Zweetkussen voor onder de oksel, herbruikbaar, absorberend, comfortabel, verstelbaar, beige

€ 18,99

€ 486,92 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Verstelbare halsbescherming voor onder de douche – Ademend en waterdicht – Bescherming voor de stoma bij tracheostomie
Verstelbare halsbescherming voor onder de douche – Ademend en waterdicht – Bescherming voor de stoma bij tracheostomie
€ 946,84/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, verstelbaar, donkerblauw
Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, verstelbaar, donkerblauw
€ 135,08/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Verzorgingsset voor borstchirurgie, comfortabele en verstelbare afvoerklem voor na een mastectomie, zwart
Verzorgingsset voor borstchirurgie, comfortabele en verstelbare afvoerklem voor na een mastectomie, zwart
€ 287,38/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Verstelbare, ademende buikband ter bescherming van de katheters voor peritoneale dialyse
Verstelbare, ademende buikband ter bescherming van de katheters voor peritoneale dialyse
€ 395,62/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Antislip manchethouder - Comfortabel en duurzaam - 1 stuk - Elastisch
Antislip manchethouder - Comfortabel en duurzaam - 1 stuk - Elastisch
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Inlegverband, Herbruikbaar inlegverband, Wasbaar inlegverband, Bedbeschermer, Incontinentieverband
Inlegverband, Herbruikbaar inlegverband, Wasbaar inlegverband, Bedbeschermer, Incontinentieverband
€ 63,55/1kg
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 20 stuks wegwerp borstpastilles, lichtbeige, zelfklevende bh's, ademende borstwarme beschermers
20 stuks wegwerp borstpastilles, lichtbeige, zelfklevende bh's, ademende borstwarme beschermers
€ 1.117,06/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Lendale compressieplaat van EVA-schuim voor vrouwen
Lendale compressieplaat van EVA-schuim voor vrouwen
€ 64,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Slaapmasker met verstelbare zijden bandjes, huidvriendelijk, ultrazacht, set van 2
Slaapmasker met verstelbare zijden bandjes, huidvriendelijk, ultrazacht, set van 2
€ 42,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, ademend, geschikt voor incontinentie, ondergoed voor mannen en vrouwen, zwart
Wasbare herbruikbare inlegger voor volwassenen, ademend, geschikt voor incontinentie, ondergoed voor mannen en vrouwen, zwart
€ 123,30/1kg
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 2 stuks okselkussentjes, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend katoen, zweetbeschermers voor oksels voor dames en heren
2 stuks okselkussentjes, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend katoen, zweetbeschermers voor oksels voor dames en heren
€ 738,70/1kg
1,5Gemiddelde beoordeling: 1,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 20 herbruikbare borstvoedingspads van katoen, ecologisch
20 herbruikbare borstvoedingspads van katoen, ecologisch
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van 100 haarbandjes voor gezichtsbehandelingen en wellness
100 haarbandjes voor gezichtsbehandelingen en wellness
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Zachte badmat met antisliponderkant, waterdampabsorberend en machinewasbaar
Zachte badmat met antisliponderkant, waterdampabsorberend en machinewasbaar
€ 70,09/1kg
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Incontinentiebroek voor heren, comfortabel, herbruikbaar, met urinezak
Incontinentiebroek voor heren, comfortabel, herbruikbaar, met urinezak
€ 40,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Badspong, nylonmateriaal, elastisch ontwerp, 1 stuk, zwart
Badspong, nylonmateriaal, elastisch ontwerp, 1 stuk, zwart
€ 105,25
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Zelfverwarmende magnetische tailleband, rugsteun, lendensteun, ademend, uniseks (beige, maat L)
Zelfverwarmende magnetische tailleband, rugsteun, lendensteun, ademend, uniseks (beige, maat L)
€ 150,30/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Siliconen borststrips 4 stuks, herbruikbaar, voor huidverzorging
Siliconen borststrips 4 stuks, herbruikbaar, voor huidverzorging
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van Bekkenband, Bekkencorrectieband, Bekkenondersteuning, Bekkenondersteuningsband, Verstelbare bekkenband
Bekkenband, Bekkencorrectieband, Bekkenondersteuning, Bekkenondersteuningsband, Verstelbare bekkenband
€ 145,51/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 2 siliconen tepelhoesjes voor baby's tijdens het borstvoeden
2 siliconen tepelhoesjes voor baby's tijdens het borstvoeden
€ 301,43/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kenmerken:

  1. BESCHERM UW KLEDING: Lelijke zweetplekken op uw kleding kunnen uw outfit verpesten. Met deze pads beschermt u uw kleding tegen zweetvlekken en verlengt u de levensduur ervan.

  1. VEILIG EN ONOPMERKELIJK: Deze pads zijn veilig en vereisen geen cosmetische behandelingen. Ze zijn ook onopvallend en niet zichtbaar, waardoor u alles kunt dragen zonder bang te zijn voor gênante situaties.

  1. BLIJF DE HELE DAG COMFORTABEL: Onderarm-absorberende pads bieden een eenvoudige en comfortabele oplossing om de hele dag droog te blijven, zonder u zorgen te hoeven maken over zweetplekken op uw kleding.

  1. BESPAAR TIJD EN INSPANING: U hoeft geen tijd te besteden aan het zorgvuldig afvegen van zweet van uw oksels gedurende de dag. Het gebruik van onderarm-absorberende pads is een eenvoudige en praktische manier om overmatig zweten tegen te gaan.

  1. VERSTELBAAR ONTWERP: Deze pad is voorzien van verstelbare elastische schouderbanden, die kunnen worden aangepast aan de meeste mensen. En het past zich aan de contouren van uw lichaam aan, waardoor u kunt ontspannen en tegelijkertijd effectief zweet kunt absorberen.


Specificaties:

Type artikel: Onderarmpad
Materiaal: Polyester ammonia
Gebruik: Vermijd gênante situaties van zweetplekken onder de oksels, voorkom dat uw shirt of T-shirt nat wordt door zweet, en biedt ook een goede bescherming voor witte kleding.


Inhoud van de verpakking:

1 x Onderarmpad
Kleur
Beige
Gewicht
0.039 kg
Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
EAN
7040398086265

Kleur
Beige
Gewicht
0.039 kg
Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
EAN
7040398086265
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van TEFAL K13304, Groen, Transparant, Wit, RVS, 0,5 liter, China, 106 mm, 12 cm
TEFAL K13304, Groen, Transparant, Wit, RVS, 0,5 liter, China, 106 mm, 12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 22,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Draagbare naaimachine, 12 steken, 2 snelheden, robuuste naaimachine, elektrische handmatige quiltmachine, borduurmachine, overlockmachine, snelle naaimachine voor huishoudelijk gebruik
Draagbare naaimachine, 12 steken, 2 snelheden, robuuste naaimachine, elektrische handmatige quiltmachine, borduurmachine, overlockmachine, snelle naaimachine voor huishoudelijk gebruik
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van 2 stuks okselkussentjes, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend katoen, zweetbeschermers voor oksels voor dames en heren
2 stuks okselkussentjes, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend katoen, zweetbeschermers voor oksels voor dames en heren
€ 738,70/1kg
1,5Gemiddelde beoordeling: 1,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 452
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van 2 stuks okselbeschermers, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend, katoen, zweetband voor oksels, geschikt voor dames en heren
2 stuks okselbeschermers, herbruikbaar, anatomisch gevormd, ademend, katoen, zweetband voor oksels, geschikt voor dames en heren
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Beautissu set van 4 stoelkussens, 40x40 cm, met banden, kleur: donkerrood
Beautissu set van 4 stoelkussens, 40x40 cm, met banden, kleur: donkerrood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 33,99
-2%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 38,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,48/1l
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg
Productafbeelding van Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
frei olie wasblokje, pH 5,5, geschikt voor lichaam, gezicht en haar, 90 gram
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1kg
Productafbeelding van Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 40,80/1l