Pelsde zonnebloempitten, 2 x 2,5 kg

€ 29,99

€ 21,61-27%

€ 4,32 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Granen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hennepzaad, 250 gram
Hennepzaad, 250 gram
€ 84,90/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gedroogd eiwit - 1 kg
Gedroogd eiwit - 1 kg
€ 30,61/1kg
€ 31,56
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Chiazaad, 200 gram
Chiazaad, 200 gram
€ 95,65/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
€ 0,18/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix
AMARANTUS EKSPANDOWANY BIO 100 g - HELPA
AMARANTUS , 100 gram - HELPA
€ 30,90/1kg
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 400 g
Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 400 g
€ 68.750,00/1kg
€ 27,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cenos maisgries, 450 gram
Cenos maisgries, 450 gram
€ 4.288,89/1kg
€ 1,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Volkoren Roggevlokken, 400 gram
Melvit Volkoren Roggevlokken, 400 gram
€ 4,32/1kg
€ 1,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Flohsamenschalen, 500 gram
Flohsamenschalen, 500 gram
€ 49,00/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
KASZKA MANNA DAWNYCH ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Griezelpudding van oergranen, biologisch, 200 g - Helpa
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Havermoutvlokken KUP, 200 gram
Havermoutvlokken KUP, 200 gram
€ 9,15/1kg
€ 1,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko, geroosterde boekweitvlokken, 400 gram (4 x 100 gram)
Sonko, geroosterde boekweitvlokken, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 45,92/1kg
€ 18,37
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Volkoren speltvlokken, 3 pakken van 100 gram
Volkoren speltvlokken, 3 pakken van 100 gram
€ 9.166,67/1kg
€ 2,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Joenos voedingszout, 100 gram (10 x 10 gram)
Joenos voedingszout, 100 gram (10 x 10 gram)
€ 104,40/1kg
€ 10,44
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Melvit havermout met tarwe, 400 gram
Melvit havermout met tarwe, 400 gram
€ 4,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,73
Verkoper: Katomix
PŁATKI KUKURYDZIANO-KAKAOWE BIO 300 g - BIOMINKI
-MAÏS-KOEKJES-CHOCOLADEVLOKKEN 300 g - BIOMINKI
€ 10,23/1kg
€ 3,23
-4%
€ 3,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 1 kg
Gouden lijnzaad, 1 kg
€ 13,29/1kg
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
€ 0,17/1kg
€ 1,68
-4%
€ 1,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Instant Havermoutvlokken, 2 kg
Melvit Instant Havermoutvlokken, 2 kg
€ 2,95/1kg
€ 6,21
-4%
€ 5,90
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pellende zonnebloempitten (2 x 2,5 kg)

EEN NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Dit product is verpakt in een Doypack met ritsluiting, die zorgt voor langdurige versheid door herhaaldelijk openen en sluiten. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens het transport.

Pellende zonnebloempitten zijn een heerlijke en voedzame snack die uw dagelijkse voeding op een zinvolle manier aanvult als bron van energie en voedingsstoffen. Deze kleine, gouden pitjes zijn niet alleen lekker, maar ook boordevol proteïnen, gezonde vetten en vitamines die de gezondheid in het dagelijks leven ondersteunen. Ze zijn een uitstekende keuze voor iedereen die waarde hecht aan een gezond dieet en op zoek is naar natuurlijke ingrediënten om hun menu te verrijken.

Pellende zonnebloempitten – Eigenschappen:

Pellende zonnebloempitten zijn rijk aan gezonde, onverzadigde vetten, die de hartgezondheid ondersteunen en bijdragen aan een gezond cholesterolgehalte. Ze zijn ook een uitstekende bron van vitamine E, dat als een sterk antioxidant werkt en de cellen beschermt tegen oxidatieve stress. Ze bevatten ook magnesium, dat de functie van het spier- en zenuwstelsel ondersteunt, en zink, dat het immuunsysteem versterkt. Dankzij hun hoge gehalte aan plantaardige proteïnen zijn pellende zonnebloempitten een uitstekende keuze voor vegetariërs en veganisten en leveren ze essentiële aminozuren.

Pellende zonnebloempitten – Gebruik:

  • Ideaal als gezonde snack tussendoor, voor meer energie en verzadiging.
  • Een geweldige toevoeging aan salades, soepen, muesli en yoghurt, die ze verrijken met voedingsstoffen.
  • Gebruik bij het bakken – brood, broodjes, taarten en koekjes krijgen knapperigheid en smaak.
  • Ideaal om gebakken groenten, pasta en stoofschotels mee te bestrooien.
  • Kan aan zelfgemaakte broodbeleg, pesto of hummus worden toegevoegd en verbetert de textuur en smaak.

Pellervolle zonnebloempitten zijn een veelzijdig en waardevol ingrediënt dat u in uw dagelijkse voeding zou moeten integreren. Kies voor deze heerlijke pitten en verrijk uw maaltijden met gezonde vetten, eiwitten en vitamines die uw dagelijkse welzijn ondersteunen!

Voedingswaarden per 100 g
Energie
2396 kJ
577 kcal
Vet
43,7 g
- waarvan verzadigde vetzuren
4,4 g
Koolhydraten
18,6 g
- waarvan suikers
1,7 g
Eiwit
24,4 g
Zout*
0,01 g

* Het zoutgehalte is uitsluitend afkomstig van natuurlijke bronnen.

Inhoud:

De verpakking bevat2 x 2,5 kgpellervolle zonnebloempitten.

Ingrediënten:

  • Zonnebloem

n:

Bewaar het product koel, droog en buiten bereik van kinderen.

Aanvullende informatie:

Het bedrijf verpakt tevens: amandelen, diverse noten, sesam, soja en glutenbevattende producten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Lijst van ingrediënten in de beschrijving
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
5000 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Pellervolle zonnebloempitten
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514507623

Ingrediënten
Lijst van ingrediënten in de beschrijving
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
5000 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Pellervolle zonnebloempitten
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514507623
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 25 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 25 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 2,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Vongole, gepeld en in hun eigen vocht, 190 gram
Vongole, gepeld en in hun eigen vocht, 190 gram
€ 27,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,20
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Biologische havervlokken, 600 g -  PLANET
Biologische havervlokken, 600 g - PLANET
€ 20,52/1kg
€ 20,99
-41%
€ 12,31
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
KASZKA 5 ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
KASZKA 5 GRAANSOORTEN, zonder toegevoegde suiker, biologisch, 200g - HELPA
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lewandowski boekweit (4 x 100g), totaal 400g
Lewandowski boekweit (4 x 100g), totaal 400g
€ 7,41/1kg
€ 3,43
-4%
€ 3,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sesamzaad, gepeld, 2,5 kg, veganistisch, niet genetisch gemodificeerd
Sesamzaad, gepeld, 2,5 kg, veganistisch, niet genetisch gemodificeerd
€ 1,27/1kg
€ 3,34
-5%
€ 3,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 10 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 10 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 3,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Gemalen blauwe maanzaad, 500 gram
Gemalen blauwe maanzaad, 500 gram
€ 28,18/1kg
€ 22,99
-38%
€ 14,09
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Geroosterde lijnzaad, 1 kg
Geroosterde lijnzaad, 1 kg
€ 12,66/1kg
€ 21,99
-41%
€ 12,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 4,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Gemalen zwarte komijn, 1 kg
Gemalen zwarte komijn, 1 kg
€ 11,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
-41%
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Leinsamen, set van 2 x 1 kg
Leinsamen, set van 2 x 1 kg
€ 7,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,99
-37%
€ 14,33
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van POSH Lijnzaadmeel Gold, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
POSH Lijnzaadmeel Gold, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
€ 2,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 1 kg pompoenpitten
1 kg pompoenpitten
€ 15,42/1kg
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
KASZKA OWSIANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Melkvrije pap van Czary Mamy, biologische havermout, 200 gram
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
KASZKA JAGLANO - OWSIANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
-HAVERMUNT-VARKENSVLEES 200 g - HELPA
€ 22,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,68
-4%
€ 4,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bruine lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Bruine lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 3,58/1kg
€ 17,88
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
KASZKA JAGLANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
HELPA - Biologische jaglameel zonder toegevoegde suiker, 200 gram
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bockshornkleezaden, 1 kg
Bockshornkleezaden, 1 kg
€ 13,63/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,99
-40%
€ 13,77
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Popcorn, 1 kg
Popcorn, 1 kg
€ 12,15/1kg
€ 12,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
KASZKA MANNA DAWNYCH ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Griezelpudding van oergranen, biologisch, 200 g - Helpa
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.