Varkensgelatine voor culinair gebruik, 280 Bloom, 1 kg

€ 29,99

€ 21,05-29%

€ 20,64 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Overig gebak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Varkensgelatine voor culinair gebruik, 180 Bloom, 1 kg
Varkensgelatine voor culinair gebruik, 180 Bloom, 1 kg
€ 18,52/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
-32%
€ 18,89
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Guarkernmeel, 1 kg
Guarkernmeel, 1 kg
€ 15,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
-34%
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Tapiocameel 1 kg
Tapiocameel 1 kg
€ 13,79/1kg
€ 22,99
-38%
€ 14,04
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Piacelli Amaretti chocoladekoekjes, 200 gram
Piacelli Amaretti chocoladekoekjes, 200 gram
€ 9,30/1kg
€ 1,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Brezen, 3 stuks, elk 60 gram - Breon
Brezen, 3 stuks, elk 60 gram - Breon
€ 30,00/1kg
€ 5,94
-9%
€ 5,40
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Instant droge gist, 500 gram
Instant droge gist, 500 gram
€ 35,40/1kg
€ 26,99
-32%
€ 18,16
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Citroenzuur, 100 gram
Citroenzuur, 100 gram
€ 102,50/1kg
€ 19,99
-44%
€ 11,07
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sojaburgers, 100 gram
Sojaburgers, 100 gram
€ 103,09/1kg
€ 19,99
-43%
€ 11,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Agar-agar, 200 gram
Agar-agar, 200 gram
€ 92,90/1kg
€ 27,99
-30%
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Castella Cake, chocoladesmaak, 330g
Castella Cake, chocoladesmaak, 330g
€ 19,94/1kg
€ 6,58
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
€ 20,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kataifi-taart (Kadayif), 200 gram
Kataifi-taart (Kadayif), 200 gram
€ 56,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Choco Brookie, 119 gram
Choco Brookie, 119 gram
€ 132,73/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,52
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Hefevlokken, 250 gram
Hefevlokken, 250 gram
€ 54,28/1kg
€ 22,99
-37%
€ 14,33
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
€ 19,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,10
-4%
€ 4,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Truffel, chocolade met rum, 245 gram
Wawel Truffel, chocolade met rum, 245 gram
€ 21,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,47
-4%
€ 5,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Citruspectine 100g
Citruspectine 100g
€ 131,19/1kg
€ 22,99
-37%
€ 14,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g
BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g
€ 91,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zelfgemaakte kruidenmix voor lebkuchen, 200g
Zelfgemaakte kruidenmix voor lebkuchen, 200g
€ 64,25/1kg
€ 21,99
-39%
€ 13,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bahlsen Lebkuchen Bretzels, Edelherb, 175g, AI-gegenereerde afbeelding
Bahlsen Lebkuchen Bretzels, Edelherb, 175g
€ 56,46/1kg
€ 9,88
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Varkensgelatine 280 Bloom, 1 kg

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Het product is verpakt in een Doypack met ritsluiting. Dit zorgt voor langdurige versheid, omdat de verpakking herhaaldelijk kan worden geopend en gesloten. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens het transport.

Varkensgelatine 280 Bloom is een hoogwaardig product, ideaal voor iedereen die waarde hecht aan stevige en stabiele geleiën. De Bloom-waarde 280 staat voor een hoge geleerkracht, waardoor de productie van stevigere en duurzamere desserts en gerechten mogelijk is. Deze gelatine is daarom uitstekend geschikt voor verfijnde desserts en klassieke vleesgerechten.

Varkensgelatine 280 Bloom – Eigenschappen:

Gelatine 280 Bloom geeft gerechten een stevige structuur en behoudt tegelijkertijd hun zachtheid en fluweelzachte textuur. De hoge geleerkracht van deze gelatine maakt een lager verbruik mogelijk in vergelijking met standaardvarianten, waardoor het een efficiënte en kosteneffectieve keuze is in de keuken. Het is uitstekend geschikt voor desserts zoals Panna Cotta, koude cheesecakes en fruitgeleiën. Het is ook perfect voor het maken van aspics van gevogelte, vis en vlees, en geeft deze de juiste textuur en stabiliteit.

Varkensgelatine 280 Bloom – Gebruik:

  • Desserts:Panna Cotta, koude cheesecakes, fruitgeleiën.
  • Vleesgerechten:Gevogelte-, varkens- en visgeleiën.
  • Hartige gerechten:Groentengeleiën als elegante aanvulling op hoofdgerechten.

Kies voor 280 Bloom gelatine voor professionele kookresultaten en verras uw gasten met de perfecte consistentie van uw gerechten!

Voedingswaarden per 100 g
Energie
1516 kJ
357 kcal
Vet
0 g
  • waarvan verzadigde vetzuren
0 g
Koolhydraten
0 g
  • waarvan suikers
0 g
Vezels
0 g
Eiwit
89 g
Zout*
1,2 g

* Het zoutgehalte is uitsluitend afkomstig van natuurlijke zouten.

Bereiding:

De mate waarin de gelatine oplost, hangt af van de gelatinekracht (Bloom) – hoe hoger de Bloom, hoe steviger de gelatine en hoe meer er een andere behandeling vereist is bij de bereiding. Zo lost u gelatine met 280 Bloom op:

  1. Weken:Voeg koud water toe in een verhouding van 1:6–1:7 (bijvoorbeeld 10 g gelatine op 60–70 ml water).
  2. Weektijd:10–15 minuten.
  3. Oplossen:Verwarm voorzichtig (in een waterbad of in de magnetron) tot ongeveer 55–60 °C. Niet koken, omdat te veel hitte de werking kan beïnvloeden.

Inhoud:

Verpakking bevat:1 kg eetbare varkensgelatine 280 Bloom

Ingrediënten:

  • 100 % varkensgelatine 280 Bloom

n:

Bewaar het product koel, droog en buiten het bereik van kinderen.

Aanvullende informatie:

Wij verpakken ook: amandelen, verschillende noten, sesamzaad, soja en glutenbevattende producten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
1020 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Varkensgelatine, 280 Bloom
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514506749

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
1020 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Varkensgelatine, 280 Bloom
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514506749
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van RUF 216851003 RUF Gelatine gemahlen weiß  1,0 kg, 1 St.
RUF 216851003 RUF Gelatine gemahlen weiß 1,0 kg, 1 St.
€ 27,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BabySwimmer drijfhulp, zwemring voor de nek, rood, 3-12 kg, gecertificeerd (GS)
BabySwimmer drijfhulp, zwemring voor de nek, rood, 3-12 kg, gecertificeerd (GS)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 11,90
Verkoper: Time_uas
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 792
€ 113,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WELLGRO inmaakpotten met schroefdeksel - 230 ml, 8,5 x 6,5 cm (diameter x hoogte), glas / metaal, groene geruite deksels. Artikelnummer: 82. Gemaakt in Duitsland. Verschillende hoeveelheden beschikbaar. Aantal: 75 stuks
WELLGRO inmaakpotten met schroefdeksel - 230 ml, 8,5 x 6,5 cm (diameter x hoogte), glas / metaal, groene geruite deksels. Artikelnummer: 82. Gemaakt in Duitsland. Verschillende hoeveelheden beschikbaar. Aantal: 75 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 81,13
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Canea Pharma, Gelatine van rundvlees, poeder, 1000 g
Canea Pharma, Gelatine van rundvlees, poeder, 1000 g
€ 24,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,06
-11%
€ 27,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Varkensgelatine voor culinair gebruik, 180 Bloom, 1 kg
Varkensgelatine voor culinair gebruik, 180 Bloom, 1 kg
€ 18,52/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
-32%
€ 18,89
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van CANEA Pharma Gelatine, rundvlees, navulverpakking, poeder, 250 gram
CANEA Pharma Gelatine, rundvlees, navulverpakking, poeder, 250 gram
€ 30,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,09
-11%
€ 8,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mustang Mangal spiedergri, shashlikgrill, shashlik staande grill, 50x30x50 cm, inclusief 6 roestvrijstalen spiezen en grillrooster
Mustang Mangal spiedergri, shashlikgrill, shashlik staande grill, 50x30x50 cm, inclusief 6 roestvrijstalen spiezen en grillrooster
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 45,00
-42%
€ 25,99
Verkoper: i-Rewardshop
Productafbeelding van Cacaopoeder, 1 kg
Cacaopoeder, 1 kg
€ 19,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
-31%
€ 19,16
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van TurboTronic voedseldroger TurboWave – FD14 – B!O vanaf 30 °C, 14 l, 5 niveaus, 100 % metaal, 0 % plastic, voor fruit, groente, vlees en paddenstoelen, rvs, recepten
TurboTronic voedseldroger TurboWave – FD14 – B!O vanaf 30 °C, 14 l, 5 niveaus, 100 % metaal, 0 % plastic, voor fruit, groente, vlees en paddenstoelen, rvs, recepten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 76,63
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Inmaakpotten 1000 ml, met schroefdeksel. Inmaakglazen, voorraadpotten, voorraaddozen. 2-12 stuks (6 stuks)
Inmaakpotten 1000 ml, met schroefdeksel. Inmaakglazen, voorraadpotten, voorraaddozen. 2-12 stuks (6 stuks)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 20,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 216,57
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
€ 125,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Casaria® Tuinopslagbox 310 liter, met wielen, weerbestendig, met een rattanlook, antracietkleurig
Casaria® Tuinopslagbox 310 liter, met wielen, weerbestendig, met een rattanlook, antracietkleurig
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Digitale handweegschaal, 200 gram / 0,01 gram
Digitale handweegschaal, 200 gram / 0,01 gram
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 31,99
-77%
€ 7,31
Verkoper: Katomix
Welkomstdeals
Productafbeelding van Blackview Tab90 WiFi, 11-inch tablet, Android 15, 12 GB (4+8) RAM + 128 GB / 2 TB TF, Octa-core T606, 8200 mAh, 5G WiFi, dubbele camera (13 MP + 8 MP)
Blackview Tab90 WiFi, 11-inch tablet, Android 15, 12 GB (4+8) RAM + 128 GB / 2 TB TF, Octa-core T606, 8200 mAh, 5G WiFi, dubbele camera (13 MP + 8 MP)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 129,99
-€ 10,00
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Bosch MFW67440 vleesmolen, 700 W, zwart, roestvrij staal
Bosch MFW67440 vleesmolen, 700 W, zwart, roestvrij staal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 346,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Collageen worstdarm, diameter 55 mm – 4 meter
Collageen worstdarm, diameter 55 mm – 4 meter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,69
-17%
€ 16,26
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Koudrookgenerator, koudrookslang, rookproductieapparaat, zuinige brandstof, rookspiraal - vierkant
Koudrookgenerator, koudrookslang, rookproductieapparaat, zuinige brandstof, rookspiraal - vierkant
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 68,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Merax gestoffeerde bedden, 140x200 cm, tweepersoonsbed, bed met stoffen bekleding, bedframe met lattenbodem en gestoffeerd hoofdeinde, grijs
Merax gestoffeerde bedden, 140x200 cm, tweepersoonsbed, bed met stoffen bekleding, bedframe met lattenbodem en gestoffeerd hoofdeinde, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 171,99
-€ 10,00
€ 161,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 39,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dallmayr Kakao 18069070 für Automaten 1kg
Dallmayr Kakao 18069070 für Automaten 1kg
€ 14,03/1kg
€ 14,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Gefu Keukenaccessoires Flotte Lotte 20 CM Przecierak DO Warzyw I Owoców ZE Stali Nierdzewnej, g24000
Gefu Keukenaccessoires Flotte Lotte 20 CM Przecierak DO Warzyw I Owoców ZE Stali Nierdzewnej, g24000
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 85,01
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 11 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 21 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
280 bloum zeer goed voor ballistische gel
Beoordeeld op 24 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Slechte kwaliteit
Beoordeeld op 16 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 2 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop