2 stuks okselkussentjes, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend katoen, zweetbeschermers voor oksels voor dames en heren

€ 16,99

€ 738,70 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 3 zakjes neuswattenpads in verschillende maten, die snel bloedingen stoppen bij een neusbloeding
3 zakjes neuswattenpads in verschillende maten, die snel bloedingen stoppen bij een neusbloeding
€ 459,80/1kg
€ 22,99
3% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Incontinentiebroek voor heren, comfortabel, herbruikbaar, met urinezak
Incontinentiebroek voor heren, comfortabel, herbruikbaar, met urinezak
€ 40,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Zweetkussen voor onder de oksel, herbruikbaar, absorberend, comfortabel, verstelbaar, beige
Zweetkussen voor onder de oksel, herbruikbaar, absorberend, comfortabel, verstelbaar, beige
€ 486,92/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, ademend, geschikt voor incontinentie, ondergoed voor mannen en vrouwen, zwart
Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, ademend, geschikt voor incontinentie, ondergoed voor mannen en vrouwen, zwart
€ 123,30/1kg
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Verstelbare, ademende buikband ter bescherming van de katheters voor peritoneale dialyse
Verstelbare, ademende buikband ter bescherming van de katheters voor peritoneale dialyse
€ 395,62/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Buikband voor dames, elastisch, ademend, vormgevend en ondersteunend, voor het herstel na de bevalling
Buikband voor dames, elastisch, ademend, vormgevend en ondersteunend, voor het herstel na de bevalling
€ 184,37/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 150 Stuks Wegwerp Gezichtsbands
150 Stuks Wegwerp Gezichtsbands
€ 75,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van Sportbandjes - ademend en huidvriendelijk - verpakking van 12 stuks
Sportbandjes - ademend en huidvriendelijk - verpakking van 12 stuks
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Inlegverband, Herbruikbaar inlegverband, Wasbaar inlegverband, Bedbeschermer, Incontinentieverband
Inlegverband, Herbruikbaar inlegverband, Wasbaar inlegverband, Bedbeschermer, Incontinentieverband
€ 63,55/1kg
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 30 pleisters voor de behandeling van gezichtsverlamming, reinigingspleisters voor het gezicht, gezichtsverzorgingspleisters
30 pleisters voor de behandeling van gezichtsverlamming, reinigingspleisters voor het gezicht, gezichtsverzorgingspleisters
€ 296,72/1kg
€ 23,99
-20%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 50 stuks wegwerpbekleding, uniseks, voor heren en dames, elastisch, ademend, bikini-model, geschikt voor sauna en spa
50 stuks wegwerpbekleding, uniseks, voor heren en dames, elastisch, ademend, bikini-model, geschikt voor sauna en spa
€ 170,30/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Haarverwijderaar Pijnloos - Herbruikbaar - Exfoliator - Milieuvriendelijk - Voor Dames/Heren - Remt Haargroei - Ontharingsmiddel
Haarverwijderaar Pijnloos - Herbruikbaar - Exfoliator - Milieuvriendelijk - Voor Dames/Heren - Remt Haargroei - Ontharingsmiddel
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana
Productafbeelding van 20 herbruikbare borstvoedingspads van katoen, ecologisch
20 herbruikbare borstvoedingspads van katoen, ecologisch
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Postnatale buikband, shapewear voor het afslanken en herstel van de buik (XL)
Postnatale buikband, shapewear voor het afslanken en herstel van de buik (XL)
€ 177,88/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, verstelbaar, donkerblauw
Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, verstelbaar, donkerblauw
€ 135,08/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Siliconen schouderpads, discreet, zacht, elastisch, ademend, antislip, geschikt voor mannen en vrouwen, huidskleur wit, maat L
Siliconen schouderpads, discreet, zacht, elastisch, ademend, antislip, geschikt voor mannen en vrouwen, huidskleur wit, maat L
€ 163,14/1kg
€ 123,99
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Herbruikbare Maandverbanden voor Vrouwen met Tas
Herbruikbare Maandverbanden voor Vrouwen met Tas
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: AveliraMarket
Productafbeelding van 50x Zweetpleisters voor de oksels – Wegwerp, onzichtbaar, ademend, geschikt voor sport en dagelijks gebruik
50x Zweetpleisters voor de oksels – Wegwerp, onzichtbaar, ademend, geschikt voor sport en dagelijks gebruik
€ 414,91/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Solidchoice - 6 Pack Biologisch Katoenen Herbruikbare Menstruatiepads
Solidchoice - 6 Pack Biologisch Katoenen Herbruikbare Menstruatiepads
€ 111,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Borreltepelzuiger, pijnloze borreltepelcorrector, hulpmiddel voor het corrigeren van platte of ingetrokken borstelippen
Borreltepelzuiger, pijnloze borreltepelcorrector, hulpmiddel voor het corrigeren van platte of ingetrokken borstelippen
€ 461,28/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eigenschappen:

    • SNELLE ZWETABSORPTIE: Dank de ideale zwetabsorptie worden zweetvocht onder de oksels snel geabsorbeerd, waardoor shirts en T-shirts niet doordrenkt raken.
    • VERSTELBARE RIEMEN: De elastische riemen passen zich aan de meeste mensen aan en zorgen voor een veilige bevestiging. De grootte van de schouderbanden kan individueel worden aangepast.
    • ZACHT MATERIAAL: De okselbeschermers zijn gemaakt van katoen en polyurethaan, zijn licht, zacht en comfortabel voor de huid, ademend en aangenaam.
    • TOEPASSING: Ideaal voor zomerse outdooractiviteiten zoals joggen, hardlopen en sporten. Houdt de oksels en kleding effectief koel en droog en beschermt tegen geuren en zweet.
    • HERBRUIKBAAR: De okselbeschermers zijn wasbaar en herbruikbaar. Na gebruik kunt u ze direct met de hand wassen en buiten laten drogen.

Specificaties:

Artikeltype: Okselbeschermers

Materiaal: Katoen, polyurethaan

Toepassing: Houdt uw kleding droog en voorkomt geuren en zweet.

Inhoud levering:

2 x Okselbeschermers

Gewicht
0.023 kg
Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
2
EAN
7402398783511

Gewicht
0.023 kg
Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
2
EAN
7402398783511
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 452
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Hondenkoekjes bakvorm, siliconen vorm voor hondensnoepjes, bakmat, uitsteker voor hondenkoekjes, ijsblokjesvormen voor gummyberen, jelly cake, muffin, cupcake
Hondenkoekjes bakvorm, siliconen vorm voor hondensnoepjes, bakmat, uitsteker voor hondenkoekjes, ijsblokjesvormen voor gummyberen, jelly cake, muffin, cupcake
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 2 stuks okselbeschermers, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend, katoen, zweetband voor oksels, geschikt voor dames en heren
2 stuks okselbeschermers, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend, katoen, zweetband voor oksels, geschikt voor dames en heren
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van TEFAL K13304, Groen, Transparant, Wit, RVS, 0,5 liter, China, 106 mm, 12 cm
TEFAL K13304, Groen, Transparant, Wit, RVS, 0,5 liter, China, 106 mm, 12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 22,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Set van 3 fitnessbanden – trainingsbanden en weerstandsbanden, 200 x 15 cm, elastische sportband voor yoga, Pilates, stretching, revalidatie en krachttraining, met 3 weerstandsniveaus
Set van 3 fitnessbanden – trainingsbanden en weerstandsbanden, 200 x 15 cm, elastische sportband voor yoga, Pilates, stretching, revalidatie en krachttraining, met 3 weerstandsniveaus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 14,49
Verkoper: Koenig-Design
Productafbeelding van Accu-grastrimmer, accu-maaier met 2 x 5200mAh batterijen, snijbreedte 26 cm, borstelloze motor aan de voorkant, veiligheidsbescherming, 3 soorten messen voor tuin en gazon
Accu-grastrimmer, accu-maaier met 2 x 5200mAh batterijen, snijbreedte 26 cm, borstelloze motor aan de voorkant, veiligheidsbescherming, 3 soorten messen voor tuin en gazon
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: LUMIDRA
Productafbeelding van Set van 3 fitnessbanden – trainingsband en weerstandsband, 150 x 15 cm, elastische sportband voor yoga, Pilates, stretching, revalidatie en krachttraining, met 3 weerstandsniveaus
Set van 3 fitnessbanden – trainingsband en weerstandsband, 150 x 15 cm, elastische sportband voor yoga, Pilates, stretching, revalidatie en krachttraining, met 3 weerstandsniveaus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 13,49
Verkoper: Koenig-Design
Productafbeelding van Zweetkussen voor onder de oksel, herbruikbaar, absorberend, comfortabel, verstelbaar, beige
Zweetkussen voor onder de oksel, herbruikbaar, absorberend, comfortabel, verstelbaar, beige
€ 486,92/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 38,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 28 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Dit is een Chinees product
Beoordeeld op 24 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
2 stuks zweetvoeringen
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,48/1l
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg
Productafbeelding van Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1kg
Productafbeelding van Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 40,80/1l