Bio kardemomzaad, 250 gram

€ 33,80

€ 135,20 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Peper & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bio Tellicherry peperkorrels, 200g
Bio Tellicherry peperkorrels, 200g
€ 113,00/1kg
€ 22,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Bio zwarte peper, 200 gram
Bio zwarte peper, 200 gram
€ 77,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Kamis Kruidenmengsel 360g
Kamis Kruidenmengsel 360g
€ 21,76/1kg
€ 8,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio zwarte Malabar peper - Tijgerpeper, 200g
Bio zwarte Malabar peper - Tijgerpeper, 200g
€ 115,00/1kg
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Biologische zwarte peper uit Kampot, 200 gram
Biologische zwarte peper uit Kampot, 200 gram
€ 165,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Kotányi Zwarte Peper, Gemalen, 17 gram
Kotányi Zwarte Peper, Gemalen, 17 gram
€ 56,00/1kg
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat, gemalen kruidenmengsel met zwarte peper, 20 gram
Prymat, gemalen kruidenmengsel met zwarte peper, 20 gram
€ 22,00/1kg
€ 0,69
-4%
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Kruidenmengsel, Peper en Kruiden, 15 gram
Kamis Kruidenmengsel, Peper en Kruiden, 15 gram
€ 52,50/1kg
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eder Gewürze - Chocoladepeper - 1kg
Eder Gewürze - Chocoladepeper - 1kg
€ 115,59/1kg
€ 115,59
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van CYK Zwarte Peper, gemalen, 20 gram
CYK Zwarte Peper, gemalen, 20 gram
€ 34,50/1kg
€ 0,73
-5%
€ 0,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologische zwarte Kampot peper, 200g
Biologische zwarte Kampot peper, 200g
€ 144,00/1kg
€ 28,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Kotanyi, zwarte peperkorrels, 1000g
Kotanyi, zwarte peperkorrels, 1000g
€ 34,13/1kg
€ 38,08
-4%
€ 36,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sichuanpeperkorrels, 500 gram, merk Sichuan Royal
Sichuanpeperkorrels, 500 gram, merk Sichuan Royal
€ 379,60/1l
€ 18,98
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Kamis Witte Peper, gemalen, 15 gram
Kamis Witte Peper, gemalen, 15 gram
€ 100,67/1l
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eder Gewürze - Bloemenpeper - 1 kg
Eder Gewürze - Bloemenpeper - 1 kg
€ 41,24/1kg
€ 41,24
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Eder Gewürze - Zwarte Kampotpeper - 1 kg
Eder Gewürze - Zwarte Kampotpeper - 1 kg
€ 112,77/1kg
€ 112,77
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Biologische roze peperkorrels, 200g
Biologische roze peperkorrels, 200g
€ 113,50/1kg
€ 22,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwarte peper, grof gemalen, 20 gram
Zwarte peper, grof gemalen, 20 gram
€ 42,50/1kg
€ 0,89
-4%
€ 0,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SPICES by YANGO: Citroenpeper Maqaw (125 g)
SPICES by YANGO: Citroenpeper Maqaw (125 g)
€ 206,56/1kg
€ 25,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eder Gewürze - Paradijskorrels - 1 kg
Eder Gewürze - Paradijskorrels - 1 kg
€ 70,49/1kg
€ 70,49
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Waar komt kardemom vandaan en hoe wordt het verbouwd?

Kardemom behoort tot de familie van de gemberplanten. Het is oorspronkelijk afkomstig uit India en wordt veel gebruikt in de ayurvedische geneeskunde en de traditionele Chinese geneeskunde.

Er zijn twee soorten kardemom: groene kardemom en zwarte kardemom. In spreektaal wordt kardemom vaak aangeduid als een kaneelplant, wat niet helemaal correct is. Kaneel is een tropische boom, terwijl kardemom een kruidplant is.

Groene kardemom groeit tot een gemiddelde hoogte van twee tot drie meter, soms zelfs iets hoger. Voor optimale groei heeft het een tropisch klimaat en vochtige, warme omstandigheden nodig. Vlak voordat de zaden rijp zijn, worden de zaadpeulen met de hand geoogst.

Heeft kardemom een positief effect op de gezondheid?

Al in de oude Egyptische tijd werd kardemom waarschijnlijk gebruikt om de tanden te reinigen. De intense geur van de zaden zorgde bovendien voor een frisse adem. Kardemom zou dus goed zijn tegen slechte adem, en helpt na het eten van knoflook tegen de geur. Over het algemeen heeft het kauwen van kardemom of het drinken ervan als thee een kalmerend effect.

Gebruik van biologische kardemom in de keuken?

Kardemom heeft een zeer fijn en karakteristiek aroma. Het is licht scherp op de tong, zoet in de geur en krachtig in de smaak. Het wordt voornamelijk gebruikt in gebak en brood. Het is erg populair als ingrediënt in kerstgebak, zoals in stollen, lebkuchen en speculaas.

Kardemom is een belangrijk bestanddeel van kruidenmengsels voor de worstenbereiding, evenals voor de productie van currypoeder. Het geeft een speciale smaak aan stevige gerechten met varkensvlees, aan hartige soepen en rijstgerechten, en bevordert bovendien de spijsvertering.

Niet in de laatste plaats kan het worden gebruikt om dranken, zoals koffie, punch, glühwein en warme wijn, te aromatiseren.

Biologische kardemom is een van de duurste kruiden, na vanille en saffraan. Dit is ook de reden waarom, net als bij saffraan, er regelmatig vervalsingen op de markt komen. Daarom is het belangrijk om bij de aankoop te letten op betrouwbare leveranciers, zodat u geen mindere kwaliteit koopt. Officiëel wordt deze mindere kwaliteit kardemom aangeduid als Java-kardemom.

Waarom kardemom kopen bij Kamelur®?

Bij ons kunt u biologische kardemom krijgen als complete zaden. Zo zorgen we ervoor dat de kwaliteit van het product optimaal is wanneer het bij u aankomt, en u de kardemom vers kunt malen. Alle aroma's blijven behouden. We verpakken in aroma-dichte zakken en verzegelen de verpakking.

Ingrediënten
Kardemom, afkomstig uit biologische teelt met keurmerken
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Kamelur®
Verkoopbenaming
Kamelur® Biologische Kardemomzaad, 250 gram
Fabrikant
Kamelur
EAN
4251580701528

Ingrediënten
Kardemom, afkomstig uit biologische teelt met keurmerken
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Kamelur®
Verkoopbenaming
Kamelur® Biologische Kardemomzaad, 250 gram
Fabrikant
Kamelur
EAN
4251580701528
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Silit pannenset Alicante, gemaakt van roestvrij staal
Silit pannenset Alicante, gemaakt van roestvrij staal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 129,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Topf-set Provence Plus, 5-delig (roestvrij staal)
Topf-set Provence Plus, 5-delig (roestvrij staal)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 200,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
€ 1.364,00/1kg
€ 10,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sonnentor 00877, Gekorrelde kruiden, 50 g, Kardemom, Doos
Sonnentor 00877, Gekorrelde kruiden, 50 g, Kardemom, Doos
€ 140,60/1kg
€ 7,19
-2%
€ 7,03
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Flieks Eetkamerstoel, set van 4, 360° draaibaar, gestoffeerde stoel met fluwele bekleding, keukenstoel/woonkamerstoel met stalen poten, draaistoel met armleuningen, beige
Flieks Eetkamerstoel, set van 4, 360° draaibaar, gestoffeerde stoel met fluwele bekleding, keukenstoel/woonkamerstoel met stalen poten, draaistoel met armleuningen, beige
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 488,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Kotanyi Anijszaadjes in sterrenvorm, 8g
Kotanyi Anijszaadjes in sterrenvorm, 8g
€ 109,00/1kg
€ 2,29
-4%
€ 2,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Natuurlijke kruidenmix, vloeibaar, 204 gram
Natuurlijke kruidenmix, vloeibaar, 204 gram
€ 1.600,00/1l
€ 1,68
-4%
€ 1,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van WMF Comfort Line pannenset, 5-delig, artikelnummer 122391
WMF Comfort Line pannenset, 5-delig, artikelnummer 122391
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 337,00
-€ 162,33
€ 174,67
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
€ 20,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van WMF Diadem Plus pannenset, 4-delig, artikelnummer 120366
WMF Diadem Plus pannenset, 4-delig, artikelnummer 120366
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 276,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van WMF Pannenset Quality One - RVS - 5 Delig - Kookpan ø 16, 20, 20 en 24 cm en Steelpan ø 16 cm
WMF Pannenset Quality One - RVS - 5 Delig - Kookpan ø 16, 20, 20 en 24 cm en Steelpan ø 16 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 199,97
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco R-Line Goudkleurig Eiken/Antraciet 240 cm J-Shape, Model 36552
Complete keukeneenheid Vicco R-Line Goudkleurig Eiken/Antraciet 240 cm J-Shape, Model 36552
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 552,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 691,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 364,00
Gratis bezorging
Verkoper: PelcDirect
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4595
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.