Gemalen zwarte komijn, 1 kg

€ 19,99

€ 11,68-41%

€ 11,68 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Granen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 1 kg
Gouden lijnzaad, 1 kg
€ 13,29/1kg
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Hennepzaad, 250 gram
Hennepzaad, 250 gram
€ 84,90/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
KASZKA MANNA DAWNYCH ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Griezelpudding van oergranen, biologisch, 200 g - Helpa
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gedroogd eiwit - 1 kg
Gedroogd eiwit - 1 kg
€ 30,61/1kg
€ 31,56
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chiazaad, 500 gram
Chiazaad, 500 gram
€ 44,90/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Flohsamenschalen, 500 gram
Flohsamenschalen, 500 gram
€ 49,00/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 400 g
Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 400 g
€ 68.750,00/1kg
€ 27,50
Verkoper: Katomix
AMARANTUS EKSPANDOWANY BIO 100 g - HELPA
AMARANTUS , 100 gram - HELPA
€ 30,90/1kg
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mariendistelkruid, 200g, INTENSON
Mariendistelkruid, 200g, INTENSON
€ 1.430,00/1kg
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Volkoren Havervlokken, 400 g
Melvit Volkoren Havervlokken, 400 g
€ 5,46/1kg
€ 2,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cornflakes, 500g, TARGROCH
Cornflakes, 500g, TARGROCH
€ 2.340,00/1kg
€ 2,46
-4%
€ 2,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
€ 0,18/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit havermout met tarwe, 400 gram
Melvit havermout met tarwe, 400 gram
€ 4,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,73
Verkoper: Katomix
PŁATKI KUKURYDZIANO-KAKAOWE BIO 300 g - BIOMINKI
-MAÏS-KOEKJES-CHOCOLADEVLOKKEN 300 g - BIOMINKI
€ 10,23/1kg
€ 3,23
-4%
€ 3,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BrainMax Pure® Rauwe Cacao, biologisch, 500 g
BrainMax Pure® Rauwe Cacao, biologisch, 500 g
€ 72,82/1kg
€ 36,41
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gemalen mariadistel, 500g, TARGROCH
Gemalen mariadistel, 500g, TARGROCH
€ 2.290,00/1kg
€ 2,41
-4%
€ 2,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
€ 0,17/1kg
€ 1,68
-4%
€ 1,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cenos maisgries, 450 gram
Cenos maisgries, 450 gram
€ 4.288,89/1kg
€ 1,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Instant Havermoutvlokken, 2 kg
Melvit Instant Havermoutvlokken, 2 kg
€ 2,95/1kg
€ 6,21
-4%
€ 5,90
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gemalen zwartzaad, 1 kg

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Het product is verpakt in een Doypack met ritsluiting. Dit zorgt voor langdurige versheid, omdat de verpakking herhaaldelijk kan worden geopend en gesloten. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens transport.

Zwartzaad, ook wel bekend als "Nigella zaad", wordt al eeuwenlang als specerij gebruikt vanwege zijn kenmerkende smaak en aroma. Bovendien wordt zwartzaad gewaardeerd om zijn diverse gezondheidsvoordelen.

Gemalen zwartzaad – Eigenschappen:

Het is een rijke bron van: fosfolipiden en fytosterolen, vetzuren (linolzuur, alfa-linolzuur, eicosadieen, palmitinezuur, myristinezuur), flavonoïden en fytosterolen. Het bevat ook proteïnen, alkaloïden, etherische oliën, en vitamines A, E, F, B1, B3, B6, biotine en mineralen zoals zink, selenium, magnesium, calcium, ijzer, natrium en kalium.

Gemalen zwartzaad – Gebruik:

Gemalen zwartzaad kan veelzijdig worden gebruikt in de keuken:

  • Als ingrediënt in gebak – als toevoeging aan brood, broodjes of andere n
  • Als ingrediënt in salades – voor een betere smaak en een bijzondere toets
  • Als ingrediënt in hüttenkäse
  • Als beleg voor sandwiches
  • Als ingrediënt in smoothies en shakes
  • Als ingrediënt in muesli
Voedingswaarden per 100 g
Energie
1724 kJ
412 kcal
Vet
8 g
– waarvan verzadigde vetzuren
1 g
Koolhydraten
65 g
- waarvan suikers
0 g
Vezels
36 g
Eiwitten
20 g
Zout*
0,01 g

*Het zoutgehalte is uitsluitend toe te schrijven aan de aanwezigheid van van nature voorkomende zouten.

Inhoud:

De verpakking bevat 1 kg gemalen zwarte komijn.

Ingrediënten:

  • ontvette gemalen zwarte komijn

n:

Bewaar het product koel, droog en buiten bereik van kinderen.

Aanvullende informatie:

Dit bedrijf verpakt tevens: amandelen, diverse noten, sesamzaad, soja en glutenhoudende producten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Gemalen zwarte komijn
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5906721136675

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Gemalen zwarte komijn
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5906721136675
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 25 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 25 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 2,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Vongole, gepeld en in hun eigen vocht, 190 gram
Vongole, gepeld en in hun eigen vocht, 190 gram
€ 27,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,20
Verkoper: ItalianGourmetShop
KASZKA 5 ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
KASZKA 5 GRAANSOORTEN, zonder toegevoegde suiker, biologisch, 200g - HELPA
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lewandowski boekweit (4 x 100g), totaal 400g
Lewandowski boekweit (4 x 100g), totaal 400g
€ 7,41/1kg
€ 3,43
-4%
€ 3,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sesamzaad, gepeld, 2,5 kg, veganistisch, niet genetisch gemodificeerd
Sesamzaad, gepeld, 2,5 kg, veganistisch, niet genetisch gemodificeerd
€ 1,27/1kg
€ 3,34
-5%
€ 3,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 10 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 10 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 3,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 4,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van POSH Lijnzaadmeel Gold, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
POSH Lijnzaadmeel Gold, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
€ 2,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
KASZKA OWSIANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Melkvrije pap van Czary Mamy, biologische havermout, 200 gram
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
KASZKA JAGLANO - OWSIANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
-HAVERMUNT-VARKENSVLEES 200 g - HELPA
€ 22,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,68
-4%
€ 4,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bruine lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Bruine lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 3,58/1kg
€ 17,88
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
KASZKA JAGLANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
HELPA - Biologische jaglameel zonder toegevoegde suiker, 200 gram
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
KASZKA MANNA DAWNYCH ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Griezelpudding van oergranen, biologisch, 200 g - Helpa
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 13 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit
Beoordeeld op 1 november 2025 op
Geverifieerde aankoop