technische Gegevens: Lengte: 25 cm
  • Breedte: 24 cm
  • Hoogte: 26 cm
  • Gewicht: 5.4 kg
  • Materiaal: Houtwol // Alle in de aanbieding getoonde afbeeldingen zijn door ons gemaakt en tonen het werkelijke uiterlijk van het product.
Gewicht
5.4 kg
EAN
5904994070092
Fabrikant

Gewicht
5.4 kg
EAN
5904994070092
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van grillas® 15 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 1200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 15 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 1200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 4,53/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Feniks aanmaakhout, 5 kg (ongeveer 450-500 stuks) – aanmaakhout voor barbecue en open haard
Feniks aanmaakhout, 5 kg (ongeveer 450-500 stuks) – aanmaakhout voor barbecue en open haard
€ 16,02/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 80,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HORECA CANDLES Natuurlijke aanmaakblokjes FOKUS, 100 stuks – gemaakt van houtvezel en was, ecologisch, geur- en rookvrij, geschikt voor barbecues, open haarden, kachels en kampvuren
HORECA CANDLES Natuurlijke aanmaakblokjes FOKUS, 100 stuks – gemaakt van houtvezel en was, ecologisch, geur- en rookvrij, geschikt voor barbecues, open haarden, kachels en kampvuren
€ 18.422,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,85
-11%
€ 15,88
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van vidaXL Elektrische grillaansteker voor barbecue, 1500 W
vidaXL Elektrische grillaansteker voor barbecue, 1500 W
€ 84,21/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 58,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYSLiving
Productafbeelding van Smoke2u verwarmingsplaat voor het aansteken van houtskool | 500W
Smoke2u verwarmingsplaat voor het aansteken van houtskool | 500W
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,90
Verkoper: Trade2u
Productafbeelding van Hallo 60061, Braadpan voor kip, Roestvrij staal, Metaal, Kunststof, Rond, CE-markering
Hallo 60061, Braadpan voor kip, Roestvrij staal, Metaal, Kunststof, Rond, CE-markering
€ 18,12/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,95
-17%
€ 13,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van BigDean XXL aanmaakoven, vervaardigd van extra robuust roestvrij staal
BigDean XXL aanmaakoven, vervaardigd van extra robuust roestvrij staal
€ 15,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,95
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Tristar BQ-2819, Elektrische aansteker, Zwart, 1,5 meter, 1 stuk
Tristar BQ-2819, Elektrische aansteker, Zwart, 1,5 meter, 1 stuk
€ 45,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Burner Kachelontsteker, 200 stuks - Originele ontstekkingsblokjes voor open haarden, kachels, vuurplaatsen, barbecues, ovens en houtblokken voor open haarden - Ontsteker
Burner Kachelontsteker, 200 stuks - Originele ontstekkingsblokjes voor open haarden, kachels, vuurplaatsen, barbecues, ovens en houtblokken voor open haarden - Ontsteker
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van Pitmaster aanmaakwokkels zak 1 kg
Pitmaster aanmaakwokkels zak 1 kg
€ 0,01/1kg
€ 13,95
-6%
€ 13,00
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: Roost
Productafbeelding van Relaxdays 10022808, 1 stuk
Relaxdays 10022808, 1 stuk
€ 17,94/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Clatronic elektrische grillaansteker met groot aansteekoppervlak, 800W
Clatronic elektrische grillaansteker met groot aansteekoppervlak, 800W
€ 43,58/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 42,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Weber Rapidfire charcoal barbecue chimney starter - Weight 2.18 kg - Dimensions 32x19x30.5 cm
Weber Rapidfire charcoal barbecue chimney starter - Weight 2.18 kg - Dimensions 32x19x30.5 cm
€ 11,46/1kg
€ 24,99
Verkoper: amilano
Productafbeelding van Brandstof voor rookovens, 1 liter
Brandstof voor rookovens, 1 liter
€ 8,85/1l
€ 9,32
-5%
€ 8,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 2-delige set: grillventilator, grillföhn, grillaansteker, koolaansteker, voor barbecues, open haarden, föhn, ventilator, handblazer
2-delige set: grillventilator, grillföhn, grillaansteker, koolaansteker, voor barbecues, open haarden, föhn, ventilator, handblazer
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Verto 51G511, 260 mm, 1 stuk
Verto 51G511, 260 mm, 1 stuk
€ 28,18
Gratis bezorging
Verkoper: KARBA
Productafbeelding van 33 mm Swift Lite kolen met aanmaakhout, rol van 10 stuks
33 mm Swift Lite kolen met aanmaakhout, rol van 10 stuks
€ 1,23
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Verk 14371 Magnesiumaansteker
Verk 14371 Magnesiumaansteker
€ 77,50/1kg
€ 1,55
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van SEVERO CHEMA PE-PO heldere lampolie, 1 liter
SEVERO CHEMA PE-PO heldere lampolie, 1 liter
€ 8,24/1kg
€ 8,24
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Favorit, aanmaakblokjes voor barbecue en open haard, 72 stuks, artikelnummer 1828
Favorit, aanmaakblokjes voor barbecue en open haard, 72 stuks, artikelnummer 1828
€ 94,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van LAMPA Handige oplader voor in de auto. Autolader, model 98092
LAMPA Handige oplader voor in de auto. Autolader, model 98092
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van Styx grill- en kachelontsteker in een blik (100 paraffineblokjes/blik)
Styx grill- en kachelontsteker in een blik (100 paraffineblokjes/blik)
€ 6,56/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SEVERO CHEMA PE-PO, vaste aanmaakhoutjes, 40 stuks
SEVERO CHEMA PE-PO, vaste aanmaakhoutjes, 40 stuks
€ 9,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,13
-15%
€ 1,80
Verkoper: Surtep
Productafbeelding van grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 4,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Bestseller
Productafbeelding van grillas® 20 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca.1600 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 20 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca.1600 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 4,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 86,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van grillas® 6 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 480 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 6 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 480 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 5,67/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van grillas® 5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 400 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 400 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 6,40/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van grillas® 3 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 240 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 3 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 240 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 7,63/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van grillas® 2,5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 2,5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 8,40/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 8 beoordelingen
Beoordeeld op 14 oktober 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aansteker
Gewicht 6,3 kg
Beoordeeld op 22 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Bruikbaar
Gewicht 6,3 kg
Beoordeeld op 15 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kleiner
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 31 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,5 kg
Beoordeeld op 15 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,5 kg
Beoordeeld op 10 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,5 kg
Beoordeeld op 18 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 6,3 kg
Beoordeeld op 11 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,5 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® 2400 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard
KOTARBAU® 2400 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,59
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 6,96/1kg
Bestseller
Productafbeelding van grillas® 20 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca.1600 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 20 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca.1600 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 86,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
€ 4,35/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® 2600 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard
KOTARBAU® 2600 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 40,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 6,40/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® 1200 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard
KOTARBAU® 1200 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,69
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 10,26/1kg
Productafbeelding van grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
€ 4,80/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® 400 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard
KOTARBAU® 400 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - BBQ Open Haard
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,48
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 16,09/1kg
Productafbeelding van grillas® 15 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 1200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 15 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 1200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
€ 4,53/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® 360 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - voor BBQ Open Haard
KOTARBAU® 360 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - voor BBQ Open Haard
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 11,59
Verkoper: KOTARBAU
€ 11,59/1kg
Productafbeelding van grillas® 6 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 480 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 6 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 480 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
€ 5,67/1kg
Productafbeelding van grillas® 5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 400 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 400 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
€ 6,40/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® 180 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - voor BBQ Open Haard
KOTARBAU® 180 Stuks Aanmaakblokjes voor Open Haard - Houtwol - 25x8x13 cm - Aanmaakwokkels - Aanmaakblokjes voor Houtkachel - voor BBQ Open Haard
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 5,99
Verkoper: KOTARBAU
€ 11,98/1kg
Productafbeelding van grillas® 3 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 240 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 3 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 240 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
€ 7,63/1kg
Productafbeelding van grillas® 2,5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 2,5 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 200 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 399
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
€ 8,40/1kg